Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

@minusek żartowałem.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

damikor pisze: wt maja 09, 2023 12:40 am Fragment opisu mordu: "na prawdę nie będziemy tolerować [...]"

Z osób biorących udział w grze tylko trzy popełniły ten błąd przy okazji innych postów na forum: Gehu, Lisior (CasRam)... i o ironio, KarBar.
Czas na chwilę wrócić do tego. Nie mogę powiedzieć na 100%, że Asika nie jest OC, ale na ten moment uwierzę w jej teorię, że... to nie było specjalnie, a zwyczajnie się pomylili. Oczywiście w kolejnych mordach próbowali odwrócić uwagę od tego błędu robiąc kolejne w każdym powtarzającym się mordzie, ale być może to jest czas, by to sprawdzić. @Gehu , dlaczego zrobiłeś ten błąd, a potem zniknąłeś na 2 dni?

Mafioso próbujący wytłumaczyć tę pomyłkę:
Scratch pisze: śr maja 10, 2023 8:15 pm Idąc tokiem waszego rozumowania odnośnie "na prawdę" i słownika to może te serduszko w opisie też ma jakieś znaczenie? Ewidentnie się z nami bawią i raczej świeżaki to nie są 😆
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

minusek pisze: pt maja 19, 2023 9:59 amNajlepiej jakby Asika wykazała sie mistrzostwem świata i jako OC nie ubila księdza, zapewniajac sobie niewinność aż do końca gry.
Nawet nie wiesz jak bym chciała, żeby to była prawda, przynajmniej miałabym dobre wytłumaczenie dla swojej mdłej gry.
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
minusek
Posty: 1353
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

A niewinni @kleyo i @Marcins to coś jeszcze napiszą?
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

Serio xD Nie mogę uwierzyć w to co przeczytałem. Odjebałem 4 gości z mafii i chcecie mnie ujebać? :loool: Ja pierdole co za pokrętna logika. Nie głosuję i nie wchodzę w takim razie. Pozdro 600 :cheers:
minusek pisze: pt maja 19, 2023 6:51 am Gehu, liso, a potem ciągniemy zapałki.

Dlaczego Gold? Gość nakręcił lincz na Scratcha, a potem Naimadzie.
Damikor od początku skuteczny jak brzytwa, ale po Zenku już nie za wiele treści w jego postach.

Gehu z jego głosowaniami na sam koniec… może to jest trop odpowiedni?
Co Gold kurwa nakręcił? Ale pierdolisz xD Coś tutaj się komuś pomieszało.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Odjebanie 4 mafiozów, z czego dwóch w zasadzie było straconych, dało ci immunitet do dzisiaj. Poza tym ja tylko głośno myślę, jeszcze nie wiem na kogo oddam głos. Poczekam z tym do 20:55, zobaczmy w ogóle czy liso się zjawi.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1707
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Też nie wiem co nakręciłem.

I też nie powiem co zrobię. Myślę jednak że każdy dzisiaj głosujący powinien mieć w głowie to w kogo OC może chcieć celować w jutrzejszym mordzie ;)
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

Jak mnie dziś nie odwalacie to lecę za pkt. Nie głosuję. Wkurwiłem się teraz. Mój ostatni post to będzie testament.
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

Obrazek
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

Najlepiej wszyscy się obraźmy. Jak w piaskownicy. Szantaż emocjonalny to nie w tej grze.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Obiecywaliście, że zrobicie kolorowankę...

