Okienko transferowe - transfery, plotki, spekulacje

Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: Goldschmidt »

Na ten moment transferowa bida, nie wiadomo kto przyjdzie kto odejdzie, kogo Perez zignoruje a kogo ściągnie mimo że jest niepotrzebny.

Ostatni news - Perez rzekomo kontaktował się z Levante ws. Jorge de Frutosa którego sprzedaliśmy im z odkupem a Levante chce zarobić 16 milionów z powrotem przez ich kłopoty z FFP. Zająłby pewnie miejsce Vazqueza w kadrze

https://twitter.com/FabricaMadrid/statu ... 80964?s=20
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: labeleq »

O przedłużeniu LV nic nie ma w Twoich źródłach? Kontuzja zastopowała negocjacje?
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: Goldschmidt »

Nie mam bladego pojęcia. Pamiętam tylko że czytałem o de Frutosie już jakieś parę miesięcy temu. Nabił kilka asyst w lidze w tym roku i ogólnie prezentował się nieźle.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: madridcampeon »

Lucas wg mnie raczej odejdzie, kwestia jest chyba tylko taka, że sam jeszcze nie wie dokąd.
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: kabanog »

Też tak sądziłem, ale chyba rzeczywistość okazała się taka, że za bardzo nikt nie chce mu dać więcej niż Real, Bayern był chyba najbliżej, jednak na jego nieszczęście pojawiła się kontuzja i to może spowodowało, że mogli się wycofać, czas pokaże.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: lukexpl »

Według Siro Lopeza Lucas przedłuży umowę, a Ramos odejdzie.
Awatar użytkownika
Kakamilus
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 31, 2021 12:03 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: Kakamilus »

Po tym co zagrał w tym sezonie mógłby zostać. Na podwyżkę jednak na pewno nie zasłużył.
Awatar użytkownika
hugh hefner
Posty: 116
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:13 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: hugh hefner »

Aguero oficjalnie w Barcelonie. Oby został ich Benzemą.

https://www.fcbarcelona.com/en/football ... kun-aguero
„Wspaniali Anglicy, jaka szkoda, że nie żyją.”
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: KarBar »

No to ciekawe czy to oznacza że Messi zostaje? Od tego podobno miał być uzależniony jego podpis.
Pewnie krwi nam trochę napsuje w przyszłym sezonie.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
toro_rojo
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:45 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: toro_rojo »

Nie zdziwię się ani trochę, jak Aguero dołoży kluczowe bramki i bordowi zgarną dzięki temu majstra w przyszłym sezonie.

Just sayin’ :mrgreen:
Awatar użytkownika
Aimar
Posty: 14
Rejestracja: pn maja 31, 2021 10:13 am

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: Aimar »

Jeszcze niech Depaya dorzucą, a u nas dalej będzie straszenie Asensio.
Awatar użytkownika
Zedd.
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:43 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: Zedd. »

No właśnie tego Depaya się boję. Gość odżył w Lyonie i zrobił się z niego kawał piłkarza. Holender na trzy pełne sezony w Lyonie za każdym razem robił double'a a i w tym covidowym miał dobre statystyki (13-9-2). Wiadomo że to nadal liga francuska, ale o Depaya jestem jakoś spokojny, że gdzie nie pójdzie tam zrobi swoją robotę. Chętnie zobaczyłbym go w jakimś Milanie, no ale liczę że w FCB nie skończy. Konkretne wzmocnienie z wolnego transferu.
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: kabanog »

Zedd. pisze: pn maja 31, 2021 5:59 pm No właśnie tego Depaya się boję. Gość odżył w Lyonie i zrobił się z niego kawał piłkarza. Holender na trzy pełne sezony w Lyonie za każdym razem robił double'a a i w tym covidowym miał dobre statystyki (13-9-2). Wiadomo że to nadal liga francuska, ale o Depaya jestem jakoś spokojny, że gdzie nie pójdzie tam zrobi swoją robotę.
Przypomnę tylko, że Mariano Diaz w Lyonie kilka sezonów temu ustrzelił 21 bramek i zaliczył 6 asyst.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: vini639 »

Na stronie wiadomo jakiej się pojawiła właśnie informacja, że Real prowadzi rozmowy z Ancelottim. Jak go zatrudnia to oficjalnie zwatpię w Florentino i czas będzie przestać oglądać te mecze. Kurwa, Ancelotti. Poważnie, poważnie? Już serio dawać tego Raula, Conte, Xabiego, kogokolwiek, ale nie Carlo. On już tutaj był i to jak dla mnie powinien być temat zamknięty.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: Gondola. »

