Zabawa w Prezesa

Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Zabawa w Prezesa

Post autor: Crawler »

Cześć,

wracam z propozycją odświeżenia zabawy, którą udało się (z mniejszym lub większym sukcesem) przeprowadzić dwa razy na poprzednim forum (i Discordzie, w głównej mierze).

Celem przypomnienia oraz wprowadzenia dla nowych twarzy:

Wszyscy biorący udział w zabawie wcielają się w rolę "prezesów", którzy założyli nowy klub i muszą dobrać skład.

Odbywa się to poprzez draft -
pierwszy uczestnik zabawy dostaje listę graczy, których może dołączyć do swojej drużyny. Wybiera jednego piłkarza, po czym kolejny uczestnik dokonuje swojego wyboru. Lista trafia dalej, aż każdy wybierze po jednym zawodniku. Wtedy rozpoczynamy wybór od końca - to jest ostatni uczestnik wybiera ponownie, i tak dalej. Powtarzamy cały cykl wyboru, aż każdy z uczestników dobierze skład składający się z od 16 do 22 zawodników + menadżer (liczba jest do ustalenia, zależeć to będzie głównie od systemu rozgrywek i liczby uczestników).

Po drafcie przystępujemy do clou zabawy, czyli symulacji. Wprowadzam dane waszych dobranych zespołów do Football Managera (poza tym możecie wybrać kolory zespołu i nazwę). Tworzę ligę - i symuluję sezon w FMie, składając wam potem raport ze wszystkiego co się wydarzyło: wszelkie statystyki, tabele, wyniki. Nagrywam również wszystkie rozgrywane mecze i wrzucam na Youtube'a.

W trakcie drugiej edycji często spotykaliśmy się również w parę osób, aby oglądać wspólnie mecz - wtedy ja, albo inny współorganizator, streamuje na żywo lub "z kasety" mecz dla reszty. To był jeden z ciekawszych aspektów drugiej edycji i moim zdaniem bez próby powtórzenia tego trudno będzie odtworzyć podobną, dobrą atmosferę.

Poza draftem wasz wkład ogranicza się jedynie do "obserwowania" co wysymuluje gra, więc nie macie większego wpływu na to, co się dzieje - dlatego nazywam to "zabawą w prezesa", który układa klocki na początku - i na tym się kończy jego udział.

W międzyczasie zbierałem różne pomysły na rozwój Zabawy - większy wkład graczy, ciekawsze systemy rozrywek, kompleksowość, jakieś inne bajery... Ostatecznie uznałem jednak, że ze względu na znacznie bardziej ograniczony mój czas - a i ze względu na to, że chciałbym, aby Zabawa utrzymała swój status minimalistycznej... po prostu zabawy - nie chciałbym wprowadzać znaczących zmian. Wszystko co zwiększałoby szczegółowość rozgrywki wymagałoby dokooptowania kilku organizatorów.

Draft prawdopodobnie miałby miejsce na Discordzie - musielibyśmy zebrać się w jednym miejscu, w jednym czasie na około dwie - trzy godziny.

/

Jestem zaopatrzony w FM2022 - na tej wersji odbyłaby się 3. Edycja.

Na początku chciałbym zobaczyć, ilu chętnych udałoby się zebrać - od tego uzależniam dalsze kroki.
Ze względu na ograniczenia czasowe z mojej strony, przygotowania do zabawy, jak i sama zabawa - wydłużyłyby się w czasie. Dlatego chcę przeprowadzić to bardziej na spokojnie, mieć czas na zastanowienie się i odpowiednie wdrożenie.

Ze względu na odzew zainteresowania:
- potrzebuję co najmniej 8 graczy - wtedy rozegralibyśmy ligę (56 meczów razem, 14 meczów na drużynę);
- przy 10 graczach byłoby najtrudniej zrobić sensowne rozgrywki - proponuję podział na 2 grupy po 5 zespołów; najlepsze 4 z obu grup awansują do ćwierćfinałów (54 meczów razem, minimum 8 meczów na drużynę);
- przy 12 graczach - proponuję podział na 2 grupy po 6 zespołów; najlepsze 4 z obu grup awansują do ćwierćfinałów (74 mecze, minimum 10 meczów na drużynę);
- przy 14 graczach - wolałbym uniknąć tej liczby graczy i ograniczyć się wtedy do 12 lub rozszerzyć do 16;
- przy 16 graczach - proponuję podział na 4 grupy po 4 drużyny; najlepsze 2 z czterech grup awansują do ćwierćfinałów (62 mecze, minimum 6 meczów na drużynę).

