Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

@kleyo może weź wrzuć w cytat tego twojego posta z wczoraj, albo po prostu skopiuj, już pewnie wiekszosc po pracy więc aktywność też powinna być większa, chociaz przyznam, że teoria kompletnie z dupy. Wyciągasz mi, że ktoś na mnie głosował w pierwszych linczach, gdzie to były pojedyncze głosy. Gdybyś tak szerzej popatrzył, to rokoko również się w tych głosach przewija.
Ostatnio zmieniony pn maja 15, 2023 5:35 pm przez vini639, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

Marcins pisze: pn maja 15, 2023 12:55 pm Patrząc jednak po mordach i wrzucaniu serduszek, preludium itp. bakowo w mafia z 1 lub 2 bodoswiadczone osoby, ktore dobrze znaja grajacych czy to z forumka czy z discorda.
Wiesz, gdyby mordy były opisami na siedem stron, czy choćby nawet były JEDNYM ZDANIEM, w dokładnym stylu osób, które chce się wrzucić w krąg podejrzeń, to mogłabym się zgodzić. Natomiast to jest serduszko albo dwa-trzy słowa. Plus mamy post Scratcha, który mówi, że informacji na temat gry szukał w Internecie. Gdyby faktycznie ktoś tam czuwał, to pewnie dawałby jakieś wskazówki. "Tam" zakładając, że obecna mafia ma w ogóle jakiś wspólny kanał komunikacji, a nie jest to całkowicie wolna amerykanka.

@damikor dla sprostowania, post 23 napisał minusek, nie Bury Zenek.
Post wyżej Bury Zenek wspomina o Scratchu jako swoim typie na mafiozę:
Bury Zenek pisze: sob maja 13, 2023 12:08 pm Jak na razie mój top-tier:
1. Antura.
2. Scratch, kondi, skurwibak
Mam do Zenka dosyć mieszane uczucia, bo w sumie to on wyoutował Anturę jako chłopaka, przyczyniając się do wzrostu nieufności co do niej, ale z drugiej strony ja do tej pory od czasu do czasu odświeżam pierwszą stronę tej gry żeby sprawdzić, czy nie pojawiła się tam rola kreta i czy nie miała jej przypadkiem ona. No i w tym samym poście nazywa rokoko mvp, więc nie wiem, czy przypadkiem użycie tego samego w mordzie nie ma jakoś na celu zwrócenie uwagi w jego stronę.
minusek pisze: pn maja 15, 2023 2:31 pm Rokoko ksiądz – tak czy nie? Jeśli nim nie był, to mamy dużą przewagę. Jeśli nim był, to dlaczego nie ujawnił się otwarcie w testamencie?
Ech, i to Ty, który zwróciłeś uwagę chłopakom jak zaczęli tworzyć teorie na temat cmc jako pośmiertnego detektywa, teraz robisz to samo z rokoko? Oczywiście, że by się przyznał, jaki sens byłby w ukrywaniu tego?

@kleyo melisy się napij, bo Cię stres tej gry w końcu zabije. Ja się już określiłam, na kogo dziś głosuje, i nie, nie jesteś to Ty.
Ostatnio zmieniony pn maja 15, 2023 5:34 pm przez Asika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

@Asika ale wlasnie z serduszkiem to jest tak jak pisal kleyo. On wrzucal a scratch trolowal podczas meczow Realu, wiec nie do konca to wygląda tak,ze nic to nie znaczy
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

Marcins, kleyo wszystko interpretuje w sposób, że to jego jakoś dotyczy. Mafia chce go ubić, ksiądz się za niego modli, cmc jest tajnym detektywem, który nie ujawnił się w mordzie i który na pewno sprawdził, że jest czysty, miasto chce go zlinczować. Więc ja osobiście bardzo mocno wątpię w to, że z serduszkiem jest tak, jak pisał kleyo.
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Asika pisze: pn maja 15, 2023 5:33 pm
Marcins pisze: pn maja 15, 2023 12:55 pm Patrząc jednak po mordach i wrzucaniu serduszek, preludium itp. bakowo w mafia z 1 lub 2 bodoswiadczone osoby, ktore dobrze znaja grajacych czy to z forumka czy z discorda.
Wiesz, gdyby mordy były opisami na siedem stron, czy choćby nawet były JEDNYM ZDANIEM, w dokładnym stylu osób, które chce się wrzucić w krąg podejrzeń, to mogłabym się zgodzić.
Zgadzam się w 100%. Wydaje mi się, że już kilka osób (nie sprawdzałem ile i kto) pisało, że w mafii muszą być doświadczeni bo coś tam, podczas gdy tego w ogóle nie widać. Chyba w żadnej edycji, w której grałem nie było tak ubogich mordów.
Asika pisze: @kleyo melisy się napij, bo Cię stres tej gry w końcu zabije.
Piwko też ma takie właściwości :)
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
liso7
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 09, 2021 11:28 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: liso7 »

