LM 1/2: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: Goldschmidt »

Ja tradycyjnie negatywnie

Benzi debil nie dał Big Dick Rodrygo karniaka na hattricka
Awatar użytkownika
Zedd.
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:43 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: Zedd. »

Nie ogarniam, ale ich kocham. Co by się nie stało 28. maja. Szacun dożywotni za ten sezon, nigdy nie zapomnę tych emocji z fazy pucharowej. A dzisiaj była już kulminacja tych wszystkich emocji, to się nie miało prawa wydarzyć, a jednak. SĄ WIELCY!
Awatar użytkownika
rayo
Posty: 110
Rejestracja: wt cze 01, 2021 1:12 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: rayo »

a mówiłem że max 4 gole padną :)
tyłek mi pęka ... idę spać bo o 7:30 do szkoły

ps: Szacun szacun szacun
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: lukexpl »

Co za piękna remontada. Chyba najpiękniejsza w historii tego klubu (no może zaraz po Lizbonie). Magia Bernabeu działa i to nie jest żaden mit.
Volfgang
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:48 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: Volfgang »

Co się ZNOWU odjebało… !!! :D :loool: :radocha: :rotfl: :radocha: :shock: :D 🥳🥳🥳
Awatar użytkownika
novy154
Posty: 68
Rejestracja: wt cze 01, 2021 8:51 am

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: novy154 »

ło ja pierdolę
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: Marcins »

O chuju zloty :potwor: :loool: :potwor:
tyranitar
Posty: 17
Rejestracja: śr lut 23, 2022 1:25 am

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: tyranitar »

Dziękuję :potwor:
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: Clif »

To od jakiego wyniku remontujemy w finale? 3-0 i Carlo odbija sobie za Stambuł?
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: TWL64 »

Ja pierdolę :o
Tylko tak trywialne podsumowanie przychodzi mi do głowy...

Każda runda pucharowa kończyła się coraz większym napięciem, ale 89.24 i 90.44 to jest rozpierdol wszechczasów :raul:

To po prostu jest ... REAL MADRYT :potwor:
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: Sandman »

Przecież to jest kurwa niepojęte. Oglądałem ten mecz z kibicem City, United i Bayernu. Śmieszkowali ze mnie po golu Mahreza jak powiedziałem, że jeszcze 15 minut, a tu dogrywka i kopary do samej ziemi opadły. Po drugim golu Rodrygo zrobiłem cieszynkę jak kiedyś Simeone po meczu z Juve, a ziomeczek, który jest za United włączył hymn Realu na fula i zaczęliśmy śpiewać xD Musiałem schować twarz w dłonie, bo byłem bliski łez.

Jaja naszego zespołu są widzialne z kosmosu. Łamiemy każdego rywala mentalnością i duchem walki.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: minusek »

Ale huśtawka emocjonalna! Pierwsza połowa byla bardzo wyrównana, oba zespoły ładnie się znosiły, o ile można tak napisać. Mnie zdziwiło City, myślałem że zagrają na większej intensywności, bliżej nas bez piłki, ze będzie więcej cierpienia. W drugiej połowie były różne etapy, my juz po kilku sekundach powinniśmy prowadzić 1:0 po setce Viniego (Carvajal nie był tam na spalonym). Wtedy najmocniej przycisnelismy przez 10 minut, ale niestety brakowało wykończenia w ostatnich fazach akcji. Potem bramka City na 2:0 w dwumeczu była jak kończący cios - do tej pory Karim grał słabo, Courtois puścił w krótki róg, nawet Luka w dobrej okazji dziwnie przyjął piłkę, Vini setka obok bramki. I do tego przyszedl najlepszy okres City, fantastycznie nas gasili i tworzyli kolejne okazje. W tym momencie to było coś zupełnie innego niż rewanże z PSG i z Chelsea. I nagle cyk, szybkie dwie bramki pod koniec w zasadzie z niczego, potem prawie trzecia, która w końcu wpadła na początku dogrywki. Rozbite City już nie wróciło, my graliśmy swoje i nie miało znaczenia, że w środku biegał Camavinga-Fede-Asensio. Tak jak nie miało znaczenia że dogrywkę z Chelsea graliśmy Danim na środku obrony i Marcelo na lewej.

PS. Eh, myślałem że po opisaniu tego wszystkiego jakoś mi się to ulozy w glowie, ale dalej nie mam pojęcia jak to się stało, że to my zagramy w finale. :D Kocham ten klub. Niespodziewanie dali nam niewiarygodne emocje w tym sezonie. Jak wyżej w poście TWL, po prostu REAL MADRYT :heart:
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: wonderkid_jr »

Kolejny zawał serca. Mam nadzieje, że na finał zgotują mi jeszcze jeden. :heart:
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: vini639 »

Kurwa, po bramce na 1-1 byłem spokojny jak nigdy, gdy arbiter podniósł tablicę z czasem doliczonym 6 minut, myślę, kurwa to jest wieczność, mamy to, zaraz coś wciśniemy. Pół minuty później było już 2-1. Niepojęte, co ta drużyna robi. To jest najlepsza faza pucharowa z perspektywy kibica Realu jaka w życiu widziałem i też o lepszej i bardziej emocjonalnej nie słyszałem.

Niech to się skończy pieprzoną Ligą Mistrzów.
Awatar użytkownika
Zidanka5
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 11, 2021 7:15 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: Zidanka5 »

Nocy nie przespałam, adrenalina trzymała mnie dłuuugo w garści :D . Takich emocji jakich dostarczyli nam wczoraj Królewscy dawno nie zaznałam. Coś niesamowitego/niebywałego i absolutnie genialnego! Wczoraj wydarzyło się coś, w co trudno uwierzyć nawet najwybitniejszym znawcom futbolu.

