Polityka

Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Polityka

Post autor: Gondola. »

Wiadomo, żadne forum nie może obyć się bez tematu politycznego, ba! najczęściej toczą się tam najbardziej gorące dyskusje.

Niby do najbliższych wyborów w Polsce jeszcze z dwa lata, ale w polityce ciągle coś się dzieje, ciągle jest o czym popisać. W dodatku nie samym polskim poletkiem człowiek żyje, niedługo wybory w Niemczech, uwagę świata zawsze skupia Ameryka, Wielka Brytania, Francja itd.

Chad Joe Biden jedzący lody na dobry początek, bardzo proszę:

Obrazek
Awatar użytkownika
Domel Madridista
Posty: 134
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:09 pm
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Polityka

Post autor: Domel Madridista »

Uwaga, podaję komunikat:

***** ***
"Najlepszą obroną jest... atak" Florentino Pérez
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Polityka

Post autor: kabanog »

A miało być to fajne forum...
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Polityka

Post autor: kryspiano »

Bez granic, podziałów i agresji of course :)
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Polityka

Post autor: Gondola. »

W Hiszpanii rozpoczęła się kampania antyrasistowska, w ramach której wydano znaczki w odcieniach skóry. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jakiś geniusz wpadł na pomysł, by znaczki z białym kolorem skóry kosztowały 2.2 razy więcej niż znaczki z czarnym kolorem skóry xD Trochę kiepski przekaz tej kampanii, jakby się nad tym zastanowić ;)

Obrazek
Daedalus

Re: Polityka

Post autor: Daedalus »

Heteroseksualni biali mężczyźni są nieironicznie najbardziej prześladowaną grupą w zachodnim świecie.
Daedalus

Re: Polityka

Post autor: Daedalus »

Ambasada USA wywieszająca tęczową flagę to nic innego jak imperializm kulturowy. Jesteśmy prowincją imperium i nie jesteśmy traktowani z szacunkiem, nasz sposób życia i kultura nie są brane pod uwagę. Tak samo jakieś listy ambasadorów, ich udział w paradach równości. To jest przerażające. Oni chcą zniszczyć Polskę. Powoli dochodzę do wniosku, że jedynym wyjściem jest kryminalizacja treści LGBT jak w Rosji. Tam nie wywieszają tęczowych flag, bo jest to zwyczajnie nielegalne. Co najważniejsze nielegalna jest rekrutacja homoseksualna, tzn. zamieszczanie nachalnych treści LGBT w treściach kierowanych do dzieci i młodzieży. 90% młodych ludzi "LGBT" wcale nie jest LGBT. To jest moda. Subkultura w zasadzie. Atakują nastolatków, którzy czują się zagubieni i niepewni i wmawiają im, że jeśli jesteś dziewczyną, która np. nosi krótsze włosy i lubi sport to na pewno jesteś lesbijką, jeśli jesteś chłopakiem, który jest trochę zniewieściały i wrażliwy to jesteś trans. Co najważniejsze, żeby to sprzedać, oferują poczucie przynależności do grupy, community, coś co najbardziej kusi nastolatków. Wczoraj byłeś sam jak palec, ale jeśli zaczniesz się identyfikować z LGBT to ej, zobacz, nagle jesteś częścią plemienia, mamy swoją flagę, fora, grupy, twitter.

Przykro mi, LGBT to JEST ideologia. Ideologia skrajnie szkodliwa, perwersyjna, perfidna, żeby nie powiedzieć zbrodnicza.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Polityka

Post autor: Gondola. »

Zaraz zaraz, kto chce zniszczyć Polskę? Ten margines LGBT, którego nawet na ulicach nie widać? Przecież żyjemy w jednym z najbardziej anty-równościowych państw w całej Europie, a na pewno w Unii Europejskiej. Serio przeszkadza ci wywieszona tęczowa flaga na balkonie? Albo to, że prywatna firma robiąca gry na komputer nagle na miesiąc wstawi sobie w logo kilka kolorów więcej? Z twojego posta bije taka agresja, pogarda i poczucie moralnej wyższości, że aż odechciewa się tego czytać. Moim zdaniem osoby homoseksualne, biseksualne itp. powinny podlegać takim samym prawom cywilnym, karnym czy podatkowym jak osoby heteroseksualne i prędzej czy później do tego dojdzie, nawet biorąc pod uwagę, że obecny rząd jest hamulcowym w tych kwestiach.

