Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

Obrazek


Dzień dobry!

Na początku zaznaczę, żeby wszystkie szczegółowe pytania zadawać na Discordzie. Tam też, podejrzewam, będzie prawdziwe "centrum" rozgrywek i komentarzy.

Gwoli przedstawienia zasad draftu i rozgrywek:

każdemu uczestnikowi przysługuje skład złożony z 18 piłkarzy i menadżera, których wyłonimy w ramach draftu (19 kolejek, w trakcie których każdy z nas będzie miał możliwość wyboru jednego z dostępnych na liście piłkarzy i jednego menadżera).

Po zakończonym drafcie wszystkie dane zostaną przeze mnie wprowadzone do Football Managera 2023 na najnowszej oficjalnej bazie danych za pomocą edytora. Po tym czasie wasz wkład zakończy się - będziecie jedynie obserwatorami. Nie będzie transferów w trakcie sezonu ani po drafcie. W ramach możliwości i w czasie wygodnym dla mnie, będę udostępniał skróty meczów z rozgrywanych kolejek, jak również statystyki ligi (strzelcy, asystenci itp.).

Będziemy również spotykać się na wspólne oglądanie niektórych meczów "na żywo", na Discordzie - serdecznie proponuję się tym zainteresować, przednia atmosfera :)

Lista uczestników zabawy w kolejności alfabetycznej:

1. CampNou
Obrazek
Nazwa Klubu: Vlaanderen Football Club Lambiek
Nazwa stadionu: Linda Mertens Stadion
Miasto pochodzenia: Herentals


2. Crawler
Obrazek
Nazwa Klubu: FC Bananos
Nazwa stadionu: Nous Plàtans
Miasto pochodzenia: Ibiza


3. Bonk
Obrazek
Nazwa Klubu: LKS Górki Wielkie
Nazwa stadionu: Hala Jaworowa
Miasto pochodzenia: Brenna


4. damikor
Obrazek
Nazwa Klubu: Descansado CF
Nazwa stadionu: Semillas de Girasol
Miasto pochodzenia: Segovia


5. eltacondedios
Obrazek
Nazwa Klubu: Artemis Porteña
Nazwa stadionu: Estadio Josep Maria Bartomeu
Miasto pochodzenia: Buenos Aires


6. Goldschmidt
Obrazek
Nazwa klubu: Angielskie Panienki
Nazwa stadionu: Three Cocks Lane
Miasto pochodzenia: Slaggyford


7. Gondola
Obrazek
Nazwa Klubu: Robotniczy Klub Sportowy CHUWDU
Nazwa stadionu: Estadio Joga Bonito
Miasto pochodzenia: Grudziądz


8. kleyo
Obrazek
Nazwa Klubu: Beskid Brenna
Nazwa stadionu: Estadio la Gruz
Miasto pochodzenia: Brenna


9. lukecik
Obrazek
Nazwa Klubu: MKS Warta Zawiercie
Nazwa stadionu: Luket Arena
Miasto pochodzenia: Zawiercie


10. MarcinS
Obrazek
Nazwa Klubu: Zimny Lech FC
Nazwa Stadionu: Social Stadium
Miasto pochodzenia: Kaczogród


11. rokoko
Obrazek
Nazwa klubu: Aniołki Voldemorta
Nazwa stadionu: Chata Weasleyów im. Łysego Zidane'a
Miasto pochodzenia: Grodzisk Mazowiecki


12. Sandman
Obrazek
Nazwa klubu: The Rockers
Nazwa stadionu: Black Shelter Arena
Miasto pochodzenia: Londyn


------------------------------------------------------

Kolejność draftu została wylosowana przy użyciu Yard Rush - prześledzenie replaya jest dostępne pod linkiem:

https://100yardrush.com/v/fEmjRepEMN

Dla niecierpliwych lista kolejności w drafcie:

Obrazek


Draft odbędzie się w kolejności "wężowej". To jest: w pierwszej kolejce lista idzie od 1 do 12 gracza. W drugiej: odwrotnie, 12-1. W trzeciej znowu wraca do początkowej wartości, 1-12, a w czwartej: ponownie na odwrót. To jest na zmianę, 1-12, 12-1, 1-12.

Sam draft przeprowadzony zostanie w piątek trzynastego października około godziny dwudziestej pierwszej na Discordzie. Wszyscy nieobecni lub obecni tylko w części - mogą dokończyć draft pisemnie, w ciągu soboty - na odpowiednim kanale Discorda.

------------------------------------------------------

LISTA PIŁKARZY DO DRAFTU:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Lista piłkarzy podzielona jest na 6 kategorii: Napastnicy, Ofensywni Pomocnicy (skrzydłowi i dziesiątki), Pomocnicy (środkowi, defensywni i boczni), Obrońcy i Boczni Obrońcy oraz Bramkarze.

