To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Awatar użytkownika
Domel Madridista
Posty: 134
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:09 pm
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Domel Madridista »

Póki co, to musimy ogarnąć to forum. Tematy, skórki, wygląd, działanie itp itd. Szkoda promować coś, co może zniechęcić nowych użytkowników.
"Najlepszą obroną jest... atak" Florentino Pérez
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Gondola. »

Madrid zakładaj temat o pogodzie, ile mam czekać xD
Awatar użytkownika
Sutalk
Posty: 15
Rejestracja: pn maja 31, 2021 3:21 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Sutalk »

Sutalk pisze: pn maja 31, 2021 7:58 pm A może by ktoś napisał do Klatusia (i jego małego siusiaka :geek: ) żeby po wyłączeniu wtyczki zostawił komunikat - forum przeniesione na https://madridistas.pl/ :?:
Domel Madridista pisze: pn maja 31, 2021 8:56 pm Póki co, to musimy ogarnąć to forum. Tematy, skórki, wygląd, działanie itp itd. Szkoda promować coś, co może zniechęcić nowych użytkowników.
Nie mam na myśli promowania wśród nowych, potencjalnych userów, tylko dania info dla staruchów, którzy wchodzili na forum.realmadryt.pl.
Para Siempre
Posty: 598
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Para Siempre »

Na starym forum jest 150 osób, więc tego typu informacja / przekierowanie byłoby cenne, choć wątpię by się zgodzili bo to jawne wysyłanie ludzi ze swojego serwisu.

Mnie na razie boli tylko zmiana układu lewa-prawa. Po lewej powinien być Avatar i login, po prawej treść posta.
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Skurwibak »

Czy ktoś z administracji postawiłby w dziale 'Hala Madrid' - 'Najświeższe informacje' - lub coś tego typu?

Ogólnie zamysł mój jest taki, stawiam w tym dziale na przykład takie tematy jak Fabrizio Romano, Miguel Ángel Díaz, Gianluca Di Marzio, Arancha, Falk, Pedrerol itp, wspólnie ustalamy przypuśćmy w punktacji od 1 do 5(1 najwyższa) jak bardzo źródło jest wiarygodne i temat nazywa się np:
'Fabrizio Romano *1*'.
Ja codziennie(o ile czas mi pozwoli) będę wypisywał najważniejsze informacje dnia np. o godzinie 20 lub jeśli będą jakieś mega ważne wydarzenia to na bieżąco.

Co wy na to? Jeśli jesteście na tak to kogo do tego grona można dodać?
Specjalnie z tej okazji założyłem twittera! :o
Para Siempre
Posty: 598
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Para Siempre »

Jak dla mnie super pomysł.

Czasami na fcbarca dają Newsa w postaci takiego twitterowego wpisu, bo generalnie dziś te artykuły na stronach pisze się tak długie, żeby reklamodawcy zapłacili za ruch który dłużej widzi w peryferiach reklamę.

To ogólnie byłby fajny pomysł, bo moglibyśmy mieć alternatywną sekcję newsów na bieżąco przed wszystkimi - jest po co wchodzić i śledzić forum.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Gondola. »

Jeśli chodzi o najświeższe informacje transferowe to na forum Juventusu jest to tak rozwiązane, że mają jeden temat na "potwierdzone" doniesienia transferowe i drugi na wszystkie plotki, mniej lub bardziej pewne przypuszczenia, tweety itp. Można pokombinować i coś w tym stylu zrobić też tutaj, na pewno taki temat tętniłby życiem, zwłaszcza w okresie okienka transferowego.
Para Siempre
Posty: 598
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Para Siempre »

Czy musimy mieć 15 wpisów na stronę? Na forum.rm.pl to był wymóg, bo Forum się sypało gdy było więcej (nie było widać postów :mrgreen: ) - ale tu może być 20-25 na stronę i powinno się czytać lepiej.
Awatar użytkownika
Domel Madridista
Posty: 134
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:09 pm
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Domel Madridista »

Jest dział Archiwum, gdzie będziemy przenosić stare tematy, jak np ten Kto nowym trenerem?
"Najlepszą obroną jest... atak" Florentino Pérez
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: kleyo »

No, ale ten temat kiedyś znowu będzie aktywny :P Tylko nie wiadomo kiedy.

Czy w dziale Licznik OFF nie naliczają się posty? No i pytanie czy jeśli tak to ten dział jest potrzebny?
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Gondola. »

kleyo pisze: wt cze 01, 2021 6:57 pm Czy w dziale Licznik OFF nie naliczają się posty? No i pytanie czy jeśli tak to ten dział jest potrzebny?
Moim zdaniem na tym forum Licznik Off nie ma sensu po prostu, jego rolę przejmuje dział Różne.
Awatar użytkownika
hugh hefner
Posty: 116
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:13 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: hugh hefner »

Skurwibak pisze: wt cze 01, 2021 3:49 pm Czy ktoś z administracji postawiłby w dziale 'Hala Madrid' - 'Najświeższe informacje' - lub coś tego typu?

