Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Gehu
Posty: 375
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

kondi pisze: ndz maja 14, 2023 2:51 pm Tak sobie luzno popatrzylem na glosowania do tej pory.
1. Skurwibak i naimad9 sa dla mnie na ten moment czysci.
2. damikor i gehu wrecz przeciwnie. Tylko pytanie czy w g3 pakowaliby sie w swojego Mateosa we dwojke. W g2 tez jako jedyni glosowali na Mateosa. Ustawka pod pozniejsze alibi?
3. Gold i Asika tez pachna czerwonoscia. Gold dopiero dwa ostatnie glosowania sie uspokoil i wali we mnie, tak to pierwsze 3 to 3 rozne osoby, gdzie widzial ze raczej nikt z tych osob sprawdzony nie bedzie. I tak plynie.
4. minusek pierwsze 4 glosowania tez na rozne osoby. Antura to Antura, male ma dla mnie znaczenie, wiadomo bylo ze poleci
1. Niewinni bo?
2. Czekaj, bo Damikor pytał o Discorda mafii. Kurwa serio takie coś Ci wpadło do głowy? xD I jeszcze bym o tym później pisał i nawiązywał do tego? Robił sobie pod górkę?
3. Dla mnie bardziej Asika, ale mam za mało, żeby wprost to napisać - na razie obserwacja.
4. Minusek zamienił się ze Scratchem między G3 i G4, tego nie wyłapałeś? Czy może nie chciałeś?

Ogólnie wymieniłeś połowę osób i w sumie nic to nie daje, więcej zamieszania niż pożytku.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

@minusek kolejny raz brniesz w to samo, a juz Cie wyjasnialem, ze pialem w ciagu dnia o anturze i moj kolejny glos byl taki sam. Ewdientnie krecisz na mnie, ale zaginasz przy tym rzeczywistosc i ukrywasz fakt, ze w 2 linczu na anturze glosowalem bardzo wcześnie. No ale tak nie pasuje Ci do teorii, wiec najlatwiej pominac
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: rokoko »

DISCLAIMER: Każdego, kogo męczyła moja rozmowa z minuskiem, może sobie ten post odpuścić.

@minusek, przypominam, że wysłałem ten post w kontekście twojej prośby o wykazanie czarno na białym, że na świeczniku znajdowali się, obok Mateosa, naimad, Antura i cmc. Nie prosiłeś mnie, żebym ci wykazał, że cała trójka jest bardziej na świeczniku niż Mateos, czy to, że są pewniakami. Twoje własne słowa:
minusek pisze: sob maja 13, 2023 4:28 pm Pokaz mi posty po zabiciu Gondoli, w których na świeczniku był naimad, Antura i cmc. Pokaz mi te deklaracje. Czarno na białym. Przekonaj mnie faktami.
No ale żeby było śmieszniej:
minusek pisze: ndz maja 14, 2023 5:42 pm cmc
[...]
- czyli mamy 2 pewne głosy i tyle (vini i kondi)

Naimad
- damikor wcześniej głosował na Mateosa, który dodatkowo ubił jedną osobę, dalej o niej pisał (tak, o naimadzie również) więc dlaczego miałby zmienić głos? Mógł, ok, ale sam widzisz jak to wygląda
- Gold wymienił 3 cichociemnych więc też nie za bardzo widzę tutaj deklarację
- twój głos nie był jasny i to było 50/50 z Mateosem.
- cała trójka wymieniała równorzędnie Mateosa, więc cała ta analiza z nim jest przez ciebie podkolorowana sam nie wiem po co

Czyli tak jak napisałem: cmc miał 2 zdeklarowane głosy, a Naimad nie był żadnym typem.
- cmc ma dwa pewne głosy, i tyle. Tyle samo ile miał Mateos.

- naimad nie był ŻADNYM typem. Przyznał ci damikor, przyznałem ci ja, że rozważaliśmy go w tym samym stopniu co Mateosa i to była ostatecznie decyzja 50/50. Gold wymienił 3 cichociemnych, więc nie ma deklaracji, mimo iż na naimada ostatecznie zagłosował, rokoko i damikor wymieniają po dwóch cichociemnych, ale to już jest deklaracja na tego jednego, bo ostatecznie na niego zagłosowali.

