Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

kondi pisze: czw maja 11, 2023 1:36 pm
vini639 pisze: czw maja 11, 2023 12:39 pm
Pora zlinczować kogoś, kto naprawdę jest w mafii, możecie iść w kondiego (czyli uwierzyć w teorię kleya) albo w cmc, albo po prostu strzelać jak do tej pory, co pewnie znów będzie równało się z tym, że poleci jakiś miastowy, bo mafia dołoży swoje 2 głosy, a my nie posuniemy się ani o kawałek do przodu.
Teoria kleya to moj 1 post w dziwnej godzinie przy PIERWSZYM linczu. Zobaczcie ile jeszcze osob ma karne i to jakie liczby juz kreca. Malo kto albo nikt sie do nich nie przypierdziela.
minusek pisze o taktyce. Moja w sumie jest prosta i opiera sie na banalnej kwesti, czyli tym ze wiem iz jestem miastowym, kleyo z cmc sie doczepili na starcie(ten 1, ten 2 troche pozniej) a ich argumenty uwazam za smieszne, obydwoje wiec mi smierdza. Na ten moment cmc mocniej, stad moj glos juz na niego oddalem wczoraj w nocy. Reszte zachecam do tego samego. Jesli sie okaze ze cmc niewinny, to potem wiadomo, lece ja. Dwa dni, dwoch gosci i wiele sie wam wyjasni. Lepsze to niz pojedyncze rozdawanie glosow..IMHO.
cmc pisze: wt maja 09, 2023 11:46 pm
Gdybym był księdzem, modliłbym się za kleyo.

Bo kleyo jest OC i dostanie nick ksiedza na tacy? ;)
Dlatego też nie wierzę w tę teorię i idę dalej w stronę cmc.
Bury Zenek
Posty: 0
Rejestracja: ndz wrz 04, 2022 11:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Bury Zenek »

Gold,
Średnia, co teraz? :p

A tak wgl to jaki jest dokładnie zarzut wobec mnie? Głosowania? Czyli co dokładnie? xD
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Teraz wsadź ją sobie w szparę między zębami, będziesz mieć wykałaczkę ;)

Nic osobistego. Cały sekret tej gry to strzelanie i ocenianie strzelających.
Bury Zenek
Posty: 0
Rejestracja: ndz wrz 04, 2022 11:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Bury Zenek »

Nie mam szpary między zębami :p

No ok, niech będzie.
Awatar użytkownika
Antura
Posty: 0
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 5:17 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Antura »

Na którego ślizgera dzisiaj głosować? Posłucham się dzisiaj Starej Gwardii :3
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Skurwibak »

Kleyoooooo :ptak:
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

Mimo braku pewności lecę dalej w to samo. Średnio z czasem na głębsze analizy.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

kondi pisze: czw maja 11, 2023 1:36 pm Teoria kleya to moj 1 post w dziwnej godzinie przy PIERWSZYM linczu. Zobaczcie ile jeszcze osob ma karne i to jakie liczby juz kreca. Malo kto albo nikt sie do nich nie przypierdziela.
No nie mów, że każdego dnia mam Ci tłumaczyć, że nie liczy się godzina itp. tylko Twoja reakcja. Zawsze lubiłem być aktywny w grze od początku, więc szukam byle punktu zaczepienia, żeby sprawdzić reakcję. Twoja była nad wyraz alergiczna, ale przyznam że w końcu zacząłeś coś kombinować i jakoś argumentować. Gdybyś wtedy po mojej delikatnej sugestii, odpisał coś innego to pewnie moja opinia byłaby inna. Choć wtedy nadal zostają te Elektryczne Gitary. Ale skoro zacząłeś coś pisać, to na ten lincz Ci odpuszczam i głosuję na kogoś innego, ale żebyś sobie nie myślał, że spadłeś z tego mojego podium.
kondi pisze: Bo kleyo jest OC i dostanie nick ksiedza na tacy? ;)
Gdyby to było takie proste, to wszyscy gracze umarliby z nudów. Owszem jestem zaskoczony wypowiedzią cmc, ale wyjaśniać to można na wiele sposobów:
1. Tak jak piszesz, czyli obaj z cmc jesteśmy w mafii, ja jestem OC, ksiądz jest debilem i głosuje jak mu cmc kazał
2. Cmc jest detektywem, sprawdził mnie, wyszło - niewinny i założył, że sporo wnoszę do gry, więc warto mnie chronić
3. Cmc jest doświadczonym graczem bez roli, ale na podstawie moich postów uznał, że jestem niewinny, więc warto mnie chronić
4. Cmc jest w mafii (może nawet OC) i pisząc takiego posta chce, żeby miasto mnie ubiło
5. Ja jestem detektywem, sprawdziłem cmc, założyliśmy antymafię i on próbuje mnie chronić
6. Ja jestem w mafii, cmc jest niewinny, ale stwierdził, że tym sposobem namówi miasto na głosowanie na mnie
7. Przejąłem konto cmc i udaję go
itp. itd.