Lincz 1:
Macarena - 4 (Skurwibak, Gondola., naimad9, Mateos.)
rokoko - 3 (Antura, Bury Zenek, minusek)
damikor - 2 (Goldschmidt, Asika)
kondi - 2 (kleyo, lisior)
Antura - 1 (liso7)
cmc - 1 (vini639)
Gehu - 1 (damikor)
Gondola. - 1 (Marcins)
kleyo - 1 (kondi)
Scratch - 1 (rokoko)
vini639 - 1 (Scratch)

Lincz 2:
Gondola. – 3 (Asika, Mateos., lisior)
Antura – 2 (liso7, Marcins)
Bury Zenek – 2 (Goldschmidt, minusek)
cmc – 2 (kondi, vini639)
kondi – 2 (cmc, kleyo)
Mateos. – 2 (damikor, Gehu)
kleyo – 1 (Antura)
lisior – 1 (naimad9)
RevolPL – 1 (Gondola.)
rokoko – 1 (Scratch)
Scratch – 1 (rokoko)
vini639 – 1 (Bury Zenek)

Lincz 3:
Mateos. – 5 (rokoko, kleyo, minusek, damikor, Gehu)
Antura – 4 (liso7, Scratch, Marcins, cmc)
cmc – 2 (kondi, vini639)
naimad9 – 2 (Goldschmidt, Asika)
Asika – 1 (Mateos.)
kleyo – 1 (Skurwibak)
Marcins – 1 (Bury Zenek)
minusek – 1 (naimad9)

Lincz 4:
cmc – 4 (Bury Zenek, kondi, Antura, vini639)
Antura – 4 (liso7, Marcins, cmc, minusek)
naimad9 – 3 (damikor, rokoko, Asika)
Scratch – 2 (kleyo, Gehu)
kleyo – 1 (Skurwibak)
kondi – 1 (Goldschmidt)
Marcins – 1 (Scratch)
minusek – 1 (naimad9)

Lincz 5:
Antura – 10 (damikor, Asika, Bury Zenek, kondi , rokoko, Marcins, kleyo, minusek, liso7, vini639)
Asika – 1 (Gehu)
Bury Zenek – 1 (Scratch)
kleyo – 1 (Skurwibak)
kondi – 1 (Goldschmidt)
minusek – 1 (naimad9)

Lincz 6:
Scratch – 7 (kleyo, Gehu, Goldschmidt, damikor, Marcins, minusek, rokoko)
kleyo – 3 (Skurwibak, Scratch, Asika)
Skurwibak – 2 (Bury Zenek, liso7)
Asika – 1 (kondi)
Bury Zenek – 1 (vini639)
minusek – 1 (naimad9)

Lincz 7:
naimad9 – 4 (damikor, liso7, Asika, Gehu)
Bury Zenek – 3 (minusek, vini639, kleyo)
kleyo – 2 (Skurwibak, Bury Zenek)
Asika – 1 (kondi)
Marcins – 1 (naimad9)
minusek – 1 (Marcins)

Lincz 8:
Bury Zenek – 10 (Skurwibak, Goldschmidt, damikor, kondi, minusek, Gehu, Asika, Marcins, vini639, kleyo)
Asika – 1 (Bury Zenek)

Lincz 9:
kondi – 4 (Marcins, Asika, minusek, Gehu)
Asika – 1 (kondi)
Goldschmidt – 1 (vini639)
Marcins – 1 (kleyo)
Skurwibak – 1 (damikor)

Lincz 10:
Marcins – 6 (Goldschmidt, vini639, damikor, minusek, kleyo, liso7)
Goldschmidt – 1 (Gehu)
liso7 – 1 (Asika)
minusek – 1 (Marcins)

Nie mam czasu (bo testament tylko do 21), więc sami musicie sobie poanalizować posty, kolorowanki itp.

Dzisiaj wymyśliłem pewien plan, dość chaotyczny i ryzykowny, więc sami musicie ocenić czy w to wchodzicie.

