FC Barcelona - rywal numer 1

Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: kryspiano »

Marcins pisze: pt lis 12, 2021 2:10 pm Alves wraca do Barcy :ptak:
Nieźle- 38 letni wahadłowy zawodnik jako lek na całe zło :D Jeszcze ten z Andory 39 letni kapitan kadry - Pujol i można walczyć o podbój Europy :)
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: wonderkid_jr »

Nie zazdroszczę kibicom Barcelony.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: minusek »

O Puyolu mówi się nie w kontekście gry.

Powiem tak - Xavi i Alves, czyli dwóch najbardziej nielubianych przeze mnie zawodników znów w FCB. Niech zatem toną w gównie instytucjonalnym, finansowym i sportowym, a każda ich mniejsza czy większa porażka będzie miodem na moja duszę.

Nie mogę się doczekać klasyku w superpucharze. Już niedługo.
Awatar użytkownika
Culé a muerte
Posty: 53
Rejestracja: pt cze 04, 2021 2:04 am

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Culé a muerte »

@Ale wy nie musicie go lubic. Wazne zeby u nas wykonal powierzone mu zadania.
Goldschmidt pisze: pt lis 05, 2021 11:07 pm Komedia. Kompletnie nieprzygotowany, niepoważny, składający obietnice bez pokrycia i niedotrzymujący ich człowiek, otoczony równie niepoważnym zarządem.
Bardzo slabo z twojej strony. Laporcie za trzecim podejsciem moze sie jak najbardziej nie udac, ale biorac pod uwage twa poprzednie cykle napisane zdanie sie nie dodaje.
kryspiano pisze: sob lis 13, 2021 10:12 amNieźle- 38 letni wahadłowy zawodnik jako lek na całe zło :D Jeszcze ten z Andory 39 letni kapitan kadry - Pujol i można walczyć o podbój Europy :)
Na cale zlo? Alves max to moze pograc 20/30min i tyle w temacie. Ja to widze raczej jako transfer, który ma ogarnac szatnie, gdyz w niej zwyczajnie brakuje wyrazistych liderów.
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem."
Ronald Reagan
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Clif »

Dopychają napięty budżet płacowy 38 letnim Alvesem? What's not to like?
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Culé a muerte
Posty: 53
Rejestracja: pt cze 04, 2021 2:04 am

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Culé a muerte »

Tyle, ze dopinamy ów budzet placac Xaviemu polowe tego co zarabial Koeman, a Alves ma najnizsza pensje z calej druzyny.
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem."
Ronald Reagan
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: labeleq »

Culé a muerte pisze: śr lis 17, 2021 11:43 pm Tyle, ze dopinamy ów budzet placac Xaviemu polowe tego co zarabial Koeman, a Alves ma najnizsza pensje z calej druzyny.
Może by to brzmiało sensownie, gdyby nie fakt, że i tak musicie zapłacić Koemanowi. Więc macie dwie dodatkowe mordy do nakarmienia i żadnymi fiołkami nie zmienicie faktów.
MAS
Posty: 48
Rejestracja: wt cze 01, 2021 5:55 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: MAS »

Klaun wrócił do cyrku, pięknie.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: minusek »

Ale fart w derbach. Ajajaj. Benfica powinna ich wyjaśnić.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: eltacondedios »

Benfica to dopiero ostatnio ze dwa mecze porządne zagrała, bo po wygranej z Barceloną to byli w podobnej formie co Katalońce. Debiut Xaviego do przodu, ale w sumie prawie nie trenował z całą grupą, inna sprawa że Espanyol to dla nich etatowy chłopiec do bicia; od czasów tamudazo to jedna wygrana w meczu o stawkę w 2009, kilka remisów, a tak to oklep. Oby nie, ale wcale mnie nie zdziwi jak wyciągną trzy punkty z tą Benfiką.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: kryspiano »

Maszyna ruszyła.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Culé a muerte
Posty: 53
Rejestracja: pt cze 04, 2021 2:04 am

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Culé a muerte »

Nie da sie kurde lubic tych dzbanców z Cornella el Prat. To jakie kompleksy ma ten klub wzgledem Barcy jest porażajace.Zabawne ze płacza o sędziego ci co polowali na kosci piłkarzy Barcy w poprzednich derbach. Żałosny klubik. Życze ponownego spadku. Nawet Getafe nie jest tak znienawidzonyn przeze mnie klubem w Hiszpanii jak Espanyol. RM i smietankowych jakos szanuje i mam respekt, ale tych plebejuszy z Espanyolu zwyczajnie i szczerze nie nawidze.
minusek pisze: sob lis 20, 2021 10:02 pm Ale fart w derbach. Ajajaj. Benfica powinna ich wyjaśnić.
Kiedy RM wygrywa takie mecze, te sie pisze o "RM nigdy sie nie poddaje" etc. Mecz dosc bezbarwny choc momenty i przeblyski byly. Przed Xavim duzo, duzo pracy.
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem."
Ronald Reagan
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Clif »

Wygrana po karnym z dupy, już rozumiem czemu w Barcelonie czekano na Xaviego jak na mesjasza.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Goldschmidt »

Kruca fak złotousty sowicie posmarował że takie pudło wyczarowali pod koniec :lol:
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: minusek »

To fakt. A znając przewrotność losu, okaże się że była to pilka na awans, bo teraz nie wygrają z Kijowem i odpadną.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: kryspiano »

Ja pierdole. Jak ten seferovic tego nie trafił. To byłby stempel w ich braku awansu
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Zedd.
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:43 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Zedd. »