Co ciekawe praktycznie każda z tych opcji powoduje wątpliwości i to jest w tej grze piękne.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Bury Zenek
Posty: 0
Rejestracja: ndz wrz 04, 2022 11:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Bury Zenek »

Antura pisze: czw maja 11, 2023 3:22 pm Na którego ślizgera dzisiaj głosować? Posłucham się dzisiaj Starej Gwardii :3
Moje top 3 to jest marcins, mateos i skurwibak.

No i IMO warto by było rozważyć odjebanie Revola. I tak jest bezużyteczny a warto by było sprawdzić czy nie mafia. Safe option.
Ostatnio zmieniony czw maja 11, 2023 4:38 pm przez Bury Zenek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Ok zmieniam głos.
Bury Zenek
Posty: 0
Rejestracja: ndz wrz 04, 2022 11:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Bury Zenek »

Yyy... Thx :buzki:
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Skurwibak »

Bury Zenek pisze: czw maja 11, 2023 4:36 pm
Antura pisze: czw maja 11, 2023 3:22 pm Na którego ślizgera dzisiaj głosować? Posłucham się dzisiaj Starej Gwardii :3
Moje top 3 to jest marcins, mateos i skurwibak.

No i IMO warto by było rozważyć odjebanie Revola. I tak jest bezużyteczny a warto by było sprawdzić czy nie mafia. Safe option.
Czemu ja?
Bury Zenek
Posty: 0
Rejestracja: ndz wrz 04, 2022 11:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Bury Zenek »

Bo odnoszę wrażenie jakbyś przemykał po cichutku obok gry.
Ostatnio zmieniony czw maja 11, 2023 5:17 pm przez Bury Zenek, łącznie zmieniany 1 raz.
Bury Zenek
Posty: 0
Rejestracja: ndz wrz 04, 2022 11:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Bury Zenek »

Bury Zenek pisze: czw maja 11, 2023 4:36 pm
Antura pisze: czw maja 11, 2023 3:22 pm Na którego ślizgera dzisiaj głosować? Posłucham się dzisiaj Starej Gwardii :3
Moje top 3 to jest marcins, mateos i skurwibak.

No i IMO warto by było rozważyć odjebanie Revola. I tak jest bezużyteczny a warto by było sprawdzić czy nie mafia. Safe option.
Do tej trójki dorzuciłbym jeszcze viniego
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Skurwibak »

Bury Zenek pisze: czw maja 11, 2023 5:16 pm Bo odnoszę wrażenie jakbyś przemykał pp cichutku obok gry.
Nope, co jakiś czas coś sie tam odzywam.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

Dzisiaj bez wiekszych rozkmin, biore to samo co wczoraj. Jestem przekonany, ze te zmiany decyzji, pogladow nie sa przypadkowe.
@Bury Zenek jakies wieksze rozkminy co do mnie, czy zwykly strzal?
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

Goldschmidt pisze: czw maja 11, 2023 2:01 pm jedyne dwie osóbki susujące mnie za 'ostrożność' (jakbym grał inaczej od innych edycji xD sklerotycy)
No niestety, ja raczej nie pamiętam kto miał jaki styl gry, mógłbyś mi wmówić, że przecież nigdy nie napisałeś więcej niż jeden post dziennie i byłabym skłonna uwierzyć, natomiast lekkie popchnięcie i już jak ładnie zaczynasz się udzielać. Propsuję.
naimad9 pisze: czw maja 11, 2023 9:58 am Poszedłem zgodnie ze swoimi słowami albo to tak celowo, gdzie miałem na myśli odwróconą logikę towarzyszącą pierwszemu linczowi. Myślałem, że te słowa są oczywiste, ale jak widać muszę to objaśnić.
Przyznam, że spędziłam jakieś pięć minut próbując rozgryźć o co chodzi w tym wytłumaczeniu. Ale chyba już ogarniam. Chyba.

