Euro 2020 (2021)

Kto wygra tegoroczne Euro?

Anglia
2
6%
Belgia
1
3%
Chorwacja
1
3%
Francja
21
58%
Hiszpania
0
Brak głosów
Holandia
0
Brak głosów
Niemcy
1
3%
Portugalia
4
11%
Polska
4
11%
ktoś inny
2
6%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Euro 2020 (2021)

Post autor: Krul »

minusek pisze: pn lip 12, 2021 10:47 am
Sarcasm pisze: pn lip 12, 2021 6:29 am - nie istnieją w meczu, Wlosi ich miażdzą posiadaniem
lol.
Jeśli uważasz, że grając u siebie, robisz w drugiej połowie takie liczby jak posiadanie na poziomie 30% czy liczbę strzałów 3 krotnie mniejszą niż rywal, to ok. lol.
Dla mnie to deklasacja ze strony Włochów, Włochów, którzy są znani też z murowania, a nie tiki-taki i sami z Hiszpanami mieli posiadanie 30/70.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Euro 2020 (2021)

Post autor: minusek »

Czasem lepiej oglądać mecz zamiast patrzeć w statystyki. Defensywna gra to też opcja na mecz, a tego posiadania Włosi nie potrafili przełożyć na klarowne sytuacje więc co im po tym. Bramkę zresztą zdobyli po stałym fragmencie. Ja wiem ze źli Anglicy, bo Dania i chlew na trybunach, fajnie że Włosi wygrali, ale bez przesady z tym nieistnieniem w meczu.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Euro 2020 (2021)

Post autor: Goldschmidt »

Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, ale list pokazuje czemu ten facet odnosi taki sukces, pomimo tego że sportowe decyzje są dosyć w kratkę

https://www.theplayerstribune.com/posts ... ssion=true
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Euro 2020 (2021)

Post autor: lukexpl »

"Filozof", ale taktyk z niego mierny.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Euro 2020 (2021)

Post autor: kleyo »

Ponoć lepiej później niż wcale, więc pozwolę sobie skomentować finał, dzięki temu zobaczycie mój post i znowu sobie przypomnicie o tym jak Angole przegrali :)

Wiadomo co było przyczyną, ale niezwykłe jest to, że prawie cały piłkarski świat kibicował Włochom. Widziałem jakąś sondę w Polsce, gdzie za Italią było 85% głosujących. Nawet tutaj Alternative, który uwielbia Premier League ich krytykuje, całkiem słyszy oczywiście. Najlepsze jest to, że Anglia ponoć miała kandydować do organizacji MŚ w 2030, ale ich akcje w FIFA bardzo spadły.

Co za chichot losu, że 3 karnych nie strzelili czarnoskórzy. Całe Euro klękanie, pierdolenie na temat BLM i w efekcie nie trafiają Murzyni, teraz pytanie czy angielski kibic może teraz ich obrażać? :D Zresztą kiedyś na discordzie mieliśmy czat głosowy i były karne, wszyscy się ze mnie śmiali, bo gdy podchodził Murzyn to twierdziłem, że nie strzeli :D

Southgate w 1996 nie strzelił decydującego karnego i lata musiały minąć, żeby w Anglii przestał być kojarzony z porażką. Ta łatka się od niego odkleiła i mógł mieć spokój, bo jednak doprowadził ich do finału. Jednak jego decyzje były fatalne, nie tylko okazały się fatalne, ale one od początku były fatalne.
Owszem można wpuścić świeżego, specjalistę od karnych, ale najpóźniej w przerwie dogrywki. Co innego bramkarz, bo on tylko może zostać bohaterem, a nie winnym porażki, ale gracz z pola, który wchodzi na parę sekund i nawet nie dotyka piłki ma przejebane. Inna sprawa, że przy tej zmianie prawie stracili gola z rożnego, no i kurwa zmarnował 3 zmiany (bo Henderson wszedł i zszedł), a 3 świeżych graczy mogło zmienić wynik przed karnymi. Tak jakby Gareth od początku chciał tych karnych.

Sama kolejność też moim zdaniem była zła. Dwóch świeżo wprowadzonych nie powinno strzelać jeden po drugim, Saka jako ostatni to żart (Kane powinien strzelać jako piąty), no ale podobno jako 6 miał strzelać Pickford :D Przed karnymi pokazywali obie drużyny i już było widać, że Anglicy przegrają, ich miny mówiły wszystko, sam się zastanawiam czy nie było tak, że wielu graczy zrezygnowało i dlatego trafił się młody Saka.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
ODPOWIEDZ