Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

Nice. Jutro Zenek a potem ktos z dwojki minusek/vini ze wskazaniem na viniego. Asike odpuszcze bo pojedynczo i tak nic nie ugram.
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

Kurwa :loool: Dobra, kto tym steruje, a raczej sterował?
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

O, zapomniałem oddać głos :ptak:

Chciałem strollować i zagłosować na minuska


BTW jak ładnie że nagle naimadowi odradzono bezpieczne głosowanie na dotychczasowego kolegę i poszedł w Marcinka :D
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Pięknie :) Najlepsze jest to, że wcale nie było pewne, że naimad poleci, więc mafia musiała pokombinować z głosami.

Niedługo kolorowanka, tylko muszę obiad na jutro zrobić.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
liso7
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 09, 2021 11:28 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: liso7 »

Kleyo o włos od śmierci XD
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

Forumowa Mafia pisze: pn maja 15, 2023 7:22 pm
naimad9 – (*) - winny

naimad9 – 4 (damikor, liso7, Asika, Gehu)

Bury Zenek – 3 (minusek, vini639, kleyo)

kleyo – 2 (Skurwibak, Bury Zenek)

Asika – 1 (kondi)
Marcins – 1 (naimad9)
minusek – 1 (Marcins)
Ej ale naimad9 był na świeczniku i pomimo to nie próbowali ratować? Gold nie zagłosował, bo nie chciał ujebać swojego?
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Tak, nie chciałem odjebać swojego mimo że od razu po uporaniu się z degrengoladą minuska wrzuciłem go niespytany na tapetę :D Gehu myśl trochę.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Lincz 1:
Macarena - 4 (Skurwibak, Gondola., naimad9, Mateos.)
rokoko - 3 (Antura, Bury Zenek, minusek)
damikor - 2 (Goldschmidt, Asika)
kondi - 2 (kleyo, lisior)
Antura - 1 (liso7)
cmc - 1 (vini639)
Gehu - 1 (damikor)
Gondola. - 1 (Marcins)
kleyo - 1 (kondi)
Scratch - 1 (rokoko)
vini639 - 1 (Scratch)

Lincz 2:
Gondola. – 3 (Asika, Mateos., lisior)
Antura – 2 (liso7, Marcins)
Bury Zenek – 2 (Goldschmidt, minusek)
cmc – 2 (kondi, vini639)
kondi – 2 (cmc, kleyo)
Mateos. – 2 (damikor, Gehu)
kleyo – 1 (Antura)
lisior – 1 (naimad9)
RevolPL – 1 (Gondola.)
rokoko – 1 (Scratch)
Scratch – 1 (rokoko)
vini639 – 1 (Bury Zenek)

Lincz 3:
Mateos. – 5 (rokoko, kleyo, minusek, damikor, Gehu)
Antura – 4 (liso7, Scratch, Marcins, cmc)
cmc – 2 (kondi, vini639)
naimad9 – 2 (Goldschmidt, Asika)
Asika – 1 (Mateos.)
kleyo – 1 (Skurwibak)
Marcins – 1 (Bury Zenek)
minusek – 1 (naimad9)

Lincz 4:
cmc – 4 (Bury Zenek, kondi, Antura, vini639)
Antura – 4 (liso7, Marcins, cmc, minusek)
naimad9 – 3 (damikor, rokoko, Asika)
Scratch – 2 (kleyo, Gehu)
kleyo – 1 (Skurwibak)
kondi – 1 (Goldschmidt)
Marcins – 1 (Scratch)
minusek – 1 (naimad9)

Lincz 5:
Antura – 10 (damikor, Asika, Bury Zenek, kondi , rokoko, Marcins, kleyo, minusek, liso7, vini639)
Asika – 1 (Gehu)
Bury Zenek – 1 (Scratch)
kleyo – 1 (Skurwibak)
kondi – 1 (Goldschmidt)
minusek – 1 (naimad9)

Lincz 6:
Scratch – 7 (kleyo, Gehu, Goldschmidt, damikor, Marcins, minusek, rokoko)
kleyo – 3 (Skurwibak, Scratch, Asika)
Skurwibak – 2 (Bury Zenek, liso7)
Asika – 1 (kondi)
Bury Zenek – 1 (vini639)
minusek – 1 (naimad9)

Lincz 7:
naimad9 – 4 (damikor, liso7, Asika, Gehu)
Bury Zenek – 3 (minusek, vini639, kleyo)
kleyo – 2 (Skurwibak, Bury Zenek)
Asika – 1 (kondi)
Marcins – 1 (naimad9)
minusek – 1 (Marcins)

W ogóle teraz się zorientowałem, że wcześniej w linczu 2 nie zaznaczyłem Mateosa na czerwono, tam gdzie głosowali na niego damikor i Gehu. Poprawiłem.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

Forumowa Mafia pisze: pn maja 15, 2023 7:22 pm
naimad9 – (*) - winny

naimad9 – 4 (damikor, liso7, Asika, Gehu)

