Karim Benzema [bez klubu]

Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Alternative »

Goldschmidt pisze: czw kwie 07, 2022 2:06 pm Bzdura goni bzdurę.
Lyon w półfinale czy Bordeaux w ćwierćfinale LM 2010 to nie sukces,
Tak jak u Ciebie manipulacja goni manipulację.
Dla Lyonu czy Bordeaux to jest sukces. Dla kogoś, kto ma należeć do najlepszych, to nadal porażka. "Jeżeli jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jeżeli jesteś drugi to jesteś nikim." Tak to działa.
a Mariano przyczyniający się do zdobycia 3 punktów z Deportivo grając w sezonie 16/17 114 minut w całości gdzie ostateczny dystans do Barcelony to właśnie 3 punkty powinien oddać medal.
To dopisz Mariano do listy.
No nie musisz się tłumaczyć. Od początku wiedziałem dlaczego to napisałeś (nic dziwnego patrząc na kryteria jakimi operujesz) i wybaczam.
Znowu się pozycjonujesz jako jakaś wyrocznia, ale skoro musisz dopieścić sobie ego, to rób to.
Owszem, za lata które nie dotyczą stawki którą zestawiłem i od samego początku przywołałeś go tylko z dwóch-trzech powodów. Kolejno - gracz Premiership (a wiemy że masz schorzenie na tym punkcie) i zdobywca ZP (mimo że nie jesteś w stanie analizować słuszności jej przyznania ani tego czy porównany Forlan rozegrał podobny rok, a Forlan miał co najmniej trzy sezony strzeleckie lepsze od najlepszego sezonu Owena), i... w zasadzie tyle? Taki proces myślowy.
Ciekawe, teraz będzie opisywać mój proces myślowy? I może ja mam Ci dowodzić, że się mylisz, a retrospekcja jest trudniejszym procesem niż się wydaje? Tylko po co?
Nom, a uzasadnienia jak zwykle brak i inni muszą ci podkładać fakty pod nos xD
Czaisz że w sezonie 2001, w którym nawet nie zdobył złotego buta ligi, 2 gole mniej od niego miał piłkarz mem Heskey? Że w latach przed i po tym sezonie nie łapał się z wyjątkiem sezonu 96/97 (18 goli) nawet do pierwszej trójki? Że ani razu nie strzelił więcej niż 20 bramek w sezonie ligowym w lidze gdzie nawet noname z Sunderlandu potrafił strzelić 30?
No widzisz, noname z Sunderlandu strzelił 30 goli i pozostał anonimowy, a Owen nie musiał strzelać 30 goli, aby znał go cały świat i to nie była kwestia marketingu. On prostu miał jakość elitarnego napastnika i możesz się czepiać ile chcesz, że nie podaję uzasadnienia. A ja no to odpowiem jedno: trzeba było oglądać mecze, a nie statystyki.
Owen to półka regularnie weryfikowana w Europie. Jeden sezon w fazie pucharowej LM, bez gola. 11 goli w grupach w całej karierze LM z drużynami kalibru Bazylei. Typowy angielski napastnik poziomu holenderskiego kolegi Hasselbainka z dobrym marketingiem.
Przecież tamten Liverpool to był skład węgla i papy + Owen i Steve, który i tak latem 1999 r. zawinął do Madrytu, aby w końcu coś wygrać. No i umyka Ci jeszcze coś. O ile łatwiej było takiemu Folranowi w ogóle zagrać w LM, gdy z Hiszpanii kwalifikowały się bezpośrednio 4 drużyny (lub 4. przez eliminacje) niż Owenowi w czasach, gdy do LM wchodziły 2 lub trzy zespoły (nie czepiaj się znowu o detale, bo nie chce mi się tego sprawdzać, ale różnica była na 100%), a było tak aż do reformy 99/00.
Tak było. Przykro mi. Zdobył tylko dlatego że słabszy (statystycznie i tak lepszy) sezon zaliczył Raul, R9 leczył kolano, i dlatego że ktoś sądził że tryplet pucharowy z pucharem UEFA i FA to osiągnięcie.
