FC Barcelona - rywal numer 1

Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 162
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Daedalus. pisze: wt mar 19, 2024 12:57 am przegraliśmy 3 lata temu z Atletico.
Nie, nie przegraliśmy z Atletico, a zwyczajnie, jawnie nas z tej Ligi opierdolili.
Daedalus. pisze: wt mar 19, 2024 12:57 am skoro mowa o frajerstwach trzeba pamiętać w jaki sposób przegrano na finiszu mistrzostwa 91/92, 92/93
Mowa o tych porażkach na Teneryfie, gdzie również nas okradziono? Nie pamiętam czy w obu przypadkach, ale w jednym na pewno.

Boli mnie ta dysproporcja na krajowym podwórku, chyba pisałem kiedyś o tym tutaj, na forum, ale bilans 17-12 w dwóch najważniejszych okresach w historii Barcelony wcale nie wygląda tak źle.
Daedalus. pisze: wt mar 19, 2024 12:57 amKtoś powie, że tamte kluby nie mają rywala jak Barca, ja odpowiem, że gdybyśmy za którymś razem nie pozwolili Barcelonie wstać i odbudować formy i morale to nie byliby widziani jako tak wielki klub, nie mieliby tylu środków, nie zachęcaliby tylu piłkarzy.
I właśnie dlatego płacili za neutralność. :)
minusek
Posty: 1366
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: minusek »

Zgadzam się z @lukexpl.

Oni mieli dwa sezony w których nie wyszli z grupy LM. Do tego w dwóch sezonach, za Kumana i teraz Xaviego, kibice realnie oceniali możliwość wypadnięcia poza czwórkę ligową. Ja nie pamiętamy kiedy my graliśmy taką kaszanę jak oni w ostatnich sezonach.

Aczkolwiek trudno dyskutować z faktami, czyli to co napisał @eltacondedios: punktują nad wyraz dobrze. Mają dobre serie. Wygrali bardzo dużo remisowych a nawet przegranych meczów przez zrywy i gole w ostatnich minutach.

Mistrzostwo w poprzednim roku to jakaś anomalia przy tym co grali. Ter Stegen tam zaczarował bramkę na cały sezon.

Takie 3:0 jak z Atletico już im się zdarzało, bo to jest piłka nożna, a ciągle mają kilku niezłych graczy w składzie. Tam jednak nie było widać nic specjalnego, co spowodowałoby zmianę myślenia jakoby Barca w ewentualnym półfinale miała argumenty do przejścia materacy. Ale to czcze gadanie, bo wg mnie mają niewielką szansę na przejscie Paryża. Już prędzej Dortmund zrobi niespodziankę po tamtej stronie drabinki niż oni.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: lukexpl »

Kompromitacje w LM z Romą, LFC, Bayernem, a teraz na dokładkę ze śmiesznym PSG z parodystami na obronie. Faktycznie nigdy nie wpadają na niski poziom. Kiedy ostatni raz byli w półfinale, w 2019?
Awatar użytkownika
Szefo89
Posty: 78
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:57 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Szefo89 »

Tak, pamiętne 4:0 z Liverpoolem. Później w sezonie covidowym kompromitacja z Bayernem w Portugalii, porażka z PSG w 1/8, dwa razy odpadli w grupie i teraz z PSG. Do tego w przyszłym roku minie 10 lat od ostatniego zwycięstwa w Lidze Mistrzów.

Niesamowity pech wczoraj, mieli wszystko pod kontrolą, dwie bramki przewagi, a jedna akcja przesądziła o losach dwumeczu. Później oczywiście furiat-trener nie pomógł, Cancelo sprokurował głupiego karnego, a Lewy egoistycznie próbował kończyć fajną kontrę, jednak wszystko zaczęło się od tego faulu Araujo.
ODPOWIEDZ