Wylej swoją frustrację

Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Wylej swoją frustrację

Post autor: Asika »

Życie, jak to życie, czasem lubi usłać nam drogę różami, częściej wbija klocki Lego w gołe stópki. I ja się chętnie taką ałą podzielę - pogodna wybitnie nieangielska, a ja pół dnia musiałam spędzić w autobusach, a drugie pół na te autobusy czekając.
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
Awatar użytkownika
vaclav
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:36 am

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: vaclav »

Wróciłem z roweru. Raptem 8 kilometrów. Kolano zepsute po ostatnim razie. Żegnajcie, planowane 100 km w tym roku...
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: kryspiano »

vaclav pisze: ndz maja 30, 2021 4:35 pm Wróciłem z roweru. Raptem 8 kilometrów. Kolano zepsute po ostatnim razie. Żegnajcie, planowane 100 km w tym roku...
Ja dziś do południa dyszka w biegu, mimo bólu czworogłowego, rwał mnie od 1 kilometra, słabą zrobiłem rozgrzewkę. Po obiedzie dyszkę z żoną zrobiliśmy rowerem, bo tak piździło, ze aż nam się odechciało jeździć. Ale mnie wkurza ten czworogłowy. Jak nie łydka, to gdzie indziej strzyka. Szkurdę no starzeje się i ja to widzę :(
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: labeleq »

https://e-legnickie.pl/sport-z-regionu/ ... vfwZK7eTWI

Sytuacja nie dotyczy ani mnie, ani bliskich mi osób, ale jak czytam o takich rzeczach, to czuję wewnętrzny wkurw. Nie potrafię nawet nazwać takiego zachowania i takich ludzi.
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: TWL64 »

vaclav pisze: ndz maja 30, 2021 4:35 pm Wróciłem z roweru. Raptem 8 kilometrów. Kolano zepsute po ostatnim razie. Żegnajcie, planowane 100 km w tym roku...
Bardzo dołujące jak zdrowie pokrzyżuje sportowe plany. Ostatnie też miałem problemy z kręgosłupem co mnie unieruchomiło.
Ale pogoda też nie jest zbyt "rowerowa", co chwila pada.
W zeszłym roku o tej porze miałem już prawie 2 tyś kilometrów, a w tym ledwo 700. Robię trasy po 30-40 km bo na dłuższe albo brak czasu albo pogody.
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
vaclav
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:36 am

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: vaclav »

TWL64 pisze: pn maja 31, 2021 12:39 pm Bardzo dołujące jak zdrowie pokrzyżuje sportowe plany. Ostatnie też miałem problemy z kręgosłupem co mnie unieruchomiło.
Ale pogoda też nie jest zbyt "rowerowa", co chwila pada.
W zeszłym roku o tej porze miałem już prawie 2 tyś kilometrów, a w tym ledwo 700. Robię trasy po 30-40 km bo na dłuższe albo brak czasu albo pogody.
Mam od wczoraj przez to taki dół, że jak wróciłem z tej krótkiej przejażdżki, to nie wiedziałem, co ze sobą zrobić. Mogę normalnie chodzić bez problemu, ale szerszy zakres ruchów no to kilka kilometrów i pozamiatane. Jakieś suplementy chyba trzeba żreć.

A z pogodą to fakt. O tej porze roku w 2020 miałem też mnóstwo już nastukanych. W tym roku to chyba nawet łącznie 300 nie mam.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: Clif »

Ja w tym roku 1300. Szału nie robi, ale ja jestem typowy weekend warrior, więc były lata, że tyle nie miałem w całym roku. Noga jest, na stravie trzaskam PRy :D
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: Gondola. »

Tak chujowe kupony są w maku, że to się nie dzieje, znowu musiałem iść do Burger Kinga. Wstydźcie się.
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: Skurwibak »

Kurwa, Pniówek, trzech znajomych nie żyje, w sumie dalszych znajomych, ale jednak w życiu miałem z jednym sporo dzieciństwa przebawionego, drugi prezes klubu, gdzie grałem przez jakiś czas i gościa dobrze znam, trzeciego znałem ze szkoły, podobno też zmarł, chociaż jego jeszcze ratowali w szpitalu... co za kurwa dzień.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1715
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: Goldschmidt »

Współczuję :/
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: kryspiano »

Wypadek?
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: Rio »

Przypominam, że jesteś w Internecie

https://letmegooglethat.com/?q=Pni%C3%B3wek
:ptak:
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: Skurwibak »

Goldschmidt pisze: śr kwie 20, 2022 9:23 pm Współczuję :/
dzięki, chociaż ja tam potrafię żyć, gorzej z tymi rodzinami. Od tego znajomego z dzieciństwa, żona w 4 miesiącu ciąży... podobno bardzo długo się starali o dziecko, a tu taka tragedia. Z jego ojcem robiłem 3 lata, zajebisty gość, a tu musi pochować swojego syna, ja pierdole.