W naszym kraju osoby LGBT statusem są zlokalizowane bliżej bardziej liberalnych państw Afryki niż cywilizowanego zachodu. W związku z tym oburzanie się o ilość "tęczy" w przestrzeni publicznej jest groteskowe.
Daedalus

Re: Polityka

Post autor: Daedalus »

I bardzo dobrze, że jesteśmy anty-równościowym państwem, bo "równość" w rozumieniu zachodnim oznacza jebanie na każdym kroku białych mężczyzn, a "różnorodność" jest rozumiana tak, że im mniej białych tym bardziej coś jest różnorodne. Czyli np. 90% czarne NBA zawsze dostaje nagrody dla najbardziej róznorodnej ligi :lol:

Kto chce zniszczyć Polskę? A kto nie chce? Polskę chcą zniszczyć zarówno nasi wrogowie jak i "sojusznicy" i "partnerzy handlowi". Zarówno kapitalistyczni globaliści jak i lewicowa międzynarodówka.

Wywieszona tęczowa flaga, gdziekolwiek, jest manifestacją polityczną i naturalnym jest, że wywoła odpowiedź. Dla mnie tęczowa flaga to symbol zboczenia, zepsucia, korupcji i chorób psychicznych. To nie jest "żyj i daj żyć innym, dopóki nikogo nie krzywdzą", bo moim zdaniem ideologia LGBT krzywdzi ludzi, zatruwa społeczeństwo, niweczy przyszłość narodu. Jak sierp i młot wywieszą to też mam nie reagować?

To jest tzw. "zero sum game". To nie jest tak, że danie praw mniejszościom nie odbije się na nas. Odbije. Wystarczy spojrzeć na zachód. Równość im nie wystarcza. Jak ją osiągną to przechodzą do ataku. Nagle to heteroseksualni, "cis", biali są opluwani, nagle to nas nie przyjmują na studia lub do pracy, bo mają już za dużo facetów, albo za dużo białych. Nie, przez ostatnie lata tyle się naczytałem w anglojęzycznym internecie ataków na "straight white males", że mnie wyleczyli na zawsze z jakichkolwiek zapędów równościowych.

Jestem biały.
Jestem homofobem.
Jestem rasistą.
Nie wstydzę się tego.
Nie będę milczał.
Historia udowodni, że miałem rację.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Polityka

Post autor: Gondola. »

Daedalus pisze: śr cze 02, 2021 1:43 pm I bardzo dobrze, że jesteśmy anty-równościowym państwem, bo "równość" w rozumieniu zachodnim oznacza jebanie na każdym kroku białych mężczyzn, a "różnorodność" jest rozumiana tak, że im mniej białych tym bardziej coś jest różnorodne. Czyli np. 90% czarne NBA zawsze dostaje nagrody dla najbardziej róznorodnej ligi :lol:
No i kto jebie tych białych mężczyzn w Polsce? 3-5% LGBT? Kilka tysięcy czarnoskórych? A w życiu, skupiłbym się raczej na tym, w jak bardzo matriarchalnym kraju żyjemy i jak bardzo jesteśmy jako mężczyźni dymani przez źle rozumiany feminizm i narrację spod szyldu "piekła kobiet". To są realne problemy dla Polaka, a nie geje czy Murzyni, których widuje się niewiele, albo wcale.
Kto chce zniszczyć Polskę? A kto nie chce? Polskę chcą zniszczyć zarówno nasi wrogowie jak i "sojusznicy" i "partnerzy handlowi". Zarówno kapitalistyczni globaliści jak i lewicowa międzynarodówka.
Prawda jest taka, że nikt nas nie chce niszczyć, bo nie jesteśmy nic warci na arenie międzynarodowej, o to zatroszczył się już PiS. Zamiast równać gospodarczo i politycznie w stronę Niemiec, stwierdziliśmy, że 36-milionowe państwo powinno podążać ścieżką węgierską i w chwili obecnej staliśmy się marginesem wśród krajów Starego Świata. USA prędzej nas wydyma niż pomoże (widać to choćby po reakcjach na budowę Nord Stream), Niemcy utrzymują z nami kontakty z litości oraz przez wzgląd na Angelę Merkel, która nadal żywi do Polski prywatną sympatię (choćby dlatego, że jej korzenie sięgają Gdańska, tam urodził się jej dziadek). Francja, Anglia - standardowo mają nas w dupie. Zresztą by zniszczyć Polskę nie potrzeba tajemniczych, zaprzęgniętych do działania sił ze zgniłego Zachodu, Polacy doskonale niszczą się od środka już szósty rok.
Wywieszona tęczowa flaga, gdziekolwiek, jest manifestacją polityczną i naturalnym jest, że wywoła odpowiedź. Dla mnie tęczowa flaga to symbol zboczenia, zepsucia, korupcji i chorób psychicznych. To nie jest "żyj i daj żyć innym, dopóki nikogo nie krzywdzą", bo moim zdaniem ideologia LGBT krzywdzi ludzi, zatruwa społeczeństwo, niweczy przyszłość narodu. Jak sierp i młot wywieszą to też mam nie reagować?
Lewica w Polsce to margines, zauważ to wreszcie. Tęczowa flaga w Polsce może być postrzegana jako manifest, ale polityczne uzewnętrznianie swoich przekonań nie jest zabronione, a jeśli byłoby inaczej, to zabronić należałoby również flag partyjnych, onrowskich czy innych "polski walczącej". Tego fragmentu o "chorobie psychicznej" nawet nie skomentuję, bo brzmi to jak czcza i przesiąknięta jadem formułka powtarzana przez polską skrajną patoprawicę, których zdolności kognitywne ograniczają się do wykrzykiwania tych samych, wulgarnych haseł i wznoszenia ręki w rzymskim salucie. Uważam, że stać cię na nieco więcej.
Daedalus

