Barcodobre cytaty

Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Barcodobre cytaty

Post autor: Clif »

Po superpucharze pojawiło się kilka perełek, ale jeden twit zmusił mnie jednak do założenia tematu:



I podobna myśl wyrażona bardziej elokwentnie w słowach dziennikarza Sportu:
https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... s-12383071

Na fcbarca natomiast:
Dokładnie Benzema, widać było wasz strach. Reakcja na bramkę dającą zwycięstwo jest na to dobitnym dowodem. Dzieci Barcelony zdominowały wyjadaczy z Madrytu, tu jest przyszłość, kupić typowego snajpera i walimy wszystkich jak leci
Była jeszcze jedna perełka w tym duchu, żałuje, że nie mogę jej znaleźć, ale brzmiał mniej więcej tak:

"Upokorzyliśmy ich. Nasza młodzież sprawiała że dziadki z Realu miały strach w oczach"

Dla ścisłości przypomnę tylko że to Barcelona przegrała ten mecz.

Podsumowując w psychiatryku sytuacja stabilna.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: Goldschmidt »

Clif pisze: pt sty 14, 2022 1:53 pm "Upokorzyliśmy ich. Nasza młodzież sprawiała że dziadki z Realu miały strach w oczach"
:loool: :loool: :loool:
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: El Dominik »

Też trafiłem przeglądając Twittera na takie kwiatuszki. Już nic nie poradzimy. Zobaczymy, jak w przyszłym sezonie będzie spisywać tak ich młodzież.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: labeleq »

Takiej paraboli nastrojów, jak w trakcie tego sezonu po ich stronie to chyba nie było nigdy. Z jednej strony marazm na początku sezonu, a teraz jakieś hiperszczęście i hurraoptymizm po remisie i przegranej w dogrywce z pragmatycznym Realem Carlo.

Obrazek
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: lukexpl »

Peciak, redaktor fcbarca.com
Real po odejściu Ronaldo długo nie mógł się pozbierać. Czekam na moment aż odejdzie Benzema, Modric i Kroos. Będą się zbierać dużo dłużej. W tym czasie Barcelona będzie mieć młoda pomoc i atak już na odpowiednim zgraniu. Przyszłość jest nasza.
Po odejściu Ramosa i Varane'a też mieliśmy się długo zbierać :ptak:
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: lukexpl »

Zrzut ekranu 2022-03-10 015403.png
Zrzut ekranu 2022-03-10 015403.png (57.88 KiB) Przejrzano 5985 razy
Kolejne złote myśli "redaktora" peciaka.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: kleyo »

To redaktor? Myślałem że to jakiś wiejski głupek z komentów :o Najlepsza jest ta rozkmina, że Real teraz jest mega mocny mentalnie, więc pewnie zaraz spierdoli z Mallorcą :D I dalej, jest mocny mentalnie więc przegra z Barcą, a potem zaliczy blamaż z City lub Bayernem i liga dla Barcelony :mrgreen: Czyli wg niego, lepiej jakbyśmy przegrali, bo wtedy będąc w dołku co by się stało?

Dopiero teraz ogarnąłem, że on w ogóle nie bierze pod uwagi punktów Sevilli, Betisu, Atletico itp. a przecież jak oni z nami by powygrywali to wtedy nie tracą punktów. Kurwa, nobel z matematyki.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: lukecik »

A ja tam nic kontrowersyjnego w tym wpisie nie widzę. Nie znacie mentalności naszych? Sam gdybym miał obstawiać, to przewiduję, że zgubimy punkty w najbliższej kolejce. Bo braknie nastawienia, bo jeszcze myślami byli w meczu PSG czy chuj wie co. Mało to razy tak było, że zaraz po jakiejś wielkiej victorii przychodziła wtopa? Ot najświeższy przykład, porażka 2 lata temu z Betisem i utrata lidera kilka dni po wygranym El Clasico.

