To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Awatar użytkownika
Sondo
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 15, 2021 7:30 am

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Sondo »

Podobno jest tu trzech adminów.
grafi pisze: ndz maja 30, 2021 12:28 pm Cześć Wszystkim !

Fajnie móc dołożyć coś od siebie w kwestii stworzenia forum ! :)

Mam nadzieję, że będziemy się tutaj dobrze bawić :)
Jeden napisał dwa posty w maju zeszłego roku xD
vaclav pisze: pn sie 09, 2021 1:11 pm Oczywiście, że nie każdy, tylko ci, którzy są chętni, mają coś ciekawego do powiedzenia i potrafią pisać tak, aby nie trzeba było siedzieć długo nad korektą takich tekstów.

Co do ścian tekstu, że źle się sprzedają, to nikt tu będzie stawiał na długie wywody, tylko właśnie krótkie, trafne komentarze/minifelietony. Powiem więcej - im krócej, tym lepiej. I też nie zgadzam się zupełnie z tym, że "ściany tekstu się nie sprzedają".
Drugi był tu aktywny w sierpniu 2021.
kabanog pisze: pn paź 25, 2021 2:24 pm U mnie na 2 lapkach i tele jakoś nie widzę różnicy, może na tele wolniej (ale ciężko ocenić ponieważ rzadko z tele wchodzę).


No i najaktywniejszy kaban z ostatnim postem tutaj w październiku zeszłego roku :potwor:

Nie chce wam się, przeliczyliście się z czasem, obojętnie. Pytanie czy macie zamiar jeszcze przy forum cokolwiek zrobić? Czy tryb Klatus 2.0?
Obrazek
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: kleyo »

Tyle, że oni są adminami dlatego, że znali się na sprawach technicznych, a ktoś to forum musiał postawić, ja np. bym nie umiał.

Wydaje mi się, że jeśli ktoś się chce tego podjąć, to bez problemu dają uprawnienia i może być czwarty, piąty czy szósty admin, jeśli to pomoże.

Sondo, weź znajdź Górala na filmwebie i mu przypomnij o tym co obiecał :)
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1698
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Goldschmidt »

Hej, poniżej podlinkowana jest obiecana ankieta. Powinna być anonimowa tj. do odpowiedzi dostęp będzie mieć tylko organizator (ja). Pierwszy raz używam Google Forms ale testowaliśmy dwa razy i było ok. Jeżeli są jakieś błędy to dajcie znać.

Część #1 jest głównie nt. Discorda i forum
#2 bardziej poznawcza, redagowana tylko w celach badawczych by lepiej poznać społeczność oraz preferencje. Odpowiedzi na te pytania mogą pomóc w zachęceniu do częstszej dyskusji o mniej oczywistych kwestiach. Żadna odpowiedź nie jest obowiązkowa.

Czas wypełnienia to raczej mniej niż 15 minut, zależnie od tego jak bardzo ktoś chciałby się rozwodzić na tematy w niej poruszone.
Niektóre kwestie mogą wam się wydawać błahe/oczywiste, innym razem może wam się wydawać że pytania się powtarzają - mimo wszystko proszę o cierpliwe wypełnienie.

https://docs.google.com/forms/d/1mqsh61 ... KqbROV922E

Gdy większość chętnych poda odpowiedzi podsumuję i w oparciu o nie podejmiemy pewne decyzje.
Możliwe też, że zrobi się z tego seria ankiet zamiast jednej pojedynczej by poruszyć inne, konkretniejsze tematy, ale na razie byłoby miło skupić się na tym.

Na chwilę obecną nie powiem nic nt. kwestii 'portalu' - na ów temat pojawi się na dniach raczej kolejny dłuższy post. Na dzisiaj chciałbym skupić się na ankiecie. Więcej informacji niedługo.
Byłoby dobrze poznać większość opinii wizytujących tu osób przed rewanżem z PSG ;)

Dzięki!
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Para Siempre »

Jeśli ma być anonimowa, musisz wejść w ustawienia ankiety i zmienić o tu: https://prnt.sc/26wcrpe

Obecnie mail jest wymagany: https://prnt.sc/26wcsiw

Jak wejdziesz w ankietę w incognito to będziesz sam widział czy można wypełnić czy nie.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1698
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Goldschmidt »

Ta opcja jest wyłączona.

