Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Goldschmidt pisze: ndz maja 14, 2023 7:30 pm rokoko za kogo modliłeś się przy 1 i 2 mordzie?
Powoli, powoli.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Japa w kubeł, daj mu napisać posta :ptak:
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Zrobię kolorki, tylko dzieci uśpie.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Lincz 1:
Macarena - 4 (Skurwibak, Gondola., naimad9, Mateos.)
rokoko - 3 (Antura, Bury Zenek, minusek)
damikor - 2 (Goldschmidt, Asika)
kondi - 2 (kleyo, lisior)
Antura - 1 (liso7)
cmc - 1 (vini639)
Gehu - 1 (damikor)
Gondola. - 1 (Marcins)
kleyo - 1 (kondi)
Scratch - 1 (rokoko)
vini639 - 1 (Scratch)

Lincz 2:
Gondola. – 3 (Asika, Mateos., lisior)
Antura – 2 (liso7, Marcins)
Bury Zenek – 2 (Goldschmidt, minusek)
cmc – 2 (kondi, vini639)
kondi – 2 (cmc, kleyo)
Mateos. – 2 (damikor, Gehu)
kleyo – 1 (Antura)
lisior – 1 (naimad9)
RevolPL – 1 (Gondola.)
rokoko – 1 (Scratch)
Scratch – 1 (rokoko)
vini639 – 1 (Bury Zenek)

Lincz 3:
Mateos. – 5 (rokoko, kleyo, minusek, damikor, Gehu)
Antura – 4 (liso7, Scratch, Marcins, cmc)
cmc – 2 (kondi, vini639)
naimad9 – 2 (Goldschmidt, Asika)
Asika – 1 (Mateos.)
kleyo – 1 (Skurwibak)
Marcins – 1 (Bury Zenek)
minusek – 1 (naimad9)

Lincz 4:
cmc – 4 (Bury Zenek, kondi, Antura, vini639)
Antura – 4 (liso7, Marcins, cmc, minusek)
naimad9 – 3 (damikor, rokoko, Asika)
Scratch – 2 (kleyo, Gehu)
kleyo – 1 (Skurwibak)
kondi – 1 (Goldschmidt)
Marcins – 1 (Scratch)
minusek – 1 (naimad9)

Lincz 5:
Antura – 10 (damikor, Asika, Bury Zenek, kondi , rokoko, Marcins, kleyo, minusek, liso7, vini639)
Asika – 1 (Gehu)
Bury Zenek – 1 (Scratch)
kleyo – 1 (Skurwibak)
kondi – 1 (Goldschmidt)
minusek – 1 (naimad9)

Lincz 6:
Scratch – 7 (kleyo, Gehu, Goldschmidt, damikor, Marcins, minusek, rokoko)
kleyo – 3 (Skurwibak, Scratch, Asika)
Skurwibak – 2 (Bury Zenek, liso7)
Asika – 1 (kondi)
Bury Zenek – 1 (vini639)
minusek – 1 (naimad9)

Zapraszam do analizy. Tak na szybko, to jeśli rokoko miał rolę, to co za zbieg okoliczności, że głos mafiozy przesądził o tym, że odpadł Macarena, a nie rokoko :) Swoją drogą jeśli rokoko był księdzem, to wiedziałby, że się za siebie modlił, a jego posty nie wyglądały jakby wiedział, że już po nim, ale tego się dowiemy z testamentu :)
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

kleyo pisze: ndz maja 14, 2023 7:48 pm Zrobię kolorki, tylko dzieci uśpie.
Dwójka już uśpiona :loool:
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

Co mi się nasuwa na szybko:

Lincz 5:
Antura – 10 (damikor, Asika, Bury Zenek, kondi , rokoko, Marcins, kleyo, minusek, liso7, vini639)
Asika – 1 (Gehu)
Bury Zenek – 1 (Scratch)
kleyo – 1 (Skurwibak)
kondi – 1 (Goldschmidt)
minusek – 1 (naimad9)

Ktoś z trzech muszkieterów Skurwibąk, Gold i namid9 - głosowanie pojedyncze.
Reszta poszła w masówkę no i ja za sugestią cmc. Taktyka mafii mogła być mieszana, a więc cześć wpina się pod masówkę i część idzie w pojedyncze głosy, tak jak to zrobił winny Scratch. 2 do 2? Jeszcze jeden z solistów i 2jka w masówie? Taki przypuszczenie moje.