- jeśli minusek liczy głosy, w których ktoś na równi wymienia naimada9 z Mateosem jako pewniaki na Mateosa to spoko, jeśli zaś rokoko liczy głosy w których ktoś na równi wymienia naimada9 z Mateosem to jest to podkolorowane.
minusek pisze: ndz maja 14, 2023 5:42 pm OK, przyznaję, że Antura była bardziej na świeczniku niż mi się wydawało, czytając wcześniej te posty. Szczególnie jeden osobnik wygląda tu bardzo dziwnie, a i głos oddał dość późno.
Przyjmuję przeprosiny, między nami już spoko. :skromny: :skromny: :skromny:

Tyle z mojej strony na ten temat, nie zamierzam się dalej kopać.

e: a jednak. Tych deklaracji na Mateosa miałeś również dwie. I to nawet nie jest clou całej sprawy. Over and out.
Ostatnio zmieniony ndz maja 14, 2023 7:03 pm przez rokoko, łącznie zmieniany 2 razy.
minusek
Posty: 1383
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

@Marcins dużo różnych rzeczy piszesz. A dlaczego tak pozno ten głos?

@Gehu zamienił się… :D wiem ze faceci są zazwyczaj wzrokowcami i w sumie akurat ułożenie głosów ułożyło się kapitalnie, ale tez pasowałoby sie zastanowić. Napisałeś dzień temu, ze w głosowaniu na Mateosa jest maks 1 podejrzany, a teraz sam głosujesz na 1 z tych 4 osób poza tobą. Jaka jest w tym logika? Rozumiem, ze jakbym bym sprawdzony przez detektywa, to tez szukałbym we mnie OC?

E: @rokoko deklaracje.
kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

Gehu pisze: ndz maja 14, 2023 6:39 pm
kondi pisze: ndz maja 14, 2023 2:51 pm Tak sobie luzno popatrzylem na glosowania do tej pory.
1. Skurwibak i naimad9 sa dla mnie na ten moment czysci.
2. damikor i gehu wrecz przeciwnie. Tylko pytanie czy w g3 pakowaliby sie w swojego Mateosa we dwojke. W g2 tez jako jedyni glosowali na Mateosa. Ustawka pod pozniejsze alibi?
3. Gold i Asika tez pachna czerwonoscia. Gold dopiero dwa ostatnie glosowania sie uspokoil i wali we mnie, tak to pierwsze 3 to 3 rozne osoby, gdzie widzial ze raczej nikt z tych osob sprawdzony nie bedzie. I tak plynie.
4. minusek pierwsze 4 glosowania tez na rozne osoby. Antura to Antura, male ma dla mnie znaczenie, wiadomo bylo ze poleci
1. Niewinni bo?
2. Czekaj, bo Damikor pytał o Discorda mafii. Kurwa serio takie coś Ci wpadło do głowy? xD I jeszcze bym o tym później pisał i nawiązywał do tego? Robił sobie pod górkę?
3. Dla mnie bardziej Asika, ale mam za mało, żeby wprost to napisać - na razie obserwacja.
4. Minusek zamienił się ze Scratchem między G3 i G4, tego nie wyłapałeś? Czy może nie chciałeś?

Ogólnie wymieniłeś połowę osób i w sumie nic to nie daje, więcej zamieszania niż pożytku.
Pisalem ze to bardziej pode mnie sobie glosne mysle; pisze to zapamietuje. Zostales oddelegowany zeby mnie zdyskredytowac? :> gdzies cos mi siadlo? :>
Jak ktos pamieta, niech zacytuje ten post, ktos tutaj pisal o tym detektywie, ze koniecznie poniedzialek wieczor max. Ciekawy jestem.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