Patrząc na nasz terminarz to naprawdę jest ciężko, Sevilla, Atletico, chyba też Betis, wszystko na wyjeździe. Oni są rozpędzeni i tak się złożyło, że po zimowym okienku mają szerszą kadrę i więcej możliwości. My jesteśmy uzależnieni od Benzemy i Viniego, który w dodatku gra coraz gorzej z każdym miesiącem. Wprawdzie oni powinni gdzieś jeszcze punkty pogubić, zwłaszcza liczę na ich stratę na Bernabeu, ale nie zdziwię się, jeśli zgubią ich mniej niż my. El Clasico będzie kluczowe. Jeśli przegramy to podłączymy ich do cysterny z tlenem.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: Clif »

Lukiet, ale to jest 15 a nie 5 punktów :D
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: lukecik »

Jeśli wygrają mecz zaległy to 12. Jeśli wygrają na Bernabeu, to 9. I wtedy już się robi mniej kolorowo gdy porówna się terminarze obu drużyn.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: Goldschmidt »

W tym wpisie nie ma nic kontrowersyjnego poza zignorowaniem przewagi punktowej.
Nawet Carlo nie jest tak ogromnym dziadem by stracić 15 punktów (nie pamiętam czy mamy lepszy bilans bramkowy, zakładam że tak, więc nawet 12 nas promuje).

tfu
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: lukexpl »

Przede wszystkim brak logiki w takim toku rozumowania, tak jak napisał kleyo. Oczywiście po takim triumfie możemy wyjść lekceważąco na Majorkę, ale dlaczego też na Barcelone? Każdy widzi w jakiej są formie, ale to wciąż najsłabsza Barcelona od lat. Do tego gramy na Bernabeu, więc mimo wszystko mamy przewagę. Mecz z PSG raczej powinien nas zachęcić do gry wysokim pressingiem, a w ten sposób spokojnie możemy pokonać Barce. Nasze zwycięstwo już definitywnie rozstrzygnie kwestię rywalizacji z nimi o ligę, której nota bene nie ma, bo tracą do nas 15pkt. Ok, jest zległy mecz, ale najpierw muszą go wygrać ;) O wiele gorzej byłoby gdybyśmy przegrali z PSG, bo wtedy na pewno siedlibyśmy mentalnie, a nagonka medialna i podważanie pozycji Carlo niczego dobrego by nie przyniosło.

Poruszanie terminarza też jest śmieszne. Ok mamy jeszcze kilka trudnych spotkań w lidze, ale są one odpowiednio rozłożone w czasie i w żaden sposób się nie kumulują, aby móc przypuszczać jakiś cykl wypadków na fali ewentualnych wpierdoli w LM. Teraz mamy u siebie Barce 20.03, następnie Sevilla dopiero 17.04, a Atletico 8.05. Mecze te w żaden sposób nie kolidują z LM, jedynie Atletico możemy podejmować po ewentualnym rewanżu półfinału LM. Dla porównania taka Barcelona też nie ma łatwo, bo zaraz na początku kwietnia podejmą u siebie Sevillę, następnie wyjazd i mecz z walczącym o utrzymanie Levante, który wcale łatwy być nie musi. 20.04 wyjazd z RSSS, 8.05 wyjazd z Betisem, a na koniec u siebie Villarreal, także wcale łatwiej nie mają, jak dla mnie mają trudniejszy terminarz. I też wciąż się biją w LE.

Sam komentarz może nie jest zbyt szczególny na tle innych na La Rambla, ale jednak zaskakuje mnie, że pada ze strony redaktora, który moim zdaniem powinien reprezentować trochę wyższy poziom i zachowywać odrobinę obiektywności.

