Koszulka Realu

emo07
Posty: 141
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Koszulka Realu

Post autor: emo07 »

A mi się podoba i może się nawet skuszę, ciekawsza niż zwykła biała. Tylko przydałoby się zobaczyć ją na żywo, bo na każdym zdjęciu ten kolor wygląda i inaczej i kręci się gdzieś pomiędzy fioletowym i szary.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Koszulka Realu

Post autor: lukexpl »

Ja mam wrażenie, że ten fiolet taki "białawy", więc pod względem praktycznym średnio się nadaje na 2 trykot.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Koszulka Realu

Post autor: Gondola. »

Domowa super, ale wyjazdowa to najgorszy szajs jaki widziałem od lat, kto wpadł na pomysł tak bezpłciowej barwy z hipisowskim, geometrycznym wzorem to ja nie wiem. Trzeci komplet może być mega, czerń plus limonka brzmi świetnie.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Koszulka Realu

Post autor: kleyo »

Chyba czas kupić nową, bo najnowsza którą mam, na lewym ramieniu ma tylko 11 pucharów :sie:

Poczekam do końca sierpnia, jeśli zostanie Mariano choć na jeden sezon, to biorą z jego nazwiskiem i numerem 24. Jeśli pójdzie rozwijać swoją piękną karierę w inne miejsce, to muszę się zastanowić, może Fede, może Nacho, może Peter?
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Koszulka Realu

Post autor: kryspiano »

A może dla uhonorowania obecnie największego w naszej kadrze, kup te z numerem 18 i grawerem BALE? Ależ to by było piękne. Klub nie przedłużył umowy z nim, ale kibice w proteście zaczęli masowo kupować nowe koszulki z jego nazwiskiem :heart:
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Koszulka Realu

Post autor: vini639 »

Dlaczego w oficjalnym internetowym sklepie Adidasa dopłata do nazwiska z numerem na koszulce kosztuje 44PLN, a w sklepie podstadionem aż 90PLN? Koniec końców wychodzi taniej w Adidasie pomimo przeceny w PS.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Koszulka Realu

Post autor: Gondola. »

vini639 pisze: czw cze 02, 2022 1:30 pm Dlaczego w oficjalnym internetowym sklepie Adidasa dopłata do nazwiska z numerem na koszulce kosztuje 44PLN, a w sklepie podstadionem aż 90PLN? Koniec końców wychodzi taniej w Adidasie pomimo przeceny w PS.
Na Pod stadionem w ogóle jest drożej niż w oficjalnym sklepie Adidasa, tyczy się to dużej części produktów.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Koszulka Realu

Post autor: lukexpl »

Szkoda tylko, że naszywek LM nie mają w oficjalnym sklepie adidasa. Ale może jeszcze dodadzą, bo chyba kiedyś była taka opcja.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Koszulka Realu

Post autor: vini639 »

Ja na razie biorę białą Benzemy bez żadnych naszywek, potem pewnie wjedzie trzeci komplet z naszywkami ale "czysty" z tyłu.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Koszulka Realu

Post autor: Gondola. »

Ten drugi strój na żywo wygląda jak jakaś wymyślna piżama, masakra.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Koszulka Realu

Post autor: lukexpl »

Piżama to była w 15/16 :D
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Koszulka Realu

Post autor: labeleq »

Obrazek

w Adidsie chyb brakuje nowych pomysłów :kek:
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Koszulka Realu

Post autor: lukexpl »

ODPOWIEDZ