Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Skurwibak »

minusek pisze: śr maja 10, 2023 5:39 am
Skurwibak pisze: wt maja 09, 2023 11:47 pm Bo śledziłem +- poprzednie odsłony 😶 a Macarena sam się napatoczył :?

E. + strzeliłem jak na amatora przystało czyli niecelnie
O której głosowałeś?
O 15:27.

Dla mnie do sprawdzenia przy najbliższej okazji jest Kleyo, dziwnym trafem wziął za szmaty Kondiego, który pewnie też jest w Mafii i robi jako ich podpucha, że Kleyo niby jest miastowym, jeśli się okaże, że Kleyo jest w Mafii, a Kondi winny lub nie to następni w kolejce powinni być Ci, którzy ich bronią.
Nie ze mną takie numery gagatki :skromny:

A Macarena mnie nie lubi bo zagłosowałem na niego z dupy w 1 dzień :bezradny:
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gondola. »

rokoko pisze: śr maja 10, 2023 11:51 am A jakbyś określił swoją rolę w tej edycji?
miastowy II pot. «ktoś, kto pochodzi z miasta lub mieszka w mieście»
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: rokoko »

Nom, wiele więcej nie można o tobie powiedzieć. Podobnym miastowym byłeś w 15. edycji.
Awatar użytkownika
lisior
Posty: 0
Rejestracja: wt maja 02, 2023 6:23 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: lisior »

rokoko pisze: śr maja 10, 2023 10:25 am Właśnie ja tego kompletnie nie kupuję. Prześledźcie sobie temat. Może ja odniosłem jakieś mylne wrażenie, ale przecież trop na Lisiora został błyskawicznie publicznie zinterpretowany jako przynęta rzucona dla miastowych przez mafię. Więc jeśli nagle na podstawie tego tropu rzuciliby się na niego w nadziei, że zatopią swoje głosy w masówce, to ja swoje podejrzenia skierowałbym w pierwszej kolejności na te właśnie głosy. Oczywiście jakby była masówka, to na niewiele by się to zdało, ale właśnie mafiosi musieli wyczuć pismo nosem i kompletnie odpuścić podpinanie się pod Lisiora, bo po panującej narracji stwierdzili, że nic z tego nie będzie. Co zrobili zamiast tego? Nie wiem, ale...
Trochę pisałem o tym wczoraj, i chciałbym wierzyć ze tym ich trochę odstraszyłem :P

O co chodzi z tym sugerowaniem modlitwy za kleyo przez cmc i kleya? Jakis inside joke? Bo mi to trochę wygląda na próbę nakierowania (być może świeżego gracza) księdza na OC. Czemu mafia miałaby celować teraz w kleya, przecież nie będą tolerować braku aktywności, on się w ten klucz nie łapie.
kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

cos tam naskrobie.

oh no pisze o wczesnej godzinie a ja niby nocny :mysli: . Wolny dzien sobie wzialem bo mi kuchenke IRL przywozili do poludnia. Niby nie musze sie tlumaczyc ale ktos by sie zaraz doczepil ze nagla zmiana.
kleyo pisze: pn maja 08, 2023 9:30 pm Swoją drogą, czy naprawdę tak doskonalę znasz dyskografię Elektrycznych Gitar, że zapominając o grze i chcąc napisać cokolwiek, byle nie dostać kary, to wrzucasz akurat tytuł albumu, gdzie jednym z przebojów jest utwór "Jestem z miasta"? Czy może, jednak miałeś już przygotowaną odpowiedź, tylko stwierdziłeś, że gracza z punktem karnym nie będą podejrzewać?
Bardzo dobrze dyskografii nie znam, ale te piosenke przecie zna kazdy. Nie chcialem wklejac linku yt czy kopiowac tekstu, poprostu taka zagrywka, coby kazdy musial to wklepac w google ;)
Scratch pisze: pn maja 08, 2023 10:29 pm
kondi pisze: pn maja 08, 2023 8:10 pm 1992
Elektryczne Gitary
Wielka Radosc
23 maja 1992 roku w eksplozji na autostradzie niedaleko Palermo zginął Giovanni Falcone, wielki symbol walki z mafią. Czyżby kondi chciał nam powiedzieć, że wszyscy tak zginiemy, a on będzie czerpał z tego wielką radość?
To byloby cos :D
kleyo pisze: wt maja 09, 2023 5:08 pm
Goldschmidt pisze: wt maja 09, 2023 7:09 am Jeżeli w linczu poleci Chain za 3 linijki byle gówna to będzie wiadomo na kogo głosować :lol:
Nawet gdyby to była 1 linijka to niewiele by zmieniało. Mógł sobie tam napisać co chciał, bo problemem jest to, że napisał posta o 22:10 (czyli jeszcze gorzej, bo to nie 20 minut tylko 11 minut spóźnienia, żeby nie dostać punktów) i jednocześnie w te 11 minut wymyślił takie powiązanie.