W trakcie draftu lista będzie na bieżąco aktualizowana.
W czasie waszego wyboru w drafcie będziecie mogli wybrać każdego dostępnego zawodnika - nie będzie ograniczenia "musisz z listy bramkarzy".

Co do zasady taktyka - ustawienie na boisku - zespołów zależy od preferencji trenera. W liście draftu, obok nazwisk menadżerów, udostępniłem określone w bazie danych ulubione formacje danej osoby. Ostrzegam jednak, że menadżer kieruje się nierzadko własnym widzimisiem. Poniżej podrzucam poglądowo jak w FM wyglądają taktyki (chodzi o ustawienie, nie o opisy pozycji) przypisane poszczególnych trenerom.

Obrazek


------------------------------------------------------

FORMUŁA ROZGRYWEK:

Z pomocą kleyo udało nam się zaprojektować Puchar Madridistas.pl.

Zdecydowaliśmy się rozegrać puchar w formie:
12 zespołów podzielonych na 2 grupy.
Mecze w grupie rozgrywane są według zasad z Ligi Mistrzów.

Cztery najlepsze drużyny z obu grup awansują do ćwierćfinałów. Drużyny będą rozstawione, to jest zwycięzca grupy A zagra z czwartą drużyną z grupy B i odwrotnie.

W ćwierćfinałach i półfinałach rozgrywane są dwumecze. Bramki nie liczą się "podwójnie".
Finał jest rozgrywany w ramach pojedynczego pojedynku.
Ostatnio zmieniony sob paź 14, 2023 10:05 am przez Crawler, łącznie zmieniany 1 raz.
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: rokoko »

Gratulacje za zajęcie 1. miejsca w losowaniu dla organizatora losowania Crawlera. :brawo: :brawo: :brawo:
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

Jaka szkoda, że nie wpadłem na ten pomysł w 1 i 2 edycji :bezradny:
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Goldschmidt »

Herby :brawo:

Zaczynamy golenie :cwaniak:
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: damikor »

Pozwolę sobie przekopiować kilka luźnych przemyśleń z wątku na Discordzie, zachęcam do wrzucania własnych składów i wstępnych predykcji/analiz.

Descansado CF. Trener - Mikel Arteta
Obrazek


W pierwszej edycji zdecydowałem się postawić na Allegriego, tym razem styl taktyczny nieco zmieniony, ale duch budowania drużyny pozostał taki sam. Wszystko chciałem oprzeć na wybraniu topowego zawodnika do środka pola (wtedy Kante, teraz Rodri) i równie topowego środkowego obrońcy (wtedy van Dijk, tym razem Laporte - choć oryginalnie miał być to Ruben Dias).

Ogólnie rzecz biorąc, jestem z tego draftu bardzo zadowolony. Z wstępnego planu udało się zdobyć aż ośmiu zawodników! Nawet przez moment nie liczyłem na zdobycie takich gwiazd jak Courtois, Kane czy Lewandowski, więc starałem się planować wokół bardziej realistycznych celów. Niby w drafcie byłem drugi, więc mogłem dokonać oczywistego i sięgnąć po Mbappe - ale po pierwsze nie lubię go, a po drugie jak wyżej - chciałem powielić draftową taktykę z pierwszej edycji. Przez chwilą myślałem czy może nie zacząć od De Bruyne, ale ostatecznie zdecydowałem się na Rodriego - w moim odczuciu nie ma obecnie lepszego defensywnego pomocnika.

Poza Diasem, którego miejsce ostatecznie zajął Akanji, marzyli mi się w składzie Barella na pozycji Brozovicia i Son/Rashford na lewym skrzydle. Niemniej tak czy siak nie mogę narzekać, bo resztą planu udało się wykonać - i to z dodatkowym bonusem w postaci Neuera - do tej pory nie mogę uwierzyć, że zdobyłem go na tak późnym etapie draftu.

Co poza tym? Cóż, środek pola trochę mnie zastanawia i martwi. Z jednej strony - bardzo mocna trójka. Z drugiej - nie wiem czy nie brakuje tu trochę potencjału ofensywnego. Może na pozycję dyszki trzeba było dać kogoś w stylu Jamesa Maddisona. I wtedy Gundo na ósemce. Być może obecne ustawienie jest nieco zbyt defensywne. No ale z drugiej strony - zabezpieczenie i rozegranie od tyłu wydaje się na topowym poziomie. Ostatecznie Rodri będzie od defensywy, Gundo od rozegrania i Brozović od bycia dzikiem. Byłoby miło mieć jeszcze kogoś z większym zapędem ofensywnym, ale mam nadzieję, że skrzydłowi to ogarną.