Re: Polityka

Post autor: Daedalus »

Gondola. pisze: śr cze 02, 2021 2:43 pm
Daedalus pisze: śr cze 02, 2021 1:43 pm I bardzo dobrze, że jesteśmy anty-równościowym państwem, bo "równość" w rozumieniu zachodnim oznacza jebanie na każdym kroku białych mężczyzn, a "różnorodność" jest rozumiana tak, że im mniej białych tym bardziej coś jest różnorodne. Czyli np. 90% czarne NBA zawsze dostaje nagrody dla najbardziej róznorodnej ligi :lol:
No i kto jebie tych białych mężczyzn w Polsce? 3-5% LGBT? Kilka tysięcy czarnoskórych? A w życiu, skupiłbym się raczej na tym, w jak bardzo matriarchalnym kraju żyjemy i jak bardzo jesteśmy jako mężczyźni dymani przez źle rozumiany feminizm i narrację spod szyldu "piekła kobiet". To są realne problemy dla Polaka, a nie geje czy Murzyni, których widuje się niewiele, albo wcale.
No ale zobacz prawidłowość - z kobietami jest problem, bo jest ich 50%. Z murzynami i gejami nie ma, bo albo jest ich mało, albo są pozbawieni siły politycznej. Ja tylko postuluję, żeby nadal było ich mało i nie mieli głosu. Bo jak będzie ich więcej to zacznie się to co na zachodzie - wchodzenie nam na głowę, otwarta wrogość do większości.

Na zachodzie też się tak zaczynało, że geje niby tylko chcą równych praw i tyle. Że imigrantów jest tylko kilka, ot, pan Hindus rozwozi jedzonko, haha! A 50 lat później są ich dziesiątki milionów, mają całe swoje dzielnice, całe miasta gdzie biali są prześladowaną mniejszością. Amerykańskie miasta, które latach 60-tych były 90+% białe teraz są poniżej 50% i nadal drastycznie spadają. W Europie jest mnóstwo dzielnic, przedszkoli, szkół gdzie biali są mniejszością. Nie chcę tego w Polsce. "Polska dla Polaków" nie powinno być kontrowersyjnym sloganem, tylko oczywistością. To nasz kraj, za który krew rozlewali nasi przodkowie. Mamy prawo do tej ziemi, do przestrzeni życiowej, bezpiecznej, własnej, tylko dla nas, naszej rasy, naszej grupy etnicznej, naszej kultury, naszego narodu. Tak jak w Liberii tylko czarni mogą mięć obywatelstwo, tak jak Izrael jest z założenia dla żydów. Tak samo Polska, ze względu na naszą historię, powinna być krajem-azylem dla Polaków. Tylko dla nas.
Tego fragmentu o "chorobie psychicznej" nawet nie skomentuję, bo brzmi to jak czcza i przesiąknięta jadem formułka powtarzana przez polską skrajną patoprawicę, których zdolności kognitywne ograniczają się do wykrzykiwania tych samych, wulgarnych haseł i wznoszenia ręki w rzymskim salucie. Uważam, że stać cię na nieco więcej.
Oczywiście, że homosie są chorzy psychicznie. Dużo się mówi, że co komu przeszkadza kto się komu podoba. Ale cholera, każdy homoś jakiego znam... z nimi wszystko jest nie tak. Cała ich mowa ciała jest dziwaczna, przesadzona, a w głowie mają błagan, że chuj. Nie kupuję wymówek, że transi się zabijają w takich ilościach przez prześladowanie. Mówimy tutaj o mężczyznach, którzy się faszerują hormonami, ubierają babskie ciuszki, wsadzają sobie dildo w odbyt. Czy naprawdę do tego doszło? Czy to nie jest już dziś chorobą psychiczną? Czy nie mamy już żadnych standardów, żadnych wymagań podstawowej przyzwoitości i klasy? Dziś mam szanować każdego, nawet kurwę spod latarni? No normalnie Sodoma i Gomorra.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Polityka