W sumie jeśli przychylić się do tezy rokoko (możliwe, że ktoś wcześniej już też to podchwycił, ale teraz jego posta widziałem), że mafia nie ogarnia to można założyć, że nie sprawdzili czy każdy coś napisał. Tyle, że musieliby jednocześnie nie ogarniać, ale pamiętać poprzednią edycję.

W ogóle pechowe jest to, że nie mamy tej bazy wiedzy w postaci starego forum, bo nie można sprawdzić jak ktoś grał w poprzednich edycjach, nie można sprawdzić jak ktoś zwykle pisze, ba nawet niektórzy pozmieniali nicki i zapominam że kondi to nie jakiś nołnejm (bez urazy) tylko Chain. Tyle, że znowu nie pamiętam jak Chain zwykle grał.
Ja chaotycznie, ze 2 albo 3 edycje gralem, raz mafia a raz chyba ksiadz. No i mam problem z przecinkami. Co do tego czasu i tych godzin, tknelo mnie ze juz gra jest, nawet dostalem przypomnienie na discordzie od FM, potem sie obudzilem i wio cos napisalem, wyzej tlumaczylem. Nie dziwie sie ze zwrociles na to uwage, bo to w sumie moze faktycznie troszke smierdziec, no ale..
Macarena - (*) - niewinny

Macarena - 4 (Skurwibak, Gondola., naimad9, Mateos.)
Tu kryje sie jeden mafiozo moim zdaniem. Wiecej nie, nie szliby w ubicie kogos grupowo juz w 1 linczu. Ciezko wybrac wiec strzelal nie bede ktory to.
cmc pisze: wt maja 09, 2023 11:46 pm

Kondi chyba liczy, że o nim zapomnimy, mój głos już na pewno na niego w najbliższym linczu. Zaraz wysyłam.

O prosze. A to wczesniej jakos mnie podejrzewales? Ciekawe. Nagle z cala pewnoscia na mnie. You just made the list.
kleyo pisze: śr maja 10, 2023 4:53 am

Kondi był wczoraj wieczorem, nic nie napisał, tylko jak odpadnie za punkty karne to szkoda linczu na niego. Z drugiej strony gdyby trzymać się podejścia Asiki to lepiej ubić go w linczu, ale ja wolę agresywną grę i tropienie mafiozów, a nie unikanie głosów na podejrzanych.
Wczoraj byl mecz, no ale dobrze ze tak czuwasz nade mna.

Wiem ze to pisanie dla pisania, ale ja swoj status w tym miescie znam. Kleya i cmc, ktorzy ida w moja stronie nie, wiec podejrzewam obydwu :D . Glos na jednego z nich dzis, wysle niedlugo.

EDIT:
@vini639 widze w 1 glosowaniu poszedles w strone cmc, ja tez teraz zdecydowalem sie na niego. Vamos, ktos sie moze jeszcze doczepi i odpalimy na wejsciu 1 mafioze ;)
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

Oho, nagonka? Trochę susowate gościu.

