MMA

Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

MMA

Post autor: Krul »

Trochę o biciu, kopaniu i kulaniu się po macie.
Biorąc pod uwagę liczbę gal, to chyba dziś drugi po piłce nożnej najpopularniejszy sport w kraju.

Dziś KSW i walka Pudzian - Juras
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: MMA

Post autor: kleyo »

Niesamowicie chujowe zawody, w ogóle nie ogarniam fenomenu tej dyscypliny, szczególnie w sposób polski. Na świecie MMA to profesjonalni zawodnicy, którzy prezentują konkretny poziom, natomiast w Polsce poszło w stronę jakiś amatorów, którzy z walką niewiele mają wspólnego. I jeszcze trzeba za to płacić dodatkowo w PPV.

Choć raz przypadkiem byłem na pizzy w Cieszynie i akurat była walka Błachowicza. Okazało się, że on jadał w tej pizzerii, bo to na jego osiedlu i oglądałem tą walkę, a tam sami jego znajomi. Więc Jankowi kibicuję, ale sam sport mi absolutnie nie podchodzi.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: MMA

Post autor: Sandman »

Jaki obstawiacie rezultat walki Poirer - McGregor?
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: MMA

Post autor: Krul »

McGregor niestety poszedł w złym kierunku. Kasa i z legendy MMA staje się klaunem.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: MMA

Post autor: Sandman »

Prawda.

Szkoda tej złamanej nogi, rehabilitacja i powrót do formy pewnie mu tyle zajmą, że ewentualnie wróci na pożegnalną, ostatnią walkę w karierze.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: MMA

Post autor: Gondola. »

Napiszę to tutaj: trudno mi uwierzyć w to, że nawet w obecnych czasach postępującego ogłupienia społeczeństwa tak niewiarygodnie bezsensowny "sport" jak lanie się po pyskach otwartą dłonią zdobywa taką popularność. Kiedy kolejne idiotyzmy jak Fame MMA czy walki na gołe pięści już mi spowszedniały i przestają razić w oczy swoją niedorzecznością, zawsze znajdzie się coś idącego o krok dalej na ścieżce skretynienia.

Dlatego nie żal mi tego chłopa co zmarł, bo by bawić się w takie "rozrywki" trzeba mieć naprawdę nie po kolei w głowie. Sport bez możliwości obrony z trzaskaniem się z całej siły w najbardziej delikatne i konstrukcyjnie skomplikowane część czaszki - kość skroniową. Co dalej? Może kopanie się w krocze na przemian, kto pierwszy upadnie i nie wstanie przegrywa? Co za świat.
ODPOWIEDZ