Antonio Rüdiger

Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Goldschmidt »

Profesor
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Clif »

Chciałem tylko napisać że totalny szef z niego i mam dużą satysfakcję wierzyłem w tego wariata od początku.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: lukexpl »

W tym sezonie kapitalny. Rok temu było wiele uwag, że nie nadaje się do grania 4 w obronie itp. Kiepsko sobie radził z rotacjami Carlo, ale jak już złapał rytm i gra regularnie to jest dzikiem. Oby tylko w przyszłym sezonie Carlo nie strzeliło coś do łba żeby w hierarchii wyżej od Rudigera stawiać na Alabe po ciężkiej kontuzji.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Goldschmidt »

Zabawny jest :kot:
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Wolf »

Wolf pisze: śr sie 17, 2022 8:21 am Przecież Carlo wypowiedział się, że Rudiger będzie środkowym obrońcą a w razie konieczności ewentualnie na innej pozycji. Początek słaby, potem lepiej. Będzie dobrze.
No i jest dobrze. Poza poziomem piłkarskim cieszy, że wróciły do Realu "jaja" w postaci niego i Jude'a. Po odejściu Ramosa i Casemiro było z tym słabiutko.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Goldschmidt »

Kolejny raz zrobiony jak junior. Coś zaczyna być z nim źle
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Wolf »

Niestety zarówno w jego przypadku jak i w przypadku Nacho płacimy za decyzję klubu o braku transferu/wypożyczenia ŚO zimą. Biznesowo to jest to zrozumienia i wiem, że ciężko kogoś sensownego znaleźć, ale sportowo płacimy i będziemy za to płacić. Brakuje trzeciego obrońcy do rotacji - nie tylko w przypadku kartek, ale zwłaszcza obniżki formy i zmęczenia.
Aż się boję co będzie w LM.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: lukexpl »

No i super. Złapał jakiś uraz, nie wiadomo co mu jest. Tchou zawieszony za kartki. Trzeba będzie się ratować na ŚO jakimś Mendym albo Carvajalem.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: lukexpl »

W tym sezonie prawdopodobnie najlepszy ŚO na świecie. Fenomenalny dwumecz z City, a w rewanżu prawdziwy lider drużyny. Jeszcze wziął na swoje barki najważniejszego karnego. Możemy tylko żałować ubiegłorocznej decyzji Carlo o graniu Alabą na Etihad...
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: lukecik »

Przekocur. Ciekawe jakby wyglądał w parze z Pepe w swoim prime.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Gehu
Posty: 365
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: Gehu »

Nie no, myślę że Cubarsi który zagrał 5 dobrych meczy jest od niego lepszy już teraz. Wciąga go dupą. Tak na serio, obecnie chyba faktycznie mamy gościa, który wskoczył w prime i jest najlepszy na świecie. Szkoda, że Militao się połamał, bo wtedy mieli byśmy TOP 2.
KarBar
Posty: 546
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Antonio Rüdiger

Post autor: KarBar »

Ale Militao teraz wróci na finały i będzie mur :)
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
ODPOWIEDZ