Jak widzicie, w swoich obliczeniach kieruję się także liczbą meczów, które może rozegrać każda drużyna. Oczywiście najlepsze drużyny rozegrają ich więcej, ale zwracam uwagę na to, aby każdy był odpowiednio zaprezentowany. Niemniej, mimo wprowadzenia 2. edycji drabinki "przegrywów" optowałbym za tym, aby nie iść w tym kierunku w tej edycji. To dodatkowe 14 meczów do nagrania, dodatkowa praca w edytorze (gdzie i tak potrzebowałbym pomocy @kleyo), a uważam, że zainteresowanie tymi meczami było raczej niskie.

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag służę pomocą - zarówno tutaj, jak i na discordzie.
Jestem otwarty na opinie.

/

Jednocześnie chciałbym uzyskać w ankiecie Wasze odpowiedzi w kontekście tego, czy wolelibyście rozegrać 3. edycję na zwykłej bazie danych z FM 2022, czy na którejś z historycznych - do FM 2022 dostępne są: baza danych z sezonu 2003/2004, 1992/1993 oraz baza danych legend (podobna do tej z 2. edycji). Bazy danych legend byłyby przeze mnie albo delikatnie zedytowane (żeby uniknąć nierównych szans) lub odpowiednio zaprezentowana dla wszystkich.

/

Proszę również o wstępne zapisy, listę można uzupełniać tutaj lub pisząc do mnie na Discordzie.
Trudno przewidzieć mi dokładny harmonogram zabawy, ale potrzebuję zrobić rekonesans :)
Pamiętajcie jednak, że kiedyś przyjdzie pora na draft - więc liczcie się z zarezerwowaniem jednego wieczora na taką inicjatywę.

3. edycja Zabawy w Prezesa:
1. Crawler
2. Damikor
3. [Zarezerwowane]
Ostatnio zmieniony śr paź 04, 2023 10:47 am przez Crawler, łącznie zmieniany 1 raz.
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Skurwibak »

1. Crawler
2. Damikor
3. [Zarezerwowane]
4. Skurwibak

Co do pomysłów to może opcja z własnym stworzonym menadżerem? W skrócie można rozdzielić jakąś określoną liczbę statystyk, ustawić ulubioną taktykę itp.
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Crawler »

Moim zdaniem niebezpiecznie to wkracza w sferę "organizator musi stać się pół-bogiem", a na to po prostu nie mam czasu.
Ja naprawdę stawiam na formę minimalistyczną, żeby się nie spalić - to naprawdę wymaga pewnego nakładu pracy.
A dodatkowo dla mnie zwyczajnie ciekawiej jest przegrać, ale z myślą, że dobrałem ciekawych ludzi do swojego składu, niż grzebać w opcjach.

Uważam, że Twój pomysł jest ciekawy i ma szansę na rozwój - i chętnie wziąłbym udział w grze tego typu. Po prostu na tym etapie wiem, że dla mnie to nie jest wykonalne.

/

Co do ankiety - prosiłbym o głosowanie wyłącznie użytkowników zainteresowanych Zabawą!
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: lukecik »

No wreszcie.

1. Crawler
2. Damikor
3. [Zarezerwowane]
4. Skurwibak
5. lukecik
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Gondola. »

1. Crawler
2. Damikor
3. [Zarezerwowane]
4. Skurwibak
5. lukecik
6. Gondola.
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: wonderkid_jr »

1. Crawler
2. Damikor
3. [Zarezerwowane]
4. Skurwibak
5. lukecik
6. Gondola.
7. wonderkid_jr
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Goldschmidt »

8. Gold
Bury Zenek
Posty: 0
Rejestracja: ndz wrz 04, 2022 11:30 am

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Bury Zenek »

1. Crawler
2. Damikor
3. [Zarezerwowane]
4. Skurwibak
5. lukecik
6. Gondola.
7. wonderkid_jr
8. Goldschmidt
9 Bury Zenek
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: rokoko »

1. Crawler
2. Damikor
3. [Zarezerwowane]
4. Skurwibak
5. lukecik
6. Gondola.
7. wonderkid_jr
8. Goldschmidt
9. Bury Zenek
10. [Zarezerwowane]
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Sandman »