@damikor
Obrazek
Rozbroiłeś mnie z tą rybna mafią, a co do Cypru, to mogę zrobić live, jeśli ma Cię to przekonać do tego, że nie dysponuje zbyt duża ilością czasu, panie Poirot :)
Nie lubię się powtarzać, ale to zrobię. Grałem w mafie 3 razy, raz jako mafiozo, 2 razy jako miasto i za każdym razem pisałem tyle samo. Szanuje ludzi piszących analizy na biliony znaków i wklejających 20 cytatów na post, ale to nie moja bajka.
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

Nie trzeba się od razu tak miotać (jak piskorz :ptak:), na sam koniec napisałem, że "raczej bym nie głosował" na Ciebie. Wszelkie ptaki i uśmieszki też celowo się znalazły tam, gdzie się znalazły. Ale relacja live tak czy tak mile widziana, nigdy nie byłem na Cyprze. Udanej wycieczki!
liso7
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 09, 2021 11:28 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: liso7 »

A to się pochwalę, przeprowadzam się tam pod koniec czerwca i jadę sobie jutro obejrzeć mieszkania i w ogóle ogarnąć trochę spraw. Serdecznie każdemu polecam opuszczenie tego kraju, tam może są trzesienia ziemi od czasu do czasu, ale tu jest PiS :(
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

@Asika wolna amerykanka?czyli co wysylaja glosy jak my i mistrz gry sobie wybiera, czy jak Ty to widzisz :mysli:
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

liso7 pisze: pn maja 15, 2023 6:00 pm A to się pochwalę, przeprowadzam się tam pod koniec czerwca i jadę sobie jutro obejrzeć mieszkania i w ogóle ogarnąć trochę spraw.
Bliżej Pafos czy Larnaki? Bo pewnie na wybrzeżu, a nie gdzieś w centrum kraju? Byłem w Agia Napa, bardzo sobie polecam, autobusy tam mają super :)
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Gehu
Posty: 375
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

W mafii ma być gruba ryba? Być może, ale do tej pory wyglądają jak partacze. Do tej ekipy pasuje mi @naimad9 - bez urazy. 3 nowicjuszy i dwie doświadczone osoby? Być może. Trochę tutaj poleciało postów na @Bury Zenek, dodatkowo Rokoko wymienił go w testamencie (tak wiem, pisał to prawie w każdym swoim poście), ale może coś w tym być? Do tej pory nie zagłosowałem i trochę się zastanawiam.
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

O̶s̶z̶ ̶c̶h̶o̶l̶e̶r̶a̶,̶ ̶L̶i̶s̶o̶ ̶c̶z̶y̶s̶t̶y̶ ̶d̶o̶ ̶k̶o̶ń̶c̶a̶ ̶g̶r̶y̶,̶ ̶m̶o̶ż̶e̶ ̶z̶o̶r̶g̶a̶n̶i̶z̶u̶j̶e̶ ̶k̶i̶e̶d̶y̶ś̶ ̶z̶l̶o̶t̶ ̶d̶l̶a̶ ̶f̶o̶r̶u̶m̶o̶w̶i̶c̶z̶ó̶w̶!̶

:ptak:
kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

Asika pisze: pn maja 15, 2023 5:33 pm

@kleyo melisy się napij, bo Cię stres tej gry w końcu zabije. Ja się już określiłam, na kogo dziś głosuje, i nie, nie jesteś to Ty.
Podzielisz sie skad taka zmiana od wczoraj i dzis juz nie kleyo?
liso7
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 09, 2021 11:28 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: liso7 »

damikor pisze: pn maja 15, 2023 6:06 pm O̶s̶z̶ ̶c̶h̶o̶l̶e̶r̶a̶,̶ ̶L̶i̶s̶o̶ ̶c̶z̶y̶s̶t̶y̶ ̶d̶o̶ ̶k̶o̶ń̶c̶a̶ ̶g̶r̶y̶,̶ ̶m̶o̶ż̶e̶ ̶z̶o̶r̶g̶a̶n̶i̶z̶u̶j̶e̶ ̶k̶i̶e̶d̶y̶ś̶ ̶z̶l̶o̶t̶ ̶d̶l̶a̶ ̶f̶o̶r̶u̶m̶o̶w̶i̶c̶z̶ó̶w̶!̶

:ptak:
Poproszę w kolorowankach na zielono XD
@kleyo albo Protaras, czyli tam co ty byłeś, albo Polis, czyli drugi koniec wyspy.
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

@Marcins chociażby fakt, że nikt zupełnie nie próbował bronić ani Mateosa., ani Scratcha w żadnym momencie, plus odstrzelili lisiora (na którego teoretycznie rzucili w mordzie KarBara trop) obnażając Mateosa. - mi to wygląda właśnie na brak jakiejś komunikacji między sobą, tak jakby każdy był zostawiony sobie i próbował na własną rękę jakoś przejść tę grę.