Z obrony jestem bardzo zadowolony. Para Laporte-Akanji wydaje się bardzo mocna, boki są dobrze zbalansowane. No i jak słusznie zauważył @rokoko - Kyle Walker to może być potencjalny game changer, chowający do kieszeni wszystkich Viniciusów i Mbappów.

Co do dwóch napastników - Isak to w moim mniemaniu kocur, Alvarez zresztą też, bardzo go lubię. Nie są wyborami z najwyższej półki, ale liczę, że mnie nie zawiodą. Zresztą w pierwszej edycji prym w moim ataku wiódł Timo Werner i dawał sobie radę.

No ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Mikel, wierzę w Ciebie.
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Sandman »

Też trochę przekleję z discorda.
Obrazek


Klopp, gegenpressing, 4-3-3. Do takiego footballu nie trzeba artystów, zatem pozostawiłem ich innym. Do takiego footballu potrzebni są zawodnicy z wysoką pracowitością, wydolnością i szybkością. Wydaje mi się, że skompletowałem drużynę z zawodników, którzy odznaczają się tymi cechami. Co więcej, zawodnicy ci nie są tylko utylitarnymi wyrobnikami, są też całkiem zdolni technicznie, czują się komfortowo z piłka przy nodze, co może skutkować tym, że jakiś tam atak pozycyjny będzie istniał, chociaż filozofią naszego footballu jest nieustanne naciskanie wysoko na rywali na ich połowie w celu wyprowadzenia błyskawicznego kontrataku po natychmiastowym odbiorze, albo wymuszenie jakiegoś błędu.

Co uważam o swoim zespole? Każda formacja to jest takie 7/10. Nigdzie nie ma tragedii, nigdzie nie jest wybitnie. Wszędzie jest solidnie. Generalnie hołduje powiedzeniu, że atak wygrywa mecze, a obrona wygrywa tytuły. Na zero z tyłu, a z przodu coś zawsze wpadnie, dlatego też jedyni wirtuozi w moim zespole to Ruben Dias i Alisson.

Bramkarz jest bardzo dobry. Wyjściowy duet stoperów, czyli Bastoni i Dias na papierze wygląda bajecznie, chociaż pewnie w grze Mariano będzie ich mijał jak sąsiadów na klatce schodowej. Carvajal nadaje się, Dimarco też. Fabinho ma robić to co... robi defensywny pomocnik, bez żadnego kombinowania. Pierwotnie miał być Rodri, ale też jestem zadowolony z Fabinho. Wyżej dwie solidne ósemki, czyli Kovacić i Guimaraes. Kovacić oprócz pracowitości i wytrzymałości oferuje także świetną technikę, podania, wizję i drybling, więc widzę w nim naszego rozgrywającego, który otrzyma dużo swobody w poruszaniu się na boisku. Guimaraes jest wytrzymałym i pracowitym zawodnikiem box-to-box, który oprócz dobrych odbiorów i przechwytów, także dysponuje imponującą precyzją podań i przeglądem boiska, więc liczę, że będzie zagrywał jakieś ciasteczka w pole karne. Brazylijczyk też potrafi kończyć akcję, więc mam nadzieję, że Jurgen każe mu pojawiać się w polu karnym rywali.
Na lewym skrzydle jest świetny Luis Diaz - mega dobry technicznie, z dobrym strzałem, z dobrym podaniem. A do tego naprawdę szybki. Oby sprawiał Waszym bocznym obrońcom wiele problemów. Na prawej flance kolejny utalentowany i klasowy skrzydłowy, czyli Riyad Mahrez. Dysponuje wszystkim tym, co ma Kolumbijczyk, oprócz prędkości. Tutaj się trochę martwię, że nie będzie nadążał przy kontratakach. To znaczy nie jest jakoś bardzo wolny, ale jak na skrzydłowego to powiedziałbym, że jego prędkość jest co najwyżej przeciętna. Ktoś tam z Was ma Varana i Alabę w składzie, więc tutaj Algierczyk może sobie nie pohasać za bardzo. Za to jeśli przyjdzie klepać pod polem karnym, to upilnowanie Mahreza nie powinno być przyjemne, ani łatwe. No i na szpicy Vlahović - silny, pracowity, wysoki, zadziorny. Idealny zawodnik do pressowania obrońców i walki w powietrzu z nimi. Wykończenie też ma przyzwoite, więc parę bramek powinien zdobyć.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