kondi pisze: ndz maja 14, 2023 7:00 pm Jak ktos pamieta, niech zacytuje ten post, ktos tutaj pisal o tym detektywie, ze koniecznie poniedzialek wieczor max. Ciekawy jestem.
Najpierw Antura, a potem Gold.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Gehu
Posty: 375
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

minusek pisze: ndz maja 14, 2023 6:57 pm @Gehu zamienił się… :D wiem ze faceci są zazwyczaj wzrokowcami i w sumie akurat ułożenie głosów ułożyło się kapitalnie, ale tez pasowałoby sie zastanowić. Napisałeś dzień temu, ze w głosowaniu na Mateosa jest maks 1 podejrzany, a teraz sam głosujesz na 1 z tych 4 osób poza tobą. Jaka jest w tym logika? Rozumiem, ze jakbym bym sprawdzony przez detektywa, to tez szukałbym we mnie OC?
To, że napisałem nie znaczy że tak jest. Równie dobrze może być 2 lub zero? Nie da się głosować na 2 na raz xD. Mam zmienić typ na Ciebie? Bardziej skłaniam się ku głosowaniu na @Scratch o czym z resztą już pisałem. Może i się uczepiłem, ale wydaje mi się to podejrzane po prostu. A może to po prostu nieogar nowicjusza w wykonaniu Scratcha?
minusek
Posty: 1383
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Już po 21. To trochę niedobrze, bo myslalem ze lecisz we mnie i to trochę spowodowało mój głos. Ale Ok, jest coś do sprawdzenia.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

@minusek jakbys tak to ogarnal jak trzeba to patrz, glosowalem na anture ktora miala 4 glosy w lincz i tyle mial tez cmc, ja sie deklarowalem na kogo glosuje i robilem to 3 lincze jeden po drugim.
A dlaczego gloswalem pozniej to Ci odpowiem, wracalem z delegacji, a potem pomagalem ziomeczkowi sprzatac bo mu sie firma zjarala i dopiero po robocie ok 20 wyslalem glos.
Awatar użytkownika
Forumowa Mafia
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 8:03 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Forumowa Mafia »

Don't scratch my face
Don't scratch my face
My face
My face
My face
My face
I'm all dressed up again
Here comes the brand new me


Scratch – (*) - winny

Scratch – 7 (kleyo, Gehu, Goldschmidt, damikor, Marcins, minusek, rokoko)

kleyo – 3 (Skurwibak, Scratch, Asika)

Skurwibak – 2 (Bury Zenek, liso7)

Asika – 1 (kondi)
Bury Zenek – 1 (vini639)
minusek – 1 (naimad9)

==========================================

Scratch ma czas na napisanie testamentu do najbliższego linczu.

Lista Graczy:
1. cmc – 4. lincz Miasta
2. kleyo
3. Marcins
4. Goldschmidt
5. liso7
6. damikor
7. Bury Zenek
8. Asika
9. Scratch – 6. lincz Miasta
10. Mateos. – 3. lincz Miasta
11. KarBar – 1. mord Mafii
12. minusek
13. vini639
14. kondi (Chain)
15. naimad9
16. Macarena – 1. lincz Miasta
17. RevolPL – Punkty Karne
18. rokoko
19. lisior – 2. mord Mafii
20. Skurwibak
21. Gehu
22. Antura – 5. lincz Miasta
23. Gondola. – 2. lincz Miasta


Zaczynamy głosowanie siódme. Potrwa ono do jutra, do 21:00. Głosujecie na PW, które wysyłacie do mnie. W temat wpisujcie g7, a w treść nick gracza, który waszym zdaniem powinien zginąć w jutrzejszym linczu.

Punkty karne:
1,5 punktu karnego (za brak wpisu lub głosu):
Skurwibak – 4,5 (+1,5 za brak postu)
Gehu – 3
naimad9 – 1,5
kondi (Chain) – 0,5


Spis treści:
1. mord – strona 2.
1. lincz – strona 4.
2. lincz – strona 6.
2. mord – strona 6.
3. lincz – strona 11.
4. lincz – strona 17.
4. mord – strona 17.
5. lincz – strona 21.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

Jest kurwaaa! Nieogar nowicjusza taki sam jak tych co nie maja czasu!
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

W końcu.
minusek
Posty: 1383
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Powiem tyle, klarowniej się nie dało.

