Karim Benzema [bez klubu]

Awatar użytkownika
Domel Madridista
Posty: 134
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:09 pm
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Karim Benzema

Post autor: Domel Madridista »

No i chuj, dla nas nawet lepiej. Mam nadzieję, że się w końcu wyleczy i przygotuje porządnie na dalszą część sezonu.
"Najlepszą obroną jest... atak" Florentino Pérez
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: minusek »

Dramat piłkarza. Współczuje.

Jest mi tez szkoda jako kibicowi piłki nożnej. Bezapelacyjnie najlepszy piłkarz roku wypadł, do tego nasz kapitan. Pomyślcie teraz ze z ostatniego swojego turnieju wypada Cristiano albo Messi. Równie bez sensu i baaardzo szkoda, ze ma to miejsce.

Pytanie czy w związku z tym, jak wyglądała pierwsza cześć sezonu, pójdziemy po kogoś chociażby na pol roku, czy zostajemy z Rodrygo, Asensio i ewentualnie Mariano i Hazardem.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Goldschmidt »

Przykro. Ale ten cały jego powrót mało kanoniczny w odniesieniu do reszty jego kariery.

Przyjmuję zakłady kiedy usłyszymy o kampanii #Karim2024 w obliczu kontraktów/klauzul jedynych innych celów prezesa na rynku. Podejrzewałbym nawet, że i na Mundial w Ameryce ma szansę pojechać z Zizou za sterami, czy to przy grze u nas czy u Aulasa.
Awatar użytkownika
Zidanka5
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 11, 2021 7:15 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Zidanka5 »

35 lat minęło jak jeden dzień, wszystkiego naj MISTRZU :heart:

Obrazek

"Myślicie, że na pstryknięcie wyciągnę kogoś, kto zastąpi takiego lidera jak Karim Benzema?"

Powiało nieco hipokryzją monsieur Deschamps...
Kaiser
Posty: 28
Rejestracja: sob mar 19, 2022 7:55 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Kaiser »

Po MS jest po prostu tragiczny, jak można opierać kolejny sezon na nim, Luce i Tonim. To przecież idzie usnąć .
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Goldschmidt »

On nie miał nawet kilku dobrych spotkań pod rząd od czasu ostatniej LM po której zaczął odliczać dni do ceremonii ZP i przejechał się na przygotowaniach do Mundialu. Głównie przebłyski.

Na tym polega patologia tego klubu. Prezes siedzi i ufa że Dzień Dziecka będzie trwać, a później schodzi do szatni i ruga trenera mimo że ma wystarczająco pola do manewru na rynku by mu pomóc. A pochlebców którzy bronią i przymykają na to oko nie brakuje.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Marcins »

Beznadzienjny ostatnio, kurwa zeby w takim klubie nie bylo 2 napastnika to jest jebany fenomen
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Wolf »

W tym klubie realnie nie ma drugiego napastnika od 10 lat, z małą przerwą na Moratę. Był czas przywyknąć. :uoee:

Z dziewiątkami jest problem na rynku. Rozumiem, że po historii z Hazardem klub bał się iść w Haalanda i m.in. dlatego skupił się na Mbappe. Oprócz kibicowskim chęci, trzeba uwzględnić realia rynku, finansowe etc. Naprawdę to rozumiem, ale za cholerę nie jestem w stanie zrozumieć jak przy takich problemach można było latem oddać rezerwową 9, którą miało się u siebie. I to też jest kamyczek do ogródka Carlo, który mu ponoć nie ufał. No to został z Mariano, któremu ufa, że hoho.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukexpl »

No chyba nie chcesz powiedzieć, że Luka Jović był rozsądną alternatywą dla Benzemy? Ile on u nas pograł w poprzednim sezonie i ile strzelił bramek? Gość już nawet we Fiorentinie uważany jest za flopa. Skreślenie go było prawidłową decyzją, błędem natomiast jest ogólny brak rezerwowej "9", a śmiało można było wyciągnąć jakiegoś "emeryta", który z ławki mógłby robić różnicę.
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: wonderkid_jr »

Pewnie miał na myśli Mayorala.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukexpl »

