FC Barcelona - rywal numer 1

Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Goldschmidt »

Odpisałbym bardziej poważnie ale skoro już edytując poprzedni post zdążyłeś wsadzić mi w usta coś czego nie napisałem to chyba sobie daruję.

Czekamy na Chelsea.
"Wszystko zgodnie z planem".
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Para Siempre »

Moja edycja i Twój kolejny post był w tej samej minucie, pewnie w ciągu paru sekund - cóż poradzę?
Czekamy na Chelsea.
No i co wtedy? Udowodnisz, że nie jesteśmy tak zajebiści, skoro nikt tu nie pisze, że jesteśmy?
"Wszystko zgodnie z planem".
Z kogo to cytat, bo nigdzie tu nie widziałem takiej wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Goldschmidt »

Nie wiem co wtedy. Pewnie wpadnę i poczytam jak napiszesz, że dawałeś nam 35% szans i wszystko się zgadza. Może walnę coś innego w cudzysłów. Szanse że tak będzie są pewnie nawet większe niż to mityczne pół promila.
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: minusek »

lukecik pisze: pn mar 21, 2022 8:48 pm Spoko, nie mam zamiaru to wyjeżdżać z krucjatą, że juz przejebaliśmy sezon itd. bo tak nie jest. Jednak jeśli tak się stanie to nie będę zdziwiony, bo obecnie więcej rzeczy nam przeszkadza niż pomaga. A ta pewność siebie, która od niektórych emanuje, że liga jest już i tak rozstrzygnięta, bardzo mnie dziwi.
To już brzmi zdecydowanie inaczej w porównaniu do tego, co napisales na początku. :thumbup:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Goldschmidt »

Stevie Wonder który zdecydował że nie podpiszemy Pedriego 5 lat temu powinien naprawdę zwrócić jakąś część swoich zarobków.
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: wonderkid_jr »

U nas i tak zgniłby w odmętach Castilli.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Goldschmidt »

Araujo 2026, zarobki kilkakrotnie poniżej średniej rynkowej na jego poziomie, z szansą renegocjacji za dwa lata.
Zostają Gavi i Dembele. W drzwiach Christensen i Kessie.

Kolejny który świadomie bierze x razy mniej skazując rodzinę na głodówkę. Oby mu achilles nie pierdolnął i takie tam :potwor:
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: lukexpl »

Militao zarabia 3.5mln, więc wciąż mniej od prognozowanej nowej umowy Araujo :ptak:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Goldschmidt »

Muszą chyba jeden po drugim zmienić filozofów
"Nie wierzę w żaden "romantyzm" we współczesnym futbolu. Młodzi piłkarze zwłaszcza powinni spoglądać na swoją karierę pragmatycznie." - ktoś, 2021

:ptak:
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: lukexpl »

Zobaczymy za kilka lat, kiedy wyjdą detale dzisiejszych porozumień. Już nie takie kwiatki były zapisywane w kontraktach graczy Barcy. Progresja zarobków jest tam na porządku dziennym. Sam zapis o renegocjacji umowy za dwa lata o czymś świadczy.
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: minusek »

Szkoda że wyciagneli wynik. Było blisko do zaklepania mistrza i kibicowania Sevilli wicemistrzostwa.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 358
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: eltacondedios »

To jakiś żart, że mają pożytek z tego paralityka de Jonga.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Gondola. »

Po 0:4 w Klasyku nikt nie wykreślił jeszcze tego "były" z tytułu wątku? Myślę, że najwyższa pora.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Para Siempre »



Socios sprzedali miejscówki :ptak:
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Marcins »

"Bedziemy sprzedawac online zeby Eintracht nie kupil biletów" :kek:
Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Alternative »

Real awans, Barka wpierdol. Wielki tydzień. xD
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Marcins »

Gondola. pisze: śr kwie 13, 2022 9:32 am Po 0:4 w Klasyku nikt nie wykreślił jeszcze tego "były" z tytułu wątku? Myślę, że najwyższa pora.
To 0 -4 to dzieło Carlo i brak Benzemy i Mendyego. Do tego liga europy za mocna, zostawcie :potwor:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Goldschmidt »

:lol: :lol: :lol:
Miód na serce ten wynik.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: lukexpl »