1. Crawler
2. Damikor
3. [Zarezerwowane]
4. Skurwibak
5. lukecik
6. Gondola.
7. wonderkid_jr
8. Goldschmidt
9. Bury Zenek
10. [Zarezerwowane]
11. Sandman
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: kleyo »

1. Crawler
2. Damikor
3. [Zarezerwowane]
4. Skurwibak
5. lukecik
6. Gondola.
7. wonderkid_jr
8. Goldschmidt
9. Bury Zenek
10. [Zarezerwowane]
11. Sandman
24. kleyo
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Marcins »

1. Crawler
2. Damikor
3. [Zarezerwowane]
4. Skurwibak
5. lukecik
6. Gondola.
7. wonderkid_jr
8. Goldschmidt
9. Bury Zenek
10. [Zarezerwowane]
11. Sandman
24. kleyo
13 MarcinS
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Crawler »

1. Crawler
2. Damikor
3. [Zarezerwowane]
4. Skurwibak
5. lukecik
6. Gondola.
7. wonderkid_jr
8. Goldschmidt
9. Bury Zenek
10. [Zarezerwowane]
11. Sandman
12. kleyo
13. MarcinS
14. liso7
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: madridcampeon »

1. Crawler
2. Damikor
3. [Zarezerwowane]
4. Skurwibak
5. lukecik
6. Gondola.
7. wonderkid_jr
8. Goldschmidt
9. Bury Zenek
10. [Zarezerwowane]
11. Sandman
12. kleyo
13. MarcinS
14. liso7
15. CampNou
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: eltacondedios »

1. Crawler
2. Damikor
3. [Zarezerwowane]
4. Skurwibak
5. lukecik
6. Gondola.
7. wonderkid_jr
8. Goldschmidt
9. Bury Zenek
10. [Zarezerwowane]
11. Sandman
12. kleyo
13. MarcinS
14. liso7
15. CampNou
16. eltacondedios
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Crawler »

Hej, przepraszam - nie zdążyłem wczoraj zaktualizować, ale wieczorem zapisała się 16 osoba, więc lista była zamknięta.

Niemniej, jeśli ktoś zrezygnuje - poinformuję o tym, mam nadzieję, że ta niedogodność Cię nie zrazi :)

W związku z tym popołudniu zacznę przygotowania do draftu - ustalimy miejsce, czas, formę.
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: rokoko »

Obyś był tego wart, Dawidzie.
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Crawler »

Przepraszam za brak odzewu :)
Jak wspomniałem, ze względu na niedomiar wolnego czasu wszystko może się nieco w terminach rozjechać - więc będę potrzebował z Waszej strony odrobiny cierpliwości w tym wszystkim.

Niemniej, mając to na uwadze, chciałbym określić już mniej więcej kiedy możemy przeprowadzić draft. Po drafcie będę potrzebował trochę czasu (więcej niż ostatnio) na wprowadzenie wszystkiego do FMa. Najlepiej, żebyśmy taką dyskusję przeprowadzili na Discordzie, na kanale madridistas.pl (dawne RealMadrid.pl!). Tam też jest założony specjalny temat, widoczny wyłącznie dla uczestników (historycznych uczestników również, na tę chwilę).

Wrzucam listę do draftu - jest ona dość obszerna, tak mi się wydaje, jednak jeśli uznacie, że kogoś brakuje - podrzućcie mi info na PW lub na Discordzie.
Zdaję też sobie sprawę, iż na liście może być sporo "niewiadomych" - wspomogłem się nieco w opracowaniu listy, bo moja wiedza piłkarska wymaga ogółem odświeżenia.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

(Zgodnie z ankietą - gramy w "nowożytności" ;) )
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Skurwibak »

Crawler pisze: ndz wrz 04, 2022 10:29 am Moim zdaniem niebezpiecznie to wkracza w sferę "organizator musi stać się pół-bogiem", a na to po prostu nie mam czasu.
Ja naprawdę stawiam na formę minimalistyczną, żeby się nie spalić - to naprawdę wymaga pewnego nakładu pracy.
A dodatkowo dla mnie zwyczajnie ciekawiej jest przegrać, ale z myślą, że dobrałem ciekawych ludzi do swojego składu, niż grzebać w opcjach.

Uważam, że Twój pomysł jest ciekawy i ma szansę na rozwój - i chętnie wziąłbym udział w grze tego typu. Po prostu na tym etapie wiem, że dla mnie to nie jest wykonalne.