Antura pisze: śr maja 10, 2023 10:38 am Piłowanie osób, które bardziej (niż mniej) losowo zagłosowały na miastowego w dniu 1 to szaleństwo, [..]
Czemu zaraz szaleństwo? To "losowe" głosowanie w pierwszym dniu potrafi być kluczowe. Generalnie z tego co pamiętam (sprawdziłbym, no ale...) pierwsze kilka edycji tej gry wykształciło metę, wedle której mafiozi rzucali swoje głosy na przypadkowe osoby i bardzo starali się unikać sytuacji, w których ich głosy poszłyby na jednego gracza. W pewnym momencie meta się zmieniła, bo sporo osób zaczęło na to zwracać uwagę. Z tego co pamiętam, w edycji bodajże 11. (chyba, nie bierzcie tej liczby za pewnik) Ojciec Chrzestny mojej mafii zaproponował wywrócenie tego do góry nogami i celowe wysyłanie "podwójnych" głosów. Tak że nie zapędzałbym się aż tak bardzo z tą losowością. Każdą z tych osób dobrze byłoby trochę przypiłować. Oczywiście nie mam pojęcia jaką drogę wybrali mafiozi (bo wiecie, my miastowi tego nie możemy wiedzieć, hehe), niemniej nie wykluczałbym, że Macarenę odstrzeliło nawet i dwóch rzezimieszków.

naimad9 pisze: śr maja 10, 2023 11:10 am [...] W Mafii jestem nowy [...]
Przejęzyczenie może być bardzo niebezpieczne. Też ostatnio miałem taką sytuację. Siedziałem z żoną przy śniadaniu... no bardzo przyjemnie, no... grzanki, kawa, jajko. W pewnym momencie poprosiłem żonę o sól...

Ale dobra, nie czepiam się już słówek, bo w końcu przez to oszaleję.
Awatar użytkownika
Scratch
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 7:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Scratch »

Żeby dojść do prawdy, musisz ocenić człowieka i okoliczności. Musisz zaangażować rozum i serce. Tak to wygląda w świecie, w którym kłamstwo jest czymś naturalnym...
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

damikor pisze: śr maja 10, 2023 1:20 pm
naimad9 pisze: śr maja 10, 2023 11:10 am [...] W Mafii jestem nowy [...]
Przejęzyczenie może być bardzo niebezpieczne. Też ostatnio miałem taką sytuację. Siedziałem z żoną przy śniadaniu... no bardzo przyjemnie, no... grzanki, kawa, jajko. W pewnym momencie poprosiłem żonę o sól...
Obrazek
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

naimad9 pisze: śr maja 10, 2023 11:10 am
minusek pisze: wt maja 09, 2023 10:23 pm PS Kto to jest naimad, antura i macarena? Przepraszam, nie siedzę na discordzie, a chciałbym byc choc trochę zaznajomiony w temacie.
Tak jak już kleyo wspomniał jestem ze starego forum, więcej udzielam się na discordzie, od niedawna. W Mafii jestem nowy, także staram się powoli ogarniać co tutaj się dzieje i jak to wygląda. Mój pierwszy typ wydawał się podejrzany po sposobie pisania, ale niestety wyszło strzelanie ślepakami. Postaram się wejść w bardziej przenikliwy tryb.
Dzień dobry. Jak wrażenia po wczorajszym meczu?

Widzę ze to moje pytanie było dla ciebie jak asysta na pusta bramkę: ładnie się przedstawiłeś i tym samym nie musisz się martwić o karne punkty. A z kim konsultowałeś posta? Chyba nikt nie oczekuje przenikliwego trybu, a odrobiny zaangażowania. Lepiej się pośpiesz, bo przyczyniles się do odstrzelenia niewinnej osoby i niedługo możesz znaleźć się na świeczniku.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Scratch pisze: śr maja 10, 2023 1:21 pm Żeby dojść do prawdy, musisz ocenić człowieka i okoliczności. Musisz zaangażować rozum i serce. Tak to wygląda w świecie, w którym kłamstwo jest czymś naturalnym...
Panie Puzo, jesteś moim ulubionym graczem.
Awatar użytkownika
lisior
Posty: 0
Rejestracja: wt maja 02, 2023 6:23 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: lisior »

Gondola. pisze: śr maja 10, 2023 12:06 pm
rokoko pisze: śr maja 10, 2023 11:51 am A jakbyś określił swoją rolę w tej edycji?
miastowy II pot. «ktoś, kto pochodzi z miasta lub mieszka w mieście»
https://sjp.pwn.pl/slowniki/miastowy.html