Post autor: Para Siempre »

Widzę, że gruby początek tematu :lol: :lol:

Poznałem w życiu 2 gejów i oni byli całkowicie normalni z zachowania, po prostu woleli mężczyzn i tyle było różnic.

Są jakieś sensowne, szerokie badania na temat tego że odmienność wynika z chorób psychicznych / zaburzeń, czy po prostu ich nie lubisz?

Generalnie zawsze byłem przekonany, że to jak leworęczność / autyzm. Mózg działa inaczej i tyle - trzeba tym ludziom dać żyć jak chcą. Od czasu do czasu pojawiają się jednak głosy, że transy są zdrowo jebnięte, plus że wielu gejów miało bardzo toksyczne matki, i trudno im się wiązać przez to z kobietami. Więc jakieś opracowanie chętnie poznam.

A temat czarnych i hindusów wydaje się być nieuchronny, bo biali się nie rozmnażają. Póki Ukraina i Białoruś wygląda jak wygląda, do nas napływają ludzie zbliżeni kulturowo. Gdyby nie Łukaszenko i Putin też byśmy ściągali Kazachów, Hindusów na potęgę. Ale Polaków będzie coraz mniej i nic z tym nie zrobimy. Biznes na końcu wygra, a ludzi do pracy potrzebujemy.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Polityka

Post autor: Gondola. »

Para Siempre pisze: śr cze 02, 2021 9:42 pm Są jakieś sensowne, szerokie badania na temat tego że odmienność wynika z chorób psychicznych / zaburzeń, czy po prostu ich nie lubisz?
Nie ma takich badań, homoseksualizm został wykreślony z listy zaburzeń psychicznych już dawno temu. Zresztą orientacja seksualna nie jest naszym wyborem, tylko najprawdopodobniej zapisana w naszych genach oraz indukowana czynnikami środowiskowymi. To wszystko natura, wystarczy rozejrzeć się po świecie zwierząt.

To, że geje są całkowicie normalni tylko po prostu przyszło im pałać sympatią do osób tej samej płci powinno być oczywiste. To nie są ludzie mniej inteligentni, nieskłonni do odczuwania emocji czy różniący się od nas w większym stopniu niż orientacja seksualna. Zresztą, w Polsce dyskutujemy o tym, czy osoby LGBT to w ogóle ludzie czy "zbrodnicza ideologia", a na "zgniłym Zachodzie" badacze przeprowadzają potężne i kompleksowe badania wskazujące, że dzieci wychowywane w związkach dwóch osób tej samej płci rozwijają się tak samo jak dzieci wychowywane przez matkę i ojca. Columbia University bodajże, jak ktoś chce to poszuka.
A temat czarnych i hindusów wydaje się być nieuchronny, bo biali się nie rozmnażają. Póki Ukraina i Białoruś wygląda jak wygląda, do nas napływają ludzie zbliżeni kulturowo. Gdyby nie Łukaszenko i Putin też byśmy ściągali Kazachów, Hindusów na potęgę. Ale Polaków będzie coraz mniej i nic z tym nie zrobimy. Biznes na końcu wygra, a ludzi do pracy potrzebujemy.
Tak jest, ludzie prą do tych miejsc, w których mogą znaleźć stabilizację, bezpieczną przystań, pracę. Utrzymać rodzinę i zapewnić sobie byt. Kolejnym kryterium jest bliskość kulturowa, dlatego tak mało u nas czarnoskórych, Azjatów czy Latynosów, a tak dużo Ukraińców chociażby.
Daedalus

Re: Polityka

Post autor: Daedalus »

Jeśli odrzucimy zaburzenia psychiczne jako przyczynę wielu zachowań LGBT to pozostaje, uwaga, ideologia. Czyli to jednak jest ideologia, kultura. Te wszystkie ich dziwne zachowania, zniewieścienie, sposób w jaki mówią, w jaki chodzą. Te parady równości z gołymi facetami wymachującymi dildami. Seks kluby. Subkultury typu "bug chasers". I przede wszystkim lewicowość. LGBT zostało wpisane do lewicowego intersekcjonalnego sojuszu i teraz jak jesteś homo to praktycznie musisz być też socjalistą, za otwartymi granicami itd.