Zostało 7 graczy = 1 mafiozo + 6 miastowych. Punkty karne mają Gehu, Gold i liso, co ważne punkty karne przyznaje się w chwili linczu, więc gdy ktoś odpada za punkty karne to nie dożywa do mordu mafii. Dzisiaj ubijacie kogokolwiek, ale oprócz tej trójki, oczywiście oprócz viniego (bo ściemniał, to prawdziwy ksiądz by się już dawno ujawnił). Zostają damikor, minusek i Asika, w linczu 11 ubijacie np. minuska (bo jakoś mam wrażenie że on jest tu pierwszy do uwalenia). Okazuje się, że nie trafiliście? To wtedy:

Zostaje 6 graczy, Gehu, Gold, liso, Asika, damikor, vini; jutro w linczu 12 uwalacie kogoś z dwójki damikor, Asika (np. damikor), mafia ubija kogoś (pewnie viniego), zostają Gehu, Gold, liso i Asika; trójka Gehu, Gold, liso odpada za punkty karne, zostaje Asika, koniec gry :D Teoretycznie można zrobić to samo z odpadaniem za punkty już jutro (liso w sumie chyba nawet dzisiaj), ale wtedy mamy 3 graczy w chwili mordu mafii i mamy grę ksiądz vs OC, więc bezpieczniej chyba odpadanie zrobić w dniu linczu 12.

Jeżeli ktoś z tej trójki nie odpadnie za punkty karne, to znaczy że jest OC i pozostali go uwalają. Problemem jest jedynie to kto z trójki damikor, minusek, Asika powinien dotrwać do końca, ale skoro za Asikę modlił się już w 2 mordzie, gdy mieliśmy ubitego tylko Mateosa, to nie wydaje mi się że pożyłby tak długo.

Nie chce mi się też wierzyć, że OC od początku miał taki plan, bo przecież obecnie sytuację mamy świetną, 6 miastowych i tylko jeden mafiozo, a tymczasem gra się zrobiła jakoś na styku. Przecież jeszcze niedawno wszyscy mówili, że miasto nie ma jak tego przegrać, więc może po prostu nie kombinujcie tylko grajcie dalej swoją grę, bo jak dotąd to działało.

Ja bym dziś walił w minuska, bo mam przeczucie (ale takie samo miałem z Marcinems), choć jak teraz patrzę na głosowania Gehu, to on do 9 linczu (gdy zginął przedostatni mafiozo), tylko raz zagłosował na niewinnego, w linczu nr 5 gdzie poszła masówka na Anture to on sobie wybrał Asikę. Oj, im dłużej na to patrzę tym gorzej dla niego to wygląda, tym bardziej że teraz marudzi, że już nie głosuje, ale już dzisiaj pisał posta, więc wie że nie odpadnie. Choć w sumie damikor ma dokładnie taką samą sytuację tylko w linczu nr 5 on poszedł w masówkę na Anturę (co moim zdaniem brzmi lepiej na miastowego, niż głos Gehu).

Kurwa, nic nie wiem, wszyscy jesteście w mafii i macie szczęście, że ten tydzień mi się tak napchał różnymi rzeczami, że nie mogłem w spokoju robić wszystkich mega analiz :D Idę na cmentarz, tam się wyśpię.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1707
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Miałem dosyć podobny plan z zaaranżowanym odpadaniem i stopniowym wykluczaniem pewniaczków. I miałem coś sugerować viniemu ale zostawię to może na jutro/testament. Dzisiaj wiecie w kogo ;)
liso7
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 09, 2021 11:28 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: liso7 »

Ja się nie obrażę jak na mnie będziecie głosować, obiecuje 😁
Polis to chyba najfajniejsza wiocha, w jakiej do tej pory byłem, nawet Broadway jej ustępuje. Góry i morze w jednym miejscu, czego chcieć więcej?
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Nie wiem w kogo. Geha reakcja przesadna ale prawidłowa. I autentyczna.

Liso, nie pomagasz bo nie masz czasu, więc dlaczego utrudniasz grę miastu? Dla mnie jest jedno wytłumaczenie tego. Głos dziś prawdopodobnie na lisa, bo jak widać, sam nie odpadnie. A wiadomo dlaczego! Miastowi nie boją się śmierci tak jak ostatni mafioso.
minusek
Posty: 1353
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Głosuje na lisa, bez kitu. Skoro nie chce sam odpaść, to trzeba go odpalić trzymając się „prostej gry” jak dotychczas.

