Karim Benzema [bez klubu]

Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Gondola. »

Podoba mi się ta zmiana postrzegania jego osoby w ostatnim sezonie. Jeszcze dwa lata temu na starym forum pamiętam dyskusje dotyczące tego czy Benzemę można uznać klubową legendą, dziś już nikomu na myśl by nie przeszły takie rozważania.
emo07
Posty: 141
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: emo07 »

Ale też z drugiej strony ile lat czekania, nie oszukujmy się, że kilka lat temu nie był pewnego rodzaju memem.
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: wonderkid_jr »

Ok, Benzema notuje najlepszy czas w karierze, ale śmieszą mnie medialne doniesienia jakoby Real oferował mu 2 letni kontrakt, co jest ewenementem w najnowszej historii klubu.

Czym on zasłużył bardziej niż chociażby Pepe czy Ramos?
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 159
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Karim Benzema

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Pewnie tym, że nigdy nie odpierdalał szopek, jego zachowanie zawsze było przykładem i traktował Real Madryt z należytym szacunkiem.
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: wonderkid_jr »

Tragiczny występ, a my nie mamy nawet pół zmiennika na jego pozycje. Patologia.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Goldschmidt »

Typowy story arc napastnika - im starszy tym częściej mecze tak chujowe jak dziś ale dublecik z dwóch nietypowych sytuacji i tak wpada :D
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Gondola. »

Dość blady występ Francuza, nawet, jeśli dziś jego bramki nie były potrzebne, bo to koledzy stanęli na wysokości zadania. Z pewnością Karim zasługuje na duży kredyt zaufania po poprzednim sezonie i jakakolwiek dłuższe rozregulowanie celownika na tym etapie sezonu nie będzie dla mnie niczym obciążającym. W ofensywie mamy opcje umożliwiające nam strzelanie goli, a Benzema pokazał, że potrafi stawić się na wyzwanie w meczach wysokiej wagi.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukecik »

W słabiutkiej formie jest na początku sezonu. Już w poprzednim meczu wyglądał źle, ale przynajmniej pod koniec wpakował dwie sztuki. Trzeba cierpliwie czekać, aż wróci dokładność.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: wonderkid_jr »

Zmiennik niepotrzebny. XD

Oby nic poważnego, bo Hazard, Mariano czy Rodrygo na 9 to żadna alternatywa. Masakra. Wiedziałem, że brak rasowego zmiennika odbije się czkawką, ale nie myślałem, że tak szybko.

Trzeba było zostawić tego Mayorala czy Latase…Może ten Iker Bravo okaże się turbocrackiem.
Ostatnio zmieniony wt wrz 06, 2022 7:33 pm przez wonderkid_jr, łącznie zmieniany 1 raz.
arturzyx

Re: Karim Benzema

Post autor: arturzyx »

Szybko poszło, ale 35 latek bez alternatywy to fatalna pomysł. Dobrze, że zostały 2 miesiące i potem może się jakoś opamiętają w zimie nawet jak szybko wyzdrowieje
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Para Siempre »

No i Hazard wreszcie ma szanse się odbudować.

Zdrówka Karim :cheers:
ankhu
Posty: 63
Rejestracja: wt cze 01, 2021 6:27 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: ankhu »

Karim by w tej sytuacji po podaniu Daniego pytał w który róg strzelać. Liczę, ze Mariano pokaże się w ostatnim roku kontraktu
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Marcins »

Mariano? Noech siedzie na trybunch lepiej
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: eltacondedios »

Pomysł fałszywej 9 to jedna z najbardziej irytujących mnie kwestii taktycznych w piłce, od której odszedł już nawet Guardiola. Pozostaje jedynie wierzyć, że Carlo i reszta wiedzą co robią, bo póki co nie widzę dobrego rozwiązania. Oby ten Hazard się nadał na rozegranie i dostawienie nogi, choć skoro Fede sprawdza się wszędzie, to może i na ataku dałby radę :D
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Gondola. »

Mallorca i Lipsk są spokojnie do zrobienia bez Karima, ale już na derby Madrytu za 11 dni czułbym się lepiej widząc go w jedenastce.

Felix Diaz czy Pedrerol informowali, że kontuzja Benzemy na pierwszy rzut oka nie wygląda poważnie, Ancelotti też wypowiadał się w podobnym tonie. Może skończy się na 3-4 tygodniach.
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: wonderkid_jr »

IMO niestety wyglądało to dość poważnie. Zwłaszcza, że była to kontuzja bez jakiegokolwiek kontaktu. Najgorzej, ale obym się mylił.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Wolf »

To nie była kwestia czy Benzema dozna kontuzji tylko kiedy Benzema dozna kontuzji i jak poważna ona będzie. Rozumiem opór klubu przy kupowaniu zmiennika, biorąc ostatnie doświadczenia (Jović/Mariano), ale tu wystarczyło nie sprzedawać zawodnika, który chciał zostać i tylko zapewnić mu trochę minut... Cóż, oby szybko się pozbierał.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Gondola. »



Przegapi Mallorcę i Lipsk, powinien być gotowy do gry w przyszłą niedziele na mecz z Atleti. Z dużej chmury mały deszcz, całe szczęście.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: Wolf »

Ja bym się jeszcze nie cieszył. Inne źródła mówią o miesiącu i powrocie po przerwie na reprezentację. Jakiś dziwny dwugłos jest w tej kwestii.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: wonderkid_jr »

Gość jest fatalny w tym sezonie.
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Karim Benzema

Post autor: Gehu »

Ale si\e zesra\l przed tym karnym. Serio, bramkarz go tam zjadł. Mógł to oddać komuś innemu, albo olać tego lamusa i mu jebnąć w prawo. Wybrał fatalnie.
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: TWL64 »

Nie ma się co pastwić, ale niestety fatalny na tą chwilę...
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: lukecik »

Gdzieś przeczytałem, że zmarnował 5 na 7 ostatnich karnych. Dramat. Ale wg Carlo nikt lepiej od niego ich nie wykonuje w drużynie, więc spoko, bawimy się. W końcu z City strzelił. Wolne też niech mu dadzą na stałe, bo dlaczego nie.

Wczoraj mega gówno zagrał, ale można było się tego spodziewać, wszak był to pierwszy mecz po kontuzji. Jednak zamiast trzymać go 90 minut na boisku i sabotować, trzeba było go zdjąć w 60. minucie. Każdy inny piłkarz byłby spokojnie wprowadzany po kontuzji, a tu hur dur, bo to wielki Karim. Pokazaliśmy w ostatnich meczach, że bez niego nieźle sobie radziliśmy, więc tym bardziej jestem wkurwiony, że grał cały mecz, skoro wyraźnie było widać, że nie ogarnia.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: minusek »

Ma ciężkie nogi po mini pretemporadzie. Najważniejsze, że miał kilka okazji, a nie zniknął całkowicie. Spokojnie.
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Karim Benzema

Post autor: TWL64 »

Wszedł w tryb 2017 :?
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
ODPOWIEDZ