Bury Zenek – 3 (minusek, vini639, kleyo)

kleyo – 2 (Skurwibak, Bury Zenek)

Asika – 1 (kondi)
Marcins – 1 (naimad9)
minusek – 1 (Marcins)
Jedna luźna rzecz, o której może warto wspomnieć. Ciężko było ustalić na kogo pójdzie większość głosów. Naimad był głównym tematem rano, ale potem pojawił się temat Kleya, do tego Bury Zenek też stał się dziś bardzo popularny. Teoretycznie mafia mogła coś pokombinować z głosowaniem na ostatnią chwilę. O 20:50 napisałem, że podtrzymuję swój głos - przez 10 minut jak szalony odświeżałem stronę co pół minuty/minutę - przez ten czas w Liczniku Off pojawili się Marcin, Vini, Mateos, Kondi i Gehu. Gehu dosłownie wyskoczył mi o 20:59. Do tego 5 ukrytych gości. Czy coś z tego wynika? Chyba tylko to, że nie widzę raczej opcji na szybką ustawkę czy jakieś zmiany na finiszu. Niby Vini mógł, ale głosował przed Kleyem, który na bank nie zostawiał głosowania na ostatnią chwilę, bo strasznie się bał swojego linczu. Trochę tylko dziwi, że Naimad poszedł w Marcina, skoro mógł zobaczyć, że jest w stanie uratować się lub wywalczyć remis Kleyem lub Zenkiem. Pytanie czy jeden z tych remisów byłby korzystny, czy może jednak nie. :sie:

EDIT: Pomyliły mi się godziny, poprawiłem.
Ostatnio zmieniony pn maja 15, 2023 8:43 pm przez damikor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

damikor pisze: pn maja 15, 2023 8:24 pm Niby Vini mógł, ale głosował przed Kleyem, który na bank nie zostawiał głosowania na ostatnią chwilę, bo strasznie się bał swojego linczu.
Owszem, miałem obawy, ale ciągle nie umiałem się zdecydować kogo z mojej trójeczki wybrać, a potem Asika i o ironio naimad napisali, że nie głosują na mnie, to kminiłem, Tak się złożyło, że w tym czasie miałem trochę zajęć w domu i tak mi się dłużyło, że głos wysłałem jakoś o 20:50.

Skurwibak jest niewinny, ale weźcie go ktoś przekonajcie, żeby na mnie nie głosował, bo kurde jeszcze dojdę gdzieś do finałowej potyczki razem z nim i jesteśmy zgubieni.

Tak sobie patrzyłem na te kolorki i z dotychczas znanych nam mafiozów ANI JEDEN nie zagłosował na swojego ziomka. Może faktycznie tak jest?
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

@kleyo to by ci się z poprzednią teorią wykluczało. Głos wysłałem niedługo po 20, generalnie głosy zazwyczaj wysyłam w godzinach 17-21, staram się nie wcześniej, gdyż sytuacja w godzinach wieczornych staje się bardziej dynamiczna i nigdy na 100% nie jestem przekonany. Nawet z cmc nie byłem na 100.
Ostatnio zmieniony pn maja 15, 2023 9:08 pm przez vini639, łącznie zmieniany 1 raz.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Goldschmidt pisze: pn maja 15, 2023 7:33 pm
Chciałem strollować i zagłosować na minuska
+ Marcin + naimad i byłoby ciepło.

Trzech ciechociemnych do bólu, w tym Scratch sam się wystawia. Nie kupuje tego, ze ta mafia taka jest. Zostaje 2 na 5.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

No przynajmniej część. Ale to dobrze. Trochę też kubeł zimnej wody na głowy tych co próbują przekombinowywać. Zresztą nic nie jest przesądzone. Jak trafią deta, a jego sprawdzenia są felerne to może spokojnie być fajny endgame.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

vini639 pisze: pn maja 15, 2023 9:04 pm @kleyo to by ci się z poprzednią teorią wykluczało.
Wiem, nadal mam was na oku, ale przyda mi się trochę pokory, bo wczoraj to miałem taką wenę, że już widziałem te gratulacje tytułu MVP :D Fajnie jakby mnie jutro ksiądz uratował, to może wena mi znowu wróci :)
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Gdybym był księdzem, za cholerę bym się za ciebie nie pomodlił. Ale też, gdybym był detektywem, to bym Cię na pewno nie sprawdzał.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

To co, jutro honorujemy testament rokoko i Zenuś?

A w środę honorowy lincz na kleyo. To nie byłaby mafia bez jego śmierci :ptak:

Ostatnim na dzisiaj mam wrażenie jest Chain - biorąc pod uwagę głosowania, styl pisania, dziwny timing i zapewnienia że w taki dobór mafii nie wierzy.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Goldschmidt pisze: pn maja 15, 2023 9:32 pm A w środę honorowy lincz na kleyo. To nie byłaby mafia bez jego śmierci :ptak:
Do środy to ja niestety raczej nie dożyje.

