Premier League 2021/2022

Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 21/22

Manchester City
9
41%
Manchester United
2
9%
Chelsea
7
32%
Liverpool
2
9%
Leicester City
0
Brak głosów
Tottenham
1
5%
Kto?? inny
1
5%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Premier League 2021/2022

Post autor: Goldschmidt »

Czemu ma gdziekolwiek iść? Cały dzień mówił że chce odpocząć i trochę pożyć zanim dojdzie do emerytury. Jak wróci za rok lub dwa to możliwe że do samego Liver.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Premier League 2021/2022

Post autor: minusek »

Nie wiadomo jaka będzie sytuacja "na rynku" za 1,5 roku. Jedne furtki mogą się zamknąć, a inne otworzyć. Może już przyjdzie do kogoś z superligi
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Premier League 2021/2022

Post autor: Wolf »

Volfgang pisze: pt sty 26, 2024 6:19 pm W sumie ciekawe… United? Chyba nie zrobi tego fanom Liverpoolu. Bayern? PSG? Czy Tottenham? Ten ostatni klub byłby w jego stylu. Oby nie do katalońskich kołtunów.
Póki co zrobić sobie rok przerwy a potem zobaczy. Już zapowiedział, że w Anglii nie poprowadzi innego klubu niż Liverpool. Cules, przynajmniej ta mniej rozumna większość, już są na niego napaleni. Pomijając kwestie finansowe i samą realność takiego ruchu w obecnej sytuacji ich klubu to przeciw nim działa jeszcze jedna rzecz. Jakiś czas temu powiedział, że nie będzie trenował klubu w którym nie mógłby się swobodnie porozumieć. A jeśli się w kwestii znajomości języków nic u niego nie zmieniło to w grę wchodzą w zasadzie Niemcy i Anglia. Dlatego ja bym obstawiał Bayern albo reprezentację Niemiec. I nie wiem czy to drugie nie jest bardziej realne. Inna sprawa, że z tego co mówi to do trenowania wróci najwcześniej latem 2025 a Niemcy mogą być w potrzebie zmiany trenera już tego lata. A jeśli nie będą (bo na Euro będzie jakiś tam sukces) to zmiana w połowie eliminacji to tak średnio. Zobaczymy.
minusek pisze: sob sty 27, 2024 10:10 pm Nie wiadomo jaka będzie sytuacja "na rynku" za 1,5 roku. Jedne furtki mogą się zamknąć, a inne otworzyć. Może już przyjdzie do kogoś z superligi
Rynek czekał rok na Guardiolę, myślę, że bez problemu poczeka i na Kloppa.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Premier League 2021/2022

Post autor: lukexpl »

Nie wiem po co Liverpool miałby czekać rok-dwa na Kloppa, kiedy nie wiadomo czy ten w ogóle zdecyduje się wrócić do piłki. Nowy trener też będzie potrzebował czasu na zbudowanie własnej wizji, bo na pewno stylu Kloppa nie da się utrzymać 1 do 1.

Klopp jeśli wróci to myślę, że poprowadzi reprezentację Niemiec lub Bayern. Z mniej oczywistych kierunków: Atletico Madryt, bo tam mógłby zbudować własną legendę. W Realu czy Barcelonie byłoby mu o to trudno.
Awatar użytkownika
lol1def
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 01, 2021 11:31 am

Re: Premier League 2021/2022

Post autor: lol1def »

Liverpool powinien powoli pisać poradnik jak przegrać ligę poprzez niewykorzystane sytuacje. To co odwalili w meczach z UTD i Crystal Palace to istny kabaret strzelecki, wszędzie tylko nie w bramkę. Oglądając czołówkę, City ma najmniejszy problem strzelecki. Nie dodaje to wiary na rewanż w Lidze Mistrzów.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Premier League 2021/2022

Post autor: minusek »

Ciekawe czy w kilka dni przegrali i ligę i europejski pucharek pocieszenia.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Premier League 2021/2022

Post autor: Wolf »

Biorąc pod uwagę ich pikującą formę to w zasadzie prawie pewne. Chyba, że nagle nastąpi jakieś przebudzenie, zwłaszcza w kwestii strzelania w bramkę a nie w bramkarza.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Premier League 2021/2022

Post autor: minusek »

Nawet jeśli wróci, to pytanie czy coś to da w tym sezonie.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Premier League 2021/2022

Post autor: Wolf »

W lidze już nic. Jak City weszło na lidera to już tego nie odpuści. Jedynie w Europie gdyby powtórzyli swój wynik z Bergamo, bodajże z sezonu covidowego (5-0) to by im coś dało, ale w to już nawet większość fanów Liverpoolu nie wierzy.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
ODPOWIEDZ