Obrazek


Ech ;/
Możesz przewijać strony?
Jak tak, to podeślij mi odpowiedzi tutaj priwem. Jeżeli nie to daj znać, wyślę ci pytania.

Ed: nawet bez konta powinieneś jednak dalej móc wypełnić (przynajmniej ja mogę w incognito), jedynie nie będziesz mógł zachować na później. Więc może wypełnij wszystko naraz.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Para Siempre »

A przepraszam, zatem gwiazdka na czerwono przy loginie mnie zmyliła.
Poszło
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1698
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Goldschmidt »

Gwoli ścisłości -

Ankieta została powieszona 15 lutego i będzie aktywna do wtorku 15 marca włącznie tj. 6 dni po rewanżu z PSG, kilka przed nadchodzącym Klasykiem w niedzielę 20 marca. Co nie zmienia tego, że byłoby miło gdyby większość madridistas włączających się tu do dyskusji wzięła w niej udział przed meczem z Paryżanami (może nam to ewentualnie pomóc wcześniej podjąć pewne kroki).
Podsumowanie rozpiszę najpewniej w sobotę 14.03 i na podstawie odpowiedzi, głównie tych udzielonych na pytania w pierwszej części ankiety, na Klasyk mogą wejść w życie pewne zmiany.

15 minut!
;)
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1698
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Goldschmidt »

Siemacie,

Obiecywałem dłuższego posta nt. forum 'na dniach'. Przeliczyłem się, wybaczcie. Czasu na poukładanie sobie w głowie tego co chcę przekazać i tak mam dosyć mało między momentami kłótni i wywodów nt. Realu i trenera wplecionych w momenty 'odpoczynku' od pisania pracy doktorskiej... :roll: Tym bardziej że trzeba też złapać innych w czasie wolnym i to przegadać.

Sprawa stoi tak.
Pomysłodawca 'serwisu' podpiętego pod forum madridistas.pl, tj. vaclav, jest poza naszym zasięgiem w kwestiach forum, chłopaki z administracji rozmawiali i znają dokładniej powody absencji. Ja nie znam szczegółów i nie jest to coś co chcę tutaj poruszać, bo zwyczajnie nic nie wiem, i też osobiście sądzę, że pytanie o to innych nie jest odpowiednie. Od siebie proszę jedynie o wyrozumiałość i podejście do nieobecności w dobrej wierze. Nie jest to zamknięty rozdział i do sprawy wrócimy.
Koniec końców jednak musimy ruszyć z miejsca, bo projekt wisi bezczynnie w powietrzu, co zresztą jest oczywiste. Nie mówię tu już nawet o 'serwisie', ale o samym forum, na które bardzo często braknie pomysłów, czasu oraz wykonawców tych pomysłów. Brakuje zdecydowanych postanowień czy priorytetem powinna być kampania reklamowa czy jednak poprawienie standardu by ci których się zaprosi byli chętni na pozostanie, albo w jaki sposób balansować jedno i drugie. Niby nic nowego, ale w tym momencie nie pozostało nam jako ludziom sprawującym pieczę nad społecznością (podzieloną na forum i Discord) nic innego jak prosić o pomoc.