Kto nam mało daje? naimad9 i Skurwibąk za wiele się ni udzielają. Można to podpiąć pod taktykę jaką prezentowali nam Scratch i Mateos. Gold coś tam pisze coś tam kmini. Na ten moment nie mam głównego podejrzanego i nie mówię, że to jeden z dwójki wymienionych.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

kleyo pisze: ndz maja 14, 2023 8:11 pmSwoją drogą jeśli rokoko był księdzem, to wiedziałby, że się za siebie modlił, a jego posty nie wyglądały jakby wiedział, że już po nim
Toć nie miałby zielonego pojęcia czy wdepnął i trafił modlitwą OC tak czy tak.
Dlatego jeżeli nim był to modły nr 1 i 2 są istotne.

Ale nieważne, po prostu można pospekulować, bo nudne w chuj takie granie na
miastowy a: "ok jedziemy w drugiego z remisu, trzeba sprawdzić"
miastowy b: "no dobra"
*niewinny*
miastowi a i b obaj: "icoteras"
Po opisach też swoją drogą wygląda że w mafii jest przynajmniej jeden 'kreatywny' lolek od pisania mordów małymi literami na odwal.
A wariantów gdzie mordowanie tego samego drugi raz pod rząd nie ma sensu też jest kilka.
liso7
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 09, 2021 11:28 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: liso7 »

Gehu pisze: ndz maja 14, 2023 8:39 pm
Kto nam mało daje? naimad9 i Skurwibąk za wiele się ni udzielają. Można to podpiąć pod taktykę jaką prezentowali nam Scratch i Mateos. Gold coś tam pisze coś tam kmini. Na ten moment nie mam głównego podejrzanego i nie mówię, że to jeden z dwójki wymienionych.
Jeden i drugi głosowali w na Makarene w linczu numer 1, naimad jako ostatni, ciekawe. Jeśli któryś z nich jest w mafii, to serio dziwnie to pograli. Myślę, że warto to sprawdzić, zwłaszcza że mamy troche oddechu po trafieniu.
E: bonk ma 4,5 pkt karnych, ciekawe czy coś napisze do linczu...
Ostatnio zmieniony ndz maja 14, 2023 8:56 pm przez liso7, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

No to zobaczmy co tu mamy za agentów.

@Marcins
Między 21:15, a 21:22 wysłałeś 4 posty.
Najpierw tłumaczysz jakiś tam problem, a potem mega kombos, powrót z delegacji, potem pomoc po pożarze. Nie chcę być złośliwy, ale daj link do jakieś zbiórki, pomożemy Twojemu ziomeczkowi z miasta. Tyle, żeby ta zrzutka zweryfikowana była, bo chyba byś nie żartował o jakiś ludzkich dramatach dla gry?
Marcins pisze:Jest kurwaaa! Nieogar nowicjusza taki sam jak tych co nie maja czasu!
Tak rozbudowany post w tej samej minucie co wynik linczu, wygląda jakbyś miał to gotowe na wypadek gdy Scratch padnie (były na to przesłanki, ale myślę że nikt się nie spodziewał, że dostanie aż tyle głosów)
Marcins pisze:Pieknie sie scratch dzisiaj wystawil po tym jak go wywolalem :skromny:
Ta, wszyscy sobie teraz przypisujcie zasługi. Napisałeś:
Jeszcze mnie zastanawia Scratch, dlaczego jak szlismy w anture i np ja od 2 linczow, to zamiast dobic ja , poszedles w moja strona.
Jakis konkretny trop na mnie czy jak?
I nawet go nie zawołałeś @ albo cytatem. Jak takie coś nazywasz wystawieniem, to brzmi to bardzo podejrzanie.

I kończysz takim kwiatkiem:
Marcins pisze:Ja dzisiaj tez pozno, ale nie mialem wyklarowanego glosu do momentu odpowiedzi scratcha na moj post. Zreszta przenalizowalem jego gre i wczesniej podbnie sie tlumaczyl, ze nowy itp.
Czyli jednocześnie czekałeś na jego odpowiedź, która spowodowała że podjąłeś decyzję o głosowaniu, ale podkreślasz, że jednak już wcześniej miałeś jego grę przeanalizowaną. Zresztą jego odpowiedź też nic nowego nie wnosi do tematu, zresztą byłeś 3 od końca, to po co się tłumaczyć?