Hala Madrid!!

Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: Real Madryt - Manchester City

Post autor: Alternative »

lukexpl pisze: śr maja 04, 2022 5:38 pm
Ale magia Bernabeu to mit :potwor:
Oczywiście, że mit, który media kreują, bo potrzebują narracji do faktów, aby generować emocje. Taką samą "magię" ma Anfield, a kiedyś Old Trafford za SAF czy Camp Nou i nazywa się "mentalność zwycięzców".

Amerykanie mają powiedzenie "nigdy nie lekceważ serca mistrzów" i sprowadza się do tego samego. Stadion to stadion.

Finał zapowiada się ciekawie. Dwie drużyny, które potrafią zrobić "pstryk" i wbić 2-3 gole w kilka minut.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: eltacondedios »

Tylko finał w Lizbonie ze względu na rywala, okoliczności i wagę meczu dał podobne emocje. Nie ma drugiej takiej ekipy i to jest coś pięknego, że tę remontadę pociągnęli młodzi. Jesteśmy w dobrych rękach!

Po drugim golu przypomniało mi się co mówili nasi gracze po golu Ramosa z Atleti i to była podobna sytuacja - nie ma chuja, mamy ich. Są zniszczeni mentalnie.

Bez względu na wynik finału to ta kampania już jest historyczna, ale po takim czymś szkoda byłoby nie zgarnąć pucharu.

EQUIPAZO :psyduck:
Awatar użytkownika
Zidanka5
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 11, 2021 7:15 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: Zidanka5 »

Alternative pisze: czw maja 05, 2022 6:46 am
lukexpl pisze: śr maja 04, 2022 5:38 pm
Ale magia Bernabeu to mit :potwor:
Oczywiście, że mit, który media kreują, bo potrzebują narracji do faktów, aby generować emocje. Taką samą "magię" ma Anfield, a kiedyś Old Trafford za SAF czy Camp Nou i nazywa się "mentalność zwycięzców". Finał zapowiada się ciekawie. Dwie drużyny, które potrafią zrobić "pstryk" i wbić 2-3 gole w kilka minut.

Santiago Bernabéu, Camp Nou, Wembley, Old Trafford, a nawe Olimpiyski National Sports Complex na Ukrainie ma swój jedyny i niepowtarzalny urok/ klimat. Dla każdego coś miłego, i to jest fantastyczne. A finał rzeczywiście zapowiada się ciekawie.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: lukecik »

Wszelkie słowa są zbędne.
Załączniki
wearemadrid.jpg
wearemadrid.jpg (70.98 KiB) Przejrzano 8156 razy
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: Gondola. »

To był jeden z najbardziej emocjonujących dwumeczów jakie widziałem w życiu. To jest najprawdopodobniej najbardziej emocjonująca faza pucharowa jaką widziałem w życiu, wyprzedza nawet tę z sezonu 17/18 (PSG, Juventus, Bayern i w finale Liverpool). Ta drużyna nie ma słabych punktów, niezależnie od tego, czy grają starzy weterani czy młodzi i nieopierzeni, Real i tak wygrywa. Tutaj decydujący może być każdy, niezależnie od tego, czy nieco słabszy mecz zagra Benzema, nieprawdopodobnie dobry mecz może rozegrać Vinicius, Rodrygo, Camavinga, Fede, ktokolwiek inny. Ancelotti i jego żołnierze rozgrywają spektakularny sezon, czegoś takiego w europejskim futbolu prawdopodobnie nigdy wcześniej nie było. Od najmniejszych trybików tej drużyny aż po wielkie gwiazdy, tutaj każdy zakładając białą koszulkę w trudno wytłumaczalny sposób nabywa niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju zwycięską mentalność, chorobliwą wręcz ambicję i żelazną psychikę. Więcej - Real Madryt rośnie w oczach z każdą mijającą minutą spotkania. Nie ma bezpiecznej przewagi bramkowej grając przeciwko gwiazdozbiorowi Ancelottiego. 0:1 z PSG? Bez problemów. 0:3 z Chelsea? Pestka. 0:1 i 3:4 z Manchesterem City na 15 minut przed końcem spotkania? Patrz synu, tu się będą działy cuda. Przecież Real przegrywał w tym dwumeczu od 2 minuty pierwszego spotkania do 90+1 minuty rewanżu! Taka seria remontad w najważniejszych europejskich rozgrywkach jest czymś historycznym co będziemy wspominać po latach.

Piąty finał w osiem lat. Jeśli Real wygra z Liverpoolem w tegorocznym finale, będzie to pięć triumfów w osiem lat. Biorąc pod uwagę, jak bardzo futbol poszedł do przodu, jak wiele pojawiło się potężnych pretendentów do końcowego triumfu w LM i jak trudno jest wygrać te rozgrywki, powiem wprost - ta epokowa drużyna Realu Madryt 2014 - 2022 nakryje czapką nawet legendarny Real 1955 - 1960, wygrywający pięć Pucharów Europy z rzędu. To będzie absolutnie najlepsza ekipa w historii Ligi Mistrzów, nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: kryspiano »

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: Jebaniutcy
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: Sandman »


To nie była magia, szczęście, ani mentalność. To chyba była boska interwencja.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 159
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Real Madryt - Manchester City [3-1, po dogrywce] \o/ \o/ \o/

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Goldschmidt pisze: śr maja 04, 2022 9:45 pm Ja tradycyjnie negatywnie

Benzi debil nie dał Big Dick Rodrygo karniaka na hattricka
Obrazek
ODPOWIEDZ