Moim skromnym zdaniem cały wkład w rozwój na następny rok powinien się skupić na forum, a pomysł z szerszą stroną należy odłożyć do archiwum. Od czego więc zacząć. Raczej od wyników ankiety. W spoilerze macie obiecane wyniki sond zawartych w ankiecie. Dziękuję ankietowanym za poświęcenie swojego czasu.
Wzięły w niej udział 24 osoby. Niemal połowa to ci bardziej aktywni userzy forum, 2 'lurkerów' (tj. przeglądających ale niekoniecznie piszących) a reszta to osoby często zarejestrowane ale głównie korzystające z Discorda.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Poza rzeczami które są ewidentne, dodam też że:
- za skasowaniem kanałów futbolowych na Discordzie były, z jednym wyjątkiem, osoby Discorda nieużywające
- za ograniczeniem ich byli nie tylko 'forumowicze'
- zdania są podzielone, mniej więcej 50-50, jeżeli chodzi o unowocześnienie forum, jednym odpowiada stan obecny tudzież layout 'klasyczny', inni chętnie proponują sprawdzenie innego silnika i inne dodatki i bajery które mogą zachęcić do częstszej interakcji
- aktywność to sugestia dominująca odnośnie tego co mogłoby zachęcić nową rzeszę użytkowników do wizyt
Warto też podkreślić, że nie głosowało przynajmniej 15 innych osób które były częścią tej szeroko pojętej społeczności, niektórzy przez brak aktywności i tu i tam w ostatnich miesiącach, innym pewnie zabrakło chęci/czasu.

Na ten moment odnośnie konkretnych kroków mogę zapewnić tylko jedno - Discord NIE ZOSTANIE usunięty, kanały dot. futbolu także pozostaną w dotychczasowej postaci. Ja sam głosowałem przeciw kasacji. O innych krokach (np. moderacji) obecnie się nie wypowiem bo zdania są zbyt podzielone.

Wracając do kwestii rozwoju forum.
Potrzebujemy pomocy. Jeżeli znacie kogokolwiek kto:
a) zna się od strony technicznej na pozycjonowaniu stron w internetowych szukajkach
b) jest, bądź ma kontakt z projektantami sportowych stron
c) ma znajomych w większych grupach kibiców innych klubów
d) jest grafikiem, choćby hobbystycznie
dajcie nam znać w temacie lub w prywatnej wiadomości.

Jeżeli chodzi o reklamę - ankieta raczej przesądza - powinniśmy się na tym skupić i pchać się gdzie się da w granicach dobrego smaku. W ostatnich tygodniach wyklarowały się dwie opcje.
- kleyo zbiera brygadę której na zlocie Aguili być może uda się zachęcić nowe osoby w odpowiednim wieku do rejestracji. Wspominali że pojadą z wizytówkami i będą rozgłaszać dobrą nowinę. Z góry dzięki :)
- druga sprawa to Kanał Sportowy. To że Hejt Park jest chyba największym polskim podcastem już wiadomo od dawna, ale platforma ma dostęp do ogromnej bazy kibiców Realu i nie tylko. Nie jestem 100% pewien jak działają u nich telefony oraz ile trzeba wybulić by się dodzwonić ani czy mają je włączone w większości programów, ale myślę że warto pomyśleć by na niektóre spotkania Realu parę osób było tam aktywnych. Próbowałem się już dodzwaniać z zagranicy, ale mnie rozłącza więc nie mogę tego wziąć na siebie. Jeżeli ktoś ma możliwość to dobrze byłoby przynajmniej na najbliższe mecze LM zebrać ekipę która w telefonach do reakcji pomeczowych będzie chętna tam zadzwonić, zadać pytanie i spytać kulturalnie czy mogą na koniec 'pozdrowić kumpli z forum madridistas.pl i PS zapraszamy innych, jesteśmy mali ale się rozwijamy'. Nie muszą być do tego nastawieni pozytywnie, ale jeżeli się uda chociaż raz czy dwa to może będzie OK i zgarniemy kilkanaście osób. Czatu na Youtube też chyba nie moderują odnośnie linków więc można spróbować raz czy dwa tam wrzucić małą wstawkę. Trzeba to zrobić odpowiednio by była dobra optyka i byśmy po pierwszej próbie nie dostali permabana, ale raczej nie jest to awykonalne.
Po banie kleya na 5 lat staje się jasne, że nie możemy raczej polegać na inwigilowaniu komentarzy pod newsami gdzie indziej. Przynajmniej bez zorganizowania 'grup najazdowych'... :D

