Antonio Rüdiger

minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: minusek »

I dlatego potrzebujemy żeby bramkarz byl naszym najjaśniejszym punktem. Aryjczyk w razeniowym trykocie i vamos! X=Courtois i wszystko się zgadza :potwor:
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: lukexpl »



Nasi w porę ogarnęli, a ten tak super zarządzany Bayern jednak zalicza kolejną wpadkę. Zaraz jeszcze stracą Lewego przez swoje zwlekanie.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Gondola. »

I tak Bundesligę wezmą w cuglach, ta liga to mem. W LM też jak co roku będą w gronie faworytów, lecz bez szans na końcowe zwycięstwo.
Podbiorą parę największych talentów od konkurencyjnych klubów ze swojej ligi i zaraz zapomną o Rudigerze.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Para Siempre »

Bayern na długo wypadnie z czołówki IMHO.
Dziś taki Robben czy Ribery nie wybraliby klubu z Monachium. Młode talenty z Bundesligi przechodzą do Anglii (Sancho, Halland, Werner, Havertz) i zamiast mieć dużo narybku od lokalnych klubów okazuje się, że trzeba bulić, a byle Tottenham zadłużony na rynku oferuje podobny hajs.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Wolf »

Pożyjemy zobaczymy. Z jednej strony faktycznie trend zgarniania wszystkich lub większości dobrych kąsków z Bundesligi przez Bayern się kończy lub przynajmniej przerywa. Z drugiej ściągają teraz perspektywiczną dwójkę z Ajaxu, kombinują z Mane. Na pewno jednak jeśli chcą w tej czołówce zostać to muszą się przyzwyczaić, że kwoty jakie płacili za Lucasa będą raczej normą niż wyjątkiem. Chyba, że pójdą w transfery po zakończeniu kontraktu.

Inną sprawą jest pozycja Bundesligi, większość graczy mając stole oferty z Anglii czy Hiszpanii raczej Niemiec nie wybierze.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: lukexpl »

Warto przypomnieć, że wydali 80mln na Lucasa Hernandeza, który również jest ogromną wpadką transferową, ale jakoś nikt tego Bayernowi nie wypomina. Ogólnie większość ostatnich transferów to niewypały, a odejścia z klubu także nieudane, bo przecież taki Thiago w Liverpoolu robi robotę, podobnie jak u nas Alaba.

Mane dla nich za stary i napastnik zupełnie o innym typie niż Lewy. Raczej się skończy jakimś Hallerem.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Wolf »

Z tego co rozumiem Mane ma być niezależnie od następcy Lewego, mowa była o Schicku m.in.

Thiago z Alabą raczej bym nie porównywał, bo o ile David od razu wszedł z drzwiami to Thiago wejście miał problematyczne i wielu na niego narzekało. De facto w tym sezonie dopiero fani Liverpoolu mówią, że gra to czego po nim się spodziewali.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Gondola. »



Już niedługo.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Gondola. »



No i jest. Można przenosić do właściwego działu 8-)
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Krul »

Mamy te przewagę w darmowych transferach, że większośc tych zawodników to nasi rówieśnicy, którzy tez od dziecka latali z TEKA na klacie i Zidanem czy Figo na plecach.

Większość marzyła o grze w Realu, a ten Real przez te lata dalej jest tak samo wielki, dalej jest przepustką do wygrania ligi mistrzów, 11 sezonu czy milionowych kontraktów sponsorskich.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: lukexpl »



Kibice Barcy szybko go znienawidzą :D
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Clif »

Co to jest za tur. Dawno takiego bydlaka tu nie było. Boję się o tych biednych hiszpańskich napastników, Rudi przejedzie po nich jak walec.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 633
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: madridcampeon »

No, mi też brakowało takiej góry mięsa w obronie.
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Rio »

Będzie fajnie. Nakręciłem się na ten transfer :D
:ptak:
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 358
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: eltacondedios »

Na papierze wygląda na bardzo dobry ruch, kwestia jak będzie w rzeczywistości. Nie można nie brać pod uwagę tego, że ma 29 lat, a na topowym poziomie jest od zeszłego roku, od przyjścia Tuchela. Wcześniej przeciętniak, więc kwestia jak wejdzie do nowego klubu, ligi i trenera.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Gondola. »

Nie da się ukryć, że - przynajmniej na papierze - po przyjściu Rudigera mamy obecnie jedną z najlepszych jeśli nie najlepszą linię obrony w Europie.