„na prawdę” tylko ja nie korzystam z SJP? :? Chyba ze miałeś akurat niezamkniętą jeszcze zakładkę z dnia mordu i mimowolnie odpowiedziałeś definicją z tej strony? Jestem w stanie to sobie wyobrazić 😜
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

Gondola. pisze: śr maja 10, 2023 12:06 pm
rokoko pisze: śr maja 10, 2023 11:51 am A jakbyś określił swoją rolę w tej edycji?
miastowy II pot. «ktoś, kto pochodzi z miasta lub mieszka w mieście»
Dziwne, że swoim postem nawiązujesz do mordu mafii posługując się regułką. IMHO w tym momencie wszelkie takie zabiegi ze strony miastowych są grą na szkodę miasta - wprowadzają niepotrzebny chaos. Po co ktoś ma się zastanawiać czy zrobiłeś to bo jesteś butny i pewny swojej gry jako mafiozo, czy zwyczajnie miastowym, który ma na sukces miasta wywalone. W chaosie mafia najlepiej się odnajduje. Plus zwykle upewnia się, że w swoich oskarżeniach kogokolwiek wpuszcza w swoje szeregi jakiegoś kolegę z drużyny, więc obserwowałabym też:
Gondola. pisze: śr maja 10, 2023 11:42 amwśród tych anonimowych pierwszoroczniaków kryje się mafiozo. Mam tu na myśli takie nicki jak Mateos, naimad9, RevolPL czy nawet panna Antura.
Pojawia się tam Antura, która w jednym zdaniu mówi że:
Antura pisze: śr maja 10, 2023 10:38 am Piłowanie osób, które bardziej (niż mniej) losowo zagłosowały na miastowego w dniu 1 to szaleństwo
żeby potem zaraz stwierdzić:
Antura pisze: śr maja 10, 2023 10:38 am Piłować należy każdego
Zatem każdego, ale nie osoby, które pojawiły się w pierwszym linczu :mysli: Skurwibak, Gondola., naimad9, Mateos.... Dwie z tych osób pojawiły się już w poście osoby trzeciej, czyli Gondoli.

Curiouser and curiouser - pomyślała Aśika Casillas, czekając aż kuzynka przymierzy kolejną suknię ślubną.
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

naimad9 - nowy w Mafii i odpalił nam miastowego. Cytowany post głupiomądry? Byłoby to ciekawe mocno :D
Nie upieram się, że wiem że na pewno - ale przypuszczam, że wśród czwórki głosującej na Makarene będzie jeden mafioso.
liso7
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 09, 2021 11:28 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: liso7 »

lisior pisze: śr maja 10, 2023 12:56 pm
rokoko pisze: śr maja 10, 2023 10:25 am Właśnie ja tego kompletnie nie kupuję. Prześledźcie sobie temat. Może ja odniosłem jakieś mylne wrażenie, ale przecież trop na Lisiora został błyskawicznie publicznie zinterpretowany jako przynęta rzucona dla miastowych przez mafię. Więc jeśli nagle na podstawie tego tropu rzuciliby się na niego w nadziei, że zatopią swoje głosy w masówce, to ja swoje podejrzenia skierowałbym w pierwszej kolejności na te właśnie głosy. Oczywiście jakby była masówka, to na niewiele by się to zdało, ale właśnie mafiosi musieli wyczuć pismo nosem i kompletnie odpuścić podpinanie się pod Lisiora, bo po panującej narracji stwierdzili, że nic z tego nie będzie. Co zrobili zamiast tego? Nie wiem, ale...
Trochę pisałem o tym wczoraj, i chciałbym wierzyć ze tym ich trochę odstraszyłem :P

O co chodzi z tym sugerowaniem modlitwy za kleyo przez cmc i kleya? Jakis inside joke? Bo mi to trochę wygląda na próbę nakierowania (być może świeżego gracza) księdza na OC. Czemu mafia miałaby celować teraz w kleya, przecież nie będą tolerować braku aktywności, on się w ten klucz nie łapie.
Ja bym tym opisem mordu się aż tak nie sugerował, dla mnie to wygląda jak naskrobane na kolanie gówno bez większego sensu.
Druga sprawa: o co chodzi z Kleyo? Ubijanie go przez mafię w pierwszych mordach to jakaś tradycja czy co?
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: rokoko »

Yup, kojarzę że dwie ostatnie edycje był ubijany w 1. lub 2. mordzie i zrobił się z tego obiegowy żart. Jak we wcześniejszych edycjach było, to już pojęcia nie mam.