To nie jest tak, że ich nienawidzę za skłonności. Kiedyś miałem przyjaciela geja (ale nie tego mitycznego co jest normalny), mądry człowiek, dobry człowiek. Ale nawet on miał te... był fanem Lenina, lewakiem, do tego był taki zniewieściały, nie wiem. Wielu z nich naprawdę jest tak bardzo innych mową ciała, sposobem mówienia, poglądami, kulturą. Mówią, że są tacy jak my, ale pokazują, że co jeden to większy pajac i atencjusz. Narracja PiS była trafna (choć pewnie przypadkiem) - do samych gejów nic nie mam, ale kultura gejowska, ideologia LGBT mnie brzydzi i odrzuca. Orientacja nie jest wyborem. Ale lewactwo jest. Promiskuityzm jest.

Przykro mi, ale tęczowa lewica obecnie toczy otwartą wojnę kulturową przeciwko temu co pozostało z zachodniej cywilizacji. Nie potrafię czuć do nich przez to sympatii. No nie potrafię. Nawet jak ich tam pałowali w Warszawie rok temu to nie potrafiłem.

Zresztą jak Adamowicza zabili też mi go nie było żal. Chciał sprowadzać do Trójmiasta imigrantów, czyli stworzyć zagrożenie dla Polaków. Czy on by płakał gdyby siostrę/dziewczynę szarego Kowalskiego zgwałcił i zamordował Arab, którego sprowadził? No jasne, że nie. To czemu ja mam płakać po nim?

Biały człowiek i jego (nasza!) cywilizacja walczą dziś o życie. Jesteśmy atakowani ze wszystkich stron. Obserwujemy kompletny upadek społeczny. Rodzina jako komórka społeczna jest pod ciągłym atakiem. Rozwody. Dzieci się nie rodzą. Małżeństwo i macierzyństwo są na każdym kroku demonizowane. Króluje hedonizm i nihilizm. Wygodnictwo i konsumpcjonizm. Ludzie nawet już nie dorastają, dorośli milenialsi to nadal często mentalnie nastolatkowie, zdziecinniali i zgłupiali, spędzający cenny czas życia na graniu w głupie gierki i oglądaniu filmów o facecie przebranym za nietoperza. Wyższa kultura przechodzi już nawet nie kryzys, zapaść, ale ostatnie agonalne podrygi. Jeśli jesteś biały to codziennie na ciebie plują, każdą przepraszać za wszystko. Bycie białym to dla lewicy grzech pierworodny, którego nie można się pozbyć. Mam tego dosyć. Naprawdę. Mam dosyć. Wszystko upada. Większość ludzi mnie brzydzi, to społeczeństwo mnie brzydzi. Gdzie są ci mężczyźni, gdzie te kobiety? Gdzie ta kultura, ten naród, ten świat? Ta ludzkość? Mam dość tego zepsucia, zgnilizny.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Polityka

Post autor: Gondola. »