Swoją drogą Barca też powoli łapie "dołek". Ledwie wyciągnięte zwycięstwo z Elche, a teraz remis z Galatą, więc tuż przed Klasykiem jeszcze będą musieli bardziej powalczyć o awans w LE ;)
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: Clif »

jak można było się spodziewać puściły nerwy kibicom FCB po naszym awansie
Załączniki
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png (105.24 KiB) Przejrzano 5732 razy
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: Rio »

Ja powyższy screen odbieram raczej humorystycznie niż faktycznym pisaniem w stylu Kumana :))
:ptak:
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: kleyo »

Niech im ktoś przypomni, że przecież Real to Franco, więc przeciwieństwo Rosji, w przeciwieństwie do komunistycznej Barcelony :)
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: lukexpl »

W taśmach Pique nie ma nic złego. Każdy tak robi :potwor:
Załączniki
Zrzut ekranu 2022-04-23 052629.png
Zrzut ekranu 2022-04-23 052629.png (33.11 KiB) Przejrzano 5545 razy
Volfgang
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:48 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: Volfgang »

W sposobie zarządzania klubem przez Bartomeu też nie widzieli nic złego, do momentu aż trzeba było zacząć ponosić konsekwencje. Tam bezrefleksyjność i krótkowzroczność to norma.
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: TWL64 »

Dajcie już spokój, każdy z Was chyba nudesy koleżanek wysyła.
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: lukexpl »

norbi77 pisze:Jak wczoraj czytałem o tym mentalu Real to aż do porzygu. Dodatkowo niektórzy "kibice" Barcy widzieli w tym HEROIZM, walkę i to, że Real GRYZŁ TRAWĘ to ręce mi opadły.
Odpowiem Wam na te bzdury pytaniem:
- Czy wyrównujący gol dla Realu wisiał na włosku?
Nie. Oni byli pogodzeni już z porażką, bo od straty gola praktycznie nie zagrozili bramce MC. Na końcu posłali wrzutkę rozpaczy i wpadło, a potem na euforii i dawce szczęścia dodali drugą.
To jest mental? Mam wrażenie, że wielu używa tego słowa, a bo jest modne, a w ogóle nie zna jego znaczenia.
Mental to pokazało w pierwszej połowie Villareal i Liverpool w drugiej we wtorkowym meczu LM.
Mental to pokazał Liverpool w finale LM z Milanem.
Mental pokazał Juventus w meczu z AM.
Mental pokazał Real w ostatnim meczu z Sevillą i z tym się w pełni zgodzę.
Mental (mimo porażki) pokazało Atletico w rewanżu z City.
Bo mental to walka do upadłego o odwrócenie losów meczu, a nie czekanie tylko na dogodną okazję.

Tylko, że tutaj, niektórzy "kibice" Barcy chcą być "obiektywni", bo myślą, że jak "poliżą jajka" Realu to ból dupy będzie mniejszy. Nie będzie.
Szkoda, że Ci "kibice" nie widzieli mentalu, kiedy po słabym meczu z Eintrachtem, Barca przez ostatnie 20 minut nie wypuszczała z własnej połowy piłkarzy z Frankfurtu i zdobyła dwa gole, trzeci nieuznany i do tego miała jeszcze kilka okazji do ich zdobycia...według niektórych to nie jest mental tylko kompromitacja, bo przegrali.

Jak rok temu graliśmy rewanż z PSG i powinniśmy już straty odrobić do przerwy, to nasi niektórzy "kibice" nie widzieli w tym mentalu, tylko to, że PSG grało na luzie, bo miało wynik z pierwszego meczu.

Kiedy wyeliminowaliśmy Sevillę w półfinale Pucharu Króla odrabiając 0:2, to tez był głosy, że to nie mental, tylko fart, bo Marc obronił karnego.

Kiedy w tym sezonie wygraliśmy na wyjeździe z Villareal, który był od nas lepszy, ale w końcówce Depay nas uratował i zdobyliśmy 3pkt, to też nie był mental, tylko fart, bo nie zasłużyliśmy.

Jak rzutem na taśmę pokonaliśmy Levante, to wstyd, bo męczyliśmy się z drużyną z dołu tabeli.