@naimad9, chciałbym żeby to była jakaś nieśmiałość czy cholera wie co, no ale w każdym razie źle to wygląda, jak lecą pewne sugestie w twoją stronę, widać że wchodzisz na forum i w żaden sposób na to nie reagujesz. Nawet jak jesteś miastowym, który znalazł się w nieodpowiednim miejscu, w nieodpowiednim czasie, to nie chcesz się jakoś wykazać, polecieć z hukiem?

@Scratch jakie następne gangsterskie/mafijne odwołania kulturowe szykujesz po dzisiejszym linczu i mordzie?

Nie wiem na ten moment na kogo zagłosuję, waham się obecnie między trzema kandydatami.
naimad9
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 09, 2021 8:48 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: naimad9 »

Kurwa w pracy syf, przychodzę, odpalam ponownie forum i tutaj też syf xd

Próbuję ogarnąć co tutaj się dzieje (stąd też sprawdzam więcej niż piszę), pierwszy strzał to był typowy pierwszy strzał, czyli bardziej na czuja niż jakieś analizy.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

liso7 pisze: śr maja 10, 2023 2:55 pm Druga sprawa: o co chodzi z Kleyo? Ubijanie go przez mafię w pierwszych mordach to jakaś tradycja czy co?
Jak już pisałem, żałuję że nie mamy dostępu do starych mafii. Już nie pamiętam w ilu edycjach brałem udział, ale myślę że coś ok. 8, z tego 2 razy zostałem zabity w pierwszym mordzie, raz chyba w drugim, 2-3 razy byłem w mafii i chyba tylko raz się zdarzyło że pograłem więcej niż 5 mordów (ale do końca gry będą miastowym nigdy nie dotrwałem).

Choć jest też druga, już lepsza tradycja, teraz nie jestem pewien, ale wydaje mi się (jak ktoś pamięta, niech mnie oświeci, bo sam chciałbym wiedzieć) że nigdy nie zostałem zabity w linczu jeśli byłem niewinny. Czyli albo ubijało mnie miasto gdy byłem mafiozą albo ubijała mnie mafia (i to raczej prędko), ale jak mówię nie mogę teraz tego sprawdzić na pewno.

Nie rozumiem dlaczego Skurwibak i kondi jesteście zdziwienie, piszecie że nagle poszedłem w kondiego itp. Przecież jasno wyargumentowałem dlaczego i w zasadzie wszyscy o tym wiedzieli (przecież kondi, Ty sam napisałeś że się do Ciebie dowalam i dlatego głosujesz na mnie), więc nie wiem gdzie tu jakaś nagłość.

Z tych głosujących na Makarene, to najbardziej śmierdzi Mateos, jak sam niewinny wskazał w testamencie, często tu przesiaduje, a niewiele wnosi. Skurwibak mi trochę zalatuje mafią, ale zupełnie nie z powodu tego głosowania, bo oni się znają i to było głosowanie w stylu Asiki na damikora czyli jesteśmy jakimiś tam kolegami, to sobie na niego zagłosuje i podejrzewam, że on sam nie chciał żeby jego kolega teraz padł.

Co do zaskakującego braku głosów na lisiora to prawdę mówiąc wczoraj wydawało się, że padnie w linczu, tyle że teraz mamy dwie opcje:
1. Lisior jest w mafii, ale mafia nie chciała tak szybko kogoś tracić, więc policzyli że dostanie jakieś 3 głosy, to może uda się nam kogoś innego uwalić (wtedy np. po 2 osoby głosujące na Makarene czy rokoko (przy obu było wiadomo że ktoś na nich głosuje)
2. Lisior jest niewinny i mafia nie chciała przyczynić się do śmierci niewinnego
Tyle, że nie wiadomo która opcja jest bliższa prawdy.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Bury Zenek
Posty: 0
Rejestracja: ndz wrz 04, 2022 11:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Bury Zenek »

Roko walnąłem tak szczerze mówiąc dlatego że w kogoś trzeba było strzelić, nie wiem, może mnie kiedyś czymś wkurzył na forum... xD W sumie zdziwiło mnie że dostał tyle głosów.