Borja to też żadna "atrakcyjna" rezerwowa opcja, czy rozsądna alternatywa dla Benzemy. W tym sezonie raptem 5 bramek, a ostatnio chociażby zmarnował wyborną setkę przeciwko Barcelonie. Z kolei śmiało mogliśmy celować w takiego Dzeko czy innego Cavaniego.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Wolf »

Nie pisałem nigdzie, że to atrakcyjna opcja to pierwsze. Po drugie to byłaby jakaś opcja, obecnie nie mamy żadnej. Po trzecie klub był nastawiony, że nie będzie nikogo sprowadzał, także o Cavanim, Dżeko i innych wynalazkach można było zapomnieć, więc tym bardziej skoro nie kupujesz to przynajmniej zostaw to co jest. Tym bardziej, że pensja wielka nie była a zawodnik nie miał problemu z byciem rezerwowym.
Robiąc to co klub zrobił to prostu dołożył kolejną cegiełkę do braku realnej głębi składu, która objawiła się choćby wczoraj, kiedy jedynymi opcjami z ławki byli Asensio i katastrofalny Luka. Brak tej głębi kosztuje punkty. Dlatego jak słyszę "kadra jest kompletna" to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 162
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Karim Benzema

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Wrócił i zrobił swoje.

Świetny w małej grze, co pomogło wejść Viniciusowi w pole karne.

Powrót do strzelania bramek w Lidze Mistrzów, w końcu jesień skończył z zerem na koncie (!)

Przy pierwszej trochę szczęścia, przy drugiej - pełen luz pokazujący, że w najważniejszych meczach się nie myli.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukecik »

Jak posadził Alissona na dupie i go minął, to ilu z was miało myśli, że trafi w któregoś z trzech (?) obrońców stojących na linii? :ptak: Pięknie wykończył.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Szefo89
Posty: 77
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:57 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Szefo89 »

Ja sądziłem że będzie próbował przełożyć na prawą nogę, ktoś przez to zdąży wrócić i zablokować. Podziwiam że z takim spokojem wykończył lewą nogą.
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: minusek »

Ja odwrotnie, podniosłem dupę i świętowałem gola jeszcze przed strzałem. Chyba nigdy wcześniej mi się to nie przytrafiło.
Kaiser
Posty: 28
Rejestracja: sob mar 19, 2022 7:55 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Kaiser »

Dziś dramatycznie słaby, powinien zejść do boksu po pierwszej połowie. Zimny pot mnie oblewa na wizje kolejnego sezonu opartego tylko na nim.
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: wonderkid_jr »

Weź już typie zawijaj się z tej ekipy, bo nie da się na ciebie patrzeć.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukecik »

Ciekawe czy obserwujemy właśnie upadek Karima w iście ekspresowym tempie, jakby nagle jego organizm się kapnął, że ma już tyle i tyle wiosen, czy ta plaga kontuzji, które go dręczą w tym sezonie, to nie tyle kwestia starzenia się, a zwykłego pecha.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukexpl »

Rozluźnił się za bardzo podczas przedłużonych wakacji po świetnym sezonie i takie teraz mamy tego skutki. Trochę analogicznie też wiele osób doznaje zawału podczas urlopów, kiedy organizm się rozluźnia i wszystko "puszcza".

Czy będzie w stanie jeszcze wrócić w tym wieku? Nie wiem. Ramos też wydawał się wrakiem i wrócił, tak samo kilka lat temu Pepe. Oby z Benzem było podobnie, bo na nową "9" raczej nie mamy co liczyć.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Marcins »

Beznadziejnie słaby ostatnio
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: wonderkid_jr »

Parodia piłkarza.
Ostatnio zmieniony pn mar 20, 2023 6:00 am przez wonderkid_jr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kaiser
Posty: 28
Rejestracja: sob mar 19, 2022 7:55 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Kaiser »

Kolejny sezon z karimiem jako podstawowym napastnikiem skończy się jeszcze większa katastrofa.
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 162
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Karim Benzema

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Pierwszy piłkarz Realu z hat-trickiem w Klasyku od wielkiego IVANA ZAMORANO.

Wypełniło się.
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: minusek »

Bardziej w czasie byłoby „dokonało się” ;) zmieniaj nick na IVAN_BENZEMA
ODPOWIEDZ