Twoje głosowania to najpierw niewinny Gondola (lincz nr 1, w linczu nr 2 już go nie ubiłeś), potem 4 z rzędu głosowania na Anturę, którx ( :D ) całkowicie zmienił swój styl gry między tymi linczami. Ty jednak twardo, tak jakbyś wiedział coś więcej niż zwykły miastowy.

Powiem Ci Marcin, że wcześniej w ogóle nie miałem Cię na radarze, chyba przyjrzę się jeszcze Twoim poprzednim postom.

Popatrzmy na drugiego gagatka @vini639
vini639 pisze: ndz maja 14, 2023 7:18 pmW końcu.
Jak to kurwa w końcu? Idzie nam całkiem nieźle, na 6 linczy uwaliliśmy 2 mafiozów (skuteczność 33%), a w ostatnich 4 mamy 2 celne strzały, a ten jeden niecelny wyniknął z powodu remisu.

Popatrzyłem też na Twoje poprzednie posty i np. tam jakaś akcja z nieznajomością regulaminu. Oj, chyba już kiedyś ktoś w mafii robił jakieś takie akcje.

Głosowanie w sumie trochę podobne do Marcina, od samego strzela w niewinnego cmc, jak go już nie ma to uwala Anture i teraz głosuje na Burego Zenka. Co ciekawe na viniego w 1 linczu głosował Scratch, a w linczu nr 2 Bury Zenek (który swoją drogą identycznie jak Scratch wali za każdym razem kogoś innego). Widzę tutaj trochę takich analogii, że z czwórki Scratch, Bury, Marcins i vini639 regularnie głosują między sobą. W KAŻDYM LINCZU SĄ POJEDYNCZE GŁOSY MIĘDZY TĄ CZWÓRKĄ. Trzeba by policzyć czy zawsze jest zawsze 1 taka para czy zdarza się więcej. Jeśli to jest idealnie 1 para, to chyba znalazłem mafię :D Trzeba sprawdzić co tam Bury Zenek pisał ciekawego, ale to może trochę później.
Goldschmidt pisze:Toć nie miałby zielonego pojęcia czy wdepnął i trafił modlitwą OC tak czy tak.
No, ale przecież wie za kogo modlił się w poprzednim mordzie, gdzie zablokował mafię, a teraz to nawet już wie czy mafia ubiła drugi raz tego samego (raczej tak) czy jednak nie.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

po co sprawdzać skurwibaka? naprawde mam wrażenie, ze gość sobie jaja robi z gry, a jest zajęty czym innym albo kim innym :D nie zdziwię się, jak jutro odpadnie, a poza tym imo jest czysty. naimad to co innego, bardzo możliwe, a kolorki i ogólnie cały dzisiejszy dzień utwierdza mnie w przekonaniu, że Bury Zenek jest w mafii. Jeśli chodzi o Asikę, to mam po dzisiejszym dniu wątpliwości, gdyż nie jestem pewien czy poszliby w dwójkę (lub ewentualnie trójkę) w kleyo.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Oddech po trafieniu może szybko ulecieć, bo z trafieniem ostatniego mogą być ciężary. Zależy jak to rozplanowali. Poki co jeden cichociemny, a drugi troll, ktory w dodatku co głosowanie szedł w kogoś innego.
IMO któryś z nich gra wyraźnie z miastem. Jest jeden, którego gra wydaje się prawie idealna, ale to na pewno nie na teraz.

Co do modlitwy, to jeśli rokoko był księdzem i modlił się za siebie, za kogoś, za siebie, to tego „za kogoś” trzeba jak najszybciej sprawdzić jako potencjalnego OC. Oczywiście będą się pojawiać wątpliwości ze mafia nie zagrałaby aż tak odważnie i od razu go uwaliła po sprawdzeniu, ale mimo wszystko należałoby to zweryfikować.