Nie wiem czy to było od początku jasne, kleyo i labeleq już to poruszali, ale zespół administratorów jest pół-profesjonalnego sortu. To wolontariat i hobby. I bynajmniej nikt z nas nie jest tu Klatusem choć wiem że takie próby wejścia komuś na ambicję są popularnym low-hanging-fruit :D
Zwyczajnie często brakuje czasu i nikt z nas tutaj nie pisał się na projektowanie, motywowanie, pracę konceptową czy rozkazywanie innym. A najwygodniej to już jest tylko patrzeć z boku jak coś powstaje xD Jesteśmy świadomi, że brakuje lidera i jest trudno. Zarazem zaznaczę jednak, że górnolotne ogólnikowe dyskusje nt. idei projektu nie pomagają, gdy są prowadzone przez osoby, które ostatecznie nie chcą zadeklarować swojej pomocy jako równocześni współwykonawcy.
Ja przez następne parę miesięcy nie mogę nic obiecać poza tym co robiłem dotychczas tj. próby łączenia dwóch klik z forum i komunikatora by baza userów rozmawiających o piłce na forum mogła zachęcić nowe osoby, ale moje pomysły zazwyczaj nie wypalają więc zostawiam to innym.
Obecnie też oddaję prace w ciągu półtora miesiąca i nie mogę koordynować innych. Poświęcam wystarczająco dużo energii na narzekanie na Ancelottiego... ;)

Suma sumarum - zapraszamy do współpracy. Każdego z nas można złapać na Discordzie nawet na ogólnikowe dyskusje w medium głosowym (tym lepszym, wszystko idzie szybciej) jeżeli macie konkretne pomysły. Szczerze prosimy o wsparcie. Myślę że określenie się jako forum może pomóc w opakowywaniu projektu, gdy ludzie podają info dalej.

BTW
Co do składki, dla tych którzy może nie wiedzieli, bo Discorda nie sprawdzili a zrzutka była organizowana tam - nie sprawuję pieczy nad pieniędzmi, ale zostało nam (edit:) 200-300 zeta z poprzedniej składki (dokładniejsze komunikaty z maja 2021 wiszą na kanale #comunicados na Discordzie). Za pierwszy rok serwer i domena kosztowały około (edit:) 320 zł (po ofercie za 1 rok), za drugi bez lawirowania w ofertach będzie raczej drożej. Pojawiły się w ankiecie głosy że przepłacamy - jeżeli tak to prosimy o kontakt. Tak czy inaczej damy znać, gdy będziemy zbierać przy upływie terminu pod koniec maja.

Jeżeli o czymś zapomniałem to piszcie.
Dziękuję za uwagę,
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: kleyo »

Goldschmidt pisze: śr mar 16, 2022 11:33 pm Po banie kleya na 5 lat staje się jasne, że nie możemy raczej polegać na inwigilowaniu komentarzy pod newsami gdzie indziej. Przynajmniej bez zorganizowania 'grup najazdowych'... :D
Niekoniecznie, bo ja coś ok. roku wrzucałem tam te linki, parę nowych ludzi się stamtąd pojawiło (co prawda głównie na discorda i na jakiś czas, ale zawsze coś) i nie było bana. Ostatnio KarBar też wrzucał i chyba nie ma bana. Z tego co pamiętam to tuż przed banem pozwoliłem sobie wbić tam lekką szpilkę bo napisałem chyba coś w stylu: Zapraszamy do dyskusji w miejsce gdzie nie ma cenzury czy jest wyższy poziom, już nie pamiętam. Wtedy dostałem bana, może jak aż tak bardzo im nie dopiekać to się uda.

Mam 100 wizytówek, 5 osób (plus może jeszcze ktoś), zobaczymy co to będzie.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Clif »

Dzięki, Gold, za wysiłek. Ja się czuję trochę głupio bo chętnie zrobiłbym coś wymiernego co by pomogło forum, ale naprawdę nie mam pomysłu i też nie widzę jak mógłbym zrobić coś z tych rzeczy co wymieniłeś (z wyjątkiem pospamowania rm.pl do momentu perm bana) - bo nie mam ani znajomości w IT, ani w gronach kibicowskich, ani jakiś grupach fb czy na twitterze. A masz rację że od górnolotnych dyskusji o ideach nic się nie zmieni. Z mojej strony staram się jednak coś tu pisać (vide punkt aktywność), żeby jakieś zbłąkane duszyczki miały przynajmniej możliwość się odniesienia do czegoś, no ale jak widać od mieszania herbaty nie robi się ona słodsza :(
κύριος Ἰησοῦς
minusek
Posty: 1332
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: minusek »

