Serie A

Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Serie A

Post autor: Krul »

Coraz ciekawsza zaczyna być liga włoska. Przestaje być hegemonią Juventusu i kilku innych zespołów próbujących coś wskórać. Jest bardzo mocny Inter, wracający do czołówki Milan, nowa siła w postaci Atalanty, od kilku sezonów potwierdzające swoją jakość Napoli, a przecież mamy jeszcze dwóch Rzymian - Lazio i Romę. Tutaj bedzie jeszcze gorąco.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Serie A

Post autor: Para Siempre »

Lukaku, Hakimi, Donnarumma, Romero, De Paul.

Lautaro nastawia się na Tottenham, Barella myśli co dalej.

Mocno oberwali włosi.
Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: Serie A

Post autor: Alternative »

Tak to jest, jak się ma jakieś niejasne powiązania z funduszami inwestycyjnymi i robi się transfery na kredyt.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Serie A

Post autor: Goldschmidt »

Para Siempre pisze: ndz sie 08, 2021 12:00 pmLautaro nastawia się na Tottenham, Barella myśli co dalej.
Fejk.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Serie A

Post autor: Krul »

Wojtek Nieszczęsny :pepe:
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Serie A

Post autor: El Dominik »

Dla mnie, Wojtek wygląda na człowieka z prywatnymi problemami, z którymi nie może sobie poradzić. Depresja? Może. Może specjalista?
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Serie A

Post autor: Krul »

Dla mnie trochę podobny przypadek do De Gei. Nagle coś przestało trybić i teraz przed każdym występem jest burdel w głowie
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Serie A

Post autor: Gondola. »

Remis Interu, czyli otwiera się furtka dla Napoli i Milanu. Kibicuję Milanowi, by wreszcie, po ponad dekadzie niepowodzeń i oglądania pleców wielu włoskich drużyn wrócili na szczyt, wysyłając światu jasny sygnał o powrocie do prawdziwej rywalizacji w Europie.

Stety-niestety, w mistrzowskim wyścigu nie możemy skreślać nawet Juventusu. Liczę na to, że w Turynie obejdą się w tym roku smakiem, wystarczająco się już nawygrywali w ostatnich latach - po nudnej, czarno-białej monotonii pora na przewietrzenie starych układów i nowe twarze na szczycie (takie, jak w zeszłym roku przy pierwszym od 11 lat mistrzostwie dla Interu).
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Serie A

Post autor: kryspiano »

Sinisamusisz#
Musisz po raz drugi to zrobić.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Serie A

Post autor: minusek »

Eee, Milan na mistrza i niech na dobre wracają do wielkiej piłki.
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Serie A

Post autor: TWL64 »

Ta kolejka znów wszystko pomieszała :lol:
Juve miało realną szansę dołączyć do walki o tytuł, a dziś Milan miał szansę odskoczyć i wyszło wielkie gówno.
Serie A to aktualnie najciekawsza liga 8-)
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Serie A

Post autor: Wolf »

Milan 4 punkty od mistrzostwa. Zostały Atalanta i Sassuolo, które nie są mocne jak jakiś czas temu, ale łatwo nie będzie. Oby wyszło, byłaby to ładna odpowiedź na mistrza Interu sprzed roku.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Serie A

Post autor: TWL64 »

Milan zależy sam od siebie, ale nie takie cuda już w tym wyścigu ślimaków się działy.
Wolałbym Napoli, ale niech se ten bidny Milan w końcu zrobi tego Majstra 8-)
Był Inter rok temu, to teraz niech będzie lokalny rywal.
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Serie A

Post autor: Wolf »

Zależy od siebie, ale z kolei z sędziami w tym sezonie ma trochę jak Real ostatnimi latami, więc obawy są. Tak blisko a tak daleko :lol:
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Rio »

Rajd i bramka Theo Hernandeza

facebook.com/watch/?v=2528420620621727

:ptak:
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Serie A

Post autor: Gondola. »

Ależ męczarnie na Stadio Olimpico. Nad Romą zawisło chyba jakieś fatum - Wijnaldum ze złamaniem kości piszczelowej, dzisiaj Zaniolo z urazem barku (zszedł w przerwie). Na papierze udane mercato, na boisku wygląda to tak chaotycznie, jakby cała drużyna odbyła ze sobą maksymalnie dwa treningi. Walka jak równy z równym z Salernitaną (1-0) a teraz z Cremonese (może psim swędem coś wpadnie, póki co 0-0) nie jest dobrym prognostykiem przed starciami z Juventusem, Napoli czy drużynami z Mediolanu.

Jest i 1-0. Tak właśnie myślałem, że jak coś wpadnie to po stałym fragmencie, bo w regularnej grze strasznie przewidywalni i nieskuteczni są dziś zawodnicy Romy.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Serie A

Post autor: Wolf »

Nie żyje Silvio Berlusconi. Kawał historii Milanu.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
ODPOWIEDZ