PES-FIFA

Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

PES-FIFA

Post autor: Goldschmidt »

https://www.econotimes.com/PES-2022-...ll-sim-1613403

Konami ogłosiło że kończy z Pro Evolution Soccer w dotychczasowej, kultowej formie i skupiają się na eSports. Gra będzie nazywać się "eFootball" i będzie 'darmowa', model podobny do tego Fortnite gdzie podstawa jest ogólnodostępna ale za niektóre tryby trzeba płacić. Prefiks eFootball był stosowany w wydaniach 2020 and 2021, ale od teraz będzie nazwą czołowego produktu. Gra została kompletnie przemodelowana pod silnik graficzny Unreal.



Opinie?
Nie żebym miał dużo czasu i miał się za eksperta, ale gdy sam ostatnio grywałem, głównie w PES Lite ale naprawdę od święta, i za każdym razem gdy później siadałem do imprezowej FIFY sądziłem że sama symulacja zdecydowanie na korzyść Konami.

Jeśli grafika ma się poprawić i podstawka na mieć licencje oraz jakiś podstawowy tryb imprezowy, oraz być za darmo to jestem za.
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: PES-FIFA

Post autor: Rio »

Grałem kiedyś przez chwilkę chyba w PES2019 na PS4, nawet ciekawe było to doświadczenie, ale nie porwały mnie tryby gry, herby trzeba było dograć samemu i ogólnie za mało frajdy dawało mi kopanie balona w tej grze.
Za to cały czas mam na kompie zainstalowanego PESa 6 i tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy rozegrałem tam jakies 3-4 sezony :mrgreen:
Wspaniała jest to gra nawet po tylu latach, cały czas daje fun ;)

Skład też ciekawy zrobiłem :krzywy:
:ptak:
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: PES-FIFA

Post autor: Skurwibak »

Pograłbym w PES6, ale za szybko chodzi na nowym kompie i gry nie da się zwolnić do normalnego stanu :?
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: PES-FIFA

Post autor: lukexpl »

Obie serie już się nadają na śmietnik.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: PES-FIFA

Post autor: KarBar »

Ja grywam tylko rekreacyjnie z kumplem podczas spotkania przy piwko. Obecnie na tapecie fifa 20 na ps4 żeby nie przepłacać. I w takiej formie przynosi to dużo frajdy ;)
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: PES-FIFA

Post autor: Gehu »

Grywa ktoś z was w fife 22 na PC?
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: PES-FIFA

Post autor: Skurwibak »

Ja wykupiłem sobie abonament za 15zł na miesiąc, coś tam gram, ale nic wiążącego
ODPOWIEDZ