No, kosmici przylecieli i ukradli talent wszystkim, aby Owem, dziecko angielskiego marketingu, mógł zdobyć ZP.
Jakie? Dawaj. Czekam.
Na jakiej podstawie. No, dawaj, czekam. Powtórzyłeś dogmat już trzeci raz a dat czy liczb z tego mitycznego okresu powyżej poziomu na poparcie jak nie było tak nie ma.
Za co dostał ZP? Nie wiem, co siedziało w głowach wybierających, ale skłaniam się do tego, że zadecydował... hat-trick w meczu z Niemcami. Raul miał lepszy sezon, w sumie też grał lepiej, ale z drugiej strony grał w dużo mocniejszym zespole. Owen ładował te bramki z niczego w Anglii i trochę przed głosowaniem sieknął hat-tricka w najbardziej medialnym meczu w tamtym czasie. Ty mi lepiej powiedz, za co ZP dostał Rivaldo w 1999 roku, ale to tak btw. Chociaż wygranie 5 trofeów w jednym sezonie (względnie w dwóch rok po sobie - zależy jak liczyć superpuchary), też było w tamtym momencie sporym osiągnięciem. Tylko Puchar Anglii był naprawdę prestiżowy, a pozostałe to takie meh w sumie, ale ich ilość robiła wrażenie.
Jakość piłkarska, ważne gole, spektakularne gole również, kontener pomniejszych sukcesów w krótkim odstępie czasu i hat-trick z odwiecznym rywalem reprezentacyjnym krótko przed głosowaniem. Aż dziwne, że trzeba Ci takie rzeczy rozpisywać, bo nie potrafisz przyznać, że to są podstawy, aby dać ZP. I uprzedzam: "to są podstawy" nie oznacza zamknięcia dyskusji, czy ZP się należała. To raczej działa w drugą stronę, że to jest otwarcie takiej dyskusji. W przypadku Forlana, to ok, natrzaskał goli w kryzysowej La Liga, gdy w Europie liczyła się Barka i tylko Barka i w sumie tyle. Nie wiem czy przegoniłby Raula i Owena, gdyby go tak magicznie przenieść z którymś sezonem do 2001 roku. On w ogóle kiedyś był jakimś poważnym kandydatem do wygrania ZP? Dobra, miał trudniej, bo w jego prime już brylowali Messi i Ronaldo, ale był kiedyś uważany albo chociaż przymierzany za "tego trzeciego"?
Oczywiście bo jest to klasyczny przykład zaślepienia gdzie pierwszy post jest o braku Shearera, drugi o braku Owena, a trzeci o braku Rooneya. Typowe odchyły cechujące fanboja. Ale jak mówiłem, nic nowego.
Twoja teoria nie współgra z faktami. Pierwszą myślą było "Henry wyżej, brakuje Shevy i co z Shearerem". Gdy Shearer okazał się za stary wg jakichś wydumanych kryteriów, to napisałem, że ok, niech będzie, ale i tak są inni, którzy pasują bardziej, w tym np. Owen. A później przypomniałem sobie o Rooney'u, co bardzo dobrze widać w moich wypowiedziach. No, ale oczywiście łatwiej jest zignorować fakty i pisać pod tezę, jak to lubisz praktykować.
I kolejny przepiękny przykład nieuważnego czytania gdzie uroiłeś sobie w liście jakąś kolejność z mojej strony i zignorowałeś/przegapiłeś post gdzie stwierdzam gdzie wg mnie plasuje się Henry.
Być może, gdybyś trochę obniżył swoje wygórowane mniemanie o sobie, to dostrzegłbyś, że ktoś po Tobie nadał w tej liście kolejność i skoro odnoszę się do kolejności, to raczej do tego. Opcjonalnie mogłeś zapytać, a nie z góry zakładać, że dostrzegam kolejność w nieuporządkowanej liście. Trochę przykre, że trzeba rozpisywać nawet takie detale, bo do wszystkiego musisz się przyjebać.
PS Trezeguet fajny koleś, można dodać.
Ta. Mistrz strzelania goli z sytuacji nie do strzelenia i partolenia prostych setek. Za Forlana jak najbardziej, ale też nie pasuje do towarzystwa.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Goldschmidt »