Myślałem, że to 0-4 w Klasyku ich poniesie, ale przerwa reprezentacyjna wszystko im popsuła :lol:
Awatar użytkownika
rayo
Posty: 110
Rejestracja: wt cze 01, 2021 1:12 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: rayo »

Do chłopczyków przyjechali mężczyźni .....
:roll:
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Rio »

Ta, mężczyźni, którzy zajmują 7 miejsce w Bundeslidze :krzywy:
:ptak:
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Gondola. »

Marcins pisze: czw kwie 14, 2022 8:55 pm
Gondola. pisze: śr kwie 13, 2022 9:32 am Po 0:4 w Klasyku nikt nie wykreślił jeszcze tego "były" z tytułu wątku? Myślę, że najwyższa pora.
To 0 -4 to dzieło Carlo i brak Benzemy i Mendyego. Do tego liga europy za mocna, zostawcie :potwor:
No dobra, Eintracht wykonał kawał dobrej roboty. Tytuł zostawiamy przynajmniej do następnego Klasyku.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: Para Siempre »

Pięknie się projekt rozwija :ptak:

Czekamy na info co z kontraktem Dembele. Jeśli go nie utrzymają (a w sumie mógłby przejść do topowego klubu) to trudno będzie zbudować zespół silniejszy niż ten z tego roku.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: lukexpl »

No ja szczerze mówiąc trzymam kciuki, żeby z nim przedłużyli. On teraz gra lepiej, bo trzeba walczyć o nowy kontrakt, a później to może być znowu jakiś drugi Bale. W jego miejsce imo mogliby się połasić o kogoś lepszego, nawet ten Antony z Ajaxu.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: FC Barcelona - były rywal numer 1

Post autor: lukexpl »

lukecik pisze: pn mar 21, 2022 11:58 am 20 lutego.
lukecik pisze: ndz lut 20, 2022 4:43 pm Szanse na to, że na Bernabeu przyjmiemy ich jak za Beniteza, drastycznie wzrastają. :ptak:
lukecik pisze: ndz lut 20, 2022 7:25 pm Te dzieci pokazują co to znaczy być młodym, utalentowanym i wejść z buta w pierwszą drużynę. Zestaw sobie tych Gavich i Pedrich z naszymi Camavingami i Rodrigami. Przepaść.
Jeśli dyspozycja fizyczna naszego środka pola będzie dalej szła w tym kierunku, w którym idzie obecnie, to nas zagryzą za miesiąc i wtedy putki faktycznie będą mogły się chełpić, że nas skompromitowali.
To było tak proste do przewidzenia, że aż jestem na siebie zły, że łudziłem się po PSG, że może być inaczej. Putkom nie przeszkodził nawet daleki wyjazd do Turcji w czwartek, żeby nas tak rozpierdolić.
I dalej uważacie, że to jest nierealne, by nas przegonili w tabeli? Wystarczy, że Benzema wypadnie i jesteśmy w piździe, bo na nikogo w naszym ataku nie możemy liczyć poza Karimem. Od czasu do czasu błysnie czymś Vini, ale bez Benzemy też mu ciężko, a przypominam, czekają nas wyjazdy do Vigo, materacy i Sevilli. Nie wierzę też, żebyśmy powygrywali wszystkie pozostałe mecze, na bank się potkniemy z jakimś kurwa Getafe czy Cadiz.

Mistrzem bedą putki, zobaczycie. Taki nas czeka frajerski los. Nie potrafimy barcelonie porządnie wpierdolić gdy są w kryzysie, kończy się na jakimś 3-1 w najlepszym razie, więc teraz los się podwójnie zemści i roztrwonimy kosmiczną przewagę, by przez lata czytać potem o magiku Xavim, który dokonał niemożliwego.
Ależ się dobrze zestarzało :kek: Od tego czasu Cama i Rodrygo kluczowi zmiennicy w Realu. Cama z PSG i Chelsea, Rodrygo z Chelsea i Sevillą. Dzieci Barcy za to wpierdol od Eintrachtu, 0-1 z beznadziejnym Cadizem u siebie i praktycznie zaprzepaszczenie jakichkolwiek szans na mistrzostwo, a na horyzoncie jeszcze trudniejsze mecze. Zaraz może trzeba będzie znowu drżeć o TOP4. Za to Real od czasu kompromitacji z Barcą w lidze wygrywa wszystko jak leci, a dodatkowo osiągnął 1/2 LM.
ODPOWIEDZ