Antonio sprawia wrażenie czarnego Ramosa - piszę to z przekąsem, ale da się ukryć, że jego fizyczność, nieustępliwość, agresywność i szybkość, jak również stylowa broda sprawiają, że można w nim dostrzec pierwszego naturalnego następcę Sergio po jego odejściu.

Porównując go z VVD, Niemiec wcale nie odstaje od niego indywidualnymi statystykami, a w niektórych rubryczkach nad nim góruje: tackles (48 do 16), interceptions (28 do 31), headed clearances (44 do 50). Do tego bardzo dobra jak na obrońcę skuteczność podań - 88.07%.

W promocyjnej cenie 35 mln euro dostajemy topowego obrońcę, który doda głębi składu i zapewni jakość w defensywie na najbliższe kilka sezonów. Mam nadzieję, że wpasuje się w zespół i wygra rywalizację o miejsce na środku obrony.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: kryspiano »

Prawdziwy kolos.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Gehu
Posty: 365
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Gehu »

Ponoć dopiero po zmianie systemu gry na trójkę z tyłu zaczął grać na miarę oczekiwań. W 4ce był słabiutki. Oby u nas nie było podobnie.
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: TWL64 »

Nowa drużyna, nowy trener - zawodnik doświadczony więc pewnie się dostosuje. Poza dobrą grą w obronie oczekuję przede wszystkim dobrego wyprowadzenia piłki i tworzenia przewagi przy stałych fragmentach. Tych kilku goli z "dyńki" nam w tym sezonie brakowało.
No i bez pajacowania, ani na boisko jak i poza nim, Biała koszulka zobowiązuje.
Ogólnie świetny transfer, od dawna twierdziłem, że przyda nam się jakiś solidny, niemiecki stoper. Nie sądziłem, że będzie "czarny" ale dla mnie to nie problem w przeciwieństwie do niektórych użytkowników 8-)
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: minusek »

Myślę ze nikomu to nie przeszkadza, a jedynie dodaje kolorytu (ah ten dobór słów) sytuacji tej kadry przy takim przydomku. ;)

Zgadzam się, że bardzo brakowało nam gola ze stałych fragmentów. Jeśli potwierdzi wysoki poziom, to nie mam pojęcia kto z tej trójki będzie siedział na lawie, gdy wszyscy będą dostępni. Myślę ze mogą być próby zagrania piątką z tyłu.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Clif »

Patrzę na jego prezentacje, widzę jego wypowiedzi i mogę powiedzieć jedno:
dawno nie byłem tak przekonany że transfer będzie strzałem w 10tkę. Genialny ruch Florka.
κύριος Ἰησοῦς
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: minusek »

– Motywacja do transferu? Carlo Ancelotti odegrał kluczową rolę. Po rozmowie z nim wiedziałem, że chcę zostać graczem Realu.
Ale jak to dziadek beton mógł wpłynąć na kogokolwiek? Przecież w Madrycie nie ma żadnego projektu i tylko desperat chciałby tu trafić. :)
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Goldschmidt »

Na pewno rozrysował mu go w szczegółach.
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: minusek »

Nieistotne jak, ważne że chciał do nas. Desperat 8-)
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Goldschmidt »

Ależ bardzo dobrze że chciał. Im więcej takich desperatów tym lepiej. Mariano > Mbappe. All day, all night
ODPOWIEDZ