/

Co do ankiety - prosiłbym o głosowanie wyłącznie użytkowników zainteresowanych Zabawą!
Jakby co to mogę to w edytorze ogarnąć, a Ty tylko sobie to dodasz i menagerów rozdzielisz do poszczególnych zespołów. Nawet wstępnie sobie zrobiłem coś takiego:


Imię:
Nazwisko:
Używane imię i nazwisko:
Data urodzenia:
Miasto:
Kraj: Polska(!)
Języki:
-kraj urodzenia 10(maksymalnie)
-plus do rozdzielenia 10 pkt na ile języków się chcę


Obecne umiejętności: 170
Potencjał: 170
Reputacja 200
Ulubiona formacja:
Formacja defensywna:
Formacja ofensywna:

4-1-3-1-1 DP OP Wąsko
4-1-3-2 DP
4-1-3-2 DP Wąsko
4-1-4-1 DP
4-2-2-2 DP OP Wąsko
4-2-2-2 DP Wąsko
4-2-3-1 Szeroko
4-2-3-1 Wąsko
4-2-4 DP Szeroko
4-2-4-0 DP OP Szeroko
4-3-1-2 Wąsko
4-3-2-1 DP OP Wąsko
4-3-2-1 Wąsko
4-3-3 2DP Szeroko
4-3-3 DP Szeroko
4-3-3 DP Wąsko
4-4-1-1
4-4-2
4-4-2 2DP
4-4-2 Diament Wąsko
4-5-1
5-2-1-2 WO
5-2-2-1 DP OP
5-2-2-1 WO
5-2-3 WO Szeroko
5-3-2 DP WO
5-3-2 WO
5-4-1 Diament WO


Atrybuty taktyczne

Ofensywa
Głębia
Determinacja
Bezpośredniość
Siłowy styl gry
Nieszablonowość
Elastczność
Pressing
Wiedza taktyczna
Tempo
Szerokośc gry

Atrybuty nietaktyczne:

Intensywność treningu
Ocena umiejętności piłkarza
Ocena potencjału piłkarza
Poziom dyscypliny
Kierowanie zespołem
Przepychanki słowne
Motywowanie
Rotacja składu
Praca z juniorami
Trening Ofensywny
Trening defensywny
Trening siłowy
Trening mentalny
Trening taktyczny
Trening Techniczny
Cierpliwość

Tendencje(dowolność), do wyboru jest:

Korzystać z rezerwowego bramkarza
Będzie dopasowywać piłkarzy do preferowanej taktyki
Będzie grać z kontry
Tendencja do polegania na SFG
Zostawia piłkarzom wolną rękę
Będzie stosować krycie indywidualne
Będzie uzywać pułapek ofsajdowych
Skupi się na defensywie, by bronić prowadzenie
Będzie korzystać z rezerwowych
Będzie skupiać się na skrzydłach
Będzie szukać zagrań na obieg
Będzie szukać zagrań na obieg od środka
Będzie wyprowadzać piłkę z obrony
Będzie korzystać z dośrodkowań
Będzie próbował wprowadzać piłkę w pole karne
Będzie używać kontrpressingu
Bedzie stosować intensywny pressing
Będzie prówować zapobiec dośrodkowaniom

Role taktyczne(4 do wyboru):

BR:
-Bramkarz
-Bramkarz-libero

PO/LO:
-Boczny wysunięty obrońca
-Tradycyjny boczny obrońca
-Kompletny boczny obrońca
-Odwrócony cofnięty skrzydłowy

ŚO:
-Środkowy obrońca
-Libero
-Obrońca grający piłką
-Tradycyjny środkowy obrońca

DP:
-Defensywny pomocnik
-Cofnięty rozgrywający
-Pomocnik odbierający piłkę
-Rygiel defensywy
-Cofnięty pomocnik
-Regista
-swobodny rozgrywający
-Segundo Volante(musi być taktyka na dwóch defensywnych pomocników)

ŚP:
-Środkowy pomocnik
-Cofnięty rozgrywający
-Pomocnik długodystansowiec
-Pomocnik odbierający piłkę
-Swobodny rozgrywający
-Mezzala
-Wysunięty rozgrywajacy
-Carillero


PL/PP:
-Boczny pomocnik
-Skrzydłowy
-Defensywny skrzydłowy
-Boczny rozgrywający
-Odwrócony skrzydłowy