@kondi Scratch. Napisał w poście przed linczem, że jest w mafii i okazało się, że... jest w mafii. kleyo idealnie nadawał mi się na OC, ale nie w takiej grze, gdzie któryś z graczy aż tak bardzo się wystawia.
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

Scratch pisze: ndz maja 14, 2023 11:01 am Są rzeczy, które trzeba zrobić, i robi się je, ale nigdy o nich nie mówi. Nie próbuje się ich usprawiedliwiać. Są nie do usprawiedliwienia. Po prostu się je robi, a potem o nich zapomina.
Ten post?

edit: nvm to cytat z Puzo
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

Cytował tez jak zostałem gangsterem, jak dla mnie to nie było przypadku w jego postach
minusek
Posty: 1381
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Asika pisze: pn maja 15, 2023 5:33 pm
minusek pisze: pn maja 15, 2023 2:31 pm Rokoko ksiądz – tak czy nie? Jeśli nim nie był, to mamy dużą przewagę. Jeśli nim był, to dlaczego nie ujawnił się otwarcie w testamencie?
Ech, i to Ty, który zwróciłeś uwagę chłopakom jak zaczęli tworzyć teorie na temat cmc jako pośmiertnego detektywa, teraz robisz to samo z rokoko? Oczywiście, że by się przyznał, jaki sens byłby w ukrywaniu tego?
Pogadanki o Cmc jako detektywie były bez sensu, ale Ok, niech sobie rozmawiają w takim kontekście. W tamtej sytuacji nie spodobały mi się jednak teksty co mafia może zrobić z ta rolą, co wprowadzało zamieszanie i grało na niekorzyść miasta. I wyglądało mi to tez trochę na próbę wciągnięcia w to detektywa.

Z ksiedzem jest trochę inaczej, bo na tapet wskakuje potencjalnie winny Zenek. Nie zdziwiłoby mnie, gdyby rokoko napisał po grze, ze jego ostatnie zdanie testamentu bylo przecież oczywiste. Raczej nie, ale… dla mnie pozostawia to cząstkę wątpliwości.

Ciekawe jest tez to, ze wydawało się ze naimad jest pewniakiem na dzisiaj, a nagle komentarz za komentarzem ze wskazaniem na Zenka.
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

Ja swojego głosu nie zmieniłem i po cichu nadal liczę na tego pewniaczka.
Awatar użytkownika
Forumowa Mafia
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 8:03 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Forumowa Mafia »

That is not dead which can eternal lie, / And with strange aeons even death may die

naimad9 – (*) - winny

naimad9 – 4 (damikor, liso7, Asika, Gehu)

Bury Zenek – 3 (minusek, vini639, kleyo)

kleyo – 2 (Skurwibak, Bury Zenek)

Asika – 1 (kondi)
Marcins – 1 (naimad9)
minusek – 1 (Marcins)

====================================

naimad9 ma czas na napisanie testamentu do najbliższego linczu.

Lista Graczy:
1. cmc – 4. lincz Miasta
2. kleyo
3. Marcins
4. Goldschmidt
5. liso7
6. damikor
7. Bury Zenek
8. Asika
9. Scratch – 6. lincz Miasta
10. Mateos. – 3. lincz Miasta
11. KarBar – 1. mord Mafii
12. minusek
13. vini639
14. kondi (Chain)
15. naimad9 – 7. lincz Miasta
16. Macarena – 1. lincz Miasta
17. RevolPL – Punkty Karne
18. rokoko – 3. mord Mafii
19. lisior – 2. mord Mafii
20. Skurwibak
21. Gehu
22. Antura – 5. lincz Miasta
23. Gondola. – 2. lincz Miasta


Zaczynamy głosowanie ósme. Potrwa ono do jutra, do 21:00. Głosujecie na PW, które wysyłacie do mnie. W temat wpisujcie g8, a w treść nick gracza, który waszym zdaniem powinien zginąć w jutrzejszym linczu.

Punkty karne:
1,5 punktu karnego (za brak wpisu lub głosu):
Skurwibak – 4,5
Gehu – 3
naimad9 – 1,5
Goldschmidt – 1,5 (+1,5 za brak głosu)
kondi (Chain) – 0,5


Spis treści:
1. mord – strona 2.
1. lincz – strona 4.
2. lincz – strona 6.
2. mord – strona 6.
3. lincz – strona 11.
4. lincz – strona 17.
3. mord – strona 17.
5. lincz – strona 21.
6. lincz – strona 24.
4. mord – strona 24.
Ostatnio zmieniony pn maja 15, 2023 7:28 pm przez Forumowa Mafia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

No bardzo dziękuję ziomeczki moje z miasta. :*

@Goldschmidt co tam z tą środą? :D
Ostatnio zmieniony pn maja 15, 2023 7:25 pm przez damikor, łącznie zmieniany 1 raz.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

ŁATWO
minusek
Posty: 1381
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Wtf
ODPOWIEDZ