Zlot

Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Zlot

Post autor: kleyo »

Jak wiecie lub nie, w marcu czeka nas mecz z Barceloną, kiedyś jeszcze w czasach gdy nasze stare forum żyło pełnią życia, regularnie były zloty. Sam miałem przyjemność w kilku uczestniczyć. Później powstała oficjalna peńa Realu w Polsce czyli Aguila Blanca i oni zaczęli te zloty (i nie tylko) organizować, przez jakiś czas wspólnie z rm.pl, ale z tego co wiem to ostatnio jest im trochę nie po drodze. Sam jestem członkiem tego stowarzyszenia, od paru lat płacę składki, choć ostatnio mało korzystam, bo nie mam czasu latać na mecze.

Z okazji nadchodzącego meczu z Barceloną, w Krakowie w dniach 19-20.03.2022 odbędzie się kolejny zlot stowarzyszenia Aguila Blanca, ale co ważne wstęp jest dla wszystkich kibiców Realu (chyba, że wprowadzą znowu obostrzenia, to wtedy w pierwszej kolejności dla tych z opłaconą składką). Pomyślałem sobie, że warto byłoby się znowu wybrać, już wraz z kilkoma kolegami z tego forum się ustawiliśmy i planujemy jechać.

Korzystając z tej okazji chciałbym zrobić jakieś koszulki z napisem Madridistas.pl i się w tym pokazać na tym zlocie, jest to zawsze jakaś forma reklamy, tym bardziej że materiał zdjęciowy na pewno będzie szeroko rozpowszechniony.

Tutaj link z informacjami o zlocie:
https://www.aguilablanca.pl/pl/news/zap ... adryt.html

Dajcie znać czy ktoś się wybiera albo po prostu się zapiszcie i wpadnijcie, im nas więcej tym lepiej :)
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Domel Madridista
Posty: 134
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:09 pm
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Zlot

Post autor: Domel Madridista »

Właśnie się zastanawiałem gdzie i czy są zloty przy okazji meczu. Akurat weekend 18-21 jestem w Polsce blisko Krakowa i zastanawiam się czy nie zabrać kuzyna i wspólnie oglądać mecz. Tak się zastanawiam właśnie... Ktoś z tego forum się wybiera?
"Najlepszą obroną jest... atak" Florentino Pérez
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Zlot

Post autor: Skurwibak »

Ja, Kleyo, Macamacura, Kabanog, Grafi
Awatar użytkownika
Domel Madridista
Posty: 134
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:09 pm
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Zlot

Post autor: Domel Madridista »

A jesteście w AB? Trzeba mieć jakąś rezerwacje stolika albo coś?
"Najlepszą obroną jest... atak" Florentino Pérez
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Zlot

Post autor: Skurwibak »

Kleyo jest z tego co kojarzę, ale tu się można zapisać do 17 marca:
https://aguilablanca.pl/pl/news/zapisy- ... adryt.html
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Zlot

Post autor: kleyo »

Wpadaj, normalnie wpuszczają ludzi spoza AB (jedynie jak COVID i ograniczenia były, ale teraz się nie zanosi), chyba nawet tym razem wstęp jest za darmo (ale kto jest w AB dostaje voucher na barze).

No tylko się zapisz, przez ten powyższy link.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Zlot

Post autor: Rio »

Zloty kiedyś to była piękna sprawa, szczególnie te z okazji finałów LM. Ciekawy jestem jak to będzie wyglądało teraz, w czasie pandemii. 4 lata chyba nie byłem na zlocie :psyduck:
:ptak:
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Zlot

Post autor: kryspiano »

Czekam na fotorelację :D
Ps Fotki ze śmietaną też mogą być :p
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Rio »

Kto mi do narzeczonej podszedł na zlocie wręczając jej wizytówkę i mówiąc by zadzwoniła? xD

Wgl to mam trzy sztuki :D
:ptak:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Goldschmidt »

:kek:
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: minusek »

:lol: :lol:
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Skurwibak »

