Arandina CF - Real Madryt [1-3]

Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 635
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Arandina CF - Real Madryt [1-3]

Post autor: madridcampeon »

Obrazek
Grafika: Rfef.es

Znajdujemy się dokładnie w połowie piłkarskiego sezonu 2023/2024 - zwycięstwo z Mallorcą 1-0 sprawiło, że Real Madryt zapewnił sobie fotel lidera na koniec rundy jesiennej. Jesienią jednak niczego się nie wygrywa, można za to sporo przegrać, a zatem cieszy fakt, że póki co podopieczni Ancelottiego niczego nie zaprzepaścili i wypełnili plan na pierwszą połowę sezonu w 100%.

Wielu z nas myśli już być może o tegorocznej edycji Superpucharu Hiszpanii, który to rokrocznie od 4 lat rozgrywany jest w styczniu, a biją się o niego 4 drużyny. Nim jednak Real i 3 pozostałe ekipy powalczą o trofeum, to jeszcze pod sam koniec okresu świątecznego, w Trzech Króli, rozegrają spotkania 1/16 finału Pucharu - nomen omen - Króla.

Naszym sobotnim przeciwnikiem będzie zespół z Segunda RFEF (czwarty poziom), zajmujący ostatnie, osiemnaste miejsce w pierwszej grupie tej klasy rozgrywkowej.

Rywal wydaje się więc nieszczególnie trudny, ale niektóre ekipy już zdążyły przejechać się na lekceważeniu tego zespołu, wskutek czego dotarła ona najwyżej w swojej historii w rozgrywkach Pucharu Króla. O ile o Arandinie mało kto słyszał, o tyle Real Murcia czy Cádiz CF to marki znane raczej każdemu tutejszemu forumowiczowi, a mimo to w poprzednich rundach nie dały rady ekipie rozgrywającej domowe spotkania na Montecillo.

Mimo wszystko odpadnięcie z tym zespołem traktowane by było raczej jako kompromitacja, ale te w latach poprzednich nam się zdarzały, wystarczy przypomnieć słynne 0-4 z Alcorcónem, czy odpadnięcie z Alcoyano przed 3 laty. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie bez niespodzianek. W tym sezonie bronimy tytułu zdobytego przed rokiem po meczu finałowym z Osasuną.

Na sędziego głównego tej potyczki wyznaczony został Víctor García Verdura, któremu za liniami bocznymi poasystują Joan Méndez Mateo i Julián Villaseñor Julián, z kolei zadania czwartego sędziego wykona Daniel Palencia Caballero.

Transmisja w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej i Smart TV.

Arandina CF - Real Madryt: 1/16 finału Pucharu Króla 2023/2024, sobota, 6 stycznia 2024, godzina 21:30, Montecillo.
Sędzia: Víctor García Verdura.
Ostatnio zmieniony sob sty 06, 2024 10:21 pm przez madridcampeon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1716
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Arandina CF - Real Madryt

Post autor: Goldschmidt »

Dobry skład, fatalny pomysł na ustawienie Paza i Gulera. Ale debiut tego drugiego pozytywny.

Carrillo na Almerię bezdyskusyjnie IMO.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 635
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Arandina CF - Real Madryt [1-3]

Post autor: madridcampeon »

Typowy mecz do odbębnienia. I tak dobrze, że obyło się bez dodatkowych atrakcji typu jakieś dogrywki na przykład.
minusek
Posty: 1366
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Arandina CF - Real Madryt [1-3]

Post autor: minusek »

Ale Fran co objechany przy bramce :boisie: I jak tu się przekonać do chłopaka? Czy po pół roku ocena nadal nie jest miarodajna? Sprzedać jak najszybciej.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1716
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Arandina CF - Real Madryt [1-3]

Post autor: Goldschmidt »

Dopiero jak go objedzie PO Atleti będzie miarodajna.
minusek
Posty: 1366
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Arandina CF - Real Madryt [1-3]

Post autor: minusek »

Oby nie miał okazji.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1716
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Arandina CF - Real Madryt [1-3]

Post autor: Goldschmidt »

Już miał i fatalnie nie zagrał jak na wychowanka z dwoma meczami na Bernabeu.

Zresztą miarodajne są tylko mecze z kandydatami do Superligi :ptak:


Ale wiadomo, im więcej gry tym więcej wiemy.
Sam nie jestem jakimś ogromnym fanem, ale kibicuję poprawie.
IMO lepiej w lidze inwestować w niego czy Miguela, obojętne którego, niż w Daviesa z jednym freak-sezonem w karierze.
minusek
Posty: 1366
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Arandina CF - Real Madryt [1-3]

Post autor: minusek »

To już chyba trzecie nawiązanie w ciągu 24 godzin, nieźle :) Nie wiem czy tak ci się to spodobało lub nie i nie wiem też czy chciałeś to dobrze zrozumieć. Formę Nadala miarodajniej ocenisz w meczach przeciwko Djokoviciowi, Alcarazowi, Miedwiediewowi. W piłce analogicznie. Nie ma w tym nic wyjątkowego.

Też kibicuję poprawie, dlatego zwracam większą uwagę niestety dla niego.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1716
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Arandina CF - Real Madryt [1-3]

Post autor: Goldschmidt »

Bardzo mi się spodobało. Każdy post sugerujący że fundamentalnie 'najlepsi tylko z najlepszymi' mi się podoba. Wincyj, w końcu celem jest jakość. Niczym Anglicy w 1880.

BTW Nadal to już od lat ma problem z byle kim poza mączką więc trochę tak średnio :D
minusek
Posty: 1366
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Arandina CF - Real Madryt [1-3]

Post autor: minusek »

No właśnie i znów pudło. Nie tylko najlepsi z najlepszymi, ale TEŻ najlepsi z najlepszymi.

Przecież wiesz że chodziło o analogię. Ale fakt, mogłem napisać Alcaraz, bo Djoko i Miedwiediewa no to niet! Ale nie wiedziałem czy ogarniasz tenisa więc Nadal wydawał się w punkt.
ODPOWIEDZ