Nie sądziłem, że to kiedykolwiek napiszę, ale.
Tęsknię za tymi czasami, kiedy z nadzieją odpalało się wyjazd Barcy na jakieś Vallecas, Cornella el Prat czy inne Los Carmenes i liczyło się, że to jest ten dzień, kiedy ogór urwie im punkty. Za czasami tych szalonych wyścigów po +90 punktów.
Niech oni już wracają z tej podróży w odmęty poważnego futbolu, bo choć wkurwiali niesamowicie nieraz tak jednak coś w tym było, że mocny Real = mocna Barca. Obecnie liga hiszpańska przypomina paraolimpiadę.
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: TWL64 »

Zedd. pisze: czw lis 25, 2021 6:33 pm Tęsknię za tymi czasami, kiedy z nadzieją odpalało się wyjazd Barcy na jakieś Vallecas, Cornella el Prat czy inne Los Carmenes i liczyło się, że to jest ten dzień, kiedy ogór urwie im punkty.
No przecież to są właśnie te czasy! O co Ci chodzi??? My też pewnie 90 pkt nie zrobimy, wiec słabością Barcy chwilowo bym się nie przejmował.

Ciesz się chwilą :thumbup:
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: KarBar »

Czyli że gdyby teraz Barca była mega dobra, bo zostałby Messi,Aguero byłby zdrów, Depay kozak itp itd. to Real też od razu byłby mocniejszy?

Obawiam się że te czasy już przeminęły. Perez nie kupuje byle przebić Barcę tylko ma na to swój własny pomysł.
Myślę że to taka przerwa dla obu klubów gdzie po grubych latach przychodzi moment słaby żeby potem znów mogli rządzić i dzielić. L
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: eltacondedios »

Zedd. pisze: czw lis 25, 2021 6:33 pm jednak coś w tym było, że mocny Real = mocna Barca. Obecnie liga hiszpańska przypomina paraolimpiadę.
Szkoda jednak, że mocna Barca nie równał się mocny Real, dajmy spokój z tymi teoriami, tylko cieszmy się chwilą i patrzmy na siebie, bo jak to Real notował dużą stratę na starcie sezonu to nie było chlip chlip mógłby ten Real być mocniejszy, tylko patrzenie na siebie, beka z Madrytu i liczenie przewagi. Właśnie tak trzeba robić.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Gondola. »

Ja nie tęsknię za mocną Barcą. Wręcz przeciwnie, mam nadzieję, że jeszcze przez kilka lat nie będą wchodzić nam w paradę jeśli chodzi o mistrzowskie wyścigi i bezpośrednie spotkania. Wciąż uważam też, że mamy z nimi niewyrównane rachunki (pamiętne 5:0 i 6:2 w Klasykach) i nie uznam, że jesteśmy kwita, dopóki nie pognębimy ich podobną goleadą.

Niepokoi mnie Xavi na stanowisku trenera, z Espanyolem i Benfiką, mimo umiarkowanych sukcesów, było widać, że coś "zaskoczyło". Może się okazać, że znienawidzony bajkopisarz odrdzewi tę ekipę lepiej, niż byśmy oczekiwali. Z różnych względów, finansowych czy czysto personalnych, nie wróżę Xaviemu powtórzenia nawet połowy zidanowskiego sukcesu w Barcelonie, bo nie jest to dziś możliwe. Z drugiej jednak strony, w obecnej sytuacji, być może ten trenerski stołek nie mógł zostać lepiej obsadzony. Punkt wyjścia jest dobry (klubowa legenda, duży posłuch w szatni, pewnie też niemała wiedza wyniesiona z czasów kariery jak i naturalna inteligencja), oczekiwania raczej niewielkie (kto dziś wierzy w jakiekolwiek trofeum?), więc odtrąbienie sukcesu na koniec sezonu całkiem możliwe. A potem Xavi dostanie do przepracowania cały sezon przygotowawczy, carte blanche i pewnie też trochę pieniędzy na transfery, więc gra rozpocznie się od początku.

Czego mi szkoda, to przedwczesnego zakończenia kariery przez Kuna. Aczkolwiek o wiele lepiej by to wyglądało, jakby podjął tę decyzję w barwach Manchesteru City, a nie jako kwiatek do kożucha w Katalonii.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Goldschmidt »

Romero i niejedno inne źródło piszą o zimowym transferze Ferrana Torresa (obecnie z połamaną stopą) do Barcelony za 50 milionów, od razu lub wypożyczenie z obowiązkiem wykupu.

Torres ma się zgadzać na obniżkę zarobków z 10 na 6 milionów.
Pep rzekomo nie będzie blokować bo wie, że gra w Barcelonie jest jego marzeniem.
Awatar użytkownika
Szefo89
Posty: 76
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:57 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: Szefo89 »

Ciekawi mnie czy gdyby marzeniem Torresa była gra w Realu i to my byśmy się po niego zgłosili, to czy Pep by tak łatwo go oddał?

Chyba trwa budowa dobrych relacji Barcelona-City, bo 21-letni zawodnik z dużym potencjałem wyciągnięty od szejków za 50 milionów? I to jeszcze z jakimiś kombinacjami żeby Barcelona mogła go faktycznie spłacić. Wydaje mi się że dobrze grał w Manchesterze, raczej nie można go nazwać niewypałem, więc dziwi mnie że tak łatwo go puszczają.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: labeleq »

Jeżeli nie szykuje nam się jakiś grubszy deal instytucjonalny, to nie uwierzę w ten transfer.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: FC Barcelona - rywal numer 1

Post autor: lukexpl »

Według Laporty Dembele jest lepszy od Mbappe. Poważny prezes :ptak:
ODPOWIEDZ