Tatuaże i piercing

Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Tatuaże i piercing

Post autor: Krul »

Jakie macie podejście do tatuaży? Miesiąc temu zrobiłem swój pierwszy i otworzyłem puszkę pandory. Za miesiąc jestem umówiony na 6 małych, a na zimę robimy rękaw :twisted:
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Gondola. »

Jestem przeciwny, nie podobają mi się. Jak ktoś ma jeden czy dwa tatuaże to jeszcze ok, ale jak widzę ludzi z wytatuowanymi całymi kończynami, plecami itp. to wizualnie mnie to odstręcza. Ale niech każdy robi ze swym ciałem co mu się podoba, oczywiście w granicach rozsądku. Sam nigdy bym sobie tatuażu nie zrobił.
Awatar użytkownika
Zedd.
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:43 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Zedd. »

Mam prawie całą lewą rękę wydziaraną. Najprawdopodobniej w 2022 postaram się ją skończyć (a zostało już mało do zrobienia) w całości, a co potem to jeszcze nie wiem.
Albo na łydce zrobię sobie jeden, który chodzi za mną od dawna albo zacznę robić prawą (choć tutaj pewnie odłożę to w czasie i zrobię cały prawy rękaw na raz).
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: KarBar »

Nie mam żadnego, chociaż korci z roku na rok coraz bardziej. Powstrzymuje mnie głównie to że nie wiem co chciałbym mieć wytatuowane.
Co do miejsca to typuję u siebie łydkę albo ramię.

O takich przypadkach jak ten Sarcasm'a wśród znajomych słyszę ciągle. Ale tu mam zbliżone zdanie do Gondoli - za dużo wywołuje u mnie pewien "niesmak".
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Matys
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:34 pm

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Matys »

Od dawna marze o całym rękawie, ale również mam problem z tym co tam w ogóle ma być (na siłę i bez pomysłu nie będę robił). Osobiście bardzo lubię tatuaże jeżeli są w dobrym guście, dobrze zrobione i nie widnieją na środku czoła.
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Rio »

Ja zbieram tatuaże na prawej ręce, chociaż mam też w planach zrobić na klatce, dłoni i szyi. Wyjątkiem jest łokieć lewej reki z motywem słońca. Moim planem jest zrobić całą rękę i później to połączyć wypełnieniem ale w chwili obecnej jeszcze do tego daleko. Największą przeszkodą hajs, jakbym chciał zrobić wszystko co chce to grube tysiące trzeba liczyć, a przy inflacji czy wojnie zaraz obok nas jeszcze bardziej się to komplikuje. Drugim powodem jest to że jestem pedantyczny i chciałbym projekt idealny, a tatuażysta nie zawsze może czy jest w stanie coś zrobić
:ptak:
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: KarBar »

Sam projektujesz co chcesz czy wyszukujesz w necie gotowe projekty?
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Rio »

Szukam raczej inspiracji w necie, ciężko jest mi wyczuć co tatuażysta będzie chciał i umiał zrobić (np cieniowania nie zrobię, mogę jedynie powiedzieć co mi się podoba: D) więc póki co raczej opis i instrukcje co ma być, ale chyba do następnych zrobię taki projekt startowy.
:ptak:
ODPOWIEDZ