Daedalus pisze: śr cze 02, 2021 10:29 pm Biały człowiek i jego (nasza!) cywilizacja walczą dziś o życie. Jesteśmy atakowani ze wszystkich stron. Obserwujemy kompletny upadek społeczny. Rodzina jako komórka społeczna jest pod ciągłym atakiem. Rozwody. Dzieci się nie rodzą. Małżeństwo i macierzyństwo są na każdym kroku demonizowane. Króluje hedonizm i nihilizm. Wygodnictwo i konsumpcjonizm. Ludzie nawet już nie dorastają, dorośli milenialsi to nadal często mentalnie nastolatkowie, zdziecinniali i zgłupiali, spędzający cenny czas życia na graniu w głupie gierki i oglądaniu filmów o facecie przebranym za nietoperza. Wyższa kultura przechodzi już nawet nie kryzys, zapaść, ale ostatnie agonalne podrygi. Jeśli jesteś biały to codziennie na ciebie plują, każdą przepraszać za wszystko. Bycie białym to dla lewicy grzech pierworodny, którego nie można się pozbyć. Mam tego dosyć. Naprawdę. Mam dosyć. Wszystko upada. Większość ludzi mnie brzydzi, to społeczeństwo mnie brzydzi. Gdzie są ci mężczyźni, gdzie te kobiety? Gdzie ta kultura, ten naród, ten świat? Ta ludzkość? Mam dość tego zepsucia, zgnilizny.
Wybacz, ale ciężko się czyta te posty. W Polsce, gdzie lewica to wciąż margines, który jeszcze długo będzie przegłosowywany przez emerytów, których w Polsce jest dobrych parę milionów (a będzie więcej) piszesz, że "codziennie na ciebie plują i musisz za wszystko przepraszać"? Póki co to lewica ma duże problemy z wykrzyczeniem swoich racji, a nawet masowe spędy pokroju protestów przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego nic nie dały. Z drugiej strony PiS robi co chce fundując nam tutaj quasi-autorytarne państwo z podporządkowaną, kontrolowaną demokracją na wzór węgierski. Obecnie żyjemy w kraju fundamentalistów religijnych, w którym rząd jeździ do Rydzyka i trzymając się za ręce wyśpiewuje maryjne pieśni. Gdzie naród jest tak homogeniczny, jednorodny, że praktycznie nie ma u nas mniejszości, a podręcznikowym obywatelem jest biały heteroseksualny mężczyzna. My nie jesteśmy atakowani, spokojnie, za przyzwoleniem 40% społeczeństwa i cichej mniejszości dryfujemy sobie w stronę państwa wyznaniowego, w którym wyroki za obrazę uczuć religijnych będą się sypać jak z rękawa. Gdzie rodzina nie jest "pod ciągłym atakiem" tylko stawiana na piedestał i ślepo hołubiona. Gdzie życie jest chronione tylko do momentu narodzin, a potem "radź sobie sam, nie nasz problem". Naprawdę, trzeba mieć klapki na oczach by tego nie zauważać.

Wygodnictwo, hedonizm i konsumpcjonizm wespół z konformizmem, oportunizmem i karierowiczostwem to znak naszych zdigitalizowanych czasów kultury "człowieka technologicznego", który czerpie garściami z dobrodziejstwo rozwoju techniki i nauki.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Polityka

Post autor: Para Siempre »

Gondola. pisze: śr cze 02, 2021 10:06 pm Zresztą, w Polsce dyskutujemy o tym, czy osoby LGBT to w ogóle ludzie czy "zbrodnicza ideologia"
W ogóle dziwi mnie, dlaczego nikt szerzej nie porusza tego tematu w przestrzeni publicznej. Umówmy się - Duda potrzebował głosów konserw, powiedział coś, by zyskać ich poparcie, ale jednocześnie móc się łatwo wytłumaczyć i uznać, że go źle zrozumiano.

Wydaje mi się, że nikt z tych głąbów polityków nie jest nawet zainteresowany tym, by zrozumieć to co każą im w marketingu politycznym powtarzać.

Osoby należące do LGBT należy wspierać, by łatwo odnajdywały się w społeczeństwie.
LGBT jako ideologia, jest szkodliwa. I to także jest moje zdanie.

Czym się różni jedno od drugiego? Ano jedno, to ludzie o innej orientacji, którzy szukają szczęścia jak każdy z nas.
Ideologia, to zbudowany wokół społeczności światopogląd, który w tym przypadku wymyśla 30 rodzajów płci, zaimków i idiotyczne reguły społeczne, i stara się narzucić je wszystkim. I nie mam na myśli związków partnerskich - te, po sensownej debacie społecznej, jeśli mają więcej korzyści niż wad - powinny być u nas wprowadzone. Mam na myśli osoby, które obrażają się, jak nie stosujesz wygibasów słownych, bo uważają się za niebinarne, za inną płeć, itp. Niech się czują jak chcą, to przykre że nie potrafią się w życiu odnaleźć, ale niech nie wywracają życia społecznego do góry nogami.

Obrazek


Bo niedaleko później do takich odpałów:
https://www.rmfmaxxx.pl/news/Emily-Rata ... rp_state=1

Dziś już widać, że generalnie ludziom się pierdolą role społeczne. Setki tysięcy lat ukształtowało pewne role na poziomie biologii. Antykoncepcja i medycyna wyzwoliły kobiety - spoko. Teraz czas na poważną debatę jak mężczyzna i kobieta mają się wzajemnie rozumieć w nowoczesnym świecie, który nie do końca współgra z naszymi popędami, co nie?