Kurde, chyba nigdy nie doszedłem tak daleko będąc miastowym i nie wiem co teraz robić :D Ubiłem dwóch, moja wczorajsza teoria okazała się błędna, choć nie wykluczam, że jest wśród tej trójki mafiozo, ale całe te misterne rozpisanie nie mogło wystąpić, bo już zabrakło ludzi w mafii :D

Niby powinienem się tego Zenka trzymać, ale jakoś tak nie mam przekonania czy to jest takie pewne.

@vini639 oczywiście detektyw nie powinien mnie sprawdzać, bo każdy wie, że jestem niewinny to szkoda jego sprawdzenia. O np. Ciebie by mógł sprawdzić.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Jutro mord, w środę na spokojnie testament przed meczem i masz luźne oglądanie Realu z City. Czy to nie jest dobre?
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

@Marcins czemu głosowałeś na minuska?
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

Tak jak pisalem wcześniej meczyly mnie te jego ciagle ataki o to samo na mnie i rokoko, do tego te smieszne przepychanki z goldem, a mysle ze jeden z nich to mafiozo wiec poszdelm w noego. Do tego minusek w 1 poscie przedstawil sie podbnie jak scratch, o czym pisalem wcześniej.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

kondi pisze: pn maja 15, 2023 7:26 pm Nice. Jutro Zenek a potem ktos z dwojki minusek/vini ze wskazaniem na viniego. Asike odpuszcze bo pojedynczo i tak nic nie ugram.
Dlaczego jedyne co robisz to podpinasz się pod innych z głosowaniami? Asika to również nie był twój pomysł, bo ja o niej pierwszy napisałem, albo może nie pierwszy ale w pewien sposób zasugerowałem, że prawdopodobnie oddam na nią głos. Teraz masz zamiar podpiąć się pod Zenka, a potem pod tego z nas, który będzie miał więcej zadeklarowanych głosów? A jakieś swoje przypuszczenia, analizy, wnioski?

@kleyo jak myślisz masz już jeden gwarantowany głos, czy @Skurwibak zapomniał wejść na forum? :D
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Oby tylko ksiadz, jeśli jeszcze go mamy, nie zafiksował się na swoim punkcie, tylko próbował wyłowić i chronić detektywa.

Kondi się uaktywnił w ostatnich dniach, Hmm.

Patrzac na głosowanie nr 1, Skurwibak jest niewinny.
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

Przestańcie tagować Bonka, dajcie mu spokój, bo w końcu trzeba będzie go wygłosować i cyk, jeden dzień do tyłu.

Bury Zenek pisze: pn maja 15, 2023 4:24 pm [...]

Anyway, przed tym głosowaniem miałem 50/50 skurwibak/scratch. Nie widziałem późniejszych postów scratch a, bo tak miałbym 99/50. Skurwibak totalna olewka więc pewnie jednak niewinny.

Wcześniej na moim radarze znajdowali się też chain i vini, ale oni przynajmniej zaczęli próbować.

Scratch był najbardziej bezpłciowym graczem nawet pomimo sprawy antury, hehe.

Pójdę chyba tym tropem.
@Bury Zenek, nie do końca rozumiem tę wiadomość, mógłbyś trochę wyjaśnić? Nie wiem, może to kwestia poranka lub pogody, ale nie umiem wykminić tego "tropu" biorąc pod uwagę, że głos puściłeś na Kleya? Czemu akurat na Kleya? Po tym poście wydawało mi się, że będziesz celować w Kondiego/Viniego, a tu lekka niespodzianka. Czy to był głos na zasadzie: "A bo Kleyo mnie wkurwia"? :D
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Skurwibak »

vini639 pisze: wt maja 16, 2023 6:17 am
kondi pisze: pn maja 15, 2023 7:26 pm Nice. Jutro Zenek a potem ktos z dwojki minusek/vini ze wskazaniem na viniego. Asike odpuszcze bo pojedynczo i tak nic nie ugram.
Dlaczego jedyne co robisz to podpinasz się pod innych z głosowaniami? Asika to również nie był twój pomysł, bo ja o niej pierwszy napisałem, albo może nie pierwszy ale w pewien sposób zasugerowałem, że prawdopodobnie oddam na nią głos. Teraz masz zamiar podpiąć się pod Zenka, a potem pod tego z nas, który będzie miał więcej zadeklarowanych głosów? A jakieś swoje przypuszczenia, analizy, wnioski?

@kleyo jak myślisz masz już jeden gwarantowany głos, czy @Skurwibak zapomniał wejść na forum? :D
Dziś mu daruje i głos idzie na Zenka, jutro Kleyo :skromny:
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

Czyli sprawdzamy dzisiaj Zenka.. Może to być dobry trop, biorąc pod uwagę tych co już zostali odstrzeleni. Niewiele grali, niewiele wnosili i po prostu starali się przemykać. Zenek też jakoś superaktywny nie jest. Jak okaże się, że niewinny to mam ze 2 kandydatów do kolejnego głosowania.
ODPOWIEDZ