Podsumowanie tej całej wymiany
nie czepiaj się znowu o detale, bo nie chce mi się tego sprawdzać (...)
XD

Miałem odpisywać ale chyba faktycznie starczy tych detali.
Owen krul - taki poziom przekazu chyba jest najodpowiedniejszy.
Oniosę sie na serio tylko do jednej rzeczy
Alternative pisze: czw kwie 07, 2022 3:32 pmW przypadku Forlana, to ok, natrzaskał goli w kryzysowej La Liga, gdy w Europie liczyła się Barka i tylko Barka i w sumie tyle. Nie wiem czy przegoniłby Raula i Owena, gdyby go tak magicznie przenieść z którymś sezonem do 2001 roku. On w ogóle kiedyś był jakimś poważnym kandydatem do wygrania ZP? Dobra, miał trudniej, bo w jego prime już brylowali Messi i Ronaldo, ale był kiedyś uważany albo chociaż przymierzany za "tego trzeciego"?
Nawet jedną wygrał. Za Mundial.
A w tej konkretnej był w plebiscycie 2010 piąty za katalońskimi kosmitami i Sneijderem z trójpakiem.

Lepiej wrócić do Karima.
sztubek pisze:Limit goli z główki wyczerpał na kolejne 10 lat
:ptak:
Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Alternative »

Heh. Urocze jest te Twoje wyjmowanie fragmentów z kontekstu, ale rób jak chcesz.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukecik »

To jest obecnie przekurwa kocur. Ciągle jest w nim cząstka tego, za co przez tyle lat był krytykowany i czego jego fanboje do dziś nie są w stanie pojąć, czyli ta spektakularnie spierdolona patelnia przy 2-1. Szkoda, że tak późno dojrzał, ale może potrzebne do tego było odejście CR. W każdym razie bez niego totalnie nie istniejemy i trzeba się modlić, by do końca sezonu nic mu się nie stało.
Nie miałbym nawet nic przeciwko, gdyby przedłużono z nim kontrakt. Oczywiście pod warunkiem, że zaakceptowałby już od przyszłego sezonu stopniowy spadek w hierarchii i ustąpienie Haalandowi. Przy transferze Norwega byłoby pięknie móc sobie pozwolić ich rotować czy przy 4-5-1 mieć ich obu, a w dalszej perspektywie mieć po prostu takie zmiennika dla EH jak Karim. Na ławce jednak też musimy mieć sporo jakości, by walczyć na wszystkich frontach, trzeba skończyć z tymi wszystkimi Joviciami i Marianami.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 159
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Karim Benzema

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

minusek pisze: śr kwie 06, 2022 9:58 pm @Gold, właśnie wśród :D nie jest to typowa dziewiątka jak większość z wymienionych. Prawie każdy z nich miał okres kozackiego poziomu, a potem zjazd. Tutaj była przecietnosc, a "na starość" jest poezja. Beka ze ZP może się ziścić. Nieprawdopodobne :heart:
Przeciętność, kurwa, przeciętność. Taka to przeciętność, że chłop utrzymał się w Realu Madryt 13 lat, strzelił 319 bramek i dołożył do tego jakieś 150 asyst. Przeciętność, że stawiał na niego Mourinho, stawiał Ancelotti, Zidane i każdy kolejny trener, który tutaj pracował. Przeciętność, że każdy kolejny piłkarz przychodzący do Madrytu zwyczajnie się nim zachwycał. Pomimo tego, iż w ostatnich latach pozamykał mordy wszystkim malkontentom i krytykom to nadal można przeczytać tego typu absurdy. No ja w to po prostu nie wierzę. Skoro Benzemę można kategoryzować jako "przeciętnego", to taki Raul, wielka legenda Realu Madryt, był naprawdę rzadki.

Najśmieszniejsze jest to, iż już podczas odejścia Ronaldo wysnuwaliśmy tezy, iż to może CR blokował Karima. Wówczas komentowano to jedynie śmiechem. Czas jednak weryfikuje wszystko i - no cóż za zaskoczenie - znów miałem rację. Swoją drogą dalej uważam, że przy odpowiedniej etyce pracy stałby w jednym rzędzie obok Ronaldo i Messiego w tej generacji piłkarzy. Niemniej jednak - nie można mieć wszystkiego. To i tak bardzo udana kariera i cieszę się, że przez te 13 lat mogłem oglądać Karima Benzemę w Realu Madryt.

