Liga Europy

Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Liga Europy

Post autor: TWL64 »

Obrazek
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Liga Europy

Post autor: TWL64 »

Za nami piąta kolejka rozgrywek grupowych i tylko jedna drużyna zapewniła sobie awans (Lyon) :shock:

Oznaka mocy czy słabości tej formuły?
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Liga Europy

Post autor: Gondola. »

Mnie bardziej ciekawi, czy Legia ugra awans (chociażby do tej śmiesznej Ligi Konferencji) i będzie musiała wpleść kolejne dwa niełatwe mecze w swój terminarz, kiedy w Ekstraklasie od dłuższego czasu szorują dupami po dnie.

Życzę im awansu, bo kibicuję każdej polskiej drużynie grającej w europejskich pucharach, ale ten awans na pewno nie pomoże im w walce o jakąś niekompromitującą pozycję w polskiej lidze na koniec sezonu (dużym sukcesem będzie każda pozycja w górnej połówce tabeli).

Jeśli chodzi o całą fazę grupową to chyba więcej drużyn już awansowało niż sam Lyon - Betis, Bayer, West Ham, Monaco. Szczerze, to przez fakt, iż po fazie grupowej z dalszej gry definitywnie odpada zaledwie jeden zespół z każdej grupy, średnio chce mi się śledzić te rozgrywki. Mam nadzieję, że ciekawiej zrobi się od fazy pucharowej.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Liga Europy

Post autor: Goldschmidt »



:pikatchu:

Z drugiej strony organizacja UEFY dramat. Sanchez Pizjuan 40k, obie drużyny dostają po 9k biletów, a fanów Frankfurtu chętnych do wyjazdu na takie wydarzenie sortu 'raz się żyje' jest 190k. Nawet nie największy stadion w Sewilli, nawet nie drugi największy.
O tym samym nawet mówił Klopp odnośnie finału na Stade de France (75k) gdzie każda z drużyn ma dostać po 20k, 23k dla oficjeli, sponsorów i partnerów i 12 na loterię.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Liga Europy

Post autor: Para Siempre »



:brawo:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Liga Europy

Post autor: Goldschmidt »

:lol:
ODPOWIEDZ