Zabawa w Prezesa

Jaką bazę danych preferujesz w 3. Edycji?

- Zwykła baza danych FM 2022
8
89%
- Historyczna baza danych (2003/2004; 1992/1993; legendy)
1
11%

Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Gondola.

Re: Zabawa w Prezesa

Post autor: Gondola. »

@Crawler proponuję być ustalił maksymalnie 3 terminy (np: w tygodniowych odstępach, jeden w środku tygodnia czy dwa w weekend) i zrobił ankietę by ludzie zagłosowali. Bo w tym momencie każdemu pasuje co innego i nie dojdziemy do porozumienia.
Awatar użytkownika
Crawler

Post autor: Crawler »

W trakcie tygodnia dla mnie kompletnie odpada - mam wtedy ograniczony dostęp do PC, i najciężej mi przewidzieć, czy nagle coś nie wypadnie - a wolałbym tego uniknąć, żeby nagle Wam odwoływać, bo organizator nie może.

Z tego powodu, uwzględniając wypowiedzi niektórych użytkowników (zwłaszcza tych ze statusem #VIP 8-) ) rekomenduję weekend 30 września-1 października.

Draft powinien zająć około 3 godziny (tyle trwał półtora roku temu).

NIEMNIEJ, wrzucam link do głosowania: który termin Wam najbardziej odpowiada.

https://strawpoll.com/polls/1Mnwv5vrAy7

Wstępnie wprowadziłem 3 terminy - 30 września, 1 października i 7 października.
Udostępniam także opcję dodania własnego terminu - jeśli odpowiednio dużo osób odda na nią głos, wezmę ją pod uwagę.
Ostrzegam jednak, że rezerwuję sobie opcję LIBERUM VETO. Więc zastanówcie się.
Podpisujcie swoje głosy.

/

Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału: mogą dobrać skład w innym terminie (z tego, co zostanie) lub zostać zastąpione innym graczem (jeśli taki się zgłosi - mam dwie osoby na liście rezerwowej).

Inną opcją jest przeprowadzenie draftu na discordzie/forum - ale nie wiem czy to jest podobnie ciekawa zabawa.
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Crawler

Przy okazji,

możecie zacząć przesyłać mi informacje co do Waszych klubów na PW:

Wg wzoru:
Nazwa Klubu: FC Bananos
Barwy klubu: Żółto-limonkowe
(Opcjonalnie, barwy dla strojów wyjazdowych: Czarno-fioletowe)
Nazwa stadionu: Nous Plàtans
Miasto pochodzenia: Ibiza

Zapomniałem o najważniejszym - nazwy muszą być kulturalne. Nie będę zapisywał nazw, które będą odwoływać się do wulgaryzmów lub słów jednoznacznie się kojarzących z rynsztokowym słownictwem.
Dzięki Bonk za przypomnienie, przez chwilę miałem wiarę w ludzi.
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Skurwibak

Post autor: Skurwibak »

Nie widzę nic złego w Kasztanowych Łoniakach
Awatar użytkownika
Goldschmidt

Post autor: Goldschmidt »

To samo co było lata temu

Nazwa Klubu: Stirling City Saints
Barwy klubu: Błękitno-białe (przekątny pas)
(Opcjonalnie, barwy dla strojów wyjazdowych: jasnobrązowe)
Nazwa stadionu: Freedom Lane
Miasto pochodzenia: Stirling
Awatar użytkownika
Crawler

Skurwibak pisze: pn wrz 12, 2022 8:29 am Nie widzę nic złego w Kasztanowych Łoniakach
Proszę o uszanowanie woli organizatora.
Awatar użytkownika
rokoko

Post autor: rokoko »

Crawler pisze: ndz wrz 11, 2022 5:11 pmZapomniałem o najważniejszym - nazwy muszą być kulturalne[...].
Mam nadzieję, że wciąż można użyć imienia Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać.

To leciało chyba tak:
Nazwa klubu: Aniołki Voldemorta
Barwy klubu: Różowo-czarne
(Opcjonalnie, barwy dla strojów wyjazdowych: limonkowo-niebieskie)
Nazwa stadionu: Chata Weasleyów im. Łysego Zidane'a
Miasto pochodzenia: Grodzisk Mazowiecki

Powodzenia dla wszystkich konkurentów! :prosi:
Marcins

Post autor: Marcins »

Nazwa Klubu: Zimny Lech FC
Barwy klubu: Czerwone (wyjazdowe- Zolte)
Nazwa Stadionu: Social Stadium
Miasto pochodzenia: Kaczogrod
Awatar użytkownika
Crawler

Hej, wybaczcie, że umarłem na ponad dwa tygodnie.

W międzyczasie przeleciał nam termin draftu, ale i tak nie miałem nawet 12 głosów zebranych na termin.

Prawdę mówiąc w obecnej sytuacji trzeba się zastanowić - czy mamy w ogóle odpowiednią liczbę chłopa na organizację zabawy. Jeśli tak, to któregoś dnia z 07.10/08.10/09.10 możemy przeprowadzić draft, ale potrzebowałbym zebrać wszystkich w jednym miejscu, żeby mieć pewność, że w ogóle żyjecie. A że termin jest naprawdę bliski, może być trudno.

Mam prośbę do wszystkich, którzy mogliby/chcieliby w ten weekend przeprowadzić draft o informację na Discordzie Madridistas.pl, lub w jakiś sposób na Discordzie do mnie. Jeśli zebralibyśmy 12 osób, to po prostu zrobimy bardziej elitarną wersję rozgrywek.
ODPOWIEDZ