Oto się stanęło. Powrót do świata żywych i okrągłych (piłek), po latach.
Rafael Benítez Maudes budzi się z ogromnym bólem głowy. Chwyta żonę, tą samą ręką, którą rozrysowywał jej taktyki w trakcie pierwszej randki. Ona zrywa się i biegnie do apteczki, aby jak najszybciej uśmierzyć ból ukochanego.
Rafael wyskakuje z łóżka na równe nogi, i przegląda się w lustrze - jego głowa napuchła, jakby pełna pomysłów taktycznych, jak brzuch, jak balon, jak nigdy! I cóż to? Wtem, nagle, głowa Rafaela pęka - nim jeszcze zdążyła małżonka powrócić, i wyskakuje wnet z niej on - Arsène Wenger. Rzuca coś po swojemu, co brzmi prawie jak "Bonjour", ale potem przechodzi na łacinę nowoczesną - język futbolu - język rywali - język Nigela Farage'a - brytyjski.
- Najdroższy Rafaelu - mówi, wcale nie po polsku - rzecz się stała najdziwniejsza, ludzie się zebrali i ciebie powołano do prowadzenia tego ludu. Mój czas już przeminął, a wraz ze mną moi rycerze... lecz ty, ty jesteś godzien ponieść to berło, które przyniosło Realowi Madryt cztery Ligi Mistrzów.
- Tak. Jestem gotów! W dodatku mam otwartą głowę, wręcz dosłownie!
- W takim razie ruszaj, do boju, dzielny mężu. Niechaj krzywda się nigdy nie stanie tym, którzy za tobą zdecydują się podążyć. Powierzam ci tych oto dwóch nagich mieczów - Thiago i Parejo. Aby ci służyli tak, jak i mi służyli, gdy zajmowaliśmy piętnaste, przedostatnie miejsce w lidze, pięć lat temu.
- Mędrcze, największe dzięki, lecz resztę dobrać muszę sam. Albowiem Lancelot zdarzyć może się jeden, nawet jeśli utknie zostanie na wyspie.
- Tak, tak będzie najlepiej. Czy mógłbyś skierować mnie do najbliższego studia Sky Sports?

Jak się rzekło, tak się stało. Nim żona Rafaela zdążyła powrócić, on już był gotów - rozrysował ustawienie na ziemi, i wiedział, że wirtuozów potrzebuje tak jak i zbójów. Chłopców ułożonych, ale i zadziornych. Takich, co to piłki na nosie noszą, rozrabiając w Londynie czy Miami, jak i gotowi są nie dostać nigdy kartki złotego koloru za przewiny swoje. Nastała era Rafaela.

Obrazek


Wpierw jednak trzeba się posilić. Aby energii na odbiór piłki i rozgrywanie ze środka nie zabrakło. A i wiek już nietęgi...
Obrazek
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

Jak obiecałem, tak nie zrobiłem - losowanie grup w samo południe!

PUCHAR MADRIDISTAS.pl
CZAS (prawie) ZACZĄĆ!


LOSOWANIE GRUP!
(miejmy nadzieję, że nic się nie zepsuje w trakcie tego pucharu!)

Obrazek
https://www.youtube.com/watch?v=FVUVLGmN-jY

Na razie sam link, bo osadzanie filmików nie działa, ale pracuje nad tym najlepszy zespół informatyków w Polsce.
tak, wiem, że niektóre napisy są nieczytelne get over it

Tak jak pisałem, są dwie grupy - po sześć zespołów. Cztery drużyny z obu grup wychodzą i przechodzą do ćwierćfinałów.
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

PRAWDZIWA SUPERLIGA RUSZA.

PUCHAR MADRIDISTAS.pl

INFORMACJE NA WSTĘPIE - PROSZĘ PRZECZYTAĆ:
- JEŚLI NIE CHCECIE SPOILERÓW - OGLĄDAJCIE MECZE PO KOLEI. W trakcie meczów widać wyniki INNYCH MECZÓW;
- spotykamy się w parę osób na Discordzie, aby oglądać wspólnie mecze. Przeważnie wieczorami - śledźcie info na Discordzie, będę oznaczał;
- FM2023 jest zbugowany i gra dodaje na siłę "szaraków" (nieprawdziwych piłkarzy) na ławkę. Są to 1-2 randomowe nazwiska na ławce. Jest mała szansa, aby wzięli udział w meczu - ale nie zdziwcie się. Nie udało się tego powstrzymać.

Jeśli nie chcecie być oznaczani w postach, to dajcie mi znać.

To tyle z ogłoszeń. Zapraszam!

