Karim Benzema [bez klubu]

Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: labeleq »

Oven to nawet reprezentacji do ratowania nie potrzebował.

Ale masz na myśli od stycznia, tak? Bo w sezonie ligowym miał 23 w lidze. W kadrze grał 3 oficjalne mecze i strzelił 2 bramki. W tym czasie Mbappe strzelił 0.

Oven to chyba wygrał balona z 16 golami strzelonymi w całym sezonie 00/01 w Premier
Owen trochę tych pucharów w 2001 zgarnął, łącznie z superpucharem Europy z tego co pamiętam. Dużych turniejów międzynarodowych nie było, a i kryteria w tamtych czasach były mocno "druzynowe", więc wybierali między nim a Raulem.

Mam wrażenie, że zapominasz, iż ten plebiscyt nie odnosi się do całego sezonu, a rozliczany jest rok kalendarzowy... czy coś mi umknęło i reguły się zmieniły? Dlatego nikt nie patrzy na jesień, tylko na puchary w gablocie i to jak dany zawodnik grał w kluczowym momencie roku, gdy jest ostateczna walka o puchary.

Porownań do Mbappe nie rozumiem, bo go ani razu nie przytaczałem. W gronie faworytów są ciągle te same nazwiska, jest Lewy z absurdalnymi wynikami strzeleckimi, jest mały kosmita Messi, który ma szansę uratować swój sezon CA i są tam jednostki jak Kante i De Bruyne, którzy muszą wygrać Euro, żeby być blisko wygranej ze względu na brak indywidualnie tak silnej pozycji. Nie ma tam Mpappe, Neymara, czy nawet Ronaldo. Benzemy też nie ma wśród faworytów. Jest w dziesiątce, bo mniej więcej taki miał sezon, był jednym z najlepszych na świecie, ale jest bardzo daleki od zwycięstwa w tym plebiscycie.
Jak pisałem wyżej - szanse są niewielkie. Ale na tym forum samo rozważanie jest traktowane jako objaw szaleństwa
Jakieś szanse na zdobycie Euro miała też Polska, czy Macedonia i też każdego, kto by próbował to obstawiać nazwałbym szaleńcem.
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Karim Benzema

Post autor: kabanog »

A stary (ale nadal młody) i poczciwy Modric? Gdyby znowu pociągnął do finału Chorwację to mógłby powalczyć o drugiego balona? To, że jest najpiękniejszy to wiemy, ale ciekawi mnie czy miałby szanse znowu powalczyć wśród Januszy.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: labeleq »

Mógłby wskoczyć do 3, ale imo nie wygrałby plebiscytu.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Gondola. »

kabanog pisze: sob cze 26, 2021 9:53 am A stary (ale nadal młody) i poczciwy Modric? Gdyby znowu pociągnął do finału Chorwację to mógłby powalczyć o drugiego balona? To, że jest najpiękniejszy to wiemy, ale ciekawi mnie czy miałby szanse znowu powalczyć wśród Januszy.
Z Realem w tym sezonie przegrał wszystko w czym brał udział, to nie przypadek a'la rok 2018, kiedy do dużych sukcesów na niwie klubowej doszedł bardzo niespodziewany finał mistrzostw świata.

Tak jak pisze labeleq, top3, ale moim zdaniem tylko wtedy, jakby poprowadził Chorwację do triumfu w finale.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: minusek »

Ja tam wstrzymalbym się z wyśmiewaniem opinii, że Karim ma szansę na ZP. Mało razy wygrywał zawodnik, który pociągnął reprezentację do sukcesów? Ma dobry sezon, a przy Euro/MŚ ligi mają taka wartość, jak krajowe puchary co roku. Poczekajmy do końca Euro.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: vini639 »

Z Francji liczą się tylko Mbappe i Benzema, sezon klubowy mieli na podobnym poziomie, jeśli Francja wygra ME, wybór może rozstrzygnąć się między nimi, w zależności od tego, kto pokaże się lepiej.