Jak zlaliśmy Real, to dlatego, że Benzema nie grał, ale jak oni wygrywali, to mało kto z naszych kibiców tłumaczył porażki brakiem zawodników, (a kilku ich ubyło), tylko pisali jacy jesteśmy beznadziejni. Klasyk to najważniejszy mecz w sezonie dla Realu i Barcy i co? Zabrakło mentalu w Madrycie?

Ciekawe, że jak Real traci punkty, to o braku mentalności nikt nie pisze, tylko...każdy ma słabszy okres. Taaaaa...

I takich przykładów mogę podać jeszcze mnóstwo, ale zmierzam do tego, że Real po słabym meczu wygra np Cadiz i strzeli gola w 90 minucie, to tutaj są takie spusty nad ich "mentalem", że głowa mała. I jeszcze, gdyby to były dzieci z notatnika, to pół biedy, ale to osoby, które kibicują Barcelonie, ale wolą doceniać wyniki rywala niż starania własnej drużyny.
Stało się tutaj modne umniejszanie każdego "sukcesu" własnej drużynie i szukanie wymówek, żeby tylko nie pochwalić swojej ekipy.
Po prostu wychodzi na jaw hipokryzja i brak konsekwencji we własnym postrzeganiu podobnych zdarzeń.
Kiedy można pochwalić Real to można (np za reakcję po golu na 1:1 z PSG czy we wspomnianym meczu z Sevillą, w których pokazali mental), ale nie przy każdym ich zwycięstwie, nawet wymęczonym czy niezasłużonym.

I tak jak @arasz1819 ostatnio wspominał. W ostatnim czasie, na tej stronie, kibicowanie Barcelonie okazuje się nieodpowiednie, bo nie można stać po stronie swojego klubu ani skrytykować Realu, bo od razu stajesz się "odklejony" i nieobiektywny.
Jeżeli tak, to mogę być jednym i drugim, ale przynajmniej nie mam zajadów od...to do tych "obiektywnych".

Tyle ode mnie. Macie pożywkę na jakiś czas :) Powodzenia.
Kryzys światopoglądowy na La Rambli.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: lukecik »

Nie chcę mi się zakładać "innych cytatów", więc wrzucę tutaj.

Ja nie wiem, na starym forum było kilku kibiców Liverpoolu i wszyscy dali się lubić, nawet ten legendarny Yossi. Upierał się jak maniak, że Xabi nie odejdzie, był w tym śmieszny, ale nic ponadto. Jak Liverpool był mi zawsze obojętny, a z przyjściem Kloppa zacząłem ich lubić, zwłaszcza że ich głównym rywalem w Anglii jest Pepinek, tak przez takie umysłowo jebnięte zjeby człowiek od razu zraża się do danego klubu i życzy mu jak najgorzej, żeby takie tępe chuje miały ból dupy. Dyskusja o Vinim, przeczytajcie sobie wysrywy tego pajaca:





i przede wszystkim tego






Przecież to jakiś niespotykany poziom spierdolenia i odklejenia.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: lukexpl »

Krzysztof Perchał, legenda polskiego piłkarskiego Twittera. Nie ma co się przejmować słowami tego idioty, chłop ma poważne problemy psychiczne.
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: Skurwibak »

Na chuj w ogóle pokazywać takie gówno twittery? Koleś ewidentnie ma coś nie tak pod kopułą, najlepsze jest to, że obserwuje go prawie 800 ludzi- czemu? po co? komu on potrzebny?

Poza tym boli go dupa bo jebnął im bramkę w finale. Mam nadzieję, że w następnym sezonie też ich wyjaśnimy, a Vini będzie jeszcze większym kocurem, niż teraz :potwor:
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: wonderkid_jr »

Vini w 3 meczach wpakował im 3 bramki. Nie dziwie się, że niektórzy kibice nie wytrzymują.
grafi
Site Admin
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:04 am

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: grafi »

Obrazek
Obrazek
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: minusek »

To jest nic. Oni uważają ze zostali przekręceni z Bayernem, Interem i nami teraz, a sytuacja w której się znaleźli, to głównie wina panów z gwizdkami.
ODPOWIEDZ