GRUPA A, 1. KOLEJKA:

@Gondola. @CampNou
RKS CHUWDU - VFC LAMBIEK


@Skurwibak @eltacondedios
LKS GÓRKI WIELKIE - ARTEMIS PORTEÑA


@lukecik @Marcins
MKS WARTA ZAWIERCIE - ZIMNY LECH FC


Wyniki pierwszej kolejki w grupie A oraz tabela:
(oczywiste spoilery) (otwórzcie obrazki w nowym oknie aby powiększyć)
Obrazek


Terminarz 1. Kolejki w grupie B:
Obrazek
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

PUCHAR MADRIDISTAS.pl

INFORMACJE NA WSTĘPIE - PROSZĘ PRZECZYTAĆ:
- JEŚLI NIE CHCECIE SPOILERÓW - OGLĄDAJCIE MECZE PO KOLEI. W trakcie meczów widać wyniki INNYCH MECZÓW;
- spotykamy się w parę osób na Discordzie, aby oglądać wspólnie mecze. Przeważnie wieczorami - śledźcie info na Discordzie, będę oznaczał - NIE SPOILERUJCIE WYNIKÓW NA DISCORDZIE, oznaczajcie takie wiadomości spoilerem;
- FM2023 jest zbugowany i gra dodaje na siłę "szaraków" (nieprawdziwych piłkarzy) na ławkę. Są to 1-2 randomowe nazwiska na ławce. Jest mała szansa, aby wzięli udział w meczu - ale nie zdziwcie się. Nie udało się tego powstrzymać. Update: Mam pomysł na rozwiązanie.

GRUPA B:

@damikor @Sandman
DESCANSADO CF - THE ROCKERS


@rokoko @Goldschmidt
ANIOŁKI VOLDEMORTA - ANGIELSKIE PANIENKI


@Crawler @kleyo
FC BANANOS - BESKID BRENNA


Tym samym 1. Kolejka Pucharu MADRIDISTAS.pl za nami!

Zapraszam do podsumowania:

Wyniki pierwszej kolejki w grupie B oraz tabela:
Obrazek


Statystyki zespołów:
Obrazek


Statystyki indywidualne:
Obrazek


Terminarz 2. Kolejki:
Obrazek
Obrazek
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

PUCHAR MADRIDISTAS.pl

INFORMACJE NA WSTĘPIE - KTO NIE CZYTA TEN TRĄBA:
- JEŚLI NIE CHCECIE SPOILERÓW - OGLĄDAJCIE MECZE PO KOLEI. W trakcie meczów widać wyniki INNYCH MECZÓW. NIE SPOILERUJCIE WYNIKÓW NA DISCORDZIE;
- spotykamy się w parę osób na Discordzie, aby oglądać wspólnie mecze. Przeważnie wieczorami - śledźcie info na Discordzie, będę oznaczał;
- FM2023 jest zbugowany i gra dodaje na siłę "szaraków" (nieprawdziwych piłkarzy) na ławkę. Są to 1-2 randomowe nazwiska na ławce. Jest mała szansa, aby wzięli udział w meczu - ale nie zdziwcie się. Nie udało się tego powstrzymać. Update: mam pomysł jak to częściowo rozwiązać, od 4 kolejki.

Jeśli nie chcecie być oznaczani w postach, to dajcie mi znać.

Jedziemy.

GRUPA A, 2. KOLEJKA:

@CampNou @Marcins
VFC LAMBIEK - ZIMNY LECH FC


@eltacondedios @Gondola.
ARTEMIS PORTEÑA - RKS CHUWDU


@lukecik @Skurwibak
MKS WARTA ZAWIERCIE - LKS GÓRKI WIELKIE


Wyniki drugiej kolejki w grupie A oraz tabela:
(oczywiste spoilery) (otwórzcie obrazki w nowym oknie aby powiększyć)
Obrazek
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

PUCHAR MADRIDISTAS.pl

INFORMACJE NA WSTĘPIE - KTO CZYTA TEN [
REDACTED
]:

- JEŚLI NIE CHCECIE SPOILERÓW - OGLĄDAJCIE MECZE PO KOLEI. W trakcie meczów widać wyniki INNYCH MECZÓW;
- spotykamy się w parę osób na Discordzie, aby oglądać wspólnie mecze. Przeważnie wieczorami - śledźcie info na Discordzie, będę oznaczał - NIE SPOILERUJCIE WYNIKÓW NA DISCORDZIE, oznaczajcie takie wiadomości spoilerem;
- każdy kto oznaczy Ligza na Discordzie, na kanale ogólnym, dostanie bonusowe punkty;
- FM2023 jest zbugowany i gra dodaje na siłę "szaraków" (nieprawdziwych piłkarzy) na ławkę. Są to 1-2 randomowe nazwiska na ławce. Jest mała szansa, aby wzięli udział w meczu - ale nie zdziwcie się. Nie udało się tego powstrzymać. Update: Mam pomysł na rozwiązanie - od 4 kolejki.

2. KOLEJKA.
GRUPA B:

THE ROCKERS - ANGIELSKIE PANIENKI


ANIOŁKI VOLDEMORTA - FC BANANOS


BESKID BRENNA - DESCANSADO CF


Tym samym 2. Kolejka Pucharu MADRIDISTAS.pl za nami!

