Mecze Realu w TV, smartfonie, tablecie i w internecie

Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Mecze Realu w TV, smartfonie, tablecie i w internecie

Post autor: lukexpl »

U mnie Canal+ online działa w porządku. Wykupiłem sobie na ten miesiąc Eleven + Polsaty i wczoraj mecz LM oglądałem bez problemu. Jedyny minus to opóźnienie z 20s i apka na Tizenie czasami wariuje. Z samego pakietu Canal+ korzystam od dłuższego czasu i nie narzekam.
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Mecze Realu w TV, smartfonie, tablecie i w internecie

Post autor: minusek »

Dzięki @luke :thumbup:
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Mecze Realu w TV, smartfonie, tablecie i w internecie

Post autor: Marcins »

Akurat ja elevenow nie ogladam, bo mam przez upc, ale ogolnie polsaty i c+ maja lepsza jakosc niz 11.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 358
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Mecze Realu w TV, smartfonie, tablecie i w internecie

Post autor: eltacondedios »

minusek pisze: śr kwie 06, 2022 3:14 pm Coś się zmieniło w tym temacie? Problem nie jest przed słaby net?
Tak, myślę że to głównie kwestia internetu. Problemy już mam rzadziej, a kumpel z którym współdzielę konto ani razu się nie skarżył
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Mecze Realu w TV, smartfonie, tablecie i w internecie

Post autor: minusek »

Przerzuciłem się na Canal+ od tego sezonu. Chciałem wczoraj obejrzeć 2 połowę FCB-City, ale nie miałem dostępu do kanału Eleven :| Eleven 2, 3 i 4 były, ale zwykłego po prostu nie było w aplikacji. Wrócił po meczu. Spotkaliście się z czymś takim? Na Playerze nigdy nie było problemu z niedostępnością jakiegoś programu.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 358
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Mecze Realu w TV, smartfonie, tablecie i w internecie

Post autor: eltacondedios »

Miałem tak u nich, ale z Polsatami. Znikały mi na tv i chyba apce na telefonie, ale przez przeglądarkę na kompie było wszystko.
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Mecze Realu w TV, smartfonie, tablecie i w internecie

Post autor: minusek »

Dzięki. W razie czego będę wiedział, chociaż wiadomo, lepiej żeby nigdy się to nie powtórzyło. Z ciekawości napiszę do nich na wsparcie czy znają problem.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Mecze Realu w TV, smartfonie, tablecie i w internecie

Post autor: kleyo »

Na forum Satkuriera właśnie czytałem, że były jakieś problemy z kanałami. Zresztą w zeszły weekend chciałem sobie obejrzeć Premier League i tam są do końca września mecze na Canal+ Online, ale nie było ich na liście. Trzeba było wejść na 4Fun Kids i potem jechać strzałkami.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Mecze Realu w TV, smartfonie, tablecie i w internecie

Post autor: Wolf »

Mam pytanie - przerabiał ktoś dostęp w Polsce do oferty sportowej CBS Sports/Paramount Plus? Instrukcje do Bein Sports gdzieś mi w internecie migały, ale CBS nie widziałem. Może być nawet płatna.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Mecze Realu w TV, smartfonie, tablecie i w internecie

Post autor: kleyo »

Nie przerabiałem, ale kiedyś przerabiałem Bein Sports i korzystałem z https://www.smartdnsproxy.com/ widzę, że CBS też tam mają w ofercie (znaczy nie tyle w ofercie co oferują usługę DNS na CBS). Możesz odpalić 7 dniowy okres próbny i sprawdzić jak działa (ale nie wiem czy CBS można na okres próbny) i jakby Ci działało to opcje są dwie:

1. Zakładasz, płacisz na miesiąc, a potem rezygnujesz i potem oni zaczynają Ci wysyłać promocję ze zniżką 20%, 50% itp. aż do 80% i potem sobie korzystasz (ale to trwa)
2. Piszesz do mnie i ja Ci daję link na moją promocję, bo parę lat temu korzystałem, ale zrezygnowałem i od tego czasu co parę miesięcy wysyłają mi ofertę ze zniżką 80% :D

Z ciekawości co chcesz tam oglądać? Jakiś sport?
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
ODPOWIEDZ