Oskarżenia pomiędzy kondim a kleyem zaczynają mi przypominać wyreżyserowane przepychanki słowne pomiędzy mafiozami, którzy skupiając się na sobie nie muszą już brać udziału w reszcie rozgrywki. A kiedy jeden z nich padnie, drugi będzie miał idealne alibi, że przecież on zawsze tego drugiego podejrzewał. Chodźcie pooskarżać trochę innych, czujemy się wykluczeni z Waszej zabawy.

Antura jak widzę poddała się już całkiem w swoim osądzie. Już nie niekatywni (mimo że na żadną taką osobę nie głosowała), nie osoby z nieistniejących testamentów, teraz to już niech ktoś inny za nią zadecyduje.
Gehu pisze: czw maja 11, 2023 3:33 pm Mimo braku pewności lecę dalej w to samo. Średnio z czasem na głębsze analizy.
A znajdziesz czas jeszcze w tej edycji?

O proszę, jeszcze jedna osoba w podobnej tonacji:
Marcins pisze: czw maja 11, 2023 5:31 pm Dzisiaj bez wiekszych rozkmin, biore to samo co wczoraj.
Jakieś zgranie panowie?
Scratch pisze: czw maja 11, 2023 9:39 am Dawniej myślałem, że to wysiłek fizyczny potrafi zmęczyć, lecz to nieprawda. Strach wyniszcza, odbiera chęci do życia oraz apetyt.
Każdy kolejny post tego gracza coraz ciężej się czyta. Zabawa w Paulo Coelho dwa tematy w bok.
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Asika pisze: czw maja 11, 2023 5:40 pm No niestety, ja raczej nie pamiętam kto miał jaki styl gry, mógłbyś mi wmówić, że przecież nigdy nie napisałeś więcej niż jeden post dziennie i byłabym skłonna uwierzyć, natomiast lekkie popchnięcie i już jak ładnie zaczynasz się udzielać. Propsuję.
Służę pomocą.
Na kogo głosujesz?
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

Zapytaj mnie za godzinę.
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

Asika pisze: czw maja 11, 2023 5:40 pm
Oskarżenia pomiędzy kondim a kleyem zaczynają mi przypominać wyreżyserowane przepychanki słowne pomiędzy mafiozami, którzy skupiając się na sobie nie muszą już brać udziału w reszcie rozgrywki. A kiedy jeden z nich padnie, drugi będzie miał idealne alibi, że przecież on zawsze tego drugiego podejrzewał. Chodźcie pooskarżać trochę innych, czujemy się wykluczeni z Waszej zabawy.

Ja sie jeszcze przepycham i glosuje od dwoch dni, na byc moze jeszcze jednego Twojego ziomka z mafii, tzn cmc ;)
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

No spoko, tylko pamiętaj, że mafiozów jest piątka.
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

@Asika zadne zgranie ot przypadek, a zaraz sprawdze czy wylapalas zgarnie w kolorach, tak o z ciekawości
Awatar użytkownika
cmc
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 24, 2023 9:37 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: cmc »

Głos na Anturę, Asikę lub kondiego nie będzie głosem straconym, zapewniam.

Vini, czemu się tak na mnie uwziąłeś?
Bury Zenek
Posty: 0
Rejestracja: ndz wrz 04, 2022 11:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Bury Zenek »

Skurwibak pisze: czw maja 11, 2023 5:17 pm
Bury Zenek pisze: czw maja 11, 2023 5:16 pm Bo odnoszę wrażenie jakbyś przemykał pp cichutku obok gry.
Nope, co jakiś czas coś sie tam odzywam.
Może. Takie po prostu odniosłem wrażenie. Może to twoje wskoczenie na kleyo też mi się wydało dosyć podejrzane.
Marcins pisze: czw maja 11, 2023 5:31 pm Dzisiaj bez wiekszych rozkmin, biore to samo co wczoraj. Jestem przekonany, ze te zmiany decyzji, pogladow nie sa przypadkowe.
@Bury Zenek jakies wieksze rozkminy co do mnie, czy zwykly strzal?
Podobnie co kolega wyżej, wrażenie ślizgania się obok gry.
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

Marcins pisze: czw maja 11, 2023 6:13 pm @Asika zadne zgranie ot przypadek, a zaraz sprawdze czy wylapalas zgarnie w kolorach, tak o z ciekawości
Ym, raczej nie, jakich kolorach?
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
ODPOWIEDZ