Zapraszam do podsumowania:

Wyniki pierwszej kolejki w grupie B oraz tabela:
Obrazek


Statystyki zespołów:
Obrazek


Statystyki indywidualne:
Obrazek


Terminarz 3. Kolejki:
Obrazek
Obrazek
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

PUCHAR MADRIDISTAS.pl

INFORMACJE NA WSTĘPIE - PROSZĘ NIE CZYTAĆ:
- JEŚLI NIE CHCECIE SPOILERÓW - OGLĄDAJCIE MECZE PO KOLEI. W trakcie meczów widać wyniki INNYCH MECZÓW. NIE SPOILERUJCIE WYNIKÓW NA DISCORDZIE;
- każdy kto napisze na forum 5 postów w ciągu 24h dostanie bonusowe punkty;
- FM2023 jest zbugowany i gra dodaje na siłę "szaraków" (nieprawdziwych piłkarzy) na ławkę. Są to 1-2 randomowe nazwiska na ławce. Jest mała szansa, aby wzięli udział w meczu - ale nie zdziwcie się. Nie udało się tego powstrzymać. Update: mam pomysł jak to częściowo rozwiązać, od 4 kolejki.

A teraz wio.

3. KOLEJKA

Niechcący skasowałem ten post. Poniżej częściowa rekonstrukcja (i tak nikt tego nie ogląda):

GRUPA A:

ZIMNY LECH FC - ARTEMIS PORTEÑA


VFC LAMBIEK - MKS WARTA ZAWIERCIE


RKS CHUWDU - LKS GÓRKI WIELKIE


GRUPA B:

DESCANSADO CF - ANIOŁKI VOLDEMORTA


THE ROCKERS - BESKID BRENNA


ANGIELSKIE PANIENKI - FC BANANOS
Ostatnio zmieniony śr lis 08, 2023 10:56 am przez Crawler, łącznie zmieniany 4 razy.
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Sandman »

So far, so good.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

PUCHAR MADRIDISTAS.pl

INFORMACJE NA WSTĘPIE - TYLKO DLA MADRIDCAMPEONA:
- JEŚLI NIE CHCECIE SPOILERÓW - OGLĄDAJCIE MECZE PO KOLEI. W trakcie meczów widać wyniki INNYCH MECZÓW. NIE SPOILERUJCIE WYNIKÓW NA DISCORDZIE;
- Goal Line w FM2023 jest bugnięty - źle wyświetlane są informacje;
- Na ławce powinni znajdować się obecnie wszyscy piłkarze, których wybraliśmy, oraz paru szaraków - ale szansa ich wejścia na boisko jest bliska zeru.

Visca el Wiadomo.

4. KOLEJKA

GRUPA A:

ARTEMIS PORTEÑA - VFC LAMBIEK


MKS WARTA ZAWIERCIE - RKS CHUWDU


LKS GÓRKI WIELKIE - ZIMNY LECH FC


GRUPA B:

FC BANANOS- DESCANSADO CF


BESKID BRENNA - ANGIELSKIE PANIENKI


ANIOŁKI VOLDEMORTA - THE ROCKERS


Tym samym 4. Kolejka Pucharu MADRIDISTAS.pl za nami!

Zapraszam do podsumowania:

Wyniki kolejki w grupie A i B oraz tabele:
(oczywiste spoilery) (otwórzcie obrazki w nowym oknie aby powiększyć)
Obrazek
Obrazek


Statystyki zespołów:
Obrazek


Statystyki indywidualne:
Obrazek


Terminarz 5. Kolejki:
Obrazek
Obrazek
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

PUCHAR MADRIDISTAS.pl

Bez informacji tym razem. Wspierajcie mnie na Patreonie.

Półmetek, Panowie!

5. KOLEJKA

GRUPA A:

ZIMNY LECH FC - RKS CHUWDU


VFC LAMBIEK - LKS GÓRKI WIELKIE


ARTEMIS PORTEÑA - MKS WARTA ZAWIERCIE


GRUPA B:

ANGIELSKIE PANIENKI- DESCANSADO CF


BESKID BRENNA - ANIOŁKI VOLDEMORTA


THE ROCKERS - FC BANANOS


Tym samym 5. Kolejka Pucharu MADRIDISTAS.pl za nami!

Zapraszam do podsumowania:

Wyniki kolejki w grupie A i B oraz tabele:
(oczywiste spoilery) (otwórzcie obrazki w nowym oknie aby powiększyć)
Obrazek
Obrazek


Statystyki zespołów:
Obrazek


Statystyki indywidualne:
Obrazek


Terminarz 6. Kolejki:
Obrazek
Obrazek
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

PUCHAR MADRIDISTAS.pl

Bez informacji tym razem. Wspierajcie mnie na Patreonie.

Runda rewanżykowa. Walka o awans zawzięta.