W każdym razie przekonała mnie teza że nie powinno się ładować w aktywnych, więc tym razem chyba przypierdole po prostu w jakiegoś no nate'a.

Kto to jest kondziu?

O ile dobrze pamiętam to jak ostatnio grałem z Anturażem, to wtedy był chłopem. Don't get me wrong, nie chcę tutaj wyjść na transfoba ;)
RevolPL
Posty: 0
Rejestracja: wt maja 02, 2023 10:03 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: RevolPL »

W miasto porą gdy już światła dnia zgasną
I pora zasnąć my w podróż miasto jak ogród
księżyc noc spokój nic się nie dzieje
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: rokoko »

My mamy jakoś oceniać te teksty? Nie rozumiem.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

Moze chlop jest swiezo przed matura
Mateos.
Posty: 17
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:39 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Mateos. »

kleyo pisze: wt maja 09, 2023 9:24 pm
Mateos. pisze: wt maja 09, 2023 6:35 pm Pierwsza rozgrywka w mafie i permanentny brak czasu to nie jest dobre połączenia.
To, że mało piszesz to nic dziwnego, skoro jesteś nowy. Ale czemu mówisz, o braku czasu skoro i wczoraj i dziś siedziałeś tu po jakieś 2 godziny pod wieczór? Po co kłamać?
W zasadzie to siedziałem chyba nawet dłużej niż 2 godziny pod wieczór. Praktycznie cały czas mam odpalone forum i w wolnej chwili przeglądam różne tematy. Dziś również siedziałem na forum długo, przeglądałem tematy, ale nie miałem czasu prześledzić gry i dopiero teraz miałem czas żeby nadrobić zaległości w tym temacie i odnieść się do Twojego zarzutu o kłamstwa
Awatar użytkownika
cmc
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 24, 2023 9:37 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: cmc »

Antura chce odstrzeliwać cichociemnych, a sam jest cichociemny, za to głosuje na aktywnego rokoko. Łączna liczba odniesień do innych graczy wynosi zero. Żadnych powiązań.
vini639 pisze: śr maja 10, 2023 4:48 am
cmc pisze: wt maja 09, 2023 11:46 pm Gdybym był księdzem, modliłbym się za kleyo.

O ile 4 głosy na Macarenę są zaskakujące, to 3 na rokoko to już rozbój w biały dzień. Jaki sens ma pozbywanie się jednego z najproduktywniejszych graczy? Nawet, jeśli winny, to gadatliwy mafiozo jest bardziej wartościowy z punktu widzenia miasta, niż milczący niewinny.
czyli wraz z kleyo i rokoko jesteście w mafii. Mocna obrona 2 "swoich", rzucenie bezpodstawnych podejrzeń w kierunku kilku mieszkańców dla odwrócenia uwagi, cała trójka bardzo aktywna i zabiegająca o aktywność innych, wszak "na prawdę nie będziemy tolerować braku aktywności".

Może gdzieś pominąłem info, ile mamy mafiosów w grze, druga trochę absurdalna teoria brzmi, że zawarłeś ich wszystkich w twoim poście, choć przychylam się oczywiście bardziej do opcji nr. 1.
Dokładnie tak jest, przejrzałeś mnie.
Asika pisze: śr maja 10, 2023 5:19 am
Forumowa Mafia pisze: wt maja 09, 2023 7:24 pm Macarena - (*) - niewinny
Macarena - 4 (Skurwibak, Gondola., naimad9, Mateos.)
Ciekawe, że wszyscy skupiacie się na głosowaniu na rokoko, a nikt nie przepyta gagatków, którzy zabili właśnie niewinnego mieszkańca miasta. O ile niepytany Skurwibak jakoś się wytłumaczył (jego głos jest pierwszy, randomowy, możliwe że był wysłany zaraz po wymianie zdań pomiędzy nim a Macareną), to kolejne głosy zupełnie z dyńki. Mafiozi, żeby wyeliminować kogokolwiek z miasta musieliby się w tym głosowaniu zgadać. Tak na dobrą sprawę minusek dobrze zwrócił uwagę, że najłatwiej byłoby podpiąć się pod głosowanie na lisiorka, ale nikt tego nie zrobił (oprócz, gdyby nie błąd w głosowaniu, samego minuska...). Ktoś musiał rzucić "chodźcie zagłosujemy na....".
Czyli co, mafia chciała pozbyć się niebezpiecznego Macareny, który grał pierwszy raz?
Awatar użytkownika
Forumowa Mafia
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 8:03 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Forumowa Mafia »