No według niektórych nie - dopierdolmy 30 płci kulturowych, będzie nam prościej się połapać :mrgreen:
Przykro mi, ale tęczowa lewica obecnie toczy otwartą wojnę kulturową przeciwko temu co pozostało z zachodniej cywilizacji
Mi się wydaje, że po prostu biorą tych, którzy aktualnie czują się najmocniej uciśnieni (historycznie, rasowo, itp.) i im mówi "wasz czas, jesteśmy z wami, głosujcie na nas". To pewne głosy, zawsze znajdziesz 5-7 procent społecznych odrzutków.
Chciał sprowadzać do Trójmiasta imigrantów, czyli stworzyć zagrożenie dla Polaków. Czy on by płakał gdyby siostrę/dziewczynę szarego Kowalskiego zgwałcił i zamordował Arab, którego sprowadził?
A jakby zamordował Polak, to spoko?
Pewnie u nas, jak i u nich znajdziesz gwałcicieli i morderców. Statystycznie - pewnie u nich parę % więcej, bo tereny wojenne jednak temu sprzyjają. Ale jednak, po każdej stronie większość to normalni / dobzi ludzie.
Jeśli jesteś biały to codziennie na ciebie plują
Gdzie Ty żyjesz?
Rodzina jako komórka społeczna jest pod ciągłym atakiem. Rozwody. Dzieci się nie rodzą. Małżeństwo i macierzyństwo są na każdym kroku demonizowane. Króluje hedonizm i nihilizm.
Nikt nie atakuje rodziny. Nikt nie zmusza do rozwodów. Ludzie prą do przodu gdy są zagrożeni. Dzieci się rodzą gdy jest bieda. Dostatek spowodował, że młodzi myślą o przyjemnościach, nie odpowiedzialności. Jako gatunek nie jesteśmy dostosowani do takich warunków, Ziemia nie jest gotowa na to byśmy się rozmnażali w nieskończoność w bezpiecznych warunkach po całej powierzchni. Ale nie można wrzucać tego do jednego wora i obwiniać lewactwo za całe zło świata ;)
Awatar użytkownika
Culé a muerte
Posty: 53
Rejestracja: pt cze 04, 2021 2:04 am

Re: Polityka

Post autor: Culé a muerte »

Daedalus pisze: śr cze 02, 2021 12:24 pm Ambasada USA wywieszająca tęczową flagę to nic innego jak imperializm kulturowy. Jesteśmy prowincją imperium i nie jesteśmy traktowani z szacunkiem, nasz sposób życia i kultura nie są brane pod uwagę. Tak samo jakieś listy ambasadorów, ich udział w paradach równości. To jest przerażające. Oni chcą zniszczyć Polskę. Powoli dochodzę do wniosku, że jedynym wyjściem jest kryminalizacja treści LGBT jak w Rosji. Tam nie wywieszają tęczowych flag, bo jest to zwyczajnie nielegalne. Co najważniejsze nielegalna jest rekrutacja homoseksualna, tzn. zamieszczanie nachalnych treści LGBT w treściach kierowanych do dzieci i młodzieży. 90% młodych ludzi "LGBT" wcale nie jest LGBT. To jest moda. Subkultura w zasadzie. Atakują nastolatków, którzy czują się zagubieni i niepewni i wmawiają im, że jeśli jesteś dziewczyną, która np. nosi krótsze włosy i lubi sport to na pewno jesteś lesbijką, jeśli jesteś chłopakiem, który jest trochę zniewieściały i wrażliwy to jesteś trans. Co najważniejsze, żeby to sprzedać, oferują poczucie przynależności do grupy, community, coś co najbardziej kusi nastolatków. Wczoraj byłeś sam jak palec, ale jeśli zaczniesz się identyfikować z LGBT to ej, zobacz, nagle jesteś częścią plemienia, mamy swoją flagę, fora, grupy, twitter.

Przykro mi, LGBT to JEST ideologia. Ideologia skrajnie szkodliwa, perwersyjna, perfidna, żeby nie powiedzieć zbrodnicza.
Mniejszosci seksualne to nowy proletariat. Bolszewizm propagowal populizm klasowy, Nazizm rasowy, a ten dzisiejszy oparty na "gender". Nic tylko patrzec jak feminizm pojdzie w odstawke.
Gondola. pisze: śr cze 02, 2021 11:14 pm Wygodnictwo, hedonizm i konsumpcjonizm wespół z konformizmem, oportunizmem i karierowiczostwem to znak naszych zdigitalizowanych czasów kultury "człowieka technologicznego", który czerpie garściami z dobrodziejstwo rozwoju techniki i nauki.
Koledze nagle polityka zbrzydla czy jak? Chetnie sie podziele osobistym doswiedczeniem z polityka, jesci chcecie.
Para Siempre pisze: śr cze 02, 2021 9:42 pm Poznałem w życiu 2 gejów i oni byli całkowicie normalni z zachowania, po prostu woleli mężczyzn i tyle było różnic.
Ja pracuje z jednym oraz mam jednego za sasiada w klatce. Ten z pracy kiedys mi powiedzial, ze w niektorych kregach jego kolezanek feministek...
jest MIZOGINEM, poniewaz kobiety nie sa mu potrzebne. Takie cos podchodzi pod homofobie? Of course not! :sie: Sasiad z kolei to "rara avis": gej konserwatysta. Jest wykladowca uniwersyteckim (filozofia).
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem."
Ronald Reagan
Daedalus

