Barcodobre cytaty

Awatar użytkownika
Clif

Barcodobre cytaty

Post autor: Clif »

Po superpucharze pojawiło się kilka perełek, ale jeden twit zmusił mnie jednak do założenia tematu:

I podobna myśl wyrażona bardziej elokwentnie w słowach dziennikarza Sportu:
https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... s-12383071

Na fcbarca natomiast:
Dokładnie Benzema, widać było wasz strach. Reakcja na bramkę dającą zwycięstwo jest na to dobitnym dowodem. Dzieci Barcelony zdominowały wyjadaczy z Madrytu, tu jest przyszłość, kupić typowego snajpera i walimy wszystkich jak leci
Była jeszcze jedna perełka w tym duchu, żałuje, że nie mogę jej znaleźć, ale brzmiał mniej więcej tak:

"Upokorzyliśmy ich. Nasza młodzież sprawiała że dziadki z Realu miały strach w oczach"

Dla ścisłości przypomnę tylko że to Barcelona przegrała ten mecz.

Podsumowując w psychiatryku sytuacja stabilna.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Goldschmidt

Re: Barcodobre cytaty

Post autor: Goldschmidt »

Clif pisze: pt sty 14, 2022 1:53 pm "Upokorzyliśmy ich. Nasza młodzież sprawiała że dziadki z Realu miały strach w oczach"
:loool: :loool: :loool:
El Dominik

Post autor: El Dominik »

Też trafiłem przeglądając Twittera na takie kwiatuszki. Już nic nie poradzimy. Zobaczymy, jak w przyszłym sezonie będzie spisywać tak ich młodzież.
Awatar użytkownika
labeleq

Post autor: labeleq »

Takiej paraboli nastrojów, jak w trakcie tego sezonu po ich stronie to chyba nie było nigdy. Z jednej strony marazm na początku sezonu, a teraz jakieś hiperszczęście i hurraoptymizm po remisie i przegranej w dogrywce z pragmatycznym Realem Carlo.

Obrazek
Awatar użytkownika
lukexpl

Post autor: lukexpl »

Peciak, redaktor fcbarca.com
Real po odejściu Ronaldo długo nie mógł się pozbierać. Czekam na moment aż odejdzie Benzema, Modric i Kroos. Będą się zbierać dużo dłużej. W tym czasie Barcelona będzie mieć młoda pomoc i atak już na odpowiednim zgraniu. Przyszłość jest nasza.
Po odejściu Ramosa i Varane'a też mieliśmy się długo zbierać :ptak:
ODPOWIEDZ