Ale trudno jest zaufać w tej grze i gdyby nie to, ze myslalem ze mogę poleciec, to nie wiem czy bym to zrobił.
Gehu
Posty: 375
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

Mordo człowieku kimkolwiek jesteś - wiesz co z tym zrobić.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

Pieknie sie scratch dzisiaj wystawil po tym jak go wywolalem :skromny:
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Świetnie, ale teraz już na pewno po mnie...

Jak zginę dzisiaj, to niech ktoś zrobi ładną kolorowankę, bo ja będę tworzył testament.
Ostatnio zmieniony ndz maja 14, 2023 7:22 pm przez kleyo, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
minusek
Posty: 1383
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Mój głos poszedł o 20:31.
Awatar użytkownika
Forumowa Mafia
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 8:03 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Forumowa Mafia »

mvp out. Nielubimy kolorowanek

rokoko – (*)

====================================

rokoko ma czas na napisanie testamentu do najbliższego linczu.

Lista Graczy:
1. cmc – 4. lincz Miasta
2. kleyo
3. Marcins
4. Goldschmidt
5. liso7
6. damikor
7. Bury Zenek
8. Asika
9. Scratch – 6. lincz Miasta
10. Mateos. – 3. lincz Miasta
11. KarBar – 1. mord Mafii
12. minusek
13. vini639
14. kondi (Chain)
15. naimad9
16. Macarena – 1. lincz Miasta
17. RevolPL – Punkty Karne
18. rokoko – 3. mord Mafii
19. lisior – 2. mord Mafii
20. Skurwibak
21. Gehu
22. Antura – 5. lincz Miasta
23. Gondola. – 2. lincz Miasta


Trwa głosowanie siódme. Potrwa ono do jutra, do 21:00. Głosujecie na PW, które wysyłacie do mnie. W temat wpisujcie g7, a w treść nick gracza, który waszym zdaniem powinien zginąć w jutrzejszym linczu.

Punkty karne:
1,5 punktu karnego (za brak wpisu lub głosu):
Skurwibak – 4,5
Gehu – 3
naimad9 – 1,5
kondi (Chain) – 0,5


Spis treści:
1. mord – strona 2.
1. lincz – strona 4.
2. lincz – strona 6.
2. mord – strona 6.
3. lincz – strona 11.
4. lincz – strona 17.
4. mord – strona 17.
5. lincz – strona 21.
6. lincz – strona 24.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

Ja dzisiaj tez pozno, ale nie mialem wyklarowanego glosu do momentu odpowiedzi scratcha na moj post. Zreszta przenalizowalem jego gre i wczesniej podbnie sie tlumaczyl, ze nowy itp.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1727
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

:loool:

Ok. Elo klejczyk
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Przeżyłem :) ale jak te 3 głosy na mnie to mogliście sobie darować :P
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

damikor pisze: sob maja 13, 2023 7:55 am Ale jakie ustawki, o ile Cmc nie wyskoczy z jakimś detektywowaniem, to mamy obowiązek zweryfikować ten remis. I nie ma co tego przeciągać. A nawet jeśli wyskoczy... to imho i tak musimy sprawdzić Anturażego, bo istnieje cień szansy na niespodziewanego OC. Tak że krótka piłka z mojej strony.

A co do Scratcha, patrząc po głosowaniach i postach - zajmuje on miejsce Mateosa na mojej liście "brak głosu na niego to jakaś aberracja". Nawet Naimad9 może w tym momencie poczekać - chociaż w sumie nie robi mi dużej różnicy który z nich poleci pierwszy.
Ha, ale zmanipulował wszystkich do głosowania. :potwor:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1727
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

rokoko za kogo modliłeś się przy 1 i 2 mordzie?
Gehu
Posty: 375
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

Kleju jak jeszcze żyjesz to może zrób kolorwankę 8-)

Czekamy na testament Bawarczyka.
ODPOWIEDZ