The night is still,
But soft winds fill
And swell the willing sail;
The wind is fair,
The scented air
Brings perfumes from the vale;
Then fly with me,
Across the sea,
And leave the world behind.
For here am I,
To live or die


Gondola. - (*) - niewinny

Gondola. – 3 (Asika, Mateos., lisior)

Antura – 2 (liso7, Marcins)
Bury Zenek – 2 (Goldschmidt, minusek)
cmc – 2 (kondi, vini639)
kondi – 2 (cmc, kleyo)
Mateos. – 2 (damikor, Gehu)

kleyo – 1 (Antura)
lisior – 1 (naimad9)
RevolPL – 1 (Gondola.)
rokoko – 1 (Scratch)
Scratch – 1 (rokoko)
vini639 – 1 (Bury Zenek)

==========================================

Gondola. ma czas na napisanie testamentu do najbliższego linczu.

Lista Graczy:
1. cmc
2. kleyo
3. Marcins
4. Goldschmidt
5. liso7
6. damikor
7. Bury Zenek
8. Asika
9. Scratch
10. Mateos.
11. KarBar – 1. mord Mafii
12. minusek
13. vini639
14. kondi (Chain)
15. naimad9
16. Macarena – 1. lincz Miasta
17. RevolPL
18. rokoko
19. lisior
20. Skurwibak
21. Gehu
22. Antura
23. Gondola. – 2. lincz Miasta


Zaczynamy głosowanie trzecie. Potrwa ono do jutra, do 21:00. Głosujecie na PW, które wysyłacie do mnie. W temat wpisujcie g3, a w treść nick gracza, który waszym zdaniem powinien zginąć w jutrzejszym linczu.

Punkty karne:
1,5 punktu karnego (za brak wpisu lub głosu):
RevolPL – 4,5 (1,5 za brak głosu)
Gehu – 3
Skurwibak – 1,5 (1,5 za brak głosu)
cmc – 1,5
kondi (Chain) – 0,5


Spis treści:
1. mord - strona 2.
1. lincz – strona 4.
Awatar użytkownika
Forumowa Mafia
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 8:03 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Forumowa Mafia »

❤️

lisior – (*)

====================================

lisior ma czas na napisanie testamentu do najbliższego linczu.

Lista Graczy:
1. cmc
2. kleyo
3. Marcins
4. Goldschmidt
5. liso7
6. damikor
7. Bury Zenek
8. Asika
9. Scratch
10. Mateos.
11. KarBar – 1. mord Mafii
12. minusek
13. vini639
14. kondi (Chain)
15. naimad9
16. Macarena – 1. lincz Miasta
17. RevolPL
18. rokoko
19. lisior – 2. mord Mafii
20. Skurwibak
21. Gehu
22. Antura
23. Gondola. – 2. lincz Miasta


Trwa głosowanie trzecie. Potrwa ono do jutra, do 21:00. Głosujecie na PW, które wysyłacie do mnie. W temat wpisujcie g3, a w treść nick gracza, który waszym zdaniem powinien zginąć w jutrzejszym linczu.

Punkty karne:
1,5 punktu karnego (za brak wpisu lub głosu):
RevolPL – 4,5
Gehu – 3
Skurwibak – 1,5
cmc – 1,5
kondi (Chain) – 0,5


Spis treści:
1. mord - strona 2.
1. lincz – strona 4.
2. lincz – strona 6.
ODPOWIEDZ