Karim Benzema [bez klubu]

arturzyx

Re: Karim Benzema

Post autor: arturzyx »

Tak jak pisałem przy potencjalnych napastnikach, taki sezon, jak poprzedni, to raczej wyjątek, a nie reguła. Jeśli tylko spojrzeć na metrykę, i to że pod koniec poprzedniego miewał problemy fizyczne, to ciężko zakładać, że wykręci połowę liczb z poprzedniego
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1715
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Goldschmidt »

Nie jestem w stanie ocenić niczyjego meczu z osobna pod względem piłki, bo musiałbym to robić przez pryzmat żenującego podejścia prezentowanego przez całą drużynę od 20 minuty, a na to nie mam najmniejszej ochoty.

Chcę tylko podkreślić, że cieszy mnie widok Karima zachowującego świadomość pomimo słabszej formy i takie momenty jak akcja z Gavim są bardzo potrzebne. Mam natomiast nadzieję że ZP będzie miała pozytywny efekt na formę.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukecik »

Jaka szkoda, że mu minimalny spalony odebrał to golazo na 3-0. Całe szczęście, że dobił skutecznie setkę Viniego, bo wcale to nie było takie proste zmieścić piłkę między czteroma putkami. Opatrzność też była po naszej stronie w tej sytuacji, bo mało brakło, a ktoś by tę piłkę zablokował.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Karim Benzema

Post autor: Gehu »

Zasłużył na to :brawo: po odejściu Crisa przejął dowodzenie i na prawdę dał nam duuuużo radości. Do pewnego momentu nie wierzyłem w tego gościa, ale teraz ciężko sobie wyobrazić Real bez niego, mimo tego, że czasami zagra słabo.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1306
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukexpl »

Obrazek

Grande <3
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1715
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Goldschmidt »

:brawo:
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 635
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Karim Benzema

Post autor: madridcampeon »

Szacun, ale się ucieszyłem!
Awatar użytkownika
Zidanka5
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 11, 2021 7:15 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Zidanka5 »

Brak słów, żeby to wyrazić... :brawo: :heart:

Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 358
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: eltacondedios »

Niesamowita ewolucja w Realu, od bycia kompletną pokraką i spektakularnego marnowania setek po złotego balona i bycia absolutnym liderem. Bardzo zasłużone.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Clif »

Wraca forma. Może rzeczywiście ten Balon w nim jakoś siedział, teraz emocje już puściły i będzie Karim znany z poprzedniego sezonu.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Zidanka5
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 11, 2021 7:15 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Zidanka5 »

Gdyby Karim wiedział, że tak pięknie go uhonorują, to pewnie omijałby bramkę Elche szerokim łukiem :P .
A tak poważnie - piękny gest :brawo:

Obrazek
minusek
Posty: 1365
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: minusek »

Jak to oceniacie, ze gość zrobił sobie wolne zeby czasem nie wypaść z gry przed mundialem?
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1306
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukexpl »

Oczywiście negatywnie, ale Real daje mu na to przyzwolenie. Generalnie polityka w stosunku do niego od początku sezonu jest dziwna. Obchodzą się z nim jak z jajkiem, jeszcze bardziej niż z takim CR7. Późne rozpoczęcie przygotowań do sezonu, przez co słabe wejście w sezon. Później kontuzja, aż odpuszczenie by być gotowym na mundial. To ja się pytam dlaczego nie kupiono chociażby starego Dzeko na rezerwę, żeby właśnie na tego typu sytuacje drużyna miała napastnika z krwi i kości? Strach pomyśleć co będzie po mundialu, gdy Francja dojdzie co najmniej do półfinału, a może i nawet wygra puchar. Wtedy cały styczeń odpoczynek dla Karima?
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1715
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Goldschmidt »

Jak niżej
miXUE pisze: ndz maja 29, 2022 6:54 pm Esencja madridismo, widać że kocha klub, i choć kilka lat temu bym w życiu nie pomyślał że to napiszę - typ będzie WYBITNYM KAPITANEM w kolejnym sezonie - i bardzo mnie to cieszy.
:ptak:

Sama sytuacja była tak do przewidzenia już z pół roku temu, że jedyne co należy oceniać to działaczy i sztab którzy na to pozwalają/pozwolili i w żaden sposób się do tego nie przygotowali.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Clif »

Jak zwykle Guti prosto z mostu mówi prawdę. Traktowanie klubu przez Benzemę jest po prostu niepoważne.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Wolf »

minusek pisze: wt lis 08, 2022 10:58 pm Jak to oceniacie, ze gość zrobił sobie wolne zeby czasem nie wypaść z gry przed mundialem?
Po prostu wkurwia coś takiego zarówno ze strony klubu jak i piłkarza. Dla mnie osobiście coś takiego dyskwalifikuje tego ostatniego jako kapitana. Nie ukrywam, że trzymam kciuki, aby Francję dopadła klątwa mistrzów i pożegnanie z turniejem po fazie grupowej.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukecik »

Chłop się sypie i to w dość intensywnym tempie, a my mamy z nim zostać jeszcze do 2024 roku, mając jedyne zastępstwo w Rodrygo. Czarno to widzę.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Gondola. »

minusek pisze: wt lis 08, 2022 10:58 pm Jak to oceniacie, ze gość zrobił sobie wolne zeby czasem nie wypaść z gry przed mundialem?
Słabo to wygląda, zwłaszcza w kontekście tego, że prawdopodobnie w piątek pokaże się w Lyonie by ogrzać się w ciepełku kibicowskiego ognia podczas prezentowania kibicom OL Złotej Piłki.
Awatar użytkownika
Zidanka5
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 11, 2021 7:15 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Zidanka5 »

minusek pisze: wt lis 08, 2022 10:58 pmJak to oceniacie, ze gość zrobił sobie wolne zeby czasem nie wypaść z gry przed mundialem?
Ja sformułowałabym to pytanie nieco inaczej;
Jak Wy postąpilibyście na miejscu Karima, mając świadomość, że to Wasz ostatni wielki turniej w karierze?
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1715
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Goldschmidt »

Tak jak rok starszy kolega Giroud - zaryzykowałbym, zagrał, strzelił decydującą bramkę w 89 minucie i zebrał czerwo na ostatni mecz z drużyną w strefie spadkowej.

Ty rozumiem w przypadku normalnego Mundialu brałabyś urlop już w marcu żeby nic się nie stało? To Karim Benzema a nie Kamil Glik.
ankhu
Posty: 63
Rejestracja: wt cze 01, 2021 6:27 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: ankhu »

On już zjechał do bazy. Nie liczcie na to, że nawet nawiąże do zeszłego sezonu.
Strzeli coś na MŚ, pewnie zagra we wszystkich możliwych meczach, może nawet ustrzeli króla strzelców i tyle.

Poprzedni sezon miał kosmiczny, ale nie zapominajmy, że to przez niego nie trafił tu Suarez/Lewy/Haaland, co pewnie przyniosłoby klubowi większe korzyści 8-)
Para Siempre
Posty: 598
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Para Siempre »

Widzę, że szybko zakończyliście karierę świeżej złotej piłki ;)

Trudno powiedzieć, czy to przeciągający się uraz, czy mundial, ale pewnie z 1-2 lata na wysokim poziomie pokopie.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Gondola. »

Awatar użytkownika
Domel Madridista
Posty: 134
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:09 pm
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Karim Benzema

Post autor: Domel Madridista »

Czyżby się już posypał do końca? :(
"Najlepszą obroną jest... atak" Florentino Pérez
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1306
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukexpl »

Przynajmniej wiemy, że jednak nie symulował...
ODPOWIEDZ