FC Barcelona - rywal numer 1

Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: lukexpl »

To dobrze czy źle? Kolejny 36 latek do ataku nie brzmi zbyt dobrze, a w ważnych spotkaniach znowu będzie człapał. Marketingowo Barca na pewno zyska, ale sportowo imo zjazd w dół. Danzel na trenerce też nie wygląda dobrze, taki Lucho ze swoim podejściem do młodzieży byłby dużo lepszym wyborem. Liga z odbudowanym Atletico w przyszłym sezonie też będzie trudniejsza, bo Real to wiadomo nadal się będzie kompromitował bez transferów i z Carlo/Raulem u sterów.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Gondola. »

Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Wolf »

Fani Barcelony świętują mistrzostwo śpiewając Vinicius umrzyj. Takie to wartości "mes que un club". Oczywiście w polskich mediach cisza, na czele z czołowym symetrystą Ćwiąkałą.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Marcins »

Graty za mistrza dla Katalonczykow z forumka!
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: minusek »

Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: lukecik »

"Duma Katalonii? Raczej hańba. I to nie tylko tego regionu Hiszpanii."

Dobre to. Szkoda, że już mało kto czyta to coś, czym się stał Przegląd, więc raczej się to nie przebije szerzej.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: minusek »

Czy ja wiem? Nie wiem jak bezpośrednio przegląd, ale onet jest chyba dość poczytalny.

Początek jest niezły:
Klub trąbiący przez lata, jaki to nie jest wyjątkowy, po raz n-ty zaprezentował swoje niedorzeczne oblicze
Awatar użytkownika
Domel Madridista
Posty: 134
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:09 pm
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Domel Madridista »

minusek pisze: ndz maja 21, 2023 1:44 pm https://przegladsportowy.onet.pl/pilka- ... go/pzxsxvt

dziobo w formie.

Kojarze ze starego forum taki nick, to ten sam koleś?
"Najlepszą obroną jest... atak" Florentino Pérez
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: minusek »

Tak. Były redaktor rm.pl
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: KarBar »

Ci znowu mają problem z rejestracją piłkarzy? ;O
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: minusek »

Miałem pisać, ze wreszcie nie wygrali meczu, w ktorym nie byli lepsi. Masakra. Celta ich zneutralizowała i fajne akcje wyprowadzili, a FCB miała przez 80 min 1 akcje Torresa i tyle. I nagle schodzi Aspas i w 10 minut strzelają 3 bramki. Dramat.

W poprzednich sezonach ich kadra była słaba, nawet śmieszna, natomiast w tym sezonie jej jakość znacznie wzrosła za sprawa Gundogana, Felixa i Cancelo. O ile Gundo i tak grający z piłka prawy obrońca to wiadomo co, o tyle Felix to moim zdaniem może być dla nich jak gwiazdka z nieba, bo raz taki gracz jest idealny do gry z Lewym, a dwa brakowało im takiego łącznika w ofensywnym sektorze. Próbowali wszystko przerzucać na skrzydła, Lewy schodził głęboko i było to pokraczne bardzo, ale niestety skończyło się, bo taki gość jak Felix plus boki obrony wsadzają ich poziom wyżej.

Na szczęście wydaje się, ze Xavi bardzo słabo czyta mecze wiec na wielkie mecze bedzie raczej za mało. I można sie pośmiać z męczenia buły, albo jak ich gniecie Osasuna grająca w dziesiątkę. Tylko co z tego? Ter Stegen drugi rok broni prawie wszystko, a z przodu zawsze coś wpada. I nieważne czy są w gazie czy w dołku. Będzie cholernie trudno o mistrzostwo.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Goldschmidt »

Brak De Jonga i Pedriego trochę im namiesza więc może madridistas przestaną się mazgaić, ale pewnie pójdzie w drugą stronę i zaraz zacznie się dyskusja jacy to oni jednak nie przereklamowani i chujowi tak jak w poprzednich latach.
Dla obecnego Realu tylko lepiej jeśli zostaną w zasięgu. Mniejsza galareta w nogach Rodrygo. I bez kluczowych graczy coś z nimi może nawet ugramy w Klasyku (co znowu będzie pewnie podniesione do rangi dowodu na naszą konkurencyjność). Romeu to niesamowity kloc i jeżeli Carlo wyjdzie na nich Kroosem i Modriciem to uznam to za srogi sabotaż i plamę na spuściźnie.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: lukecik »

Do klasyku wyjdziemy z obroną Fran-stoper z Castilli nr 1 - stoper z Castilli nr 2 - Lucas, więc nie nastawiałbym się na korzystny wynik, nawet jeśli u nich będzie szpital w drugiej linii. Przewalcują nas te jamale, feliksy i rafinie.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Goldschmidt »

Nie wyjdziemy. Spokojnie.