I nie, nie zmieniłbym biegu wydarzeń, nie powierzyłbym projektu Galacticos 2.0 Benzemie, nie postawiłbym go w roli franchise playera. Duet Cristiano - Benzema to była perfekcyjna symbioza, świetny piłkarz pracował na jeszcze większego kozaka. Po prostu nie rozumiem jak po tym, czego dokonuje Benzema w ostatnich sezonach, można wciąż nie doceniać jego pracy na korzyść Portugalczyka. I to jest de facto wasz największy problem - w dalszym ciągu nie jesteście w stanie przyznać się do błędu, za każdym jebanym razem jest jakieś "ale".
lukecik pisze: czw kwie 07, 2022 8:28 pm To jest obecnie przekurwa kocur. Ciągle jest w nim cząstka tego, za co przez tyle lat był krytykowany i czego jego fanboje do dziś nie są w stanie pojąć, czyli ta spektakularnie spierdolona patelnia przy 2-1. Szkoda, że tak późno dojrzał, ale może potrzebne do tego było odejście CR. W każdym razie bez niego totalnie nie istniejemy i trzeba się modlić, by do końca sezonu nic mu się nie stało.
Doskonały przykład. Przekocur, dojrzał, oby mu się nic nie stało, ALE ciągle jest w nim cząstka tego, za co przez tyle lat był krytykowany. :lol: Nie, to nie "fanboje" nie są w stanie zrozumieć niektórych kwestii (zresztą, czas zadziałał na korzyść "fanboi") tylko tacy ludzie jak Ty nie są w stanie spojrzeć w szerszej perspektywie na dokonania Benzemy. Chłop strzela dwa hattricki z rzędu w Lidze Mistrzów przeciwko faworytowi do końcowego triumfu i obrońcy trofeum, w zasadzie w pojedynkę wciąga Real Madryt do półfinału, no ale wciąż jest jakieś "ale". Serio, przygotuj sobie jakąś herbatkę, kawę, melisę a może jebnij whisky dla rozluźnienia. Usiądź wygodnie w fotelu, daj sobie czas na przemyślenia i zastanów się czy to "fanboje nie są w stanie czegoś pojąć" czy to może jednak Ty masz problem. A jeśli po tylu latach oglądania piłki nożnej nadal jej nie rozumiesz to cóż, myślę, że nie jesteśmy w stanie pomóc. Może przynajmniej Wrestling czy co tam oglądasz kumasz.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukecik »

IVAN_ZAMORANO pisze: pt kwie 08, 2022 6:48 pm Doskonały przykład. Przekocur, dojrzał, oby mu się nic nie stało, ALE ciągle jest w nim cząstka tego, za co przez tyle lat był krytykowany. :lol: Nie, to nie "fanboje" nie są w stanie zrozumieć niektórych kwestii (zresztą, czas zadziałał na korzyść "fanboi") tylko tacy ludzie jak Ty nie są w stanie spojrzeć w szerszej perspektywie na dokonania Benzemy. Chłop strzela dwa hattricki z rzędu w Lidze Mistrzów przeciwko faworytowi do końcowego triumfu i obrońcy trofeum, w zasadzie w pojedynkę wciąga Real Madryt do półfinału, no ale wciąż jest jakieś "ale". Serio, przygotuj sobie jakąś herbatkę, kawę, melisę a może jebnij whisky dla rozluźnienia. Usiądź wygodnie w fotelu, daj sobie czas na przemyślenia i zastanów się czy to "fanboje nie są w stanie czegoś pojąć" czy to może jednak Ty masz problem. A jeśli po tylu latach oglądania piłki nożnej nadal jej nie rozumiesz to cóż, myślę, że nie jesteśmy w stanie pomóc. Może przynajmniej Wrestling czy co tam oglądasz kumasz.
Albo jesteś zdrowo pierdolnięty, albo masz problem z czytaniem. Powinieneś zastosować swoje rady dla siebie, powinno tylko pomóc, bo pogorszyć to się chyba już nie może.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Zidanka5
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 11, 2021 7:15 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Zidanka5 »

Prawda boli Lukecik? Oj boli i to jak... . :twisted:
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Para Siempre »

Ej jak coś, to rok temu jako pierwszy pisałem o jego złotej piłce ;)

Co prawda Mbappe zepsuł karnego i wtedy nie wyszło, ale teraz to już ostatnia prosta i byle Salah nie został bohaterem na wszystkich frontach.