Jeśli mnie chcecie odpalić to spoko, nie będę głosował, ale dajcie mi chociaż dzień więcej, bo z angina i wysoka goraczka nie ma szans na wyszukanie czegokolwiek do testamentu (a może to i lepiej).
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

minusek, dziś zagłosuj na lisa. Potem zobaczymy... w mojej kolejce nie jesteś następny.
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

Mam dosyć tej rybnej mafii.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Będę w domu koło 20, trzeba przeanalizować plan kleyo.
liso7
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 09, 2021 11:28 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: liso7 »

Dobra, to pisze testament :beczy:
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

Podepne sie pod post kleyo, bo od jakiegos czasu damikor chodzil mi po glowie. I myślałem sobie, albo gosc jest genialnym OC albo detem. Jakby byl OC i szedl pieknie w odstawke swoich typujac chyba 3 mafiozow, zeby zgubic tym miasto ? Hmmm sam nie wiem. Det? W zyciu by tak nie podawal latwo swoich typow bo mqfia by go dawno odstrzelila, a ksiadz sie za niego nie modlil.
A mafia nie ubila gonw zadnym mordzie. Dzisiaj te strzalki i nawiqzanie do poprzedniej edycji, czy to cos znaczy? Moze.
Wcześniej mialem na oku kogos z pary minusek gold, ale raczej nic konkretnego.
Dzieki za ta edycje ziomeczki moje z miasta!
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

nie do końca potrafię zrozumieć post kleyo po tak pojebanym dniu. Albo to coś tam jest nie tak, albo ze mną. Jeśli zostaną Gold, gehu, liso7 i Asika, to w przypadku gdyby OC był jednym z pierwszej trójki, wrzuci głos a potem posta o 20:59 to jesteśmy w dupie, bo zostaną on i Asika, a reszta odpadnie za punkty. Więc w jaki sposób pozostali go ubiją? Czy ja już dzisiaj nie myślę?

@Marcins wiem, że nie odpiszesz mi, ale weź pod uwagę, że mafia 2 mordy 'musiała' powtórzyć, a mieliśmy ich na razie 5, więc tak naprawdę, na 5 mordów tylko w pierwszym, trzecim i piątym mogli usunąć damikora. To znaczy, mogli i wcześniej, ale postawili na rokoko i kleyo, czyli graczy, którzy również byli bardzo dobrzy.

Damikor? Mocna ofensywa praktycznie na wszystkich cichych graczy, którzy byli w mafii. ciężko mi uwierzyć, że członek mafii by ich tak cisnął. I ciężko mi uwierzyć, że członek mafii z takim planem robiłby tak przewidywalne mordy! I to też jest argument, który na ten moment każe mi odwrócić wzrok od Golda.
Ostatnio zmieniony pt maja 19, 2023 6:40 pm przez vini639, łącznie zmieniany 1 raz.
minusek
Posty: 1353
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Nie ma co liczyć na odpadanie za punkty, no chyba ze ktoś się obrazi :)
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1707
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

vini639 pisze: pt maja 19, 2023 4:54 pmLiso, nie pomagasz bo nie masz czasu, więc dlaczego utrudniasz grę miastu? Dla mnie jest jedno wytłumaczenie tego. Głos dziś prawdopodobnie na lisa, bo jak widać, sam nie odpadnie. A wiadomo dlaczego! Miastowi nie boją się śmierci tak jak ostatni mafioso.
Easy, z aktywnością jest jak jest więc szanujmy co mamy ;)
minusek
Posty: 1353
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Crawler pisze zakończenie, czy świętuje urodziny rokoko? :)
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Dał znać na discordzie, że coś mu wypadło i wyniki będą trochę później, więc pewnie impreza u rokoko się przedłużyła.
ODPOWIEDZ