Dani Ceballos

KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: KarBar »

I postawiony w hierarchii przed Hazardem i Asensio. Może się z nim Carlo polubił na dłużej.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
emo07
Posty: 141
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: emo07 »

Ja mam wrażenie, że go po prostu lubi, a że w środku nie ma miejsca to go wrzuca na lewo skrzydło. Chociaż nie wiem czy jak już Viniego nie ma na boisku, to nie lepiej dawać tam Rodrygo, który widać, że na lewym czuje się jak ryba w wodzie.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: Goldschmidt »

Trudno mówić by w hierarchii był wyżej od zapasowego napastnika i prawoskrzydłowego skoro wchodzi zazwyczaj na 10 minut przed końcem i to za Viniciusa, który się nie łamie i będzie grać bardzo często i bardzo długo.

Ale fakt, zawsze mi się podobał bliżej tej pozycji Coutinho niż bliżej własnej bramki.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: KarBar »

Ale jednak wszedł on a nie Hazard czy Asensio właśnie. I to zupełnie nie ma swoją pozycję.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: Goldschmidt »

No ok, nie przeczę. Po prostu moim zdaniem wpuszczanie go z ławki za Viniciusa jest mniej istotne niż to co trener zrobi z pozostałą dwójką pozycji w ataku, na które raczej, choć mogę mieć błędne wrażenie, Ceballosa nie wpuści.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: KarBar »

No oby nie wpadli na pomysł Cebuli w roli zmiennika Karima.
Swoją drogą nie kumam czemu na zmiennika Benzemy nie wybrano Asensio, gość potrafi zdobywać bramki, odnaleźć się w polu karnym. Myślę że lepsza opcja niż Hazard
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: minusek »

Mam nadzieje, ze jeśli juz zostanie, to podpisze nowy kontrakt.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: Gondola. »

Będzie przydatny w nadchodzącym sezonie gdy trzeba będzie odpowiednio gospodarować siłami Modricia i Kroosa. Oby tylko był zdrowy a szans na grę z pewnością będzie dostawał więcej niż przez miniony rok.
arturzyx

Re: Dani Ceballos

Post autor: arturzyx »

KarBar pisze: czw sie 11, 2022 12:45 pm Swoją drogą nie kumam czemu na zmiennika Benzemy nie wybrano Asensio, gość potrafi zdobywać bramki, odnaleźć się w polu karnym. Myślę że lepsza opcja niż Hazard
Jest cienki jak siki pająką. Patrz jak Ceballos biega, jak wchodzi w ważnych meczach. Przynajmniej męczy przeciwnika, a asesnio stoi i nawet pół uwagi jednego obrońcy na niego nie trzeba
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: lukexpl »

W 4-4-2 na LP mógłby być fajną opcją. Na pewno będzie kluczowy w okresie mundialowym.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: KarBar »

arturzyx pisze: czw sie 11, 2022 2:33 pm
KarBar pisze: czw sie 11, 2022 12:45 pm Swoją drogą nie kumam czemu na zmiennika Benzemy nie wybrano Asensio, gość potrafi zdobywać bramki, odnaleźć się w polu karnym. Myślę że lepsza opcja niż Hazard
Jest cienki jak siki pająką. Patrz jak Ceballos biega, jak wchodzi w ważnych meczach. Przynajmniej męczy przeciwnika, a asesnio stoi i nawet pół uwagi jednego obrońcy na niego nie trzeba
Na 9tce nie trzeba biegać jak zwariowany. Trzeba potrafić się ustawić i mieć instynkt strzelecki. Marco chyba ma go więcej niż Dani.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
arturzyx

Re: Dani Ceballos

Post autor: arturzyx »

KarBar pisze: czw sie 11, 2022 9:05 pm
arturzyx pisze: czw sie 11, 2022 2:33 pm
KarBar pisze: czw sie 11, 2022 12:45 pm zeba biegać jak zwariowany. Trzeba potrafić się ustawić i mieć instynkt strzelecki. Marco chyba ma go więcej niż Dani.
Na 9 trzeba siły i odwagi w starciach z dużymi obrońcami. Na pewno asesnio tego nie ma, ceballos prędzej
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: lukecik »

Chłop pewnie zaciera rączki, bo przy odejściu Kazka i braku transferu, jego pozycja w klubie pójdzie w górę. Powinien więcej grać, a i nowy kontrakt zapewne dostanie, jeśli będzie się dobrze prezentował.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: KarBar »