Ale spokojnie, księżulek może jeszcze być z nami. Inaczej dlaczego rokoko miałby się nie przyznać wcześniej i wystawić nam te osobę do wcześniejszego sprawdzenia? I tak widział ze leci wiec byłoby to z deka nielogiczne.

Jest jeszcze jedna opcja, ale nie ma co strzępić języka.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Wkurwiłem się trochę, że zająłem dzisiaj drugie miejsce w linczu, a teraz wiedząc że Scratch był winny mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że mord z serduszkiem miał na celu skierować podejrzenia na mnie. Kto nie bywa na discordzie, ten może nie wiedzieć, ale przy okazji meczów Realu praktycznie przy każdym golu rywalizuję z Scratchem o to kto pierwszy wyśle serduszko. Oboje mamy bogaty pakiet kanałów sportowych w efekcie mamy trochę szybszy przekaz meczów od reszty i trochę spoilerujemy. Przy czym, Scratch regularnie trollu udając, że jest gol itp. ja robiłem tak kiedyś (Kaban się nabrał na hattrick Mariano :D), ale od ponad roku tak nie robię i moje serduszka zawsze są prawdziwe.

Więc:
❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

minusek pisze: ndz maja 14, 2023 9:05 pmAle spokojnie, księżulek może jeszcze być z nami. Inaczej dlaczego rokoko miałby się nie przyznać wcześniej i wystawić nam te osobę do wcześniejszego sprawdzenia? I tak widział ze leci wiec byłoby to z deka nielogiczne.

Jest jeszcze jedna opcja, ale nie ma co strzępić języka.
Przecież nie musiał lecieć. Mafia nie ma pojęcia czy trafia modlitwą w księdza czy kogoś innego. W standardowym systemie 'abab' podejrzewaliby że tak, i pewnie rozsądne jest zrobić 'double-tap' ale tak być nie musi i ksiądz sam z siebie może równie dobrze wyjść z założenia, że nie ma po co się ujawniać skoro nie są pewni. Ryzykowne ale nic pewnego, a w testamencie i tak powie to co ma do powiedzenia. Dlatego ten twój wcześniejszy post zakładający że jest tak a nie inaczej był dziwny.

W ostatniej edycji mistrzowałem i KarBar modlił się za siebie dopiero w 3 mordzie, a w 2 uratował hugh. Nie pamiętam nawet czy odstrzelili go dwa dni później czy nie.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Ale nie patrzysz od drugiej strony. Mafia wie kogo chciała zabić i ksiądz wie za kogo się modlił. Przecież to jest pewne ze mafia ponowiła głos wiec jeśli ksiądz zablokował sam siebie, to miał pewność ze odpadnie w kolejnym mordzie.

E: na pewno odstrzelili, inaczej to nie miałoby sensu.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Patrzę. Mafia nie musi myśleć, że blokował sam siebie wobec czego nie musi ponawiać głosu. Szczególnie po ostatniej edycji byłyby wątpliwości dot. niestandardowego głosowania.

Co nie znaczy że ktokolwiek pamięta jak to się tam odbyło i opierał na tym decyzję.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

@kleyo jeśli stwierdzasz, że jeden niewinny w linczu poleciał z powodu remisu, a potem mówisz, że "uwalam Anture" to coś mi się tutaj gryzie. Skąd miałem wiedzieć, że Antura jest niewinna? tak, po testamencie cmc nawet przeszło mi przez myśl, by głos oddać na Asike, bo również mi się nie podoba jej gra, ale stwierdziłem, że po tym jak mocno zawiodłem w pierwszych dniach skupiając się na niewinnym cmc, pójdę za głosem większości. Więc tak naprawdę, odpuść sobie analizę 5. linczu miasta, skup się na pozostałych i jeśli wyjdzie Ci, że jestem w mafii, zagłosuj na mnie. Jeśli się uda zlinczować, mocno się zdziwisz.

A Scratch był na moim radarze od kilku dni, tak samo jak jest na nim Bury Zenek, więc dziś w zasadzie wybór ograniczył się jedynie do ww. trójki. I wybrałem Burego, gdyż był jedynką. Nadal nią jest. Czy się mylę, czas pokaże, liczę że tym razem nie, gdyż to by oznaczało skuteczność 0%, przez co mocno zacznę w siebie wątpić.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Goldschmidt pisze: ndz maja 14, 2023 9:25 pm Patrzę. Mafia nie musi myśleć, że blokował sam siebie wobec czego nie musi ponawiać głosu. Szczególnie po ostatniej edycji byłyby wątpliwości dot. niestandardowego głosowania.