6. KOLEJKA

GRUPA A:

ARTEMIS PORTEÑA - LKS GÓRKI WIELKIE


ZIMNY LECH FC - MKS WARTA ZAWIERCIE


VFC LAMBIEK - RKS CHUWDU


GRUPA B:

BESKID BRENNA - FC BANANOS


ANGIELSKIE PANIENKI - ANIOŁKI VOLDEMORTA


THE ROCKERS - DESCANSADO CF


Tym samym 6. Kolejka Pucharu MADRIDISTAS.pl za nami!

Zapraszam do podsumowania:

Wyniki kolejki w grupie A i B oraz tabele:
(oczywiste spoilery) (otwórzcie obrazki w nowym oknie aby powiększyć)
Obrazek
Obrazek


Statystyki zespołów:
Obrazek


Statystyki indywidualne:
Obrazek


Terminarz 7. Kolejki:
Obrazek
Obrazek
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

PUCHAR MADRIDISTAS.pl

Meow meow madricampeon meow

Coś tam coś tam atmosfera Barcelona szczękę zbiera

7. KOLEJKA

GRUPA A:

ZIMNY LECH FC - VFC LAMBIEK


LKS GÓRKI WIELKIE - MKS WARTA ZAWIERCIE


RKS CHUWDU - ARTEMIS PORTEÑA


GRUPA B:

FC BANANOS - ANIOŁKI VOLDEMORTA


DESCANSADO CF - BESKID BRENNA


ANGIELSKIE PANIENKI - THE ROCKERS


Tym samym 7. Kolejka Pucharu MADRIDISTAS.pl za nami!

Zapraszam do podsumowania:

Wyniki kolejki w grupie A i B oraz tabele:
(oczywiste spoilery) (otwórzcie obrazki w nowym oknie aby powiększyć)
Obrazek
Obrazek


Statystyki zespołów:
Obrazek


Statystyki indywidualne:
Obrazek


Terminarz 8. Kolejki:
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz paź 29, 2023 10:33 am przez Crawler, łącznie zmieniany 1 raz.
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: lukecik »

Nie no, to są jaja jakieś i składam protest.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

PUCHAR MADRIDISTAS.pl

Kto nie skacze ten za Messim

ABABBAAAAAAAABBBAAAAABAAAAAABBAAABAAAAAAABABBABBBAAABAAABBABABBAA ABBAABABABAABBABBBAAABAAABAAB

8. KOLEJKA

GRUPA A:

LKS GÓRKI WIELKIE - RKS CHUWDU


ARTEMIS PORTEÑA - ZIMNY LECH FC


MKS WARTA ZAWIERCIE - VFC LAMBIEK


GRUPA B:

ANIOŁKI VOLDEMORTA - DESCANSADO CF


FC BANANOS - ANGIELSKIE PANIENKI


BESKID BRENNA - THE ROCKERS


8. Kolejka Pucharu MADRIDISTAS.pl za nami!

Zapraszam do podsumowania:

Wyniki kolejki w grupie A i B oraz tabele:
(oczywiste spoilery) (otwórzcie obrazki w nowym oknie aby powiększyć)
Obrazek
Obrazek


Statystyki zespołów:
Obrazek


Statystyki indywidualne:
Obrazek


Terminarz 9. Kolejki:
Obrazek
Obrazek


Ale... NIE MA CO PATRZEĆ NA TERMINARZ 9. KOLEJKI, BO ONA JUŻ DOSTĘPNA!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. KOLEJKA

[insert trochę śmieszny tekst]

GRUPA A:

RKS CHUWDU - MKS WARTA ZAWIERCIE


VFC LAMBIEK - ARTEMIS PORTEÑA


ZIMNY LECH FC - LKS GÓRKI WIELKIE


GRUPA B:

THE ROCKERS - ANIOŁKI VOLDEMORTA


ANGIELSKIE PANIENKI - BESKID BRENNA


DESCANSADO CF - FC BANANOS


9. Kolejka Pucharu MADRIDISTAS.pl za nami!

Zapraszam do podsumowania:

Wyniki kolejki w grupie A i B oraz tabele:
(oczywiste spoilery) (otwórzcie obrazki w nowym oknie aby powiększyć)
Obrazek
Obrazek


Statystyki zespołów:
Obrazek


Statystyki indywidualne:
Obrazek


Terminarz finałowej, 10. Kolejki:
Obrazek
Obrazek
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

PUCHAR MADRIDISTAS.pl

CHWILA NADEJSZŁA

Szaraczek dostał MVP.