No chyba, że obaj będą słabi, a Kante zostanie kilka razy MOTM, ale na razie nic na to nie wskazuje.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: minusek »

Z tym się też nie zgodzę. O Kante było głośno w mediach przy okazji najważniejszej fazy LM wiec dlaczego miałby nie byc brany pod uwagę w przypadku jeśli Francja wygra mistrzostwa bez wyraźnego lidera?

"Na razie nic nie wskazuje" - chłopie, dopiero rozegrali fazę grupowa, z której liczy się tylko czy wyjdziesz, czy nie. :)
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: vini639 »

Przez pozycję, styl gry i słabszą medialność uważam, że ma mniejsze szanse od ww. dwójki nawet pomimo wygrania LM, chyba że będzie niszczył na Euro jak w Chelsea. Ja go bardzo lubię, więc chciałbym, ale też wątpię w słaby turniej Benzemy i Mbappe.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: El Dominik »

Co ja tu czytam? benzi po złotą piłkę!!!!! :mrgreen: Vamos!!!!!
:killer:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Goldschmidt »

:psyduck:

Edit:
Podobne do tego

Obrazek
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: tayron36 »

Czy serio komentator powiedział, że nie pamięta Karima, który schodził w Realu do skrzydeł? :lol:

Jak przyjęcie zamierzone, to... madrie mia
Awatar użytkownika
novy154
Posty: 68
Rejestracja: wt cze 01, 2021 8:51 am

Re: Karim Benzema

Post autor: novy154 »

BIG DICK
I
G

D
I
C
KCID GIB
ankhu
Posty: 63
Rejestracja: wt cze 01, 2021 6:27 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: ankhu »

Btw. czy tylko mi się wydawało, że przed karnym dla Szwajcarów podbiegł do Llorisa i coś mu przekazał? :killer:
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Karim Benzema

Post autor: madridcampeon »

Miałem kilka tygodni rozgardiaszu i może niepotrzebnie odkopuję, ale tak. Gdyby nie odpadli, to myślę, że media wyciągnęłyby to. Chyba podpowiedział wówczas Llorisowi, gdzie Rodriguez będzie strzelał. Może pamiętał karnego w Wolfsburgu z 2016 roku.

Wiem, że Karim nie ma zbyt wielu fanów na naszym forum (a przynajmniej antyfani wydają się "głośniejsi"), ale przyznaję się, bez bicia, że żal mi było Francuzów po tamtym meczu właśnie ze względu na niego.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: minusek »

Benzi ciągle nie trenuje, może jakiś transfer out? :ptak:
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Sandman »

A on nie ma Covida czasami?
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Karim Benzema

Post autor: Krul »

Kapitan i pichichi 2021/22 :ptak:
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukexpl »

Chyba, że przyjdzie Mbappe to będzie wtedy pracował na jego pichichi :ptak:
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: El Dominik »

Sarcasm pisze: czw sie 05, 2021 6:42 pm Kapitan i pichichi 2021/22 :ptak:
Przecież to będzie śmiechu warte.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: KarBar »

Jest kapitan ;)

Fajne to zachowanie przy i po drugiej bramce.
Przy pierwszej wyszły umiejętności. Oby tak dalej i będzie pichichi
:krzywy:
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: minusek »

Jebaniutki trzyma poziom z poprzedniego sezonu. Nie wiem co się stało, że po latach kaszany wreszcie wskoczył na taki poziom. Nie znam podobnego przypadku
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukecik »

Dobrze, że nawet Carlo przyznał, że to inny zawodnik niż ten, którego widział przy swoim pierwszym pobycie tutaj, bo kościół wyznawców pewnie byłby gotów utrzymywać, że on tak grał cały czas.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: wonderkid_jr »

Wstyd, że ten pajac biega z opaską.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: KarBar »

Zajebista asysta.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: wonderkid_jr »

A poza tym 8 spalonych, 3 zmarnowane setki i 15 minut machania łapami. Typ w 5 minucie meczu ma setkę, która być może ustawiłaby przebieg całego spotkania, a on nie trafia nawet w bramkę. I to z 11 (!) metra.
ODPOWIEDZ