Rio pisze: pn mar 21, 2022 3:20 pm Kto mi do narzeczonej podszedł na zlocie wręczając jej wizytówkę i mówiąc by zadzwoniła? xD

Wgl to mam trzy sztuki :D
Powiedz tylko, że nie miała na imię Paulina :psyduck:
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Rio »

Nie. Z Pauliną się chyba średnio lubimy, aczkolwiek nikt z nas nigdy nie zajął w tej kwestii oficjalnego stanowiska :krzywy:
:ptak:
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: kleyo »

Rio pisze: pn mar 21, 2022 3:20 pm Kto mi do narzeczonej podszedł na zlocie wręczając jej wizytówkę i mówiąc by zadzwoniła? xD

Wgl to mam trzy sztuki :D
Żeby było jeszcze śmieszniej, to tam nie ma numeru telefonu :D

Oj, wspaniały to był wyjazd, jak to kabanog powiedział, czuł się trochę jak na kawalerskim. W sumie zwykle po kawalerskim następuję traumatyczne przeżycie jakim jest zawarcie związku małżeńskiego, więc tutaj też tak mieliśmy, bo tą katastrofą był wczorajszy mecz. Następnym razem jak pojedziemy na zlot to profilaktycznie nie pójdziemy na mecz.

Gadałem z Góralem, powiedział, żebym mu na spokojnie napisał emaila i jego obietnice są nadal aktualne, więc trzeba się zastanowić jakiej pomocy oczekujemy. Ja myślę, że przydałby się jakiś news na stronie AB (razem z linkowaniem w mediach społecznościowych), no a później też fajnie by było jakby regularnie (ale też nie jakoś mega często) gdy pisze o swoich własnych wydarzeniach był tam gdzieś na dole odnośnik, że zapraszamy do dyskusji na madridistas.pl. Proszę wypowiedzcie się jakie są wasze opinie, żebym nie musiał sam kombinować :D

Ogólnie mieliśmy 100 wizytówek, mi zostało jeszcze chyba coś koło 25 sztuk, każdy z rozdających też pewnie ma jeszcze jakieś, ale myślę że gdzieś ok. 50 udało się rozdać. Z czego większość chyba na sobotniej integracji, bo po meczu to klub się szybko opróżnił. Jak pisałem, trochę późno się za to wziąłem, więc same wizytówki nie były jakieś wypasione, tak samo nie udało się ogarnąć koszulek, ale może innym razem.

A propos doszło do pewnej moim zdaniem zabawnej sytuacji, bo rozdając jedną z wizytówek usłyszałem, że: "Ja reprezentuję inny portal" :mrgreen: Okazało się, że to Leszczu, więc wspomniałem mu, żeby mnie odbanował, zapytał za co mam bana i żebym napisał mu e-maila. Po czym dodał: "Ale nie będziesz już dawał tych linków" na co odpowiedziałem, że nie mogę dać takiej gwarancji :sie: Więc pozostaje czekać, 5 lat szybko minie.

Z tego co widzę to doszło dwóch userów na discordzie i tylko jeden na forum, a do tego Kaiser chyba był już wcześniej, więc może to zupełny przypadek i wizytówki nic tu nie dały. Staram się sobie to tłumaczyć, że może jeszcze ktoś dołączy, bo teraz wracają/odpoczywają po zlocie, ale cóż nie ukrywam, że liczyłem na większy efekt.

Co do samego zlotu i już takich tematów bardziej zabawnych, to znowu udało się poznać wielu ciekawych ludzi. Nasza ekipa już się trochę znała z forum czy z discorda, ale fajnie było Was spotkać.