10. KOLEJKA

GRUPA A:

LKS GÓRKI WIELKIE - VFC LAMBIEK


RKS CHUWDU - ZIMNY LECH FC


MKS WARTA ZAWIERCIE - ARTEMIS PORTEÑA


GRUPA B:

DESCANSADO CF - ANGIELSKIE PANIENKI


ANIOŁKI VOLDEMORTA - BESKID BRENNA


FC BANANOS - THE ROCKERS


Tym samym 10. Kolejka Pucharu MADRIDISTAS.pl, a więc i cała Faza Grupowa, za nami!

Zapraszam do podsumowania:

Wyniki kolejki w grupie A i B oraz tabele:
(oczywiste spoilery) (otwórzcie obrazki w nowym oknie aby powiększyć)
Obrazek
Obrazek


Statystyki zespołów:
Obrazek


Statystyki indywidualne:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Statystyki piłkarzy w poszczególnych drużynach - jakbyście chcieli coś więcej, to dajcie znać:

ANGIELSKIE PANIENKI
Obrazek


ANIOŁKI VOLDEMORTA
Obrazek


ARTEMIS PORTEÑA
Obrazek


BESKID BRENNA
Obrazek


DESCANSADO CF
Obrazek


FC BANANOS
Obrazek


LKS GÓRKI WIELKIE
Obrazek


MKS WARTA ZAWIERCIE
Obrazek


RKS CHUWDU
Obrazek


THE ROCKERS
Obrazek


VFC LAMBIEK
Obrazek


ZIMNY LECH FC
Obrazek


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZACZYNAMY FAZĘ PUCHAROWĄ. DRUŻYNY SĄ ROZSTAWIONE ZGODNIE Z ZAJĘTYMI MIEJSCAMI.

Terminarz Ćwierćfinałów:
Obrazek


Drabinka Półfinałów jest niby znana, ale to Football Manager - więc nie ufam mu, uznajmy, że jest losowanie.
Kartki miały być kasowane po Grupach, ale FM tego nie zrobił.

DZIĘKUJĘ. POWODZENIA. I DO ZOBACZENIA.
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 358
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: eltacondedios »

Comunicado Oficial: Ancelotti
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: rokoko »

Obrazek

67% LOADING...
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

PUCHAR MADRIDISTAS.pl

LET'S GET READY TO RUUUUUUUUUUUUUUMBLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Obrazek

ĆWIERĆFINAŁY!
W TYM DERBY NIBY-POLAKÓW Z RÓŻNYCH ZABORÓW!
CZY ANIOŁKI UTRZYMAJĄ ZWYCIĘSKĄ PASSĘ W DRODZE PO ODKUPIENIE?
KTO WYJDZIE ZWYCIĘSKI Z POJEDYNKU DWÓCH GOLIATÓW, Z KTÓRYCH JEDEN STAŁ SIĘ DAWIDEM?
CZY BANANY SĄ LEPSZE NIŻ PIWO?

VFC LAMBIEK - ANIOŁKI VOLDEMORTA


FC BANANOS - ZIMNY LECH FC


THE ROCKERS - MKS WARTA ZAWIERCIE


LKS GÓRKI WIELKIE - BESKID BRENNA


Tak szybko jak się pojawiły, pierwsze mecze ćwierćfinałów za nami! Zostańcie z nami!

Zapraszam do podsumowania:

Wyniki pierwszych meczów ćwierćfinału:
(oczywiste spoilery) (otwórzcie obrazki w nowym oknie aby powiększyć)
Obrazek


Statystyki zespołów:
Obrazek


Statystyki indywidualne:
Obrazek


Terminarz rewanżów (wow, niespodzianki):
Obrazek
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa - 3. Edycja

Post autor: Crawler »

PUCHAR MADRIDISTAS.pl

Gold nie mów nikomu, że post wjechał.

REWANŻYKI, JEDZCIE PÓKI GORĄCE
Obrazek

ĆWIERĆFINAŁY 2.0!

ANIOŁKI VOLDEMORTA - VFC LAMBIEK


ZIMNY LECH FC - FC BANANOS


MKS WARTA ZAWIERCIE - THE ROCKERS


BESKID BRENNA - LKS GÓRKI WIELKIE


ĆWIERĆFINAŁY ROZEGRANE! CZĘŚĆ NIESPODZIANEK, CZĘŚĆ SPODZIEWANEK - JEDZIEMY DO PÓŁFINAŁÓW! GLORIA VICTIS! DZIĘKUJĘ ZA UDZIAŁ WSZYSTKIM, KTÓRZY OGLĄDAJĄ MECZE! A RESZCIE - BAN NA 4 EDYCJĘ.

Zapraszam do podsumowania:

Wyniki ćwierćfinałów:
(oczywiste spoilery) (otwórzcie obrazki w nowym oknie aby powiększyć)
Obrazek


Statystyki zespołów:
Obrazek


Statystyki indywidualne:
Obrazek


Terminarz półfinałów:
Obrazek
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
ODPOWIEDZ