LM 1/8: Liverpool FC - Real Madryt [2-5]

minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Liverpool FC - Real Madryt [2-5]

Post autor: minusek »

Czym oni te murawę potraktowali, pierwsza płowa to komedia z obu stron ze ślizganiem się. W ogóle jak kabaret, wywrotki, straty, DWA takie babole takich bramkarzy… ja bym tego nie nazwał jakaś niesamowita remontadą, mieliśmy hektary miejsca z przodu od pierwszej minuty i nie czaje w ogóle co ten Klopp przygotował. Przy 2:0 czułem się wyjątkowo spokojny. Mental tego zespołu jest niewiarygodny i nie ma znaczenia czy gra Kroos z Casemiro, czy Fede z Camavinga. Vini tez jest na miejscu w takich meczach. Druga połowa kapitalna. Zreszta co o tu więcej pisać, kiedy Ivan wszystko wylozyl przed meczem. Trzeba się cieszyć z takiego spotkania i tym, ze forma nam rosnie. Jutro środa popielcowa wiec forumowi malkontenci moga dosłownie posypac głowę popiołem :) jedziemy dalej.
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 159
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Liverpool FC - Real Madryt

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Goldschmidt pisze: wt lut 21, 2023 9:35 pm Ivan miał rację. Nie jesteśmy jeszcze najgorsi. Zawsze jest Liverpool.

Zdrówko XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Liverpool FC - Real Madryt [2-5]

Post autor: Goldschmidt »

Co pośmiane to pośmiane. Przednia rozrywka :cheers:
W sumie pierwszy raz wyszedłem z pubu w meczu LM na 5 minut przed końcem, bo po tych nędzarzach z Anfield było widać już po gongu od Militao z szatni, że nie wiedza z której strony mają dupę i dynamiki nie mają absolutnie żadnych szans zmienić. Anfield kanapkownia porównywalna do Bernabeu z chusteczkami, gdy zespół żenuje. Dobrze że mit powoli obalany.

Przyjmuję natomiast zakłady:
- Liverpool odrobi na Bernabeu straty szybciej niż Chelsea czy jednak będziemy na to czekać porównywalnie długo?
- ile wobec naszej ewidentnie 'rosnącej formy' bramek w ciągu następnego miesiąca właduje nam Barcelona?
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Liverpool FC - Real Madryt [2-5]

Post autor: lukecik »

Ivanowi pięknie siadło, brawo. Nie miałbym odwagi z taką pewnością pisać, że się po nich przejedziemy, mimo że wszystko wskazywało na to, że jesteśmy wyraźnym faworytem.

Jakoś oglądałem ten mecz z wielkim spokojem. Nawet po bramce na 0-2 zacząłem robić facepalmy i się śmiać niż wściekać. Coś mi mówiło, że zaraz zaczniemy gonić i minimum remis wyciągniemy, a tu taka goleada poszła, że ło panie.
Piękny meczyk, tylko teraz bardziej boję się rewanżu, niż gdyby skończyło się jakimś 2-2. :lol: Po tych historiach z Juventusem i Chelsea trochę traumę mam, że znów wyjdziemy na drugi mecz zbyt zrelaksowani przekonani, że dwumecz jest rozstrzygnięty i że zrobi się nieprzyjemnie. Mam nadzieję, że do niczego takiego nie dojdzie i spokojnie przypieczętujemy awans.

Bardzo podobało mi się wczoraj sędziowanie. Jaka piękna odmiana po tych cyrkach, które człowiek musi znosić w la lidze.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Liverpool FC - Real Madryt [2-5]

Post autor: minusek »

To w ogóle jest ciekawe, że dawniej można było napisać "pamiętacie o Deportivo z Milanem? Pokora". A teraz jakoś to nie jest to tak odrealnione. W ostatnich latach Barca wyremontowała PSG, Liverpool Barcę, Roma Barcę, nas Juve i Chelsea doganiają ładując 3 bramy. My prawie wróciliśmy z BVB i -3. Jedną nogą jesteśmy w 1/4, ale trzeba uważać, bo jak widać można się łatwo wywalić z rowerka.
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 159
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Liverpool FC - Real Madryt [2-5]

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Goldschmidt pisze: śr lut 22, 2023 8:17 amW sumie pierwszy raz wyszedłem z pubu w meczu LM na 5 minut przed końcem, bo po tych nędzarzach z Anfield było widać już po gongu od Militao z szatni, że nie wiedza z której strony mają dupę i dynamiki nie mają absolutnie żadnych szans zmienić.
Szkoda, że przed meczem tego nie wiedziałeś. ;)
Goldschmidt pisze: śr lut 22, 2023 8:17 am - Liverpool odrobi na Bernabeu straty szybciej niż Chelsea czy jednak będziemy na to czekać porównywalnie długo?
- ile wobec naszej ewidentnie 'rosnącej formy' bramek w ciągu następnego miesiąca właduje nam Barcelona?
Liverpool odrobi straty w 17 minucie, a Barcelona... ile gramy z nimi meczów? 3? Sam nie wiem ilu się spodziewać, 15? 18?

Jak zwykle jesteśmy chujowi
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Liverpool FC - Real Madryt [2-5]

Post autor: Goldschmidt »

Jakie to proste :D

Ale poważnie nie wiem w czym problem i skąd ten defetyzm że wytrzymamy tylko 17 minut. Przyznałem ci rację. Odpowiednio przeczytałeś przeciwnika. Dno i tysiąc metrów mułu z koryta Merseyside, Nunez zgodnie z przewidywaniami flop, i zespół poziom niegodny nawet 3 ligi hiszpańskiej skoro Real nikomu z Primery nie ładuje w taki sposób nawet trójki na terenie przeciwnika. Nawet normalny Probierz tyle nie traci, nie mówiąc już o tym niemieckim.

Na Bernabeu oczekuję minimum takiej samej liczby strzelonych bramek. Nie powinien to być chyba żaden problem?
Teoretycznie

Więc skąd ta niepewność w odpowiedzi?
ODPOWIEDZ