A czy przewalcują to i tak nie musi być wina personelu. Barka po fali urazów w analogicznej sytuacji w chujowej formie i wtopach w LM na nas wyszla rok temu z jednym stoperem w pełni sił i dali Balde pierwszy poważny mecz od początku, a po 2-0 i kunktatorstwie Włocha w drugiej połowie nawet strzelili gola.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: lukecik »

Wiadomo, że ewentualne przewalcowanie będzie wynikać też z innych przyczyn, jak np. tradycyjny brak nastawienia i skuteczności, ale przynajmniej będzie można zrzucić winę na braki kadrowe, by się wybielić przed kibicami. Jak sobie wyobrażę, jak Cancelo z Yamalem będzie po naszej lewej flance hasał, to mnie już łeb boli.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
MAS
Posty: 48
Rejestracja: wt cze 01, 2021 5:55 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: MAS »

Ramos na ratunek :D

@
to, że oni nie potracili więcej punktów od startu ligi to jest jakiś cud na Wisłą
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: minusek »

Standard. Sociedad ciśnie do 80 minuty ale nic z tego nie ma, potem oni tworzą dwie akcje, z czego pada jeden gol. Nie wiem po co to ogladam i tylko się frustruję.

Wygranie tej ligi będzie cudem jeśli trafi się nam słabsza seria. A taka trafia się zawsze, wiec dlaczego miałaby się nie trafić teraz, skoro nie mamy napastnika.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: lukecik »

Jakim cudem Araujo nie dostal nawet żółtej za swoje bandyckie wejście w pierwszej połowie, a potem Sociedad nie dostało karnego na bodaj Oyarzabalu? To jest kurwa straszna żenada, że w dobie varu takie wały przechodzą.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Wolf »

Brak karnego, po obejrzeniu powtórki z innej kamery, raczej słuszny, natomiast brak kartki w aspekcie choćby tego za co Rudiger dostał czwartą kartkę w tym sezonie to nieśmieszny żart.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: minusek »

RSSS z Benfica 3:0 już po 15 minutach. A z tymi złomiarzami cisnęli, cisnęli i gowno z tego było. Ale mnie to wk#%^*@.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Wolf »

Był czas przywyknąć... Powiem Ci jeszcze spoiler - Atletico takie ofensywne i w ogóle a przyjdzie mecz z Barcą i też rozłożą nogi.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Goldschmidt »

Mocni mistrzowie mocnej ligi z mocnymi pretendentami do tytułu o który mocny Real równie mocno walczy.

Mnie to niespecjalnie dziwi. Wręcz umacnia w poglądach.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: minusek »

Jedno jest pewne. W swoim gorszym okresie nie bedziemy grali aż takiej kaszany. Ale niestety pewnie nie bedziemy tak dobrze punktować…

PS był spalony w ostatniej akcji? Ręka była ewidentna.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: minusek »

Szkoda. Chłopak wszedł na 10 minut i pod koniec odcięło mu prąd. Byłoby +9 pkt, a to bardzo dużo na tym etapie.

Ciekawi mnie czy Lewy totalnie zjechał do bazy, czy na wiosnę trochę odżyje. Wspominał że chce być w formie w najważniejszej części sezonu więc zobaczymy.

PS Felix na ławce to sabotaż Xaviego. Ciekawe czy dociągnie do końca sezonu.
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 159
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Przecież Lewandowski jest beznadziejny już od roku. Tragiczną wiosnę można było tłumaczyć Mundialem w środku sezonu, jak usprawiedliwić fatalną jesień po wakacjach i przepracowanym okresie przygotowawczym? Skoro do tej pory nie było lepiej względem drugiej części sezonu 22/23 (śmiem twierdzić, że nawet gorzej) to jak można oczekiwać poprawy wiosną tego roku?

Tak, to koniec. Latem zacznie się medialna nagonka i wypychanie z Barcelony, typowa praktyka dla tego obrzydliwego klubu. Każdy wiedział, że wydawanie 50 milionów za 35-latka z jednorocznym kontraktem i dawanie mu takiej pensji to fatalny pomysł. Nie wiedział tego tylko Laporta. Świetny interes za pół roku grania.
ODPOWIEDZ