REALne cytaty

Awatar użytkownika
hugh hefner
Posty: 116
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:13 pm

REALne cytaty

Post autor: hugh hefner »

Wiadomo o co chodzi w temacie.

W przypływie chwilowej niepoczytalności postanowiłem sprawdzić, czy wobec odejścia Ramosa nie pojawiły się już jakieś objawy bezdennej głupoty wśród polskiego madridismo, czy po prostu ofiary perezowskiej propagandy. Niestety już pierwsze dwa wpisy z brzegu w komciach na wiadomej, komciowej stronie, przynajmniej tymczasowo wyleczyły mnie z chęci do zgłębiania najtęższych umysłów kibicujących - niestety - temu klubowi.

Mors13 pisze:Chciwy i nikt za nim nie bedzie plakal
Piotr84 pisze:Teraz się będzie mógł spokojnie do igrzysk przygotowywać a nie czekaj nawet tam go nie chcą haaaaa guardiola go wezmie a nie czekaj oni tez go maja gdzies tyle ofert która by tu wybrać moze farce i powie zawsze chciałem tu grac jak lorente,morata wreszcie się tego idioty pozbyliśmy co mecz to nerwowka czy zaraz kogoś nie polamie i pokaże ze nic nie było von z Realu teraz mozecie mnie banować a to lepsza wiadomość jest
[*]

W następnych wyborach jestem za eutanazją.
„Wspaniali Anglicy, jaka szkoda, że nie żyją.”
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: REALne cytaty

Post autor: El Dominik »

HH, to jest żart? Powiedz, że to żart.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: REALne cytaty

Post autor: Clif »

Ale go presi wyjaśnił szybciutko za wypowiedziane głupoty w mediach typu moja wynagrodzenie pójdzie na mbape i oczernianie rządzących się placi juz dawno prezes powinien tego węża usunąć to byśmy kilka trofeuf mieli juz wiecej to on buntował zawsze wszystkich i załatwiał słabym graczom wyjściowy squad np asensio,vasuez co moze to nie prawda jest dwóch betonow mniej w szatni jeszcze isco,Marcelo,asensio,mariano,i można grać
Pierwszy komentarz pod newsem z pożegnalnymi wypowiedziami Pereza. Pierwszy. Ja pierdolę, dalej w szambo nie schodzę.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
hugh hefner
Posty: 116
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:13 pm

Re: REALne cytaty

Post autor: hugh hefner »

"Trofeuf" XD

Można się oszukiwać, no ale niestety im większy idiota, tym z reguły większe problemy z pisaniem w języku polskim. Niektórzy z daleka krzyczą "o, tutaj jestem!"
„Wspaniali Anglicy, jaka szkoda, że nie żyją.”
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: REALne cytaty

Post autor: Clif »

El Jarek pisze:A już mówi się, że to plan na 25-35 lat i potem stadion do gry będzie w Valdebebas, a Santiago Bernabeu będzie centrum przychodowym od wszystkiego innego. Tito Floren jest generację przed nami.
Jarek podnieca się tym, że Perez chce z Bernabeu zrobić galerię handlową. W końcu po co psuć takie fajne 'centrum przychodowe' jakąś piłką nożną [']
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Sondo
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 15, 2021 7:30 am

Re: REALne cytaty

Post autor: Sondo »

Może od razu jakiś outsourcing do ZEA albo USA żeby €€€ się zgadzały :prayer: Co znaczy Tito?
Obrazek
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: REALne cytaty

Post autor: Para Siempre »

Obrazek

Pomysł równie udany co nick.
ODPOWIEDZ