Oby zrobił z tej okazji pożytek. Kibicuje mu.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: lukexpl »

Carlo już jutro powinien okazać mu zaufanie i dać mu grać od 1 minuty w miejsce rozchorowanego Kroosa.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: Goldschmidt »

Z ciekawości - oceni go dzisiaj ktoś wyżej niż 6/10?
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: labeleq »

6/9
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: Gondola. »

Goldschmidt pisze: ndz wrz 11, 2022 2:49 pm Z ciekawości - oceni go dzisiaj ktoś wyżej niż 6/10?
Nie, ale nie było potrzeby lepszego występu, błyszczeli inni zawodnicy.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: Goldschmidt »

Kto błyszczał gdy Ceballos był na boisku?
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: Gondola. »

Chociażby Fede.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: Goldschmidt »

?
Fede grał najwyżej poprawny mecz i poza golem do szatni grał niesamowicie zachowawczo pomimo tego że gdy przyśpieszał tworzył zagrożenie. A 'przyśpieszył' poza bramką w sumie dwa razy - raz po podaniu Kroosa w środku i raz robiąc okazję którą zmarnował Ceballos. Żadne błyszczenie nie miało miejsca. Połowa była pod względem ogółu słaba i dosyć źle przygotowana. Zespół nie miał pomysłu jak nisko broniącą Majorkę ugryźć i w dodatku mieli nerwówkę w obronie przy każdej z tych paru akcji jakie Majorka wypracowała.

I Ceballos w zasadzie był ofiarą złego przygotowania drużyny do spotkania, pomimo że próbował i na małej przestrzeni pokazał kilka ciekawych zagrań, ale i tak nie prezentował ani grama chęci do złamania szyku. Był tryb kontrola+kółeczka, jak w tych gorszych epizodach Isco.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: Gondola. »

Ceballos więcej pracował przy utrzymaniu drużyny w ryzach gdy w pierwszej połowie Mallorca była często stroną atakującą, zaliczając najwięcej udanych przejęć piłki spośród wszystkich zawodników, a przy tym nie zaniedbywał swoich obowiązków ofensywnych utrzymania kontroli nad środkową strefą boiska co było widać chociażby w liczbie podań (druga najwyższa w drużynie, podobnie jeśli chodzi o podania typowo progresywne, więc nie można powiedzieć, by szczególnie starał się hamować grę podaniami do boku czy do tyłu), a czysto wizualnie właśnie w tych "kółeczkach, zwrotach czy obrotach". Był sporo czasu przy piłce i starał się wespół z Kroosem napędzać akcje. Asystę przy golu Fede pomijam po ten gol to w 100% robota Urugwajczyka.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: Goldschmidt »

Ale co ty pierdolisz xD
Mieli dwa strzały w całej połowie, ten z pierwszej minuty i ten na gola, ledwie ze swojej wyszli.
Trzy przechwyty Realu miały miejsce na naszej połowie, reszta u nich. Ceballos popracował w obronie, ale w ataku grał słabo i dopasował się do kolegów. Jałowe kopanie po obwodzie w którym brakło konkretów jak w pierwszych tygodniach Lopeteguiego, z momentami rajdu Rodrygo i tym co wypracowali sobie Vini oraz Fede. Błysku nie było praktycznie nigdzie do momentu gola.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: lukexpl »

Wyglądał strasznie ociężale i generalnie już się nie dziwię, że Carlo na niego nie stawia od 1 minuty, a i z ławki nie jest jednym z pierwszych wyborów.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Dani Ceballos

Post autor: minusek »

Nie mogłem być bardzo skupiony na meczu wiec moja opinia może będzie bezzasadna, ale niestety miałem wrażenie, ze był to pan zwalniamy akcje i trzymamy piłkę jak najdłużej przy nodze. Taki Isco v2. Kroos w działaniu w porównaniu z nim jest demonem szybkości.

Oby nie okazało się, że zaangażowanie i wola walki to najlepsze co oferuje. Są lepsi i fizycznie i szybkościowo wiec to chyba nie do końca to, co by się tej drużynie przydało. Pamiętamy dobre chwile z poprzedniego sezonu, dobre wyjścia spod pressingu, tak wiec obserwujemy dalej i liczymy na więcej. To tylko jeden mecz wiec nie ma co przesądzać ani przesadzać. Aczkolwiek mały zawód jest.
ODPOWIEDZ