Miguel Gutiérrez [Girona FC]

Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Miguel Gutiérrez [Girona FC]

Post autor: Krul »

Obrazek

Info:
Urodzony: 27.07.2001 (20 lat)
Pozycja: lewy obrońca
Kontrakt ważny do: 30.06.2024
Poprzedni klub: wychowanek
Oficjalny profil na stronie klubu (klik)
Wartość rynkowa wg transfermarkt (klik)


Wyglada na to, że występ wychowanka nie był przypadkowy i gdzieś tam znajduje się w orbicie Carlo. Łatwo nie będzie bo Alaba i Mendy, jednak widać, że młody ma to coś. Dziś trochę zakręcony przy pierwszej bramce, ale na osłodę piękna asysta.

Zostanie na dłużej?
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Miguel Gutierrez

Post autor: tayron36 »

On będzie przekotem. Widać już lekkość. Przy pierwszym golu spierdolił, ale w tym wieku mieć taką lekkość na Bernabeu.. przyszły najlepszy LO świata.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Miguel Gutierrez

Post autor: lukecik »

A dla mnie zagrał dziś bardzo słabo. Większość problemów w defensywie mieliśmy przez niego. Albo go kręcili, albo źle się ustawiał lub za późno wracał, przez co na prawym skrzydle Celta miała dużo swobody. Na plus ładna asysta, która powstrzymuje mnie przed tym, by napisać, że zagrał na poziomie obecnego Marcelo. Dużo jeszcze nauki przed nim.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
zetep
Posty: 53
Rejestracja: śr cze 02, 2021 1:50 pm

Re: Miguel Gutierrez

Post autor: zetep »

luket, masz racje. Szczególnie w pierwszej połowie tam było tyle miejsca, że zespoł z topu to by nas zgwałcił. Już nie mówiąc nawet o wyprowadzaniu piłki przy pressingu Celty.
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Miguel Gutierrez

Post autor: minusek »

Moim zdaniem blokuje go gra ze skrzydłowym o takim profilu jak Vini. Jakby grał z kims, kto schodzi do środka i zostawia przestrzeń przy linii, więcej dawalby w ofensywie i odbiór jego gry byłby lepszy.

Ciągle jest młody więc warto szukać plusów, jak chocby ułożona noga i niezle przerzuty.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Miguel Gutierrez

Post autor: Krul »

Mnie tez nie porwał i daleki jestem od achów i echów, a są tacy, którzy potrafili go nawet wybrać MOTM meczu :lol:

Jednak mając w głowie przykład Hakimiego, jestem w stanie mu wiele wybaczyć.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
KarBar
Posty: 546
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Miguel Gutierrez

Post autor: KarBar »

Potrzebuje gry, dużo gry ale faktycznie na trudniejszych rywali pewniej będzie wystawić Alabę.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Miguel Gutierrez

Post autor: Gondola. »

Nie ustrzegł się błędów, w tym również tych większego kalibru (jak w pierwszej połowie), miał trochę głupich strat, ale generalnie jakoś tam odnajdywał się na boisku i druga połowa była w jego wykonaniu zdecydowanie bardziej udana. Ma talent i zadatki na dobrego piłkarza, potrzebować będzie jednak - jak każdy - więcej minut i lepszego ogrania.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Miguel Gutierrez

Post autor: Goldschmidt »

Największym plusem jego wczorajszego meczu jest to że w nim zagrał.
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Miguel Gutiérrez

Post autor: wonderkid_jr »

Bardzo fajnie wyglada w tej Gironie, przynajmniej na razie.
ODPOWIEDZ