Niesamowite. Tyle lat zarzucania, że ma jakieś taśmy na trenerów i jest nieślubnym dzieckiem Pereza, a tu taki zonk.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Gondola. »

Ja tylko chciałem napisać gwoli kronikarskiej ścisłości, że nigdy w naszego cudownego Algierczyka nie wątpiłem (a nawet jeśli, wszystkie dowody przepadły wraz z zamknięciem starego forum 8-) ). W obecnej formie jest to bezwarunkowo nasz najlepszy zawodnik, powiem więcej - jest to najlepszy piłkarz na świecie i myślę, że wczorajsze wydarzenia (bramka z Chelsea i odpadnięcie Bayernu) wypchnęły go na szczyt krótkiej listy faworytów do odebrania Złotego Balona po tym sezonie.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: labeleq »

Ja tylko chciałem napisać gwoli kronikarskiej ścisłości, że nigdy w naszego cudownego Algierczyka nie wątpiłem (a nawet jeśli, wszystkie dowody przepadły wraz z zamknięciem starego forum 8-) ). W obecnej formie jest to bezwarunkowo nasz najlepszy zawodnik,
Gondola. pisze: śr kwie 13, 2022 8:36 am powiem więcej - jest to najlepszy piłkarz na świecie i myślę, że wczorajsze wydarzenia (bramka z Chelsea i odpadnięcie Bayernu) wypchnęły go na szczyt krótkiej listy faworytów do odebrania Złotego Balona po tym sezonie.
Zapomniałeś o jednym...
Messi jeszcze żyje i gra w Paryżu
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Gondola. »

labeleq pisze: śr kwie 13, 2022 8:51 am Ja tylko chciałem napisać gwoli kronikarskiej ścisłości, że nigdy w naszego cudownego Algierczyka nie wątpiłem (a nawet jeśli, wszystkie dowody
Zapomniałeś o jednym...
Messi jeszcze żyje i gra w Paryżu
Nie sądzę, France Football zapowiadało nowe otwarcie podczas ogłaszania długo oczekiwanej reformy Złotej Piłki, więc myślę, że do takich absurdów jak zeszłoroczne zwycięstwo Messiego już dochodzić nie będzie.

Dość nieoczekiwanie na pozycji głównego rywala Benzemy do ZP może znaleźć się Salah. Dziś Liverpool awansuje do półfinału, w lidze wciąż walczy o mistrzostwo, a sam zawodnik o tytuł króla strzelców (przy okazji także asyst). Jest spora szansa, że w ciągu najbliższych 2-3 tygodni w kontekście Złotej Piłki nie będzie już mówić się o Lewandowskim a o Salahu.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Para Siempre »

Już można tak mówić. Atletico i City nie ma takich indywidualności, które mogą powalczyć o ZP. Lewandowski nie poprawi osiągnięć, a już jest niżej od Karima (La Liga + gole z PSG+CFC>Bundesliga + gol z Villarreal). Został Karim i Salah.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: KarBar »

Jeszcze może przyjść do nas Mbappe i Haaland i Benzema od sierpnia zniknie i nic nie zrobi i zleci w klasyfikacji faworytów do ZP.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Gondola. »

Od tego roku ZP przyznawana jest za sezon, nie za rok kalendarzowy, więc nie ma ryzyka, że Mbappe czy Haaland zabiorą w sierpniu czy tam we wrześniu nagrodę Benzemie.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: vini639 »

Para Siempre pisze: śr kwie 13, 2022 10:40 am Już można tak mówić. Atletico i City nie ma takich indywidualności, które mogą powalczyć o ZP. Lewandowski nie poprawi osiągnięć, a już jest niżej od Karima (La Liga + gole z PSG+CFC>Bundesliga + gol z Villarreal). Został Karim i Salah.
Z Atletico się zgadzam, ale w City jest akurat de Bryune i przy wygranej lidze City + LM, oraz dobrym występom De Bruyne może on sięgnąć po ZP.

Na ten moment widzę to tak: 1.Benzema, 2. Salah 3. Mbappe, De Bruyne
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Para Siempre »

De Bruyne to dla mnie przypadek jak Chelsea z zeszłego roku. Jorginio wygrał LM i EURO i nie był na tyle znaczący na tle drużyn, żeby powalczyć. De Bruyne jest oczywiście półkę wyżej, ale City to bardziej kolektyw bez indywidualnego herosa, więc jak wszystko wygra to skończy za Karimem, więc nie widzę w nim kandydata osobiście.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: vini639 »

Jednak Jorginho nie był najlepszym zawodnikiem ani reprezentacji Włoch, ani Chelsea, w przeciwieństwie do De Bryune, który jest zdecydowanie najlepszy w City. Jorginho znalazł się tak wysoko jedynie przez 2 najważniejsze trofea drużynowe, biorąc pod uwagę umiejętności nie powinno go być nawet w TOP15, za to De Bryune to indywidualnie TOP5 jeśli chodzi o Premier League i spokojnie jest w dziesiątce najlepszych graczy na świecie.