Ogólnie zamysł mój jest taki, stawiam w tym dziale na przykład takie tematy jak Fabrizio Romano, Miguel Ángel Díaz, Gianluca Di Marzio, Arancha, Falk, Pedrerol itp, wspólnie ustalamy przypuśćmy w punktacji od 1 do 5(1 najwyższa) jak bardzo źródło jest wiarygodne i temat nazywa się np:
'Fabrizio Romano *1*'.
Ja codziennie(o ile czas mi pozwoli) będę wypisywał najważniejsze informacje dnia np. o godzinie 20 lub jeśli będą jakieś mega ważne wydarzenia to na bieżąco.

Co wy na to? Jeśli jesteście na tak to kogo do tego grona można dodać?
Specjalnie z tej okazji założyłem twittera! :o
+1
Bardzo fajny pomysł.
„Wspaniali Anglicy, jaka szkoda, że nie żyją.”
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1716
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Goldschmidt »

Też poparłbym to wyżej
Na dłuższą metę myślę że warto by zrobić z tego jakieś unikalne forum feature, belkę, coś podobnego.

Jak się przyda to poniższy link jest do listy z wiadrem mniej oraz bardziej poważnych źródeł i kont o piłce
https://twitter.com/i/lists/735502189037256704?s=20
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Sandman »

Będzie się dało zmieniać nick? Jeśli tak, to może powinniśmy założyć do tego specjalny wątek?
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
Sutalk
Posty: 15
Rejestracja: pn maja 31, 2021 3:21 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Sutalk »

Obrazek

:lol:
Para Siempre
Posty: 598
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Para Siempre »

W kwestii ataków, mogło chodzić o ataki hakerskie. Wielu użytkowników, w tym ja, otrzymaliśmy maile gdzie tytułem było hasło z tamtejszego Forum. Oczywiście redakcja napisała że nie ma dowodów na wyciek / nie ma go, ale po tygodniu ogłoszono zamknięcie forum.

Paru użytkowników także w temacie dopisało info że też otrzymują takie wiadomości.

To, że im się technicznie nie chciało i nie opłacało ogarnąć przez 10 lat aktualizacji, to inna sprawa.
Awatar użytkownika
vaclav
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:36 am

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: vaclav »

Tak, z tymi atakami na pewno im o to chodziło. Btw, dodałem forum "Najświeższe informacje" i wydłużyłem każdą stronę do 30 postów.
KarBar
Posty: 548
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: KarBar »

Ale miło by było z ich strony gdyby dodali dopisek że społeczność z forum przeniosła się pod inny adres.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1716
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Goldschmidt »

Tak patrzę i nie jestem do końca przekonany czy osobny dział 'info' w którym każde źródło z osobna ma temat nie niweluje trochę celu działu 'transfery'?

Nie da się jakoś zrobić podforum? Albo przyklejonych/przypiętych tematów? Coś bliżej tego co wg Gondoli jest stosowane na juvepoland
Myślę że dwa przypięte tematy (albo podfora w których widniałyby osobne tematy danych źródeł jeśli koniecznie chcemy się odnosić do każdego z osobna), jeden na bardziej drugi na mniej wiarygodne źródła byłyby trochę logiczniejszym układem.
POLfan
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 01, 2021 7:37 am

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: POLfan »

Czym jest przycisk "dodaj do wrogów" jak się kliknie w profil użytkownika? ;)
Awatar użytkownika
hugh hefner
Posty: 116
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:13 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: hugh hefner »

Zdaje się, że to po prostu funkcja służąca do ignorowania innych użytkowników. Po dodaniu kogoś do tej grupy, nie powinny wyświetlać się Tobie jego wiadomości, zresztą z tego co pamiętam, chyba nawet jest tak tam napisane w opisie.
„Wspaniali Anglicy, jaka szkoda, że nie żyją.”
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: kabanog »

Dodane nowe emoji.
Test wyświetlania:
:prayer:
:potwor:
:ptak:
:raul:
:krzywy:
:lenny:
:pepe:
:pikatchu:
:psyduck:
:bonk:
:piesel1:
:piesel2:
:kek:
:ototo:
:sie:

Raz nie mam Gutka i Barcelony z młotkiem, jak ktoś ma zapisane to niech podeśle, to się wrzuci, wielkość tych emotek też mogę spróbować zwiększyć/zmniejszyć.
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Skurwibak »

:ptak: :ptak: :ptak: :ptak: :ptak: wrócił :ptak:
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 358
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: eltacondedios »

Zdecydowanie przesunięcie profili na lewą stronę i zwiększenie rozmiarów avatara, bo wygląda to jak z jakiejś internetowej ery kamienia łupanego. I tylko ja te dodane emotikonki mam tak rozciągnięte?
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: kabanog »

Od teraz możemy dodawać różne linki pod znacznikiem [media][/media], lista wspieranych platform jest w spoilerze (nie testowałem ich poza YT)


Obrazek



Znacznik jest tutaj:
Obrazek


Gdyby gdzieś nie dało rady użyć tego znacznika dajcie mi znać, w jakim temacie to było.
ODPOWIEDZ