Jest pomysł na rozreklamowanie forum, ale przy tym brak osoby od spraw technicznych i nadal zostaje podział na 2 odrębne serwisy, z czego połowa zarejestrowanych tu użytkowników wypowiada się wyłącznie tam (dotyczy to też adminów). Czy w takim wypadku jest sens trzymać to forum? Ale tak serio i uczciwie, po co? Czy ewentualny napływ nowych osób przekona do przerzucenia się stamtąd tutaj? Dla mnie forum jest świetne, uporządkowane, można wrócić do starych postów i napisać cokolwiek kiedy się chce i nie martwić się tym, że temat był już obgadany na czacie. Ale w tej sytuacji może lepiej postawić na 1 medium i reklamować discorda? Chyba chodzi głównie o społeczność, a nie o formę.

Ten post nie ma mieć negatywnego wydźwięku, dlatego nie odbierajcie go proszę jako zarzut do kogokolwiek (w szczególności piszę to do osób, które włożyły/wkładają swój czas i serducho żebyśmy mogli mieć forum).
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1698
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Goldschmidt »

Niby o tym szerzej nie dyskutowaliśmy bo pomysł wpadł spontanicznie po PSG, ale zależnie od wyniku jutro - jest tu ktoś chętny dzwonić jutro do pomeczowego Hejt Parku by spytać i rzucić coś o forum po zadaniu pytania w kulturalny sposób?

To akurat jedna z tych niewielu rzeczy gdzie nie trzeba być technikiem albo się znać by pomóc - wystarczy nie być głupim i nie dać się wykopać z anteny w sekundę po puszczeniu reklamy po chamsku która więcej zaszkodzi niż pomoże xD

Poza tym jeszcze się tylko odniosę
minusek pisze: pt mar 18, 2022 12:35 pmCzy w takim wypadku jest sens trzymać to forum? Ale tak serio i uczciwie, po co? Czy ewentualny napływ nowych osób przekona do przerzucenia się stamtąd tutaj?
Na temat formy forum się zgadzam w 100%, tak jak pewnie większość.

Co do ostatniego zdania zacytowanego fragmentu - nie. Ale raczej przekona tych, którzy są zarejestrowani na forum ale gadają w czacie bo prościej, do częstszych wizyt.
Jak była kiedyś ta analogia - forum to pub. Im mniej osób na początku tym mniej klientów w dłuższym okresie.
Poniekąd naprawdę jedna skuteczna reklama, jak też już pisał Sondo, może przyciągnąć 10-50 osób. I następna w innym miejscu kolejne tyle.
A gdy już będzie stała baza powyżej 10-20 userów to i będzie więcej pomysłów modernizacji (z zachowaniem dobrego smaku) itd żeby się nie powyłamywali.
Ja osobiście z początku wychodziłem z założenia, że najpierw trzeba mieć świetny produkt i opakowanie, po czym go pokazywać, bo inaczej ludzie do restauracji przyjdą raz ale nie wrócą. Ale że jednak ludzie wolą obecny minimalizm a także nie ma ludzi od dizajnu który mógłby dać jakiś pomysł z zachowaniem umiaru który by się podobał, to zostawmy tą sprawę.
Ankieta pokazuje, że ludzie uważają odwrotnie więc skupmy się na szukaniu takich okazji jak zlot Aguili.
Jednak apelowałbym byście pomogli kleyo. Ja bardzo chętnie ale na emigracji niewiele zdziałam.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Gondola. »

Jutro mija dokładnie rok od dnia, kiedy forum zostało uruchomione i zarejestrował się na nim pierwszy użytkownik. Madridistas.pl świętować będzie swoje pierwsze urodziny :loool:

Przez ten czas na forum:

- napisano 9 324 posty (najwięcej w dziale "Kadra" - 2 489)
- zarejestrowało się 363 użytkowników, z czego 91 napisało przynajmniej jeden post
- założono 239 tematów
- średnio dziennie umieszczanych było nieco ponad 25,5 wpisu
- symboliczną granicę 500 napisanych postów przekroczyło trzech: @Goldschmidt, @lukexpl oraz @minusek
- Real Madryt zdobył mistrzostwo Hiszpanii i Ligę Mistrzów

Czego życzyć forum na nadchodzący rok? Na pewno systematycznego zyskiwania zainteresowania nowych użytkowników, dalszej aktywności tych, którzy już tu są i postępującej aktywizacji tych, którzy piszą niewiele albo wcale. Może też jakichś zmian w sferze stricte informatycznej? Najważniejsze jednak jest to, że społeczność kibiców Realu Madryt nie zginęła, tylko znalazła swoje miejsce po zamknięciu starego forum.
minusek
Posty: 1332
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: minusek »

Gondola. pisze: ndz maja 29, 2022 2:11 pm
- symboliczną granicę 500 napisanych postów przekroczyło trzech: @Goldschmidt, @lukexpl oraz @minusek
Aż tyle głupot wyskrobanych?

przez Golda :potwor: ;)
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1698
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Goldschmidt »

Zawsze mogę przestać prowokować jak ktoś chce przejąć pałeczkę i robić to w inny sposób :ptak:
minusek
Posty: 1332
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: minusek »

Nie żartuj, trzeba byłoby wtedy tworzyć temat „forum umiera” :cheers:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1698
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Goldschmidt »

Tylko tak zaobserwuję pobocznie bo możliwe że nie wszyscy widzą w panelu użytkowników - od zakończenia meczu w sobotę na forum zalogowały się 52 (różne) osoby.
Licząc od ogłoszenia Mbappe - 58.
Poza botami mamy w sumie około 110.

Myślę że forum poradziłoby sobie bez jednego pesymisty ;) o ile tylko Perez oczywiście zrobi jakieś transfery :potwor:
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Crawler »

Może to już było podnoszone - ale ze swojej strony chciałbym zwrócić uwagę, że podstawowy wygląd forum (skórka) nie jest zbyt przyciągający uwagę. Może i jest użyteczny, ale zdecydowanie nie spełnia swojej funkcji, jaką powinna być chęć pozostania na miejscu dłużej.
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Rio »

A jaki jest w sumie podstawowy wygląd? Ja mam ustawione Absolution od samego początku bo zawsze grzebię w ustawieniach od razu i już nie pamiętam :D

Jeżeli jest inaczej to polecam i wam i adminowi zmianę :krzywy:
:ptak:
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Gondola. »

Ja zawsze miałem prosilver i w sumie się do niego przyzwyczaiłem - jest w starym, forumowym stylu bez udziwnień i dziwnych wariacji. Absolution faktycznie nowocześniej wygląda, bardziej rozlazły ale ładniejszy. Lepiej by właśnie on był wyjściowym designem niż prosilver.
Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 29, 2022 7:20 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Crawler »

Dokładnie chodziło mi o Absolution, jeśli byśmy szukali czegoś bardziej reprezentatywnego, z tych dostępnych obecnie w panelu. Zdecydowanie dla wielu ludzi może być mniej użyteczny, ale natrętny minimalizm nie przyciąga ludzi do pozostania na dłużej.
“Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.”
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Rio »

W sumie nie wiem czy to było, ale jakby się chciało komuś zrobić i prowadzić profil na twitterze @madridistaspl to też by to była dobra promocja. Czasami nie trzeba dużo pisac, a wystarczy rozdać follow innym i może się nakręci ;)
:ptak:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1698
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Goldschmidt »

Lukex.. :ptak:
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: lukexpl »

W wakacje, jak się zacznie nowy sezon mogę coś podziałać.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1698
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: To Do - Pomysły/Zażalenia - Razem budujmy forum!

Post autor: Goldschmidt »

Niegłupie by nawet było założenie agregatora po polsku jeśli byłby połączony z forum. Barcainfo czy barcastuff już kiedyś były, ale kont po pl nie śledzę, osobiście nie mam potrzeby. Ale może by się nawet przyjęło.
ODPOWIEDZ