Aguero jest w takim samym wieku co Suarez kiedy opuszczał Barcelonę, w dodatku zdecydowanie bardziej łamliwy i - subiektywnie - po prostu słabszy piłkarsko. Sam ruch udany, bo nie stoją w miejscu jak my tylko się wzmacniają, ale Argentyńczyk nie będzie zbawcą, który postawi Barcę na pozycji faworytów do mistrzowskiego tytułu.
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: TWL64 »

Właśnie zatrudnili sobie Hazarda nr 2. Coś tam wsadzi na pewno, ale swoje w szpitalu spędzi.
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
Zedd.
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:43 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: Zedd. »

kabanog pisze: pn maja 31, 2021 6:21 pm Przypomnę tylko, że Mariano Diaz w Lyonie kilka sezonów temu ustrzelił 21 bramek i zaliczył 6 asyst.
Wiem, miałem nawet o Mariano wspomnieć w kontekście tego co pisałem, ale uznałem że nie warto.
Nie warto, ponieważ to inna skala IMO. Dominikańczyk jest fajny, ale dobrze wiemy, że to nigdy nie był materiał na czołowego zawodnika na świecie, niezły, waleczny napastnik, ale idealnie pasujący do TOP6-8 Primera Division czy nawet do takiego Lyonu. Depay szedł do United z łatką dużego talentu, w MU jak to w MU w w tamtym okresie chyba nikt nie wypalił, Holender poszedł do Lyonu i w każdym sezonie potwierdzał, że jednak nie przepadł całkowicie. Za ciągłość w wynikach uważam, że to będzie bardzo dobry transfer Barcelony.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: Gondola. »

A Barcelona się zbroi. Aguero, Garcia, podobno wpłaca dziś klauzulę za Emersona z Betonu. Przydałoby się wreszcie zacząć działać, skoro trener już znany, bo jeden Alaba naszych problemów nie rozwiązuje.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: lukecik »

Trzeba mieć subskrypcję by przeczytać całość, więc nie powiem wam co jest w artykule, ale LGDS pisze dziś o scenariuszu: Mbappe do Realu, CR do PSG i Icardi do Juve.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: El Dominik »

Dla mnie OK.
emo07
Posty: 141
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: emo07 »

A co to za źródło, rzetelne? Jakoś mało realne się to wydaje, ale byłoby spoko oczywiście :D Zresztą COPE mówi o braku rewolucji, a to jedno z najlepszych źródeł dotyczących Realu.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: lukexpl »

Na pewno Real będzie próbował sprzedać/pozbyć się zbędnego balastu, a czy to się uda to już zależy tylko od dobrej woli świętych krów i czy w ogóle ktoś nimi będzie zainteresowany.

Rewolucją może być odejście Ramosa i sprzedaż Varane'a, a wtedy trzeba będzie zakontraktować jakiegoś ŚO. No i ewentualne kupno Mbappe też mimo wszystko będzie rewolucyjne. Na więcej transferów póki co nie ma co liczyć.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: Gondola. »



Czyli prawdopodobnie stawiamy wszystko na jedną kartę. Albo Mbappe, albo nic. Jestem ciekaw jak to rozegramy, szykuje się długa telenowela transferowa.
My kupujemy Mbappe, PSG Haalanda - nie miałbym nic przeciwko takiemu scenariuszowi.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Fichado? - aktualności transferowe

Post autor: El Dominik »

A ja mam. Szkoda by było Hallanda na PSG, które jest strasznie popieprzonym klubem dla zawodników. Mam nadzieje, że Martin z nim pogada. I za rok, zobaczymy Norwega w naszym zespole. Wiem, że będzie ciężko, nawet bardzo ciężko, ale trzeba wierzyc... Heh :kek:
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Okienko transferowe - transfery, plotki, spekulacje

Post autor: Krul »

Temat dotyczy okienka transferowego na całym świecie. Kto gdzie się wybiera, kto gdzie się wybrał, kto gdzie się wybrać powinien, a kto definitywnie nigdzie nie powinien się wybierać.

Ode mnie na początek:
Gini Winajldum -> PSG, dobry kierunek? Patrzę na to trochę szerzej, Paryż dzięki temu nie kupi pewnie Camavingi :ptak:
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
ODPOWIEDZ