Off topic

Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Off topic

Post autor: Rio »

Rozmowa poza tematami. O wszystkim i o niczym. Wątek do pisania o czymkolwiek, tak by nie zakładać tematów dla czegoś co nie jest istotne, albo istotne właśnie jest. #SPAM
:krzywy:

Ja zacznę od pierdoły która mnie męczy. Mianowicie używam przeglądarki Opera i od niedawna w pasku adresu wyświetlają się 4 podpowiedzi ostatnich wyszukiwań. Niesamowicie mnie to wkurza i mi przeszkadza, bo zasłania mi pasek zakładek :roll:
Ktoś może wie jak to wyłączyć, bo nie udało mi ise znaleźć odpowiedzi w internecie, ani ustawieniach?
Obrazek
:ptak:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1699
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Off topic

Post autor: Goldschmidt »

Obrazek

Ustawienia -> Prywatność i bezpieczeństwo

Spróbuj odkliknąć drugą opcję od dołu ("Używaj usługi przewidującej, pomagającej w uzupełnianiu zapytań i adresów URL wpisywanych w polu adresu")

A w ogóle to polecam olać Operę i przestawić sie na Vivaldi ;)
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Off topic

Post autor: Rio »

Goldschmidt pisze: ndz kwie 17, 2022 6:06 pmSpróbuj odkliknąć drugą opcję od dołu ("Używaj usługi przewidującej, pomagającej w uzupełnianiu zapytań i adresów URL wpisywanych w polu adresu")

A w ogóle to polecam olać Operę i przestawić sie na Vivaldi ;)
No własnie to nie pomaga. Pierwsze to było co sprawdziłem. Na nową przeglądarkę chyba mi sie nie chce przesiadać, mam wszystko ładnie zsynchronizowane na kilku kompach i smartfonie z operą :bezradny:
:ptak:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1699
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Off topic

Post autor: Goldschmidt »

Szkoda. Więcej chyba nie wyczaruję. Vivaldi właśnie m.in. dlatego używam, bo jest o wiele więcej sposobów dostosowywania tych bzdet.
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Off topic

Post autor: Rio »

Dobra sprawdzam, namówiłeś mnie i namówiła mnie sama Opera po tym jak z okna pisania przeskakuje mi jakimś cudem do funkcji znajdź tekst : )))))
Pewnie wystarczyło by przywrócić ustawienia, ale własnie tyle jest u mnie ustawień że nienawidzę formatów robić ;D
:ptak:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1699
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Off topic

Post autor: Goldschmidt »

Backupy się kłaniają :kek:

Vivaldi jest na bazie Chrom(ium), ma apke na telefon, więc działają wszystkie wtyczki, ma wbudowany Adblock, skórki, wewnętrzną synchronizację i większość co ci będzie potrzebne. Nie wiem czy zoptymalizowana na każdy komp, trochę RAMu ciągnie, ale mi się podoba.
ODPOWIEDZ