Też uważam, że Benzema ze względu na wpływ na drużynę, mentalność, bycie decydującym, powinien mieć ZP zagwarantowaną już teraz bez względu na to która z drużyn wygra LM, jednak rzeczywistość jest inna i Salah oraz De Bryune mogą się liczyć.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Clif »

6 goli do Raula.
Da radę w tym roku?
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: kryspiano »

Da radę w tej edycji
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Zidanka5
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 11, 2021 7:15 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Zidanka5 »

Gondola. pisze: śr kwie 13, 2022 8:36 am Ja tylko chciałem napisać gwoli kronikarskiej ścisłości, że nigdy w naszego cudownego Algierczyka nie wątpiłem (a nawet jeśli, wszystkie dowody przepadły wraz z zamknięciem starego forum 8-)
Tylko, że ja jestem bardzo pamiętliwa Gondola.. . 8-)
vini639 pisze: śr kwie 13, 2022 1:34 pm Też uważam, że Benzema ze względu na wpływ na drużynę, mentalność, bycie decydującym, powinien mieć ZP zagwarantowaną już teraz bez względu na to która z drużyn wygra LM, jednak rzeczywistość jest inna i Salah oraz De Bryune mogą się liczyć.
Bardzo dyplomatyczne.. :) , ale masz rację, tutaj wszystkie opcje są możliwe. Ja oczywiście, jak zawsze i niezmiennie od 13 lat, trzymam kciuki za Karima i mam nadzieję, że zostanie doceniony.


@Para Siempre masz u mnie piwo ;)
tyranitar
Posty: 17
Rejestracja: śr lut 23, 2022 1:25 am

Re: Karim Benzema

Post autor: tyranitar »

Kiedy Benzema wreszcie odbierze ZP za sezon 21/22, to moją 13 letnią kampanię wspierania Karima wbrew wszystkiemu co działo się od jego transferu w 2009 uznam za pomyślnie zakończoną, bo mordy w końcu będą pozamykane.

:potwor:

Btw. tęsknię za starym forum z jednego powodu - sztubkiem cytującym post hugh o tym, że Karim nie umie strzelać goli głową. Jakby nie patrzeć, wiele ze swoich najważniejszych goli z ostatnich miesięcy strzelał głową
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: vini639 »

No ja tęsknię za całym tym tematem, ale te skurwysynki usunęli forum.
Awatar użytkownika
novy154
Posty: 68
Rejestracja: wt cze 01, 2021 8:51 am

Re: Karim Benzema

Post autor: novy154 »

tyranitar pisze: śr kwie 13, 2022 6:50 pm Kiedy Benzema wreszcie odbierze ZP za sezon 21/22, to moją 13 letnią kampanię wspierania Karima wbrew wszystkiemu co działo się od jego transferu w 2009 uznam za pomyślnie zakończoną, bo mordy w końcu będą pozamykane.

:potwor:

Btw. tęsknię za starym forum z jednego powodu - sztubkiem cytującym post hugh o tym, że Karim nie umie strzelać goli głową. Jakby nie patrzeć, wiele ze swoich najważniejszych goli z ostatnich miesięcy strzelał głową
I nieśmiertelne "jebany wóz z węglem" xD
tyranitar
Posty: 17
Rejestracja: śr lut 23, 2022 1:25 am

Re: Karim Benzema

Post autor: tyranitar »

O tak, wóz z węglem - klasyczek :lol:
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: vini639 »

Goldschmidt pisze: śr kwie 06, 2022 9:26 pm Gdzie wśród tych środkowych plasuje się Benzema?
Jedziemy z tematem

1. R9
2. Benzema
3. Henry
4. Suarez
5. Ibrahimovic
6. Aguero
7. Eto'o
8. Drogba
9. Lewandowski
10. Van Nistelrooy
11. David Villa
12. Torres
13. Diego Forlan
14. Diego Milito
ODPOWIEDZ