Poznaliśmy Pawła z Lublina, który ma sklep monopolowy :mrgreen:

Poznaliśmy Bartka, który samotnie przyjechał z Gdańska, okazało się, że z wykształcenia jest archeologiem :thumbup:

Poznaliśmy Paulinę, która najpierw zaczęła się głośno kłócić z Makareną o Jovica, a gdy ja dołączyłem i temat zszedł na Mariano to stwierdziła, że on tego meczu nie przeżyje. Żeby było zabawniej jak z Grafim dziś rano byliśmy na kebabie to nagle weszła właśnie ona, a teraz patrzę, że Rio też ją zna, to boję się otworzyć lodówkę :D

Poznaliśmy Słonia z Rzeszowa, który w czasie meczu stwierdził, że potrzebuję alkomat, bo o 2 w nocy musi jechać autem. Więc poszedł z Makareną parę kilometrów po ten alkomat, przy samochodzie wydmuchał 0,28 promila, a gdy wrócili i po czasie chciał sprawdzić jeszcze raz to wydmuchał 1,2 promila. Zapytałem go jak to jest możliwe, a on na to: "A bo, sobie jeszcze piwko strzeliłem" :pikatchu:

Było jeszcze więcej osób w zasadzie prawie każdy obiecywał, że wpadnie na forum, zobaczymy.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Goldschmidt »

kleyo pisze: pn mar 21, 2022 7:52 pmA propos doszło do pewnej moim zdaniem zabawnej sytuacji, bo rozdając jedną z wizytówek usłyszałem, że: "Ja reprezentuję inny portal" :mrgreen: Okazało się, że to Leszczu, więc wspomniałem mu, żeby mnie odbanował, zapytał za co mam bana i żebym napisał mu e-maila. Po czym dodał: "Ale nie będziesz już dawał tych linków" na co odpowiedziałem, że nie mogę dać takiej gwarancji :sie:
Czekaj to wyście go z aparycji nie poznali? xD
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Rio »

kleyo pisze: pn mar 21, 2022 7:52 pm Żeby było jeszcze śmieszniej, to tam nie ma numeru telefonu :D
Wiem, dlatego to jest zabawne :D
kleyo pisze: pn mar 21, 2022 7:52 pma do tego Kaiser chyba był już wcześniej, więc może to zupełny przypadek i wizytówki nic tu nie dały.
To ode mnie stary znajomy. Poszedł link na messengerze, bo też jest dinozaurem. A Słoniu też człowiek ze starej Rzeszowskiej ekipy, tęsknie za nimi :(

Paulina jest z Krakowa (z okolic właściwie) i jak jeszcze chciało mi się tutaj chodzić na mecze to ją tam poznałem.

EDIT: W sumie pasowało by się przenieść do tematu o zlocie :pikatchu:
EDIT2: Chciałem przyśmieszkować do kumpla hasłem "fajna pupcia" i obawiam się że mógł to być któryś z Was bo sobie osoby pomyliłem :psyduck:
:ptak:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Zlot

Post autor: Goldschmidt »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: kleyo »

Goldschmidt pisze: pn mar 21, 2022 8:36 pm
Czekaj to wyście go z aparycji nie poznali? xD
No nie, pomimo tego, że w sumie już go kiedyś widziałem :D
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Zlot

Post autor: Skurwibak »

Dobrze, że po zlocie tyle nowych ludzi dołączyło na forum :ptak:
Nie było w adresie jakiejś literówki? xD
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Zlot

Post autor: Gehu »

Ja się przyznaję bez bicia - nie byłem. Jednak nie dałem rady tego pogodzić z pracą. :pepe:
Widzę, że jednak fajnie się bawiliście. :D
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Zlot

Post autor: Rio »

No właśnie wypatrywałem ciebie i twej lubej i na marne. Szkoda, że nie udało wam isę chociaż na chwikę wbić :(
:ptak:
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Zlot

Post autor: kryspiano »

Dobra pitu pitu, a gdzie foty? Dawać foty!
Śmietana była? Skurwik zachowywał fason?
Ps Paulinki też :potwor:
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Zlot

Post autor: Rio »

Fotki od AB już kilka dni temu wjechały.
:ptak:
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Zlot

Post autor: Rio »

Ktoś z Was był w Warszawie na finale? Ktoś się odnajduje na filmie? :D

:ptak:
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 159
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Zlot

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Owszem, byłem i widać mnie wielokrotnie. :)
ODPOWIEDZ