Co nie znaczy że ktokolwiek pamięta jak to się tam odbyło.
Nie ma znaczenia, bo mafia ma na celu eliminację wybranego osobnika i jeśli raz jest ten osobnik jest zablokowany, to drugi raz mafia wie ze ma otwarta drogę do zabójstwa i nikt tego nie zablokuje. Nie widzę choćby małej furtki po co mieliby zrezygnować z ubicia tej wytypowanej osoby kosztem innej. Przecież jeśliby zaczęli kombinować, to znów mogliby zostać zablokowani, a ta osoba ktora została pierwotnie ochroniona, (o której wiedzieli tylko oni i ksiądz) mogłaby być dalej chroniona i tu już wchodziłaby gra mafia-ksiadz. Czyli kazdy ruch mafii poza ponowieniem zabójstwa byłby po prostu głupi.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Nie byłby głupi. Byłby bardziej ryzykowny. I tyle.

Wyłącz na chwilę swoją włoskość w mózgownicy.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Byłby głupi i to bardzo, bo kolejnym efektem byłaby 100% pewność księdza do niewinności danego osobnika (przyjmując ze nie modlił się za siebie, ale przecież mafia o tym nie wie o ile nie pomodlił się wcześniej za oc)

Nie chce mi się nawet rozkminiac sytuacji, w której mafia „szuka” i odpuszczę takiego delikwenta. Jeśli widzisz coś więcej, to dasz znać po zakończeniu gry.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Wielu rzeczy tobie się w tej mafii nie chce rozkminiać, a przy innych się wręcz dwoisz i troisz, np. lincz nr 3.

Do meritum - kto jutro?
Skoro mamy poduchę to sprawdziłbym kolegów z pierwszych głosowań. Skurwibak kolekcjonuje punkty więc raczej niewinny. Odstrzeliłbym naimada dla pewności i wrócił do ewentualnych typów rokoko później.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Ok, widzę furtkę, ale prawdopodobieństwo jest bardzo małe, a i tak nie wiem czy ostateczny bilans zysków i strat wyszedłby lepiej dla mafii. Ryzyko wydaje się za duze.

E: chociaż bilans zysków i strat pewnie wyszedłby im na plus jeśli mieliby pewność, ale musiałoby się naprawdę dużo rzeczy nałożyć wiec prawdopodobieństwo takiego czegoś jest maluteńkie wiec w zasadzie pozostawmy to w teorii. A jeśli miałoby to byc ryzyko na podstawie obserwacji i „raczej”, to tak jak napisałem, ryzyko za duże.
Ostatnio zmieniony ndz maja 14, 2023 10:24 pm przez minusek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Goldschmidt pisze: ndz maja 14, 2023 10:01 pm Odstrzeliłbym naimada dla pewności i wrócił do ewentualnych typów rokoko później.
Jak ostatnio uwaliliśmy kogoś dla pewności, to niezbyt dobrze na tym wyszliśmy. Poczekam co moim podejrzani powiedzą i pewnie kogoś z nich wybiorę, choć może rokoko coś tam jednak zaproponuje ciekawego.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Nie mam już weny jak obwinić minuska za Anturę (choć w linczu nr 4 też się podczepiał nie mając pewności co w owym głosowaniu zrobić...) więc powiem tylko że mam nadzieję iż przetestowanie mojego przeczucia byłoby mniej bolesne :dokuczacz:

No i może być to swoista pokuta, że to przeze mnie mafiozo naimad przeżył tak długo bo niesłusznie nie doprowadziłem do trzystronnego remisu.

Plus jeżeli jest winny to mamy kondiego na tacy, bo jako jedyny (poza mną, hehe) najmocniej odwodził od pomysłu że w 1 linczu głosowali parami.
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Skurwibak »

kurczę, ni mom czasu, Kleyo przez Twoją flaszkę zagrałem w to :x
Kleyo w Mafii
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Trzeba było tego nie pisać, byś odpadł i miał spokój. Ewentualnie głosu nie wysyłaj.
ODPOWIEDZ