Re: Polityka

Post autor: Daedalus »

Mniejszosci seksualne to nowy proletariat. Bolszewizm propagowal populizm klasowy, Nazizm rasowy, a ten dzisiejszy oparty na "gender". Nic tylko patrzec jak feminizm pojdzie w odstawke.
Nie, dla lewactwa populizm rasowy to top. Właśnie LGBT i feminizm idą w odstawkę jeśli pojawiają się brązowi barbarzyńcy i Islam. Muzułmanie gwałcą, nienawidzą kobiet? Eeeee, to tylko ich piękna kultura i tradycja, chyba nie jesteś rasistką, co? "White feminism", tfu! Muzułmanie nienawidzą gejów i najchętniej by wszystkich zabili? Eeeee, musimy szanować ich tradycję i kulturę! Stul morde ty BIAŁY MĘŻCZYZNO. Swoją drogą oni już nic nie dodają dziś do "white male", to już nawet nie jest "fucking white male" - dziś dla lewicy "white male" jest obelgą samą w sobie, bycie białym jest dla lewicy grzechem pierworodnym, za który całe życie każdy biały musi pokutować.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Polityka

Post autor: Gondola. »




:psyduck: :psyduck: :psyduck:
Awatar użytkownika
hugh hefner
Posty: 116
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:13 pm

Re: Polityka

Post autor: hugh hefner »

Czemu Kaczyński jeszcze pozwala temu idiocie prowadzić własnego twittera? Nie mają w swoich zajebistych kadrach kogokolwiek, kto potrafi w miarę poprawnie pisać po polsku?

PS. Niezmiennie rozpierdala mnie pisanie o osobach trzecich z dużej litery.

PS 2. Kukizowcom gratuluję Kukiza.
„Wspaniali Anglicy, jaka szkoda, że nie żyją.”
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Polityka

Post autor: KarBar »

No co?
Głowa państwa powinna mieć pewien chill w sobie :raul:

Ale tak swoją drogą - strasznie razi mnie jak ktoś o Prezydencie RP (niezależnie kto nim jest) pisze "idiota".
Można mieć zdanie jakie się komu podoba, ale publiczne obrażanie głowy państwa jest po prostu słabe.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
hugh hefner
Posty: 116
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:13 pm

Re: Polityka

Post autor: hugh hefner »

Rozumiem, że ciężko jest przyznać, że oddało się głos na idiotę, ale czasem lepiej spojrzeć prawdzie w oczy. Jeżeli ma to ciebie pocieszyć, to kiedyś oddałem głos na Kukiza.

Ja z kolei bardzo nie lubię owijania w bawełnę i szanuję nazywanie rzeczy po imieniu. Funkcja którą pełni ten człowiek, nie zmienia tego kim jest.
„Wspaniali Anglicy, jaka szkoda, że nie żyją.”
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Polityka

Post autor: KarBar »

Ale tu nie ma żadnego znaczenia na kogo kto głosował.
Ja generalnie nie zdążyłem w drugiej turze zagłosować bo wracałem z gór i staliśmy w ogromnym korku.
Tu nawet nie chodzi personalnie o człowieka.
Tu chodzi o najwyższy urząd w państwie.

Jeżeli będziemy sobie pozwalać na takie wyzwiska to niedługo zatracimy jakiekolwiek resztki szacunku do siebie nawzajem.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
hugh hefner
Posty: 116
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:13 pm

Re: Polityka

Post autor: hugh hefner »

Czemu mam udawać szacunek do człowieka, który sam nie szanuje ani urzędu który piastuje, ani obywateli?
„Wspaniali Anglicy, jaka szkoda, że nie żyją.”
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Polityka

Post autor: KarBar »

Przecież piszę że chodzi nie o człowieka tylko o urząd.

Inna kwestia to to że jest to Twoje zdanie.
Chcesz żeby każdy wyzywał się teraz od idiotów?
Po co?
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
ODPOWIEDZ