OPP/OPL:
-Skrzydłowy
-Wysunięty skrzydłowy
-Schodzący napastnik
-Klasyczna 10
-Boczny odgrywajacy
-Raumdeuter
-Odwrócony skrzydłowy

Ofensywny pomocnik:
-Ofensywny pomocnik
-Wysunięty rozgrywający
-Klasyczna 10
-Enganche
-Fałszywy napastnik

Napastnicy:
-Cofnięty napastnik
-Wysunięty napastnik
-Odgrywający
-Lis pola karnego
-Kompletny napastnik
-Nękający napastnik
-Klasyczna 10
-Fałszywa 9


Trzeba wziąć pod uwagę, że niektóre rolę są niedostępne w różnych formacjach. Jak np segundo volante jest dostępne tylko jeśli gramy dwoma defensywnymi pomocnikami.

Potencjał ustawiłem na stałe 170, z tego co wiem to jakbym dał wszędzie w atrybutach same 20stki to FM automatycznie zmniejsza te atrybuty do potencjału 170.

W każdym atrybucie skala 1-20.

Tu zrzuty ekranu z tego jak to wygląda w edytorze:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gra:
Obrazek


Jak widać atrybuty niektóre spadły ;)

JEŚLI KRAWCIO SIĘ ZGODZI TO PROSZĘ O WYSYŁANIE W TAKIEJ FORMIE W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ
Imię: Andrzej
Nazwisko: Kowalski
Używane imię i nazwisko: Bober
Data urodzenia: 23.04.1992
Miasto: Katowice
Kraj: Polska(!)
Języki:
-Angielski 10
lub
-Angielski 5
-Hiszpański 5


Obecne umiejętności: 170
Potencjał: 170
Reputacja 200
Ulubiona formacja: 4-3-3 DP Szeroko
Formacja defensywna:4-2-3-1 Wąsko
Formacja ofensywna:4-2-4 DP Szeroko


Atrybuty taktyczne

Ofensywa 20
Głębia 15
Determinacja 13
Bezpośredniość 15
Siłowy styl gry 14
Nieszablonowość 12
Elastczność 5
Pressing 15
Wiedza taktyczna 14
Tempo 11
Szerokośc gry 6

Atrybuty nietaktyczne:

Intensywność treningu 15
Ocena umiejętności piłkarza 14
Ocena potencjału piłkarza 12
Poziom dyscypliny 11
Kierowanie zespołem 16
Przepychanki słowne 20
Motywowanie 12
Rotacja składu 11
Praca z juniorami 5
Trening Ofensywny 20
Trening defensywny 20
Trening siłowy 1
Trening mentalny 5
Trening taktyczny 5
Trening Techniczny 11
Cierpliwość 4

Tendencje(dowolność), do wyboru jest:

Korzystać z rezerwowego bramkarza 15
Będzie grać z kontry 11
Tendencja do polegania na SFG 20
Będzie skupiać się na skrzydłach 20
Będzie wyprowadzać piłkę z obrony 20
Bedzie stosować intensywny pressing 1

Role taktyczne(4 do wyboru):

BR:
-Bramkarz-libero

ŚO:
-Obrońca grający piłką

DP:
-Defensywny pomocnik

Napastnicy:
-Fałszywa 9
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Crawler »

Mi większą frajdę sprawia wybór Rafy Beniteza na trenera i obserwowanie jak płacze na prezentacji, a potem jak klub staje w ogniu, niż próba powolnego min-maxowania w czymś, co ma być raczej banalną zabawą, przy pomocy Adama "Bobera" Kowalskiego".

Zdaję sobie sprawę, że Rafa Benitez w FM to nie jest prawdziwy Rafa, a cyferki ubrane w literki, ale to po prostu nie jest to, co ja bym chciał robić.
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Crawler »

KIEDY CHCECIE DRAFT?

Wpisujcie miasta.
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: rokoko »

Mi najbardziej odpowiadałby początek października, ale to tak tylko jakbym miał być wybredny, bo jakby zaszła potrzeba, to się pewnie dostosuję do daty, która bardziej pasowałaby innym.
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: wonderkid_jr »

Byle nie weekendy.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Marcins »

To moze poniedzialek? Wtorek sroda LM wiec pewnie ciezko z czasem.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: lukecik »

Do 20.09 będzie u mnie ciężko, więc dla mnie najlepiej by było po tym terminie. Najlepiej jakiś poniedziałek lub piątek gdy meczów nie ma.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
ODPOWIEDZ