Dzisiaj znowu kilka wybuchów, podobno wszyscy żyją, ale 4ka poważnie poparzonych. Brat robi na kopalni i ma zmianę na 12, a jakoś o 19 był wybuch... zobaczyłem to koło 21 to od razu w głowie milion myśli, napisałem do brata, ale na szczęście odpisał. Pojebany czas.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: kleyo »

Ja pierdolę, najpierw Pniówek, a potem na Zofiówce jeszcze jebło. Kurwa przecież tam będzie koło 20 ofiar łącznie, akurat na tych dwóch kopalniach pracuje najwięcej moich znajomych. Ktoś tam jest poparzony, ale to taki tylko z widzenia znam. Właśnie tak myślałem czy ktoś od Ciebie tam nie był, niestety widzę że się potwierdziło.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: Gondola. »

https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ne ... Id,6037326

Wiadomo nie od dziś, że w drodze na szczyty władzy zachodzi selekcja negatywna, którą przechodzą jedynie największe szuje, socjopaci, degeneraci i oportuniści, ale czytanie takich informacji i tak sprawia, że włos się jeży na głowie.
Awatar użytkownika
Culé a muerte
Posty: 53
Rejestracja: pt cze 04, 2021 2:04 am

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: Culé a muerte »

Gondola. pisze: pt maja 20, 2022 1:25 pm https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ne ... Id,6037326

Wiadomo nie od dziś, że w drodze na szczyty władzy zachodzi selekcja negatywna, którą przechodzą jedynie największe szuje, socjopaci, degeneraci i oportuniści, ale czytanie takich informacji i tak sprawia, że włos się jeży na głowie.
Raz się w to bawiłem mając 18-21 lat. Teraz mógłbym jeździć i podpisywać listy w spółkach skarbu państwa jak taki jeden mój kolega co wtedy ze mną zaczynał i poszedł w to bagno. Wszystko za cenę głaskania kota Kaczyńskiego raz na miesiąc, ale także być kłamcą, cynikiem i manipulatorem.
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem."
Ronald Reagan
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: Skurwibak »

Pierdolona rwa kulszowa :pepe:
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: Marcins »

Polecam



Keszcze pytanko czy to na 100% rwa czy moze gruszkowaty? Bo objawy i bol bardzo podbne
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: Skurwibak »

Rwa, co jakiś czas się odzywa, z roku na rok częściej. W marcu z tydzień przeleżałem, tym razem same plecy git w miarę, ale od 2/3 tygodni mam mrowienie od lewej strony tyłka do stopy... pierwsze 3 dni mogłem tylko się położyć na plecach, a i tak mnie noga ciągła po całej długości, każda inna pozycja nie do wytrzymania.
Miałem rezonans z 2 lata temu i nic niby nie wyszło, ale chyba powtórzę. Dziś idę na jakąś falę uderzeniową, ostatnio byłem na masażu, który zwykle pomagał, teraz pomógł, ale nie wybitnie, po prostu mogę funkcjonować.
Jade ciągle w sumie na tabsach rozkurczowych, ale ile można się futrować lekami? 😞
Już mnie to irytuje, przedwczoraj przebudziłem się w nocy, poszedłem po wodę, lód sobie wyciągam z zamrażalnika, jak się schyliłem tak lekko po ten lód to mnie z prawej strony dołu pleców jebło lekko, od razu tabsy i rano do pracy. Przeszło, ale dalej boję się jakikolwiek gwałtowny ruch zrobić bo może się to skończyć na l4.
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: kabanog »

Panie, to tylko regularne codzienne ćwiczenia to naprawią. Jak już chwyta to jest za późno raczej.
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: Skurwibak »

Jak dobrze liczę to 6 tydzień deszczu. Od poniedziałku do piątku nakurwia słońcem, parówa jak chuj, że oddychać się nie da... przychodzi kochany weekend, chciałbym pojechać nad wodę to pada. ILE JESZCZE?! :beczy:
pelart
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 31, 2021 2:31 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: pelart »

Dziecko jakimś cudem usunęło mnie z forumowego discorda i za nic nie mogę znaleźć namiaru. Pomoże ktoś?
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: Marcins »

pelart
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 31, 2021 2:31 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: pelart »

Marcins pisze: ndz sie 21, 2022 6:27 am https://discord.gg/57myvtku

Wygasło, gdybyś był tak dobry, podeślij raz jeszcze proszę, dzięki z góry.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Wylej